close
משבר אמון מהי אותה בעיה מסתורית שעצרה שיווק מוצרי תלמה?

במשך ארבעה שבועות אף אחד לא טרח לספר על הבעיה שהתגלתה במפעל דגני הבוקר של תלמה. היום התברר כי מדובר בחיידק הסלמונלה שגרם לעצירת שיווק טונות של דגני בוקר. צרכנים אמרו היום: "מוצרי תלמה יצאו מסל הקניות שלנו".

צפו: הרב דוד חבושה עם פרשת שבוע בראי האקטואליה

צפו: הרב דוד חבושה עם פרשת שבוע בראי האקטואליה

הרב חבושה עם פרשת השבוע בראי האקטואליה. איך הפרשה מתקשרת לבעיה בקרונפלקס, ומהו אותו סיפור עם הציפור המדברת שנתפסה ושוחררה.

המבקר מזהיר: אי פרסום הדו"ח יביא להמלצה לוועדה

המבקר מזהיר: אי פרסום הדו"ח יביא להמלצה לוועדה

מבקר המדינה מזהיר כי אי פרסום הדו"ח של 'צוק איתן' יביא אותו להמליץ על הקמת וועדת חקירה ממלכתית. הדברים באים על רקע שמועה כי בכוונת רה"מ לנוע את פרסום הדו"ח באמצעות הרוב הקואליציוני שיש בוועדת החוקה בכנסת.

נעצר בבלגיה סרבן הגט שנמלט מהארץ תוך זיוף זהות

נעצר בבלגיה סרבן הגט שנמלט מהארץ תוך זיוף זהות

סרבן הגט עודד גז נעצר בצהרים באנטוורפן. צו המעצר הבינ"ל הוצא נגדו לאחר שלא התייצב לדיון. בקשת ההסגרה הייתה על מעשיו הפליליים ולא על סירוב הגט. בפעילות למעצרו לקחו חלק גם גורמים דתיים שסיפקו מידע אודות מיקומו.

וידיאו
צפו: אדלר ו'מלכות' יצאו לשווייץ לחפש את בן העולם הבא
מיהו בן עולם הבא? על רקע הנופים השווייצריים עוצרי הנשימה, בינות לצמחייה המלבבת של הטיילת, ביצעו יחדיו את המחזמר העליז 'עולם הבא' שמתוך אלבומו הפופולארי של אדלר 'אורות', שחלקים ממנו מלווה קולית מקהלת 'מלכות'.
צפו: מקהלת "נרננה" מגלים אוצר של יראת שמים
ביצוע מדהים ומרשים מבית היוצר של מקהלת "נרננה" על היצירה "אוצר של יראת שמים" מהאלבום החדש של אברהם פריד, בעיבוד קולי מרשים של המעבד יהושע פריד, ובהגשה מושלמת של הסולן מוטי ויזל והקלידן המוכשר שייע ברים.
צפו: תרגיל של ירי טילים מספינות חיל האוויר
צפו בניסוי ירי חי טילי ים-ים אל עבר אח"י עצמאות - ספינת טילים מדגם סער 4 אשר יצאה משירות מבצעי.
צפו: מקהלת נרננה ושלוימי גרטנר 'ישמע'
חברי מקהלת ״נרננה״ לצידו של הזמיר שלוימי גרטנר מעניקים ללהיט 'ישמע' של שמילי אונגר ביצוע הרמוני משלהם.
אקטואליה
ומנותר קנקנים

מפעל לייצור קנקנים בן 1600 שנה נחשף בגליל המערבי

מפעל לייצור קנקנים, בן 1600 שנה, נחשף בגליל המערבי בחפירה בהשתתפות מאות בני נוער, הכבשן ששימש לצריפת הקנקנים, הוא היחיד המוכר בארץ שנחצב כולו בסלע.

גבו מחיר

נהרג המחבל שרצח את הרב מיכי מרק הי"ד

כוחות הביטחון הרגו הלילה את המחבל שרצח את הרב מיכי מרק הי"ד. המחבל נהרג בחילופי אש כחלק ממעצר החולייה שהייתה מעורבת בפיגוע בו נרצח הרב מרק. ב"ה אין נפגעים לכוחותנו.

נותן גיבוי

אלי ישי הגיע לתת גיבוי לחייל אלאור אזרייה

יו"ר יחד אלי ישי, הגיע היום לתת גיבוי לחייל אלאור אזרייה. ישי אמר כי יש להכנס לפרופורציות וכי גם אם היתה תקלה מבצעית אפשר לסיים את הסאגה בנזיפה.

מנחם מן הפיכה בטורקיה, פיגוע בירושלים, טילים בצפון, ועוד שלל סקופים, וחדשות מסעירות, יכולים פשוט להיעלם מהרדאר ולא להשאיר רושם כי הוא זה, בתנאי כמובן שאתה לא צורך חדשות באופן אובססיבי.
ניר שמול מחירי הדירות ממשיכים לטפס מדי חודש. הוויכוח היחידי הוא על גובה ההתייקרות. נשאלת השאלה מהי מגמת מחירי הדירות? האם אנו הולכים לקראת התייקרות נוספת או לאו? ניר שמול, מנכ"ל חברת שניר, המתמחה בשיווק פרויקטים בתחום הנדל"ן המסחרי ולמגורים מנסה לאפיין את הגורמים השונים המשפיעים על השוק.
אריאל עציוני הפרשייה הכואבת שפתאום עלתה על סדר היום של הציבור הישראלי - התאבדותה של החרדית לשעבר הגברת אסתי וויינשטיין - וגרמה למערבולת של פרשנויות מבפנים ומבחוץ. אריאל עציוני עושה סדר.
חרדים
הזמנה מילתא

האדמו"ר מנדבורנה ירושלים הזמין את האדמו"ר מאלעד לשמחת נישואי בנו

כ"ק האדמו"ר מנדבורנה ירושלים הגיע לאלעד לביקור אצל אחיו כ"ק האדמו"ר מנדבורנה אלעד​ להזמינו לשמחת נישואי בנו שתיערך בחודש אב הבעל"ט, האחים האדמו"רים שוחח באריכות בענינא דיומא, לאחמ"כ שתו לחיים ובירכו בברכות לרוב. לאחר הביקור התפללו האדמו"רים יחד תפילת מעריב בהיכל ביהמ"ד "באר יעקב" נדבורנה אלעד.

בשיבה טובה

נפטר רבה האחרון של חאלב הגאון חכם יום טוב ידיד זצוק"ל

בניו יורק שבארצות הברית הלך לעולמו בעל ה'מאיר טוב' רבה האחרון של חאלב הגאון הגדול חכם יום טוב ידיד זצוק"ל והוא בן למעלה מ-90 שנה, הגר"י יוסף: עולם היהדות הספרי איבד את אחד מאחרוני בניו המיוחדים.

הילולא דצדיק

ארה"ב: סעודת הילולא לגאב"ד חוג חתם סופר פתח תקוה

סעודת ההילולא בארה"ב של הגה"צ רבי יעקב שמריהו דייטש זצוק"ל גאב"ד חוג חתם סופר בפתח תקוה, בראשות בנו הגה"צ פרץ טוביה דייטש גאב"ד חליסה ארה"ב. בסעודה השתתפו רבנים וקהל רב וביניהם הרה"צ אב"ד סקולען מאנסי שליט"א, האדמו"ר מראדוויל ב"פ, הרה"צ אב"ד ווילעדניק מאנסי, הרה"צ רבי יחזקאל דייטש אב"ד מקור חיים מאנסי וקהל רב.

מקומי
הסוף לחסימת הצירים

האם נמצא פתרון לשריפת פחים וחסימת הצירים בהפגנות?

בסיור שהתקיים בשכונת גאולה בירושלים, ביוזמת חבר המנהל הקהילתי משה כהן הודיעו סגן ומ''מ רה''ע הרב יצחק פינדרוס ומנהל אגף תברואה מר ציון שטרית על תחילתו של פיילוט של קשירת פחים לעמודים שאולי ימנעו את חסימת הצירים בעיר.

כיף של קיץ

עמנואל: ילדי הקייטנות התאחדו ליום פעילות משותף

ראש המועצה עזרא גרשי ביקר ביום הפעילות והודה לשותפים על היום המהנה. הפעילות ביישוב בהמשך להתפתחות הבניה המבורכת בפרוייקט ׳נוה אור׳.

סיור דיגיטלי

בני ברק: ראשי חב' סמסונג בסיור בעיר

ראשי חברת סמסונג ומשמרת השבת סיירו בבני ברק והתברכו אצל שר התורה מרן הגר"ח קניבסקי. במהלך הביקור נחשף ההתקן האוטומטי המציע פתרון טכנולוגי המאפשר הלכתית את השימוש במקררים בשבת. לאחר מכן התקיים דיון הלכתי אצל הגרמ"ש קליין.

כלכלה
מקימים עמותה חדשה? זה כל מה שאתם צריכים לדעת

מקימים עמותה חדשה? זה כל מה שאתם צריכים לדעת

פעמים רבות אנשים חושבים להקים עמותה בשביל לעזור בנושא זה או אחר, אך לא תמיד יודעים כיצד לעשות זאת בצורה נכונה. לפניכם מדריך קצת.

האזינו: אשה שזכתה בחצי מיליון ש"ח מברכת הטוב והמטיב

האזינו: אשה שזכתה בחצי מיליון ש"ח מברכת הטוב והמטיב

אישה שזכתה בלוטו בסכום של חצי מיליון שקלים וקיבלה את הטלפון מאראלה, מברכת בשידור חי ברכת הטוב והמטיב, האזינו לשיחה מרגשת.

צרכנות
הושקה סדרת המשקאות הקלים של 'טריפ פלוס' במסיבת עיתונאים בניחוח אקזוטי:

הושקה סדרת המשקאות הקלים של 'טריפ פלוס'


לגינה שלכם? רק גדר הבמבוק שמירת הגדרים

לגינה שלכם? רק גדר הבמבוק


מותג שעוני האופנה ANNE KLEIN במבצע מיוחד. כ 30% הנחה על דגמים נבחרים

מותג שעוני האופנה ANNE KLEIN במבצע מיוחד.


ברנז'ה
איש התקשורת בעריש פילמר חגג 18 - מסיבת הפתעה חיכתה לו בכנסת

איש התקשורת בעריש פילמר חגג 18 - מסיבת הפתעה חיכתה לו בכנסת

חביב התקשורת והאהוב על הוליטקאים - בעריש פילמר, הגיע לגיל 18, חבריו הכינו לו מסיבת ההפתעה בכנסת, במליאת ועדת הכספעם, בכירי הפולטיקאים ואנשי התקשורת באו לשמוח איתו.

מוזיקה
צפו: זאנוויל ומקהלת 'מלכות' שרו לקדושי השואה ביד ושם

צפו: זאנוויל ומקהלת 'מלכות' שרו לקדושי השואה ביד ושם

בכנס העשור שקיים המדור החרדי ב'יד ושם' בירושלים, התקיים מושב מיוחד, כאשר מקהלת 'מלכות' הציגה תוכנית אומנותית מיוחדת שעסקה בנושא 'השואה והניגון היהודי', אותה הנחה ברוב כישרון מנצח המקהלה ר' פנחס ביכלר. צפו.

בריאות
דרך מזון או תוספים – נהנים מויטמין B

דרך מזון או תוספים – נהנים מויטמין B

ויטמין B מסייע לתפקודים רבים בגוף, אך בעיקר נמצא כיעיל לשמירה על תפקוד נכון ותקין של מערכת העצבים המשפיעה על מצבי לחץ ואפילו דכאונות. הויטמין נמצא ככזה התורם לעלייה בריכוז ומסייע בתהליכי הזיכרון והלמידה, ואפילו כמסייע לבריאות השיער והעור. את הויטמין תוכלו לצרוך גם באמצעות מזון וגם באמצעות כמוסות מזון המכילות את הויטמין.

משפחה
הוענקו תעודות הוראה ותואר B.Ed. לבוגרות תכנית ההכשרה למורות למוסיקה ונגינה

הוענקו תעודות הוראה ותואר B.Ed. לבוגרות תכנית ההכשרה למורות למוסיקה ונגינה

בטקס מרשים נחשפו לראשונה כי במגזר החרדי, הוענקו השבוע תעודות בוגרות הוראה ותואר אקדמי B.Ed.לחניכות 'שבילי בית יעקב' בתוכנית ההכשרה למורות למוסיקה ולנגינה במגזר החרדי

לימודים ותעסוקה
קורס נוסף לסייעות שיניים ביד שרה

קורס נוסף לסייעות שיניים ביד שרה

במעמד חגיגי הסתיים בימים אלה מחזור שני של קורס סייעות שיניים לבנות המגזר החרדי שהתקיים ביד שרה. אחת הבוגרות נשאה את "תפילת הסייעת" שחוברה על ידי הבוגרות למעמד הסיום - וביטאה את תחושת כולן: הן רכשו הרבה יותר ממקצוע.

סקר שבועי
כיצד אתם עושים נופש קיץ?
הצבע