התפרעות בהר רחבת הכותל פונתה - אישה נפצעה מיידוי אבנים

רחבת הכותל המערבי פונתה הבוקר למספר דקות, זאת לאחר יידוי אבנים מסיבי של פורעים ערבים מהר הבית. אישה אחת נפגעה קל בראשה, היא פונתה אל בית החולים 'שערי צדק' בירושלים. כוחות משטרה פרצו להר להדוף את הפורעים.

שרי הבית היהודי יתנגדו להסכם הפיוס עם טורקיה

שרי הבית היהודי יתנגדו להסכם הפיוס עם טורקיה

שרי הבית היהודי יתנגדו להסכם הפיוס עם טורקיה שיובא מחר לאישור הקבינט, כך הודיע השר בנט לאחר שקרא את פרטי ההסכם. "אסור למדינת ישראל לשלם פיצויים לטרוריסטים שניסו לפגוע בצה״ל".

רבה של בית דגן נהרג הלילה בתאונת דרכים קשה

רבה של בית דגן נהרג הלילה בתאונת דרכים קשה

המקובל הגאון הרב מימון רווח, המשמש כרבה של בית דגן נהרג בתאונת דרכים קשה שאירעה בדרך המכבים בראשון לציון. כל הניסיונות להצילו עלו בתוהו ולבסוף נקבע מותו בבית החולים אסף הרופא. ההלוויה מחר.

עשרה נפגעים מתוכם משפחה חרדית בתאונת דרכים

עשרה נפגעים מתוכם משפחה חרדית בתאונת דרכים

בתאונת דרכים שאירעה בסמוך לכפר חסידים, נפגעו עשרה אנשים חלקם בני משפחה חרדית ובתוכם ילדים. כלל הנפגעים טופלו בהכרה מלאה כשהם סובלים מחבלות קלות ופציעות ובמצב קל.

וידיאו
צפו: נר בן כ- 900 שנה נמצא על חוף הים באשקלון
מציל מצא נר בן כ- 900 שנה במהלך ריצת בוקר על חוף הים בגן לאומי תל אשקלון, המציל דיווח לרשות העתיקות, והנר הועבר לאוצרות המדינה.
צפו: הספדו נשיא המועצת מרן הגר"ש כהן על רעיתו ע"ה
אלפים ליוו את הרבנית יעל כהן ז"ל, אשת נשיא מועצת חכמי התורה הג"ר שלום כהן שליט"א. צפו בהספדו המרטיט של נשיא המועצת.
גדולי המוזיקה החסידית מפרגנים למנצח של 'כתר'
המנצח והמעבד האגדי ר' הרשל בריסק הצטרף כמנצח ומעבד המקהלה החסידית המצליחה 'כתר', גדולי הזמרים בהם אברהם פריד, מרדכי בן דוד, מונה רוזנבלום, משה לאופר ועוד, התאחדו לכדי קליפ נדיר שבו הם מברכים את בריסק ומאחלים לו הצלחה ב'קריירה' החדשה.
צפו: מרהיב מה שמים ואור יוצרים תחת מגדל דוד
בירושלים נערך בימים אלו פסטיבל אורות בעיר העתיקה, בין היתר מוקם חזיון אור קולי שבאמצעות מים יוצר דברים מרהיבים. אם אינכם מתכוונים לעלות לירושלים, לפחות תהנו ממה שאנחנו צילמנו עבורכם.
אקטואליה
כאלף שנים

צפו: נר בן כ- 900 שנה נמצא על חוף הים באשקלון

מציל מצא נר בן כ- 900 שנה במהלך ריצת בוקר על חוף הים בגן לאומי תל אשקלון, המציל דיווח לרשות העתיקות, והנר הועבר לאוצרות המדינה.

מינוי דיינים

ח"כ גליק לשקד: אל תכנעי לתכתיבי המפלגות החרדיות

ח"כ יהודה גליק מהליכוד פנה היום בשאלה לשרת המשפטים שקד, בשעת שאלות של החכי"ם, בדרישה שלא להכנע לתכתיבי המפלגות החרדיות, ולגבש גוש חוסם לטובת מינוי דיינים גם לערכאות הנמוכות.

עף באוויר

מפחיד: כך עף הבוקר גלגל משאית ופגע במאבטחת

זה קרה בסמוך לבית החולים רמב"ם, שעה שמאבטחת בית החולים עסקה בשמירה על החניון, ולפתע עף עליה גלגל ענק של משאית. פציעתה ב"ה הייתה קלה בלבד, אך זה היה יכול להיגמר אחרת. צפו בתיעוד המפחיד.

הרב אריה דרעי השר הרב אריה דרעי בטור פרידה והרהורים כואבים אחר מטתה של הרבנית הדגולה מרת יעל כהן ע"ה, אשת חבר למרן נשיא מועצת חכמי התורה הגאון הרב שלום כהן שליט"א.
הרב אפרים זלמנוביץ ברכה מתקבלת גם אם יצאה מפי הדיוט או גוי, משום שהמברך אינו אלא צינור להעברת הברכה מפי עליון, מן המברך אל המבורך. יש להיזהר מ"צדיקים" "מקובלים" "רבנים" המברכים ומבטיחים הבטחות שווא, שריח כישוף ואלילות עולה מהם.
נועם זיגמן מה מביא את הלהט ללבות את סיפור סדן וערוץ 10? האם אנשי ערוץ 10 אמינים יותר מכל הדעות שנשמעו ושמספרים סיפור אחר? אז למה דרעי ושס ממשיכים במלחמה, ומה יקרה כשלא יצטרכו אותם?
חרדים
זאת נחמתי

ככלות השבעה: הוקמה מצבה על קברה של הרבנית כהן ע"ה

ככלות שבעת ימי האבל עלה נשיא מועצת חכמי התורה מרן הגר"ש כהן שליט"א לבית העלמין בסנהדריה המורחבת, להקמת מצבה על קברה של רעייתו הרבנית יעל ע"ה, לאחר טקס הקמת המצבה עלה מרן לביתו ושקע בתלמודו באומרו: " התורה היא הנחמה שלי". התמונות לפניכם.

שיעור תורני

צפו: רבי מיילך בידרמן בשיעור בכולל בקבר רחל

המשפיע הרה"צ רבי אלימלך בידרמן שהגיע לתפילה בקבר רחל אמנו בבית לחם נכנס לאחר מכן למסור שיעור לתלמידי הכולל של 'מוסדות רחל אמנו' בקבר רחל, לבקשת ראש הכולל הגר"ש ברנסדורפר חבר בד"צ 'העדה החרדית'.

המקום ינחם

גדולי הדור ובכירי הפולטיקאים הגיעו לנחם את הגר"ש כהן - גלרית ענק

נמשכת הגעת האדמורי"ם, הרבנים וראשי הישיבות, לצידם פוליטיקאים בכירים לנחם את הגאון מרן חכם שלום כהן שליט"א היושב שבעה על פטירת רעייתו הרבנית יעל ע"ה.

מקומי
מפתח לפרנסה

מפתח בביתר עילית העביר את משכנו למבנה חדיש ומתקדם

מנהל מרכז מפתח בביתר עילית שמואל גוטליב: בשנה האחרונה קיבלו שירות קרוב ל-1000 תושבי ביתר עילית, ולכן החלטנו להרחיב את הפעילות מתוך מבנה חדיש ומתקדם על מנת שנוכל לתת מענה מקצועי רחב יותר.

שלוחי דרבנן

ירושלים: צביקה כהן לסמינר 'שיר חדש': אני שגריר הסמינרים

הנהלת סמינר 'שיר חדש' נפגשו בשבוע האחרון עם סגן ראש עיריית ירושלים ומחזיק תיק חינוך חרדי צביקה כהן, כחלק מההיערכות לקראת פתיחת שנת הלימודים הבאה.

דגל אדום

נציגי דגל התורה מכל הארץ הגיעו לחיפה לתמוך באלפר

עשרות נציגי דגל התורה מרחבי הארץ הגיעו הערב לחיפה לכינוס הזדהות עם נציג דגל התורה בחיפה מיכי אלפר, שלא מונה לתפקיד סגן ראש העיר. מעבר להזדהות הרוח הצעירה נשבה על הדגל.

כלכלה
מקלב: מחירי המזון בישראל לא הוזלו אלא התייקרו

מקלב: מחירי המזון בישראל לא הוזלו אלא התייקרו

מנתונים שהציג התברר כי מחירי הסחורות בעולם הוזלו בחמש השנים האחרונות ב-18.9% בממוצע בעוד מחירי המזון בישראל התייקרו ב-2.3%. המאבק ביוקר המחייה דורש טיפול מקיף בשורה של גורמים, כמו הריכוזיות הגבוהה, המונפולים והגברת השקיפות לצרכן.

לראשונה מאז קום המדינה: קופת חיסכון לכל ילד עד גיל 18

לראשונה מאז קום המדינה: קופת חיסכון לכל ילד עד גיל 18

לפי תכנית, יפקיד המוסד לביטוח לאומי 50 ש"ח לחודש לכל ילד לחשבון חיסכון ייעודי על שמו. עם הגיעו לגיל 18 יפקיד הביטוח הלאומי 500 ₪ נוספים, ואם הילד יבחר לדחות את מועד משיכת הכספים עד לגיל 21

צרכנות
את לא רוצה להיתפס לא מוכנה בחום! הקיץ קרב ובא

את לא רוצה להיתפס לא מוכנה בחום!


נרשמו מכירות ערות ברשת קרוקס&מור לקראת עונת הטיולים והשנתיים:

נרשמו מכירות ערות ברשת קרוקס&מור


אירועים וכנסים – נפגשים ב'גני ירושלים'  לקראת עונת השמחות

אירועים וכנסים – נפגשים ב'גני ירושלים'


ברנז'ה
חנוכת המשרדים החדשים של פרסום גיל

חנוכת המשרדים החדשים של פרסום גיל

בטקס רב רושם נחנך המשכן החדש של פרסום גיל * המשרדים החדשים מסמנים את התרחבות המשרד * המשתתפים באירוע התרשמו מהעיצוב הייחודי ומסביבת העבודה שהושקע בה מחשבה רבה * במהלך האירוע נחשף הספר החדש העוסק בפרסום חרדי, בהוצאת המשרד

מוזיקה
צפו: כשראש עיריית תל אביב פצח בדואט מרגש

צפו: כשראש עיריית תל אביב פצח בדואט מרגש

במלון ויז'ניץ בבני ברק נערכת הערב שמחת השבע ברכות לבן מנכ"ל חברא קדישא ת"א, הרב אברהם מנלה. רגע שיא נרשם בשמחה כשראש העיר רון חולדאי עלה לבמה וביקש להקדיש עם מקהלת 'יחד' שיר מרגש לכבוד המחותן.

בריאות
בכור שאמו התגיירה בזמן ההיריון

בכור שאמו התגיירה בזמן ההיריון

אישה שעברה תהליך גיור כדת וכדין בעת היותה בהריון מתקדם, ולאחר מספר חודשים היא ילדה בן למזל-טוב, והוא הילד הראשון שלה. האם יש לקיים מצוות "פדיון הבן" על בן זה?

משפחה
תלכו על זה – אל תזיעו על זה / טיפים לקיץ

תלכו על זה – אל תזיעו על זה / טיפים לקיץ

לימור אלפסי, מנהלת השיווק של חברת קרוקס &מור מדגישה כי לקראת הקיץ החברה מקפידה לייבא מגוון רחב של סנדלים ונעליים פתוחות, המותאמות למגזר הדתי-חרדי, לנעילה בעונה החמה.

לימודים ותעסוקה
ראשי 'למעשה' התייעצו עם הרב קנייבסקי על תעסוקת חרדים

ראשי 'למעשה' התייעצו עם הרב קנייבסקי על תעסוקת חרדים

ארגון 'למעשה' שהוקם ע"י רבני הקהילות לדאוג לתעסוקת חרדים בדרך ראויה וכשרה בהתייעצות עם מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א במגוון בעיות הלכתיות. הרב קנייבסקי בירך בחום את ראשי הארגון על פעילותם החשובה והעניק ברכת הדרך להמשך הפעילות הענפה.

סקר שבועי
האם דרישת בנט למינוי מזכיר צבאי לקבינט נובעת מדאגה אמיתית לביטחון או דאגה לעתידו הפוליטי?הצבע