מי יקבל החלטה? "אין הסכמות בוועדת המנכ"לים שנוגעת לשמירת שבת"

מנכ"לית משרד המשפטים, החברה בוועדת המנכ"לים שאמורה לקבל החלטה בנוגע לשמירת השבת בתחום המסחר, אומרת הבוקר כי אין הסכמות בוועדה, וכי את ההחלטה בסוף תצטרך לקבל הממשלה עם השרים.

אחריי שעות של התרעה - הבוקר הוסר החשש בדרום

אחריי שעות של התרעה - הבוקר הוסר החשש בדרום

אמש לפני השעה 11 בלילה התקבלה התרעה על מפגע בדרום. בעקבות כך הוקפצו כוחות גדולים, נחסמו כבישים והחלו בפעולות חיפוש ואיתור אחר המפגע. הבוקר הוסר החשש

העבריין הדורס מתברר כאלים בעל עבר פלילי עשיר

העבריין הדורס מתברר כאלים בעל עבר פלילי עשיר

דוד עמר מירושלים שפגע בילד בן 6 וברח מזירת התאונה, מתברר כעבריין בעל עבר פלילי עשיר. בעברו שני כתבי אישום על עבירות תעבורה, ושני כתבי אישום על תקיפה ואלימות, בין היתר תקיפת שוטרים. בצהרים הוגש כתב אישום חמור.

חשד למקרה קשה של אלימות נגד קשיש חרדי

חשד למקרה קשה של אלימות נגד קשיש חרדי

מקרה קשה של אלימות נגד קשיש בפארק מרום נווה שברמת גן על גבול בני ברק. אנשי הצלה מדווחים על קשיש ללא הכרה עם פציעות וחבלות בראשו.

וידיאו
צפו: 'מלכות' וזאנוויל השבוע שרים ווקאלי לירושלים
קבלו טעימה ווקאלית, אותנטית ומרגשת, שנקלטה בעדשתו של נתי אלבר בדינר של ארגון 'פעמונים', כאן ביצעה המקהלה יחד עם זאנוויל את הלחן הבלתי נשכח 'על כן ציון במר תבכה' לחנו של פינקי וובר, ביצוע מקור באלבום 'ליבי' – מתיקות 4.
צפו: אלעד כהן ושלמה כהן "עד מתי" - קליפ ווקאלי
הזמר אלעד כהן בדואט מיוחד "עד מתי" יחד עם הזמר שלמה כהן בגירסא ווקאלית התואמת לימים אילו ימי בין המצרים. צפו.
צפו: אדלר ו'מלכות' יצאו לשווייץ לחפש את בן העולם הבא
מיהו בן עולם הבא? על רקע הנופים השווייצריים עוצרי הנשימה, בינות לצמחייה המלבבת של הטיילת, ביצעו יחדיו את המחזמר העליז 'עולם הבא' שמתוך אלבומו הפופולארי של אדלר 'אורות', שחלקים ממנו מלווה קולית מקהלת 'מלכות'.
צפו: מקהלת "נרננה" מגלים אוצר של יראת שמים
ביצוע מדהים ומרשים מבית היוצר של מקהלת "נרננה" על היצירה "אוצר של יראת שמים" מהאלבום החדש של אברהם פריד, בעיבוד קולי מרשים של המעבד יהושע פריד, ובהגשה מושלמת של הסולן מוטי ויזל והקלידן המוכשר שייע ברים.
אקטואליה
אם תשמרו

ועדת המנכ"לים תגיש בקרוב המלצותיה הנוגעות לחילולי השבת

וועדת המנכ"לים שהוקמה כדי לקבל מסקנות הנוגעות לחילולי שבת במסחר וחנויות בתל אביב, צפוייה בקרוב להגיש המלצותיה, ונראה כי ההמלצות לא יתרמו תרומה חיובית לשמירת השבת בישראל.

ותרעד האדמה

הרוגים ופצועים ברעידת אדמה קשה באיטליה

לפחות שישה הרוגים ועשרות פצועים כשרבים מהם עדיין לכודים תחת הריסות ברעידת אדמה קשה שפקדה את מרכז איטליה. עדיין יש קושי להגיע אל הלכודים והפצועים. גם ברומא הורגשה היטב הרעידה.

כניסה מסוכנת

נפצעו ונעצרו בדרך לקבר יוסף בשכם

עשרות חסידי ברסלב נעצרו לאחר ביקור ללא תיאום עם כוחות הביטחון בקבר יוסף. כמה מהם נפצעו לאחר שפורעים ערבים השליכו לעברם אבנים, וניפצו את שמשת האוטובוס. צה"ל רואה בחומרה את הכניסה.

מנחם מן הפיכה בטורקיה, פיגוע בירושלים, טילים בצפון, ועוד שלל סקופים, וחדשות מסעירות, יכולים פשוט להיעלם מהרדאר ולא להשאיר רושם כי הוא זה, בתנאי כמובן שאתה לא צורך חדשות באופן אובססיבי.
ניר שמול מחירי הדירות ממשיכים לטפס מדי חודש. הוויכוח היחידי הוא על גובה ההתייקרות. נשאלת השאלה מהי מגמת מחירי הדירות? האם אנו הולכים לקראת התייקרות נוספת או לאו? ניר שמול, מנכ"ל חברת שניר, המתמחה בשיווק פרויקטים בתחום הנדל"ן המסחרי ולמגורים מנסה לאפיין את הגורמים השונים המשפיעים על השוק.
אריאל עציוני הפרשייה הכואבת שפתאום עלתה על סדר היום של הציבור הישראלי - התאבדותה של החרדית לשעבר הגברת אסתי וויינשטיין - וגרמה למערבולת של פרשנויות מבפנים ומבחוץ. אריאל עציוני עושה סדר.
חרדים
ושננתם

תלמידי סרט ויז'ניץ בחיפה נתברכו אצל גאב"ד העדה החרדית

תלמידי כיתות מכינה לישיבה קטנה מתלמוד תורה "תפארת משה" דחסידי סערט ויז'ניץ ברמת ויז'ניץ חיפה, זכו לכנס למעון קדשו של גאב''ד העדה החרדית הגאון רבי יצחק טובי' וייס שליט''א ולהתברך לקראת כניסתם ללמוד בישיבה קטנה.

קול ששון

רבנים ואישי ציבור בחתונת בת הגר"א עמרמי

קשת רחבה של רבנים ואישי ציבור הגיעו לשמוח ולקחת חלק בשמחת החתונה של בת הגר"א עמרמי ראש מוסדות 'כאייל תערוג' ורב שכונת הר חומה בירושלים.

איכה ישבה

גדולי ישראל באמירת הקינות וקריאת איכה בתשעה באב - גלריה

האדמורי"ם וראשי הישיבות התיישבו כמנהג תשעה באב לכונן על חורבן בית המקדש בתפילה לבניינה. בבתי כנסיות ובהיכלי תורה בישיבות. צפו בגלריה מסכמת.

מקומי
ניצחון עירוני

יד החסידים על העליונה: ניצחון לבעלזא על העירייה

בדיון ארך שנמשך כשש שעות בבית המשפט בחיפה, ניצחו חסידי בעלזא את עיריית חיפה שהוציאה צווים נגד שיפוץ במבנה שנרכש על ידם למבנה 'בית מלכה'. השופטת קבעה: למרות הפגיעה בשלטון החוק, טובת הילד קודמת.

מים וגובה

בני ברק הראשונה לחנוך את רכב הכיבוי הייחודי

רכב כיבוי ייחודי הגיע לארץ, ובני ברק היא העיר הראשונה לחנוך זאת. הרכב מצוייד במנוף גבהים שמגיע ל-30 מטר וכן במשאבת מים ממוחשבת.

צדק חברתי

ירושלים: פינדרוס הגיע לחלוקת ערכות מכשירי כתיבה לנזקקים

קרוב לאלף משפחות קיבלו ערכות מכשירי כתיבה מעמותת אור לאה לשנת הלימדים הקרובה מ''מ וסגן רה''ע ירושלים יצחק פינדרוס שהגיע לחלוקה הביע את התפעלותו מהעזרה הרבה שחלוקה זו מביאה למשפחות.

כלכלה
 חשש: קרנות הפנסיה שלנו בדרך לידיים סיניות?

חשש: קרנות הפנסיה שלנו בדרך לידיים סיניות?

האם קרנות הפנסיה שלנו בדרך לידיים סיניות? מסתבר כי הסכם מכירה נחתם עם הענקית הסינית 'יאנגו'. איך זה ישפיע עלינו, והאם צריך לדאוג או אולי ללמוד סינית?

רוכשים באינטרנט? כך תגנו על הפרטיות שלכם ברשת

רוכשים באינטרנט? כך תגנו על הפרטיות שלכם ברשת

גם משפחות שמחוברות לאינטרנט כשר יכולות להשתמש ברשת כדי לחסוך בהוצאות ולמצוא מוצרים טובים במחיר אטרקטיבי. מצד שני, יש גם לא מעט סכנות שאורבות באינטרנט ולכן הכי חשוב לשמור על הפרטיות

צרכנות
כמה תעלה לכם חופשה בצפון לפני החגים? נופשים נבון

כמה תעלה לכם חופשה בצפון לפני החגים?


עיצוב אריזות לעוגות - מוסיף לטעם כלים נאים

עיצוב אריזות לעוגות - מוסיף לטעם


טפים לבחירת ציוד למסעדות שתיה כדת

טפים לבחירת ציוד למסעדות


ברנז'ה
צפו: קול ברמה הקפיצו 15 אלף בחורי ישיבה

צפו: קול ברמה הקפיצו 15 אלף בחורי ישיבה

רדיו קול ברמה קיים אמש (שלישי) קומזיץ בעיר נתניה, והצליח להקפיץ 15 אלף בחורי ישיבה עם מיטב הזמרים. צפו באירוע הגדול שנערך בנתניה.

מוזיקה
ראובן בקר בסינגל בכורה לרגל השקת הרכב חתונות חדש

ראובן בקר בסינגל בכורה לרגל השקת הרכב חתונות חדש

3 חודשים לאחר שכבש את לבבות המאזינים, כוכב הקול הבא ראובן בקר עולה לבמה והפעם בדלת הראשית עם הרכב חתונות חסידי-אותנטי חדש, בניהולו המוזיקלי של ישראל סוסנה.

בריאות
תאונת עבודה קשה אבל נדירה במפעל במפרץ חיפה

תאונת עבודה קשה אבל נדירה במפעל במפרץ חיפה

"אין אדם נוקף אצבע, אלא אם כן מכריזים עליו מלמעלה" - אמרו חז"ל. פעולה שיגרתית בתוך תהליך עבודה שיגרתי כמעט קיפחה את חייו של פועל, שניצלו בס"ד בזכות טיפול מהיר של הרופאים מבית החולים רמב"ם.

משפחה
5 המקומות המומלצים לנופש בצפון לציבור הדתי

5 המקומות המומלצים לנופש בצפון לציבור הדתי

בילוי משפחתי זהו אחד הגורמים החשובים בחיים המשותפים של כולנו, משום שהוא מאפשר לנו לשכוח מבעיות היומיום ולהשקיע זמן איכות אמיתי באנשים שאנו הכי אוהבים ובעיקר בילדים. לפיכך, כל הורה מחפש את האפשרויות הזמינות, המהנות והחינוכיות ביותר על מנת להעביר נופש מעולה.

לימודים ותעסוקה
ירושלים: סגר"ע יוסי דייטש סייר במרכז 'סיעור מוחות'

ירושלים: סגר"ע יוסי דייטש סייר במרכז 'סיעור מוחות'

מנהלת בית הספר למקצועות העיצוב התקשורת והמדיה הגב' מ. שרביט ציינה כי "אנו נקדם מהלכים משותפים יחד עם עיריית ירושלים למען תושבי העיר". דייטש הביע התרשמותו מהמקצועיות הרבה.

סקר שבועי
כיצד אתם עושים נופש קיץ?
הצבע