כ"ה כסלו תשע"ח
ויהי בוקר צפו בכותרות העיתונים החרדים ביום שאחרי ההלוויה

כנסו לקרוא את כותרות העמוד הראשון בעיתונים החרדים שיראו אור מחר בבוקר - ביום שאחרי פטירת מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל. המודיע, יתד נאמן, והמבשר בעמודים הראשונים.

נתב"ג נסגר לנחיתות והמראות בגלל רחפן שריחף בשמים

נתב"ג נסגר לנחיתות והמראות בגלל רחפן שריחף בשמים

רחפן שחדר אל השטח האווירי של נמל התעופה בן גוריון גרם לסגירת השדה לנחיתות והמראות. הדבר קרה בסמוך לחצות, והודעה הועברה למשטרה שפעלה לאיתור מפעיל הרחפן.

גם העיתונים החילוניים הקדישו את העמוד הראשון לרב שטיינמן

גם העיתונים החילוניים הקדישו את העמוד הראשון לרב שטיינמן

גם בעיתונות החילונית הקדישו את העמוד הראשון לפטירתו של גדול הדור מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל. כנסו לראות את העמודים הראשונים.

לילה שני ברציפות של שיגור רקטה לעבר ישראל

לילה שני ברציפות של שיגור רקטה לעבר ישראל

הלילה מעט לפני השעה 23:00 נשמעה אזעקת 'צבע אדום' באזור עוטף עזה, כעבור זמן קצר נשמע קול נפץ באחד היישובים הסמוכים לגדר. מבדיקה עולה כי ככל הנראה הייתה נפילה בשטח ישראל

וידיאו
וכל בית ישראל: מיטתו של מרן רה"י הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל מגיעה לבית החיים בבני ברק.
מאות אלפים ליוו היום למנוחת עולמים את מרן ראש הישיבה, הגאון רבי אהרן יהודה לייב שטיינמן זצוק"ל, שנטמן בבית החיים ברחוב חזון איש בבני ברק. צפו בהגעת המיטה לבית העלמין.
מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א על ציון אביו הגה"ק מהר"ם מבולגרייא זי"ע ביום ההילולא
אלפי חסידים, בראשות מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א, הגיעו לתפילה על ציון אבי האדמו"ר, הגה"ק מהר"ם מבולגרייא זי"ע, בבית העלמין הישן בטבריה, השבוע ביום ההילולא כ"ה חשוון. צילום: א.מ.ש.
"הפכו את הח"כים לפושעים שצריכים שומרי סף". נאום ח"כ אייכלר.
"הכנסת איבדה את מעמדה בעקבות ההפיכה המשפטית שנעשתה פה בעשורים האחרונים. מערכת המשפט לקחה את הסמכויות מהכנסת. צפו בנאומו של ח"כ ישראל אייכלר במושב הפתיחה של הכנסת.
צפו: חילוץ ממוסק של בחור הישיבה מנחל דוד שבעין גדי
בחור ישיבה שנחבל מאבן בראשו שנפלה עליו במהלך טיול, חולץ על ידי מסוק ופונה לבית החולים במצב בקשה. צילום: הראל בן שחר רשות הטבע והגנים
אקטואליה
מציתים במכוון

מספר מקרי הצתות ובכללם על הגדר של ביתר עילית

במהלך הערב נרשמו מספר מוקדים של הצתות באזור גוש עציון, ובכלל זה בסמוך לגדר של ביתר עילית. בשעה האחרונה הצתה בכביש המנהרות. כוחות הביטחון עורכים סריקות אחר הפורעים.

ניצחון הרוח

צפו: רב הקהילה בברלין מדליק מול שער הניצחון

כמו בכל רחבי העולם, שלוחי חב"ד האירו את הערים במדינות השונות. בברלין שבגרמניה הודלקה חנוכיית ענק מול "שער הניצחון" על ידי רב הקהילה היהודית ושליח חב"ד הגאון הרב יהודה טייכטל, שעלה על המנוף והדליק את החנוכייה.

נתניהו סופד

נתניהו על מרן: מי שהכירו ראה את האור הגדול שקרן ממנו

רה"מ נתניהו הספיד אחה"צ את מרן הגראי"ל שטיינן זצוק"ל. "היה מגדלור של רוח ומוסר. כל מי שהכיר אותו ראה את האור הגדול שקרן ממנו".

יצחק שרייבמן יצחק שרייבמן מבכה מרה את הסתלקותו של מרן, האיש שלימד את כולנו ענווה מהי, המנהיג שהמחיש לאילו פסגות רוחניות יכול האדם להמריא, לו רק יבחר בחיים. טור דומע.
הרב משה יהודה שניידר הגאון רבי משה יהודה שניידר שליט"א, תלמידו הקרוב והחברותא של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל, נפרד בכאב בטור מיוחד רווי יגון.
נועם זיגמן דוד ביטן הוא ללא ספק מלך הקואליציה. ברצותו מביא ברצותו מוציא. למי שפקפק בכוחו, אתמול כאשר הוא היה עסוק בעצמו, הדבר ניכר במליאת הכנסת, בחוקים של הקואליציה, וביתר הדברים שלא התנהלו כראוי. אז מה עכשיו, מה צפוי בעתיד ומתי בחירות?
חרדים
מכסים בעפר

צפו: גדו"י ברגעי הקבורה בבית העלמין

אחד הרגעים הקשים בכל היום הקשה הזה, אלו התמונות שבהם גדולי ישראל מכסים את העפר מעל קברו הטרי של מרן ראש הישיבה הגראי" שטיינמן זצוק"ל.

תורה חגרי שק

צפו: הרגעים הקשים בזמן הורדת מיטת מרן ראש הישיבה

תיעוד מיוחד מהרגעים הקשים בבית העלמין, בזמן הורדת המיטה אל הקבר. מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א שהה בסמוך. וכל בית ישראל.

יתומים היינו

נסתם הגולל - תם מסע ההלוויה של מרן ראש הישיבה

לפני זמן קצר הסתיים מסע הלווייתו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן זצוק"ל, ונסתם הגולל לקול בכי ונהי של התלמידים, נאמני ביתו ורבנים שעמדו בסמוך לקבר בעת הקבורה.

מקומי
מתחת לאדמה

כך תיראה הכרמלית החדשה בעיר חיפה

מערכת כיבוי אש אוטומטית, מסכי מידע אלקטרונים, מערכת כריזה בשלוש השפות, מושבים חדשים ותאורה מעוצבת - הכרמלית החדשה תחל לפעול באלול תשע"ח, וכמובן לא תעבוד בשבתות וחגים.

מלחמת השלטים

בעקבות בג"צ: הוסרו שלטי הצניעות בעיר בית שמש

בעקבות דרישת שופטי בג"צ להסיר את שלטי הצניעות בעיר בית שמש, יצאה העירייה הבוקר למבצע מורכב, במהלכו הוסרו שישה מתוך שמונה שלטים בעיר. בעקבות הסרת השלטים החלו מהומות, ולעירייה נודע תוך כדי על תלייתו של שלט חדש.

קו לקו

ירושלים: קו חדש להר הזיתים יצא לדרך

קו האוטובוס הוקם ביוזמת ראש עיריית ירושלים ומשרד התחבורה בשיתוף עם מועצת בתי העלמין. מנהל מועצת בתי העלמין ירושלים: "ישנה הצלחה רבה מעל המשוער- שאיפתנו היא להגביר את כמות האוטובוסים עד למצב שהקווים יצאו בכל רבע שעה, אך זה תלוי בביקוש".

כלכלה
שביתה בבנק אגוד – כל הסניפים נסגרים כעת

שביתה בבנק אגוד – כל הסניפים נסגרים כעת

ועד עובדי בנק אגוד התכנסו לאסיפת חירום בעקבות דיווח על פגישת יו"ר הדירקטוריון עם מנכ"ל האוצר ושר הכלכלה, ובאסיפה הוחלט שביתה מעכשיו. בעקבות כך נסגרו כל הסניפים.

מבואות ירושלים: ההשקעה המשתלמת ביותר לעתיד הקרוב

מבואות ירושלים: ההשקעה המשתלמת ביותר לעתיד הקרוב

התאוצה בתהליכי הפשרת השטחים החקלאיים סביב טלז – סטון, מעמידה את שיווק הקרקעות החקלאיות של חברת "מבואות ירושלים" כהשקעה המשתלמת ביותר בשוק הנדל"ן.

צרכנות
כך תייבשו את הכביסה ב-40 דקות בלבד ! חורף יבש

כך תייבשו את הכביסה ב-40 דקות בלבד !


דגמים מיוחדים של אבסולוט קומפורט לילדים לכבוד חנוכה

דגמים מיוחדים של אבסולוט קומפורט לילדים


המדריך לקניית מעילים לילדים החורף בא:

המדריך לקניית מעילים לילדים


ברנז'ה
רה"מ נתניהו הגיע להשתתף בשבע ברכות לבנו של מאיר פרוש

רה"מ נתניהו הגיע להשתתף בשבע ברכות לבנו של מאיר פרוש

ראש הממשלה, שר הבטחון, שר התקשורת, חכי"ם, נציגי שלומי אמונים ברחבי הארץ, מערכת עיתון הארץ, כולם כאחד השתתפו בשמחת שבע ברכות שנערכה לבנו של סגן שר החינוך מאיר פרוש.

מוזיקה
מוטי שטיינמץ השיק את האלבום החדש - וכולם הגיעו

מוטי שטיינמץ השיק את האלבום החדש - וכולם הגיעו

בנים וראשי ערים, אישי ציבור, עיתונאים ומובילי דעת קהל התייצבו אמש (מוצ"ש) להשקת אלבום הבכורה של אמן רגש הזמר מוטי שטיינמץ - 'הנשמה בקרבי'. הצלם קובי הר צבי מגיש תיעוד מסכם

בריאות
ח"כ אייכלר: ארגון 'פרי חיים' בנשיאות מקדשת שם שמים

ח"כ אייכלר: ארגון 'פרי חיים' בנשיאות מקדשת שם שמים

נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א סקר בפני ח"כ הרב אייכלר את הפעילות הענפה בארגון, וציין כי עד כה נעזרו על ידי הארגון, למעלה מחמישים אלף זוגות.

משפחה
מה הקשר בין השידוך שלי לאימא שלי ?

מה הקשר בין השידוך שלי לאימא שלי ?

הניה גולדברג בטור השבועי על שידוכים וזוגיות. והשבוע: מה הקשר בין הקשר עם אמא לשידוכים ? מה זה משנה אם אני בקשר טוב עם אמא שלי או לא ? לדעת לחיות.

לימודים ותעסוקה
ירושלים: קורסי מרחב דיגיטלי ייפתחו ב'סיעור מוחות'

ירושלים: קורסי מרחב דיגיטלי ייפתחו ב'סיעור מוחות'

הקורסים יאפשרו התמקצעות במרחב הדיגיטלי תוך קיום סטאז' ייחודי ובמימון מלא למתאימות. כנס השקה יתקיים ב11/12 כג' בכסלו באודיטוריום ברחוב הצבי בירושלים בהשתתפות השותפים :מט"י ירושלים, מכללת סיעור מוחות ומרכז כיוון.

סקר שבועי
הפשרה בין המפלגות החרדיות לנתניהו
הצבע