צומת חסומה צפו: צומת שרי ישראל נחסמה ע"י 'הפלג הירושלמי'

יום הזעם של הפלג הירושלמי מתממש בצומת שרי ישראל-יפו בירושלים. רבים עלו לירושלים וחוסמים את הצומת. כוחות משטרה מנסים לפנותה. התנועה במקום משובשת וכך גם תנועת הרכבת הקלה. צפו בתיעוד.

השגרה משכיחה את המתנות הגדולות - בואו ניזכר בהן !

השגרה משכיחה את המתנות הגדולות - בואו ניזכר בהן !

הרב אהרן פרידמן בטורו השבועי הפופולארי, והשבוע: על המתנות הגדולות והרבות שקיבלנו משמיים והדרך הנכונה להשתמש בהם לטובה ולברכה. לדעת לחיות.

סקר וואלה: לפיד עולה, גבאי יורד. ש"ס ממשיכה לצלול

סקר וואלה: לפיד עולה, גבאי יורד. ש"ס ממשיכה לצלול

סקר וואלה ניוז: כמחצית מהציבור מתנגדים לדבריו של נתניהו נגד הדלפות המשטרה מהחקירות נגדו. במספר המנדטים, אבי גבאי יורד בעוד יאיר לפיד מתחזק. יהדות התורה מתייצבת על שבעה מנדטים, וש"ס ממשיכה להיחלש עם 4 מנדטים בלבד. סקר.

לרגל יום השנה למרן - 'יום ליום' הופץ בעשרות אלפים

לרגל יום השנה למרן - 'יום ליום' הופץ בעשרות אלפים

עיתון 'יום ליום' יוצא במהדורה מיוחדת, ויופץ ללא תשלום בעשרות אלפי עותקים בכל רחבי הארץ, וזאת לרגל יום היארצייט של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל.

וידיאו
צפו: חילוץ ממוסק של בחור הישיבה מנחל דוד שבעין גדי
בחור ישיבה שנחבל מאבן בראשו שנפלה עליו במהלך טיול, חולץ על ידי מסוק ופונה לבית החולים במצב בקשה. צילום: הראל בן שחר רשות הטבע והגנים
אלפים התפללו על ציונו הקדוש של הרה"ק רבי לוי יצחק מברדיטשוב זי"ע.
ביומא דהילולא של הרה"ק רבי לוי יצחק מברדיטשוב זי"ע, סניגורן של ישראל, הגיעו אלפים לשפוך שיח על ציונו הקדוש בברדיטשוב שבאוקראינה. צילום: אש"ל ר' לוי יצחק.
צפו: המפכ"ל, סגן ר"ע וראש הישיבה אצל האדמו"ר
מפכ"ל המשטרה רנ"צ רוני אלשיך, סגר"ע בני ברק מנחם שפירא והגרש"ב סוקוצקין ר"י עטרת שלמה בריקוד הקפות שניות עם כ"ק מרן האדמו"ר ממודזיץ
עשרות אלפים בברכת הכהנים המסורתית בכותל
עשרות אלפי מתפללים הגיעו אל רחבת הכותל המערבי לברכת כהנים המסורתית, בתפילה נכחו הרבנים הראשיים, רב הכותל והמוקמות הקדושים וגם שגריר ארה"ב בישראל.
אקטואליה
ויהי בוקר

צפו בכותרות העיתונים החרדים לבוקר יום חמישי

כנסו לקרוא את כותרות העמוד הראשון בעיתונים החרדים שיצאו לאור הבוקר. המודיע, יתד נאמן, המבשר בעמודים הראשונים.

עובדים בשבת

הרכבת בשלה: בעוד שבוע וחצי שוב חילולי שבת

רכבת ישראל מתכננת עבודות תשתית שיבוצעו תוך כדי השבת בעוד שבוע וחצי. בהודעה שפורסמה היום הובהר כי העבודות יחלו ביום שלישי ויסתיימו ביום ראשון שלאחר מכן. בקרב הפוליטיקאים החרדים דממה.

ציר הרשע

"רוסיה הסכימה להרחיק את האיראנים מגבול ישראל"

דיווח: רוסיה הסכימה להרחיק את הכוחות האיראנים בסוריה מהגבול. לאחר שראש הממשלה נפגש השבוע עם שר ההגנה הרוסי, מסתמן כי הקרמלין הסכים להרחיב את חגורת הביטחון שבה נאסרת נוכחות איראנית מחמישה ל-15 ק"מ. ביטחוני.

הרב אהרן פרידמן הרב אהרן פרידמן בטורו השבועי הפופולארי, והשבוע: על המתנות הגדולות והרבות שקיבלנו משמיים והדרך הנכונה להשתמש בהם לטובה ולברכה. לדעת לחיות.
הרב מנחם ברוד ברור לכול כי איראן היא המקור לתרבות הרצח השוטפת את העולם, ומה העולם עושה לנוכח הסכנה שמשטר מושחת זה יצליח לפתח נשק גרעיני? – משחק בדיפלומטיה וקונה שקט עכשיו בנזיד עדשים. הלוואי שלא נתעורר כשכבר יהיה מאוחר מדיי!
חיים גלינסקי ר' חיים גלינסקי לקח את אביו שלוש פעמים בשבוע לדיאליזיה, עד שפגשו ברב ישעיהו הבר, בן אדם שלא הכיר מעולם ושעמד לצדם ללא שום בקשת תמורה ותמיד עם חיוך על הפנים.
חרדים
זאת חנוכת

בעוד שבוע מעמד חנוכת הבית לביהמ"ד סערט ויזניץ באלעד

ביום רביעי הקרוב ה' חשוון יתקיים אי"ה מעמד חנוכת הבית וקביעת מזוזה לבית המדרש המפואר של חסידי סערט ויזניץ באלעד.

בליל הושענא רבה

אלפים השתתפו בסדרי הלימוד והתפילות ב'רינה של תורה'

בראשות הגאון הצדיק רבי בנימין פינקל שליט"א: אלפים השתתפו בסדרי הלימוד ומעמדות התפילה שע"י "רינה של תורה" בחצות ליל הושענא רבה. סיקור.

עצת הדיינים

חברי בי"ד הגדול מתכנסים לדון בנושא 'מזונות לילדים'

חברי בית הדין הגדול מתכנסים כעת לדיון בעניין חוק מזונות ילדים שישנה מהמצב הנהוג כיום. החוק שנמצא בהליך חקיקתי הביא ללא מעט ויכוחים בתוככי הקואליציה, דבר שלא איפשר את קידומו.

מקומי
נגמר בנס

נס בחיפה: סלע ענק הדרדר מאתר הבנייה למדרכה

זה היה יכול להיגמר באסון כבד, אולם בחסדי שמים זה נגמר בנס ללא נפגעים וללא נזק. סלע ענק הדרדר מאתר בנייה לעבר בתי תושבים ברחוב האר"י בחיפה. התושבים מתלוננים, זו לא פעם ראשונה. בנוסף טוענים: ברחוב השקט נוסעים במהירות סימטריילרים עם סלעי ענק.

חשבו מסלול

שינויים בשכונת מאה שערים - מהיום רק יציאה אחת

נכנסתם למאה שערים? חשבתם שיש כמה שערים לצאת מהשכונה? למשל מרחוב סלאנט? אז זהו שמהיום כדאי שתחשבו מסלול מחדש, שכן היציאה רק מצומת הרחובות מא"ש - שבטי ישראל.

שיטור עירוני

בני ברק: ירידה בשיעור הפריצות בעיר בשבתות וחגים

עיריית בני ברק: ירידה משמעותית בשיעורי הפריצות לדירות בבני ברק בשבתות ובחגים, הודות לפעילות השיטור העירוני. ביטחון אישי.

כלכלה
"כולם רוצים לגור בירושלים – טלז סטון זה הפתרון"

"כולם רוצים לגור בירושלים – טלז סטון זה הפתרון"

סיור מיוחד ערך ח"כ מיכאל מלכיאלי בתוואי הרחבת היישוב טלז סטון, במקום בו החלו מכירת הקרקעות בחודש האחרון - קרקעות חקלאיות שסביב היישוב אשר לגבם טרם ניתן אישור תב"ע עירוני.

לא יאומן! 700 מיליון שקל לאוניברסיטה העברית מכיסנו

לא יאומן! 700 מיליון שקל לאוניברסיטה העברית מכיסנו

המדינה תעביר 700 מיליון שקל לאוניברסיטה העברית בירושלים, וזאת בשל מה שהוגדר תוכנית התייעלות. לאוניברסיטה גירעון מצטבר של 1.3 מיליארד שקלים.

צרכנות
רוצים המלצה ליין לחג? כרמל שיראז ישמח לבב אנוש

רוצים המלצה ליין לחג? כרמל שיראז


 גלידה או קפה? הכירו את "אפוגטו" המוצר החדש גם וגם

גלידה או קפה? הכירו את "אפוגטו" המוצר החדש


מארחים אצלכם בסוכה: נאמן מציע לכם פלטות אירוח בטעמים מיוחדים נאמן לחג:

מארחים אצלכם בסוכה: נאמן מציע לכם פלטות אירוח בטעמים מיוחדים


ברנז'ה
צפו בשידור החי מפתיחת אירועי העשור של קול ברמה

צפו בשידור החי מפתיחת אירועי העשור של קול ברמה

רדיו קול ברמה פותח הערב את אירועי העשור, בהצדעה לבחורי הישיבה ובני העליה. האירוע עם מיטב הזמרים והוא נערך באולם קונקורד בבני ברק.

מוזיקה
דה תניעהל'ה: שלום למר בקליפ חסידי מרגש במיוחד

דה תניעהל'ה: שלום למר בקליפ חסידי מרגש במיוחד

שיר הגעגועים שכבש את העולם החסידי, עכשיו בקליפ מושקע במיוחד: הזמר שלום למר יחד עם מקהלת שירה מבצעים את השיר שכתב הרשי רוטנברג. צפו בקליפ המרגש.

בריאות
מתנדבי לב מלכה חילקו ארוחות מזינות במוצאי הצום

מתנדבי לב מלכה חילקו ארוחות מזינות במוצאי הצום

מתנדבי הארגון חילקו במוצאי יום הכיפורים- ארוחה מזינה במחלקות האונקולוגיה במספר בתי החולים בארץ. היו"ר הרב אברמן: בחג הסוכות יגיעו המתנדבים לזכות יהודים רבים במצוות נטילת ד' מינים.

משפחה
למה מגיע לשדכן תשלום מכובד על השידוך ?

למה מגיע לשדכן תשלום מכובד על השידוך ?

הניה גולדברג בטור הייעוץ השבועי על שידוכים וזוגיות. והשבוע: על מה ולמה מקבל השדכן/שדכנית תשלום מכובד על עבודתו ? מדובר בשכר מוצדק ? לדעת לחיות.

לימודים ותעסוקה
"נרחיב את שיתוף הפעולה בין 'שטראוס' ל'בראשית' בתעסוקה ויזמות"

"נרחיב את שיתוף הפעולה בין 'שטראוס' ל'בראשית' בתעסוקה ויזמות"

המשנה למנכ"ל קבוצת 'שטראוס', מר גיורא בר דעה, ומנכ"ל 'שטראוס מים ישראל', מר יניב שיראזי, הגיעו השבוע לביקור מיוחד במרכז 'בראשית אשדוד', לקראת השנה החדשה הבעל"ט.

סקר שבועי
הפגנות הפלג - בעד או נגד
הצבע