צו הריסה מהומות בבית אל בעקבות הוראת בג"צ לפנות הבתים

הבוקר הוציא בית משפט העליון הוראה לקיים במלואו את צו ההריסה על המבנים שפונו אתמול בכוח בבית א-ל. ראש הממשלה כינס את שריו להתייעצות דחופה. ובינתיים במקום פרצו מהומות בין המתיישבים לכוחות הבטחון.

כתבי אישום בפרשיית הצתת כנסיית הלחם והדגים

כתבי אישום בפרשיית הצתת כנסיית הלחם והדגים

בכתב האישום מתואר כיצד החליטו שני צעירים יהודים לשרוף ולהזיק לכנסיה נוצרית כאשר לטענת המשטרה הם עשו זאת כחלק מהמאבק למניעת השתלטות הנוצרים על קבר דוד שבירושלים. מוקדם יותר הם נשכחו במעצר.

בתמורה להרס: נתניהו אישר 300 יח"ד בבית אל

בתמורה להרס: נתניהו אישר 300 יח"ד בבית אל

בתגובה להחלטת בג"צ להורות על פינוי והרס בתי דריינוף ביישוב בית אל, החליט ראש הממשלה בנימין נתניהו בתום התייעצות שקיים בלשכתו לאשר בנייה מיידית של שלוש מאות יחידות דיור ביישוב.

המשטרה בודקת חשד לשחיתות במועצה הדתית י-ם

המשטרה בודקת חשד לשחיתות במועצה הדתית י-ם

בעקבות החשדות לשחיתות במועצה הדתית בירושלים התקיים היום דיון חירום בכנסת במהלכה נחשף כי המשטרה פתחה בבדיקת התנהלותו של יו"ר המועצה, יהושע ישי המכחיש את הטענות שהושמעו נגדו.

וידיאו
הדוד שנאבק למען האחיין - בחור הישיבה החולה
האחיין שלו תפס את הכותרות וסיפורו הוא נוגע ללב. נער חרדי בן 16 חולה במחלה קשה שכל בקשתו הייתה שלא יכפו עליו את הטיפול הקשה במחלה. הדוד נרתם להפגין תחת בית החולים.
מפגינים נגד מתווה הגז תחת חלונו של דרעי
לא מעט מתנגדים יש למתווה הגז של הממשלה שעליו ידונו השרים ביום רביעי. מספר מפגינים הגיעו עם צאת צום תשעה באב להפגין תחת חלון ביתו של דרעי בשכונת הר נוף בירושלים
שריפה בשדה מוקשים
עומס החום הכבד ששורר בימים האחרונים בישראל, הביא לדליקה בבקעה באזור עמוס מוקשים. לכוחות הכיבוי היה קושי להגיע אל מוקדי האש.
המחוקק מניו יורק נעצר כשהפגין נגד איראן
ההסכם של המעצמות גורר לתגובות נזעמות בארה"ב נגד הנשיא אובמה, והיהודים דואגים לא להורידו מסדר היום. בהפגנה שנערכה מול חבר קונגרס נעצר המחוקק דב הייקינד. הקהילה החרדית והדתית זועמת.
אקטואליה
הגענו לתקן

פרוש: נעמוד בתוקף על כיבוד ההסכמים הקואליציוניים

סגן שר החינוך מאיר פרוש נפגש עם עם מנהלי מוסדות חינוך במסגרת היערכות לקראת פתיחת שנת הלימודים, ואמר להם כי "יהדות התורה לא תסכים לכל פגיעה כעת ובעתיד בתקציב החינוך החרדי".

שריך מבקרים

שרים שהגיעו לבית אל: "זה היה פינוי מיותר"

שלושה שרי ממשלה, שניים מהם חברי הליכוד, הגיעו הערב אל היישוב בית אל בכדי להזדהות עם התושבים שפונו הלילה, ואמרו כי היה מדובר בפינוי לילי מיותר. הם קראו לבטל את הצו הצבאי של שטח סגור.

טעות אסטרטגית

מוזס על ההתנתקות: מדובר בטרגדיה לאומית

ח"כ מנחם אליעזר מוזס אמר היום במהלך דיון מיוחד שהתקיים במליאת הכנסת לציון עשור להתנתקות כי "הרגעים הקשים עדיין בזיכרוננו. עד היום, עשר שנים אחרי ההתנתקות, משפחות עדיין אינן מסודרות בדירות קבע".

הרב מנחם ברוד נחמד הרבה יותר לשמוח ולחגוג מלצום ולהתאבל, אבל גם החיבור אל הסבל היהודי הוא מרכיב מהותי בהוויה היהודית.
יוסף אלי שטיינברג ימי החלומות. חופש, מיקום תקציב, מחכים כבר בכיליון עיניים לשבוע הבא. מחכים שהשבוע הזה ייגמר. כל שנותר זה לחלום ולספור את הימים שעוברים. אז מה באמת החלום ולמה מחכים שייגמר?
ברוך מרזל מה יענו בחורי הישיבה לאותו בחור חילוני עם עגיל באוזן שפרצופו נופח ממכות בגלל שהפגין מול המיסיונרים? אינני שואל על-מנת לקנטר, אני באמת ובתמים מבקש לדעת – האם עדיין ישנם יהודים עם לב יהודי, שמוכנים להיאבק על הישרדותנו כעם ה'?
חרדים
יש תקווה

צפו: הסוף המדהים של המסיונר שהגיע לרבי מחב"ד

אחד הסרטונים היותר מפורסמים ממעמד חלוקת הדולרים אצל האדמו"ר מליובאוויטש זצוק"ל, הוא הסרטון בה נראה יהודי שהשתמד ל"ע מנסה להעניק לרבי ספר שחיבר. השנה גילו אותו. לא תאמינו מה הוא עושה כיום.

ממשיכים במסורת

ירחי כלה בנושאי הלכה ורפואה בימי בין הזמנים

בטיפול נמרץ יש מיטה אחת פנויה. המבוגר הגיע קודם, אך הרופא טוען שעדיף לטפל ולהציל קודם את חייו של הצעיר יותר מה ההלכה אומרת? את התשובה לשאלה זו ולעוד שאלות רבות תמצאו בירחי כלה של יד שרה.

עשור לגירוש

מדוע עמד הרב מרדכי אליהו זמן רב על רגליו?

למרות חולשתו הרבה, החליט הגר"מ אליהו זצוק"ל להשאר לעמוד על רגליו למשך דקות ארוכות. בהמשך הסביר כי היה זה כחלק מהמאבק ברוחני בגירוש היהודים מבתיהם בגוש קטיף. מה הקשר? כנסו.

מקומי
עלה נעלה

סר"ע מודיעין עילית: שמחתי להיות אורח 'עלה'

סגן רה"ע מודיעין עילית ומחזיק תיק חינוך טוביה פריינד בסיור בעלה: “מרגש לראות את היחס החם והאוהב שמעניקים לכל דירי עלה”. פריינד עמד מקרוב על היכולת של הארגון בלתת מענה טיפולי מקצועי.

פרטית בתשלום

המשטרה סגרה שתי בריכות בעיר אלעד

לאחר שהתברר כי הבריכות, המיועדות לשימוש ביתי ופרטי שימשו כבריכות ציבוריות שאף נגבה כסף עבור הכניסה אליהם אך לא היה במקום מציל, החליטו במשטרה להורות על סגירת הבריכות.

עיר הילדים

בשורה לילדי ביתר: 'ביתר-לנד 2' יוצא לדרך

חג גדול לילדים: מיזם הלונה-פארק הענק של ביתר חוזר הקיץ שוב ובגדול – חינם לילדי ביתר עילית. 16 מתקני לונה פארק משוכללים יעמדו לטובת ילדי העיר. ראש העיר: "הבטחנו לעשות זאת שוב ואנו מקיימים".

כלכלה
על חברות הסלולר להציג הסכמים קריאים ללקוחות

על חברות הסלולר להציג הסכמים קריאים ללקוחות

נציגי משרד התקשורת הודיעו היום בדיון שהתקיים בועדה לפניות הציבור כי חברת סלולר שתסגור עסקא בלי הסכם חתום נהיר ופשוט – תיקנס. יו"ר הוועדה, ח"כ אייכלר: הציבור צריך לדעת שאין "מתנות חינם".

בנק ישראל הותיר את הריבית על כנה 0.1%

בנק ישראל הותיר את הריבית על כנה 0.1%

איך השפיע השוק הסיני, משבר החוב ביוון, ההתאוששות בארה"ב ואירופה, התחזקות השקל והפעילות הערה על בשוק הדיור, על ההחלטה להותיר את הריבית על כנה 0.1%.

צרכנות
מסעדה מזרחית בירושלים מטעמי מזרח

מסעדה מזרחית בירושלים


פחית 500 מ"ל מכבי 7.9% אלכוהול חדש מבירה מכבי

פחית 500 מ"ל מכבי 7.9% אלכוהול


קרטיב ב-1 ₪ בחנויות הנוחות של סונול מקפיאים את הקיץ

קרטיב ב-1 ₪ בחנויות הנוחות של סונול


ברנז'ה
אלי ישי בירמצ ולחגיגה הגיעו רבנים ופוליטיקאים

אלי ישי בירמצ ולחגיגה הגיעו רבנים ופוליטיקאים

אלי ישי ערך הערב בר מצווה לבנו עובדיה, ולאולם 'נוף ירושלים' הגיעו רבנים, פוליטיקאים ואישי ציבור, שמלבד לומר מזל טוב, בבואם אמרו אמירה על אהבתם לישי. קבלו גלריה.

מוזיקה
 "אחכה לו" אלבום ביכורים לוי יצחק פאלקאוויטש מארה"ב

"אחכה לו" אלבום ביכורים לוי יצחק פאלקאוויטש מארה"ב

הדבר הבא במוזיקה החסידית בארה"ב הידוע בקולו המדהים וליכולת הביצוע שלו יוצא בלהיט חדש. בשנים האחרונות הוא הפך לאחד ההאמנים המבוקשים בעולם

בריאות
יוצאים לטייל בבין הזמנים? קבלו טיפים לטיול בטוח

יוצאים לטייל בבין הזמנים? קבלו טיפים לטיול בטוח

לקראת ימי בין הזמנים מגיש לכם 'לדעת' מגוון טיפים מבית האגף הרפואי בארגון איחוד הצלה על מנת שתדעו כיצד להזהר ולשמור על עצמכם על מנת שגם תהנו בחזור מהטיול, ותחזרו הביתה בשלום.

משפחה
בר מתוקים לאירוע שלכם

בר מתוקים לאירוע שלכם

רבים הם האנשים אשר בוחרים להוסיף אופציות מעניינות ומגוונות לאירוע שלהם. בין שלל הדברים המעניינים שניתן להוסיף בדרך כלל לאירועים ניתן למנות הופעות של זמרים מפורסמים באירוע, קייטרינג של שף מפורסם או הוספה של בר מתוקים.

לימודים ותעסוקה
דרעי: לשים קץ לאפליית חרדים בשירות הציבורי

דרעי: לשים קץ לאפליית חרדים בשירות הציבורי

שר הכלכלה אריה דרעי אמר במהלך ביקור רשמי מיוחד במרכז "כיוון" לתעסוקה חרדית בירושלים: "יש לשים קץ לאפליית עובדים חרדים בשירות הציבורי – זה דורש שינוי בחקיקה ואני מתכוון לשנות את זה"

סקר שבועי
מה הממשלה צריכה לעשות מול הטרור בהר הזיתים?
הצבע