תביעת השבת האדמו"רים: נפילת הטיל - מסר לחיזוק שמירת השבת

כ"ק האדמו"ר מסדיגורה היה בעת הישמע האזעקה הערב בכניסה לבית האדמו"ר משומרי אמונים באשדוד. האדמו"ר התבטא כי "כאשר טיל נופל בקרבת מקום לאתר המחלל שבת, יש להסיק מכך שיש להתחזק בשמירת השבת".

נערכים לשרב: 600 כבאים, 12 מטוסים וסגירת שמורה

נערכים לשרב: 600 כבאים, 12 מטוסים וסגירת שמורה

לא פחות מ-600 כבאים יאיישו מחר את תחנות הכיבוי ברחבי הארץ, כך החליט נציב כבאות והצלה. 12 מטוסי כיבוי נערכים למקרה של שריפות, ובהמלצת כיבוי אש הוחלט לסגור את שמורת 'שוויצריה הקטנה' שבחיפה.

זוהתה נפילת רקטה ליד אשדוד - אין נפגעים

זוהתה נפילת רקטה ליד אשדוד - אין נפגעים

אזעקה נשמעה הערב באיזור העיר אשדוד וביישובי חבל אשכול. עד כה אותרה ככל הנראה נפילה אחת ליד אשדוד. אדם אחד הוגדר כנפגע חרדה, ובצה"ל עורכים סריקות לאיתור רקטות נוספות. אין נפגעים.

ברקת נגד, ליאון בעד ונתניהו מנסה להרגיע את הסערה

ברקת נגד, ליאון בעד ונתניהו מנסה להרגיע את הסערה

לאחר מינויו של זאב אלקין לשר לענייני ירושלים, יצא ראש העיר ניר ברקת בחריפות נגד ההחלטה. מי שהתמודד מולו על הראשות, חבר המועצה משה ליאון, דווקא מברך על כך, ונתניהו עצמו מנסה להרגיע את הרוחות.

וידיאו
משתלטים בשניות על אוטובוס
כך נראה תרגיל השתלטות על אוטובוס שנחטף ע"י מחבלים. בשניות בודדות לוחמי היס"מ של מחוז ש"י, מצליחים להשתלט.
יש סוסים שמדברים רוסית
כמה צעירים חב"דניקים שהגיעו לאחת העיירות, ניסו לדבר עם הסוסים ברוסית, ולפתע התברר שהם מבינים את השפה.
קם העץ על הגנן ופצע אותו
גנן שביקש לחתוך עץ דקל נפצע ונחבל כשהוא על העץ. בכדי לטפל בו נדרשו אנשי כיבוי והצלה להגיע ולהורידו אל אנשי מד"א שהמתינו על הקרקע.
פתיחת אירועי לג' בעומר בהדלקה במירון
כמו כל שנה האדמו"ר מבאיאן הדליק את המדורה במירון ופתח את החגיגות. צפו בהדלקה ובחגיגות במירון.
אקטואליה
להגיב בתקיפות

ליברמן: ממשלת נתניהו משדרת חולשה מול חמאס

לאחר הירי מהצועה לעבר ישראל קוראים הפוליטיקאים להגיב בתקיפות. השרה מירי רגב אמרה שהמדינה צריכה להגיב, ויו"ר ישראל ביתנו ניצל את ההזדמניות לתקוף את הממשלה החדשה שלדבריו משדרת חולשה.

בלי רחמים

מוזס: רחמי פירון לא נכמרו על ילדים חרדים בצוק איתן

ח"כ מוזס תקף בחריפות את שי פירון והזכיר את "גזרתו למנוע מתלמידים חרדים תקציב לקייטנות בימי החופש הגדול. רחמיו לא נכמרו אפילו על תלמידים חרדים מאזור הדרום שסבלו ממלחמת צוק איתן".

תיקון האפליה

מרגי לבנט: בטל את האפליה נגד הקייטנות החרדיות

יו"ר ועדת החינוך, ח"כ יעקב מרגי פנה היום במכתב לשר החינוך נפתלי בנט בדרישה לבטל את האפליה נגד ילדי המגזר החרדי בקייטנות הקיץ של משרד החינוך. בעבר נחשף בלדעת על יוזמה זו מטעמו של סגן שר החינוך, ח"כ מאיר פרוש.

הרב חיים אמסלם בעקבות ההתאבדות של מנהל לשכת האוכלוסין, הרב חיים אמסלם נזכר בטוקבקים שנכתבו נגדו. "ידענו שלרוע, לשנאה ולציניות אין גבולות ויום אחד זה עלול להסתיים באסון".
שחר אילן גזר דינו של רה"מ לשעבר אולמרט, צריך להזכיר כי אסור להכניס את אורי לופוליאנסקי לכלא. שחר אילן, בדרך כלל יריב של נציגי הציבור החרדי נזכר בעקבות החלטת השופטים והפער בין העונשים של אולמרט ולופוליאנסקי.
יואב ללום הציבור הספרדי רוצה הישגים ופעולות אמיתיות בשטח, ולא רק הצהרות ותפקידים. רוצה ליכוד שורות ולא חיסולי חשבונות. אנחנו רוצים מנהיגות רבנית חזקה ולא הפרד ומשול. רוצים מנהיג שמסוגל לשמוע ולהכיל קולות שונים ולא רק מנהל תיאטרון בובות על חוטים.
חרדים
וועידה בוכרית

רבני וגבאי בתי הכנסת הבוכריים התאחדו בירושלים

בהשתתפות הרבנים הראשיים לישראל, המקובל הרב בצרי, נשיא קונגרס יהודי בוכרה העולמי לב לבייב, ח"כים ואישי ציבור, התקיימה בירושלים הוועידה השנתית של רבני וגבאי העדה הבוכרית בישראל.

שמחת התורה

האדמו"ר מביאלא הכניס ס"ת לט"נ האהבת יעקב

אדמו"רים, רבנים, ראשי ישיבות וקהל רב השתתפו במעמד הכנסת ספר תורה שנכתב ע''י קהל חסידי ביאלא לט''נ כ''ק מרן אדמו''ר ''אהבת יעקב'' מביאלא זי''ע כתיבת האותיות התקיימה בבית מרן אדמו''ר זי''ע.

תורה הקדושה

מרן הגראי"ל: עבור לימוד תורה לנסוע גם מיליון ק"מ

מרן ראש הישיבה הורה לראש כולל מאירופה לטוס לכולל ליומיים בכדי לא לבטל תורה. "יש לטוס גם מיליון ק"מ". בתוך כך אמש ב'מי שברך' שערך, החריג את מי שהגדיר 'הרשעים הגמורים שרוצים לעקור תורה'.

מקומי
עלה ונפל

בני ברק: בן 7 מעד מנדנדה ונפצע באורח בינוני

ילד בן שעלה על נדנדה נפל מגובה של מטר וחצי ונחבל בראשו. צוות של מד"א פינה את הילד כשהוא סובל מחבלה בראשו ומצבו הוגדר בינוני. חקירה נפתחה לבדוק כיצד קרה הדבר.

פרנסה בכבוד

יוזמה: המועצה תתווך בין המעסיקים לעובדים

מועצת היישוב עמנואל בשיתוף 'תמך' תחבר בין מעסיקים לעובדים מתוך כוונה לאפשר תעסוקה לתושביה. לאור תנופת הפיתוח והתפתחות היישוב מקיימת המועצה המקומית בעמנואל פעילות משותפת עם עמותת 'תמך' מתוך כוונה לסייע לתושבים באפשרויות התעסוקה.

אורח בא

הראשל"צ הג"ר יצחק יוסף ישבות בשכונת 'הר חומה'

התרגשות רבה בקרב תושבי השכונה לקראת הגעתו השבת פרשת 'נשא'. הראשל"צ נענה לבקשת הגר"א עמרמי רב קהילת 'חסדי שמואל' ומרבני השכונה. הראשון לציון אכן השיב בשמחה רבה כי אכן ישתדל להגיע למרות הלו"ז הצפוף.

כלכלה
כחלון העביר לנתניהו את סמכויותיו במשק הגז

כחלון העביר לנתניהו את סמכויותיו במשק הגז

למרות שהצהיר לפני הבחירות כי יטפל במחירי הגז למרות קשריו עם קובי מימון, העביר היום כחלון את הסמכויות בנושא לראש הממשלה בנימין נתניהו שאמר היום לא אתן לשום שיקול למנוע את הזרמת הגז למדינת ישראל.

מטוס של חברת ישראייר עוכל בליסבון

מטוס של חברת ישראייר עוכל בליסבון

בשל חוב של חברת ישראייר, ולאחר שבית המשפט העליון בליסבון אישר תביעת חברה מקומית, אמש הוחרם ועוכל מטוס של חברת התעופה הישראלית, כשמדובר במטוס אחד מבין ארבעה ששייכים לחברה. שיבושים מורגשים אצל הנוסעים.

צרכנות
קונים מוצר קנווד מקבלים 250 ש"ח כן ל- KENWOOD

קונים מוצר קנווד מקבלים 250 ש"ח


מבצע קיץ: נעלים מ-29 שקלים לך על זה

מבצע קיץ: נעלים מ-29 שקלים


מעצבי העל במטבח –  עכשיו בירושלים סניף חדש

מעצבי העל במטבח – עכשיו בירושלים


ברנז'ה
הרב קריספל חיתן את בתו

הרב קריספל חיתן את בתו

הרב אמיר קריספל מזכירו של מרן הגר"ע יוסף זצוקל"ה, חיתן את בתו וכולם הגיעו לאחל מזל טוב. רבנים, חברי כנסת, אישי ציבור ואנשי עסקים. גם לדעת היה שם.

מוזיקה
האזינו: חיים דבש מחדש את השיר 'מתנות קטנות'

האזינו: חיים דבש מחדש את השיר 'מתנות קטנות'

לקראת הפקת אלבום אישי וייחודי שיקרא "רגעי קסם" בו ישיר חיים באנגלית ועברית, מוציא כבר את הסינגל השני מתוכו אחרי השיר "נתת לי" שזכה להצלחה גדולה. כעת מחדש דבש סינגל נוסף והוא הלהיט מתנות קטנות.

בריאות
הנחיות:  כך תישמרו מפני סכנות החום הכבד

הנחיות: כך תישמרו מפני סכנות החום הכבד

מחר צפוי שרב ברוב אזורי הארץ, כאשר מדובר על חום שיא שלא היה מזה 45 שנה. החום הכבד השורר שצפוי מחר בכל חלקי הארץ עלול לסכן חיי אדם בדגש על תינוקות, ילדים וקשישים. לפניכם הנחיות לזהירות.

משפחה
טיפים להקלה על גזים בתינוקות

טיפים להקלה על גזים בתינוקות

דיאטנית מומחית של מטרנה מייעצת לאמהות טריות וגם וותיקות כיצד להקל על תינוקן בחודשים הראשונים לחייו כשהוא סובל קשות מגזים. אמהות? כנסו!

לימודים ותעסוקה
קורס תרפיה במשחק במכללה החרדית ירושלים • מקומות אחרונים

קורס תרפיה במשחק במכללה החרדית ירושלים • מקומות אחרונים

המכללה החרדית ירושלים מסיימת בימים הקרובים את ההרשמה ללימודי תעודה לתרפיה במשחק • הקורס מיועד עבור נשים בעלות אוריינטציה טיפולית • מלגות לזכאיות

סקר שבועי
האם ממשלה זו תאריך ימים
הצבע