ברכת מרן צפו: מרן הגראי"ל שטיינמן בוידיאו מיוחד מהיום

מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן שהשתתף מידי שנה בכינוס 'לב לאחים' צולם היום בוידיאו מיוחד בו הוא מברך את הבאים לכינוס. "זה דבר גדול מאוד ומה רב התועלת להרבות תלמידים. זו זכות גדולה מאוד".

הנציגים החרדים פורשים מהקואליציה בעיריית ת"א

הנציגים החרדים פורשים מהקואליציה בעיריית ת"א

שני הנציגים החרדים בעיריית תל אביב, הודיעו הערב על פרישתם מהקואליציה העירונית בתל אביב, זאת לנוכח החלטת העירייה שקיבלה את הגושפנקה של בג"צ. ההוראה ניתנה מלמעלה מראשי המפלגות.

אחיי, אל תטיפו לנו על שואה ועל זכרון השואה

אחיי, אל תטיפו לנו על שואה ועל זכרון השואה

דודי שוומנפלד מותח ביקורת על אלו שמותחים עלינו כביקורת על אי יישור קו עם הדרך שלהם לציון יום השואה. "אנחנו הנצחה אחת גדולה של השואה, או ליתר דיוק המשך של השואה. ואתם יודעים מה? אולי בגלל זה אנחנו גם משלמים את המחיר". שוומנפלד עצבני.

צפו: עשרות הפגינו מול לשכת גיוס בשל מעצר עריק

צפו: עשרות הפגינו מול לשכת גיוס בשל מעצר עריק

מעצר של עריק חרדי בתוך לשכת גיוס בירושלים, הביא להפגנה ומחאה של עשרות אנשי הפלג הירושלמי ואנשים קנאים שהתאחדו להפגין נגד לשכת גיוס. בשלב מסויים ההפגנה יצאה משליטה וכוחות יס"מ פיזרו את המפגינים.

וידיאו
צפו: האדמו"ר מצאנז בעל השפע חיים זצוק"ל בריקוד
סרטון חדש המתפרסם בימים אלו חושף רגעים מרוממים מלפני שנים ארוכות, בצל כ"ק מרן האדמו"ר מצאנז בעל השפע חיים זצוק"ל, בריקוד 'מצווה טאנץ' נלהב כאשר פניו בוערות כלפיד אש. כיצד מרקדין.
צפו: כך בוצעו המעצרים של אנשי 'הפלג הירושלמי'
לאחר תדרוך במטה המשטרה יצאו השוטרים לפשיטה הלילית על בתיהם של אנשי הפלג הירושלמי. צפו בתיעוד מהמעצרים בבתים, המהומות שבאו בעקבות וכוחות המשטרה שנרגמו בביצים ובקבוקים.
צפו: 'אם כל הפצצות' מוטלת על מנהרות דאעש באפגניסטן
צבא ארה"ב שחרר היום תיעוד נדיר של הטלת 'אם כל הפצצות' על מנהרות דאעש באפגניסטן. הפצצה מכילה 11 טונות חומר נפץ והיא מתפוצצת בגובה כמה מטרים מעל פני הקרקע. מלחמה בטרור.
חסידי חב"ד בריקוד סוחף עם זאנוויל ומלכות
מצווה גדולה להיות בשמחה: צפו ברבבת חסידי חב"ד בריקוד סוחף יחד עם מקהלת מלכות והזמר זאנוויל ויינברגר השבוע בכינוס החסידי הגדול שהתקיים בהיכל נוקיה - יד אליהו תל אביב.
אקטואליה
איפה המדינה?

המדינה נגד אתר ההנצחה הראשון לשואה בישראל?

האם המדינה נגד אתר ההנצחה הראשון שהוקם בישראל לזכר השואה? מדינה שכחה אותנו. משרד התרבות מתעלם ולא מעביר תקציבים בתירוץ של ׳אי עמידה בקריטריונים״- את הטענה הקשה הזו השמיע יו״ר ׳מרתף השואה׳ הרב יצחק גולדשטיין.

ממשיכים במעצר

בית המשפט האריך שוב את מעצר בכירי 'הפלס'

בית המשפט בראשל"צ האריך שוב, בפעם השלישית את מעצרם של בכירי עיתון 'הפלס'. מעצרו של גרוסמן ואלישיב הוארך בשבעה ימים. במשטרה ביקשו את ימי המעצר הנוספים על מנת להשלים את החקירה בדרך לכתבי אישום.

שידור חי

צפו ב'כנסייה הגדולה' - הכנס השנתי של "לב לאחים"

עכשיו בשידור חי ה'כנסיה הגדולה' בכנסת השנתי של 'לב לאחים'. דבריו של מרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א יועברו בשידור חי. כנסו לשידור החי כעת מהכינוס.

דודי שוומנפלד דודי שוומנפלד מותח ביקורת על אלו שמותחים עלינו כביקורת על אי יישור קו עם הדרך שלהם לציון יום השואה. "אנחנו הנצחה אחת גדולה של השואה, או ליתר דיוק המשך של השואה. ואתם יודעים מה? אולי בגלל זה אנחנו גם משלמים את המחיר". שוומנפלד עצבני.
נועם זיגמן סגן השר מאיר פרוש וח"כ יעקב אשר הגיעו בצהרים אל מעונו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן שליט"א. מה עומד מאחוריי ההגעה המשותפת, ומה הדבר מבטא כמעט שנה לאחר ההתפטרות של פרוש מהכנסת לטובת אשר. פרשנות
יצחק שרייבמן לראשונה: צבא ארה"ב הטיל היום (ה') באפגניסטן את הפצצה הגדולה ביותר שלו שאינה פצצה גרעינית - GBU-43/B MOAB. הפצצה הוטלה על מנהרות של ארגון דאעש במחוז ננגרהר. בשלב זה בודקים מומחים צבאיים את תוצאות ההפצצה. פרשנות.
חרדים
ברכת האילנות

גלריה: מרן האדמו"ר מבעלזא בברכת האילנות בקריה

חודש ניסן: אמש יצא כ"ק מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א ממעונו בקרית בעלזא לברך את 'ברכת האילנות' יחד עם קבוצת חסידים. 'לדעת' עם תמונות מהמעמד.

נחם אנחמנו

רבנים ואישי ציבור בניחום אבלים בבית השליח הרב דייטש זצ"ל

אלפי מנחמים מכל גווני הקשת ומכל רחבי הארץ זרמו בימים אחרונים לנחם את בני משפחת דייטש אחרי פטירת אביהם, אחיהם, הק' הרה"ח ר' מנחם מנדל מרדכי בן הרב יוסף אליהו הי"ד.

הילולא בצאנז

צאנז: מעמד חלוקת תואר 'מורינו' ו'חבר' ל-53 תלמידים

אמש התכנסו אלפי חסידי צאנז למעמד ההילולא וחלוקת תואר 'מורינו' ו'חבר' ל-53 תלמידי הישיבה שנבחנו על 600 דפי גמרא בע"פ. המעמד התקיים בקרית צאנז שבנתניה, בראשות כ"ק האדמו"ר שליט"א. סיקור וגלריה.

מקומי
רכס תורני

בין הזמנים ברכסים: ישיבות בין הזמנים וזיצים מוזיקליים

במהלך בין הזמנים התקיימו ברכסים ישיבות בין הזמנים ו'זיצים' מוזיקאליים לצד שורה של פעילויות מהנות לכלל התושבים – בני ישיבות, אברכים, נשים וילדים. מועצה משקיעה.

קשוב לביקורת

חנוך זייברט ירד לשטח והקשיב לתלונות התושבים

בעקבות הביקורת הקשה שהוטחה לאחרונה בעיריית בני ברק, בעיקר בנושא עומסי התחבורה וההתעלמות מצרכי התושבים, החליט ראש העיר 'לרדת לשטח' ולהקשיב לתושבים. יוזמה ברוכה.

בית החיים

ירושלים: בית הלוויות שמגר עומד להשתדרג

הנהלת מועצת בתי העלמין י-ם קיבלה את האחריות על המתחם. ועדת האיתור בחרה בהרב חיים איזנבך למנהל בית הלווית שמגר.

כלכלה
משרד האוצר: ירידה חדה במכירת דירות חדשות בישראל

משרד האוצר: ירידה חדה במכירת דירות חדשות בישראל

הכלכלן הראשי במשרד האוצר: סך העסקאות בחודש פברואר השנה עמד על 8,800 דירות, ירידה של 9% בהשוואה לינואר 2017. משקל המשקיעים בחודש פברואר ירד ל- 16% בלבד, הרמה הנמוכה ביותר מאז יולי 2015. משבר הדיור.

6,000 פועלי בנייה סינים יגיעו לארץ במהלך הקיץ הקרוב

6,000 פועלי בנייה סינים יגיעו לארץ במהלך הקיץ הקרוב

במסגרת המאמצים להתגבר על משבר הדיור בישראל, אישרה היום הממשלה את ההסכם הבילטרלי עם ממשלת סין להבאת אלפי פועלי בניין סינים לענף הבניה בישראל במטרה להאיץ את קצב הגדלות הבניה. כאן בונים.

צרכנות
אחרי הפסח: במאפה נאמן מחכים לך

אחרי הפסח: במאפה נאמן מחכים לך


רגע לפני שאתם יוצאים לטיולי 'בין הזמנים' WeShoes מציגה:

רגע לפני שאתם יוצאים לטיולי 'בין הזמנים'


מי רשת המזון הזולה? מי היקרה? מי הפתיעה ומי לא חסים על הממון

מי רשת המזון הזולה? מי היקרה? מי הפתיעה ומי לא


ברנז'ה
צפו: כשיהודה משי זהב חגג מימונה ורקד עם הגלימה

צפו: כשיהודה משי זהב חגג מימונה ורקד עם הגלימה

את המימונה הזו חגג יהודה משי זהב יחד עם חברים יוצאי עדות המזרח, ולרגע אחד הוא לא פספס את כל הטוב שבדבר. הוא שם על עצמו גלימה מרוקאית, אכל את המאכלים ורקד גם ריקוד שלא ישאיר אתכם אדישים.

מוזיקה
אחרי שהפך ללהיט עכשיו השיר בוואקלי 'אין גדולה כגדולתך'

אחרי שהפך ללהיט עכשיו השיר בוואקלי 'אין גדולה כגדולתך'

מוישי קרויס מגיש: בעל המנגן הרב שלמה טויסיג בגרסה ווקאלית מיוחדת ללהיט החדש "אין גדולה כגדולתך".

בריאות
צנתור נדיר לפירוק קרישי דם

צנתור נדיר לפירוק קרישי דם

בגיל שלושה ימים אובחנה תינוקת עם קריש דם בווריד הראשי בבטן ובוורידים שמנקזים את הכליות. צנתור משולב שלא תואר עד היום בתינוקת כה צעירה, הציל את כליותיה מאי ספיקה והיא שוחררה במצב טוב לביתה.

משפחה
טוב לגדול ביחד - האם זה אומר גם חדר משותף לילדים?

טוב לגדול ביחד - האם זה אומר גם חדר משותף לילדים?

הורים לילדים בגילאים דומים צריכים להחליט האם לגדל אותם בחדר משותף או בנפרד. הדעות בנושא הזה חלוקות, אבל למזלם של ההורים יש לא מעט פתרונות ריהוט שמתאימים לכל החלטה.

לימודים ותעסוקה
מעצב השטרות של ישראל: מקצועיות מאגר מוחות - גבוהה מאוד

מעצב השטרות של ישראל: מקצועיות מאגר מוחות - גבוהה מאוד

"תלמידות סיעור מוחות מגיעות לרמת ביצוע גבוהה" כך סיכם בהתפעלות מאיר אשל, במפגש שבו הוצגו עבודות הגמר של קורס עיצוב ותקשורת חזותית שנה א' בסניף בני ברק, במהלך הגשות עבודות הגמר לקורס עיצוב ותקשורת חזותית.

סקר שבועי
מעצר ראשי ה'פלג הירושלמי'
הצבע