משמחה להוללות שמחת הבחורים בישיבה הפכה לתקיפת שוטרים

שמחת בית שואבה בישיבה בירושלים גרמה רעש לשכנים שביקשו לנום שנתם, השטרים שהגיעו הותקפו על ידי הבחורים, לאחת הניידות נגרם נזק ושוטרת שנפגעה נזקקה לטיפול רפואי בבית חולים. אחד הבחורים נעצר.

צפו: הרב דוד חבושה עם פרשת שבוע בראי האקטואליה

צפו: הרב דוד חבושה עם פרשת שבוע בראי האקטואליה

הרב דוד חבושה עם ווארטים לחג הסוכות וארבעת המינים. על הסגולה של הסוכה, השפע שיש בה, ועל הסגולה של הערבות ואיך זה עוזר להתמודד עם הפחד בלילות. ועוד כמה דברים מעניינים לחג.

נכנסו הלילה לקבר אלעזר בן אהרון בלב הכפר הרצחני בשומרון

נכנסו הלילה לקבר אלעזר בן אהרון בלב הכפר הרצחני בשומרון

כניסה מיוחדת נערכה הלילה לקבר אלעזר הכהן שבעוורתא, אותו כפר שממנו יצאו לא מעט מרצחים שביצעו בעבר פיגועים. בין הנכנסים: מח"ט שומרון וראש מועצת שומרון יוסי דגן.

גלריה: מרן הגר"ח קנייבסקי לומד בסוכתו

גלריה: מרן הגר"ח קנייבסקי לומד בסוכתו

לא ניתנו מועדים לישראל אלא כדי שיעסקו בהם בתורה: מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי החליט שאינו רוצה לקבל אנשים בכדי שיוכל לעסוק ולהגות בתורה בימי חול המועד בסוכתו. בעריש פילמד תיעד את הרגעים.

וידיאו
צפו: מרן שקוע בלימוד ומקבל ארבעת מינים
מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א קיבל אמש ארבעת המינים, כאשר קיבל את ההדסים היה שקוע בלימוד.
צפו: פרס נהנה להעמיק בסוגיית גמרא עם בחורי ישיבה
נשיא המדינה פרס שהלך לעולמו, ביקר בישיבה באלעד לפני מספר שנים ונהנה להתעמק בסוגיית גמרא עם בחורי ישיבה.
צפו: המנהל החרדי של אתרוג מציג את מערך הרובוטים
המנהל החרדי של 'אתרוג' מציג את מערך הרובוטים של האינטרנט המסונן, ומספר כיצד עובדים הרובוטים שמצנזרים עבורכם את האינטרנט מבית 'רימון' לגלישה טובה ונקיה. מרתק.
צפו: 'מלכות' וזאנוויל השבוע שרים ווקאלי לירושלים
קבלו טעימה ווקאלית, אותנטית ומרגשת, שנקלטה בעדשתו של נתי אלבר בדינר של ארגון 'פעמונים', כאן ביצעה המקהלה יחד עם זאנוויל את הלחן הבלתי נשכח 'על כן ציון במר תבכה' לחנו של פינקי וובר, ביצוע מקור באלבום 'ליבי' – מתיקות 4.
אקטואליה
טייסי הקרקע

נתניהו ליס"מניקים: אתם טייסי הקרב שעל הקרקע

ראש הממשל הבנימין נתניהו נפגש במעונו עם לוחמי היס"מ של ירושלים, על רקע הפיגוע שהתרחש בשבוע שעבר. נתניהו אמר ללוחמים: "אתם טייסי הקרב שלנו שעל הקרקע". לאחר מכן נתניהו התנסה בנסיעה על אופנוע.

או"מות העולם

הגר"מ מזוז: יש לחבוט באונסקו כמו שחובטים ערבה

בעקבות החלטת אונסק"ו, מרן ראש הישיבה הגר"מ מאזוז תוקף ואומר: החמורים האלו אמרו ירושלים לא של היהודים, לחבוט אותם כמו שחובטים ערבה. הגר"מ פנה לרה"מ ואמר: "אל תתייפייף בפני האו"ם, תגיד להם שקרנים גזלנים".

אושפיזין דיוסף

אלפים הגיעו הלילה לתפילה בקבר יוסף בשכם

אלפי בני אדם הגיעו הלילה מכל קצוות הארץ להתפלל בקבר יוסף שבשכם, זאת לציון יום האושפיזין של יוסף בחג הסוכות. האלפים הרבים התפללו ולאחר מכן פצחו בריקוד המוני.

אריאל עציוני סיכומי שנה של הפוליטיקה החרדית כבר דשו ודנו בה רבים מעמיתי בעיתונות החרדית, נסכם כאן את שנת תשע"ו מהזווית הכלל ארצית, ניתן לתמצת את זה במשפט אחד, הוכח יותר מתמיד שהימין לא יודע לשלוט.
נועם זיגמן הילרי קלינטון הייתה מזמן אמורה לנצח את טראמפ ולהגדיל את הפער, אך היא לא מצליחה לא כי היא אישה אלא כי היא הילרי, בדיוק כשם שליבני לא הצליחה לפני שמונה שנים, לא כי היא אישה אלא כי היא ציפי.
אריאל עציוני כתום ההלווייה ההיסטורית של הנשיא לשעבר שמעון פרס שמעטים מקרב אנשי הממשל בישראל - אם בכלל זכו לה, לאחר שבוע שהתקשורת מספידה בגוזמאות את האיש, מגיע גם היום שאחרי בו הכל חוזר לשגרה ומותר ואף רצוי להחזיר את הדברים לפורפורציה. את הכבוד וההערכה על הדברים החיובים שעשה, ביצור עוצמתה הצבאית של ישראל ולנו היהודים האותנטיים הדבר החשוב יותר והעולה על כל שבחיו מתן פטור לבני ישיבות, הוא הרוויח בצדק ואף קיבל אותה במנה גדושה.
חרדים
תורת פיך

צפו: הכנסת ספר תורה בביאן - השכונה לבשה חג

שכונת 'מקור ברוך' בירושלים לבשה חג, וזאת בשל הכנסת ספר תורה מביתו של כ"ק האדמו"ר מבאיאן שליט"א אל היכל הקלויז שברחוב מלכי ישראל. צפו בתמונות והוידיאו.

ושמחת בחגך

50 אלף איש בשמחה הגדולה בישראל

כ"ק האדמו"ר ממישקולץ שליט"א בנאומו בשמחת בית השואבה בפתח תקוה: המשיח כבר כאן, אבל הוא מחכה שנפתח לו את הדלת!

ושמחת בחגך

צפו: שמחת בית השואבה בסוכת מרן הגר"ח קנייבסקי

כלייזמרים ומנגנים הגיעו הערב עם צאת החג אל סוכתו של מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א בבני ברק, וקיימו את מצוות החג של 'ושמחת בחגך', באמצעות שמחת בית השואבה.

מקומי
שמחה אמיתית

כ-20.000 איש בשמחת בית השואבה באמפי בית שמש

שלושת ענקי הזמר הופיעו על במה אחת: יעקב שוואקי, עוזיה צדוק וחנן בן ארי. ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול: תקצוב משרד הפריפריה בראשותו של אריה בית שמש זכתה למגה אירוע ברמה הכי גבוהה בזכות דרעי. דובר העירייה מתי רוזנצויג שהפיק את האירוע: השתדלנו לשלב אמנים מקומיים על מנת לעודד את האמנות בעיר.

מי באש

ירושלים: אישה מצאה מותה כתוצאה משריפה בביתה

אישה כבת 60 נספתה הלילה בשריפה שפרצה הלילה בדירתה, בשכונת גילה בירושלים תוך כדי שנתה. היא פונתה במצב אנוש לאחר ששאפה עשן רב, ובשערי צדק נאלצו לקבוע את מותה.

על הפסים

ירושלים: היערכות ברכבת הקלה לקראת החגים

לקראת תקופת החגים נערכה סיטיפס הרכבת הקלה, מבעוד מועד להמוני המבקרים הצפויים להגיע לירושלים. כחלק מההיערכות הותאמה תדירות הרכבות לשעות הביקושים, מערך השירות והבקרה יסייע לנוסעים ולמבקרים אף יותר מהרגיל.

כלכלה
9 שלבים עיקריים בתהליך השקעה בנדל"ן בארה"ב

9 שלבים עיקריים בתהליך השקעה בנדל"ן בארה"ב

טרם ההשקעה בנדל"ן בארצות הברית יש מספר שלבים שעלינו לעשות כדי שההשקעה שלנו אכן תוכיח את עצמה ואכן תניב עבורנו את התשואה הרצויה.

שביבי מתכת באריזות מטרנה – החברה פרסמה ברקודים

שביבי מתכת באריזות מטרנה – החברה פרסמה ברקודים

לאחר שאתמול פרסמה חברת מטרנה כי שביבי מתכת נמצאו באריזות התחליף חלב, היום מפרסמת החברה את הברקודים, לטענתה לא בשל שיווק המוצר, אלא בשל ריבוי פניות.

צרכנות
עולים לירושלים: רודריגז מחכה לכם עם תפריט וסוכה מיוחדת עולים לירושלים

עולים לירושלים: רודריגז מחכה לכם עם תפריט וסוכה מיוחדת


שמחת חג מול חופי נתניה: לנדוור ולחם בשר מחכים לכם אל תפספסו:

שמחת חג מול חופי נתניה: לנדוור ולחם בשר מחכים לכם


מלאי חדש ואיכותי של ספלים טרמיים, עכשיו בסונול דואגים לערנות

מלאי חדש ואיכותי של ספלים טרמיים, עכשיו בסונול


ברנז'ה
משה ליאון זכה לתמיכה במעוז העדה החרדית

משה ליאון זכה לתמיכה במעוז העדה החרדית

משה ליאון, מחזיק תיק המנהלים הקהילתיים וחבר הנהלת העיר ירושלים הגיע ליריד ארבעת המינים במתחם זופניק בעיר, כדי לרכוש עבורו סט ארבע מינים, ליאון התקבל במקום באהדה רבה על ידי אנשי העדה החרדית.

מוזיקה
"מנחה" הפרויקט של גרטנר ומונה

"מנחה" הפרויקט של גרטנר ומונה

שלומי גרטנר הזמר הבריטי בעל קול הנשמה חוזר עם אלבום שישי "מנחה", בעיבודו של משה מונה רוזנבלום. קבלו טעימה לאחד השירים.

בריאות
שר הבריאות: ביה"ח ברזילי הולך והופך למרכז חדיש ומתקדם

שר הבריאות: ביה"ח ברזילי הולך והופך למרכז חדיש ומתקדם

בטקס חנוכת המחלקה הפסיכיאטרית המחודשת השתתפו בין היתר שר הבריאות יעקב ליצמן, סגר"ע אשקלון מר תומר גלם, מנכ"ל ברזילי ד"ר חזי לוי ויו"ר עמותת הידידים רוני מהצרי. ליצמן כובד לקבוע את המזוזות ושיבח את המהפכה המתחוללת בברזילי.

משפחה
המתכונים החגיגיים של הנשים שחולמות להגיע למטבח

המתכונים החגיגיים של הנשים שחולמות להגיע למטבח

מנהלות שיווק בכירות מתפנות במיוחד לגולשות שלנו ומגישות מתכונים חלומיים לחג הסוכות. חזה עוף בחרדל, מאפה בראוניז ותרד.

לימודים ותעסוקה
בוגרות 'סיעור מוחות' השתלבו במשרדים מובילים במגזר החרדי

בוגרות 'סיעור מוחות' השתלבו במשרדים מובילים במגזר החרדי

בין היתר הן ממלאות את משרדי הפרסום והדיגיטל המובילים גל אורן, אפיקים, בולטון, תוצאות, מותג בפרסום, מילר פוינט, אגס בראשית, פרסומי ישראל, WHITE&BLACK, V.I.P קידום פלוס, WIX, WINSITE וניצבות בחוד החנית של עולם הפרסום, העתונות והמדיה.

סקר שבועי
האם אתם מבצעים רכישות דרך האינטרנט?
הצבע