11
יום

שהם שבוע אחד וארבעה ימים לעומר

רנואר קולקציית פסח תשע"ו
מחיר בין הזמנים בחור ישיבה טבע בעין הבשור ומצבו מוגדר קשה

בחור ישיבה שיצא לטיול בדרום, טבע במעיין עין הבשור שליד אופקים. אנשים שראו אותו טובע הצליחו לחלצו והחלו בפעולות מצילות חיים, אליהם הצטרפו כוחות הצלה. מצבו מוגדר קשה והוא פונה ללא הכרה במסוק לבית חולים סורוקה בבאר שבע.

נתניהו לחיילים בגבול עזה: השנתיים השקטות ביותר

נתניהו לחיילים בגבול עזה: השנתיים השקטות ביותר

ראש הממשלה בנימין נתניהו סייר היום בגבול רצועת עזה יחד עם שר הביטחון משה בוגי יעלון והרמטכ"ל רא"ל גדי איזקוט ומפקד פיקוד דרום אלוף אייל זמיר, נפגש עם החיילים, ואמר כי השנתיים האחרונות הם השקטות ביותר בגבול.

ברגע האחרון: נמנעה שריפת גופת יהודי בתאילנד

ברגע האחרון: נמנעה שריפת גופת יהודי בתאילנד

ברגע האחרון נמנעה שריפת גופתו של יהודי בתאילנד שביקש בצוואתו לשרוף את גופתו כדי שלא ליפול נטל על המשפחה שתבקש את העלאת ארונו ארצה.

השר ליצמן וסגן השר פרוש בסיור מאוחד לאחר שנים

השר ליצמן וסגן השר פרוש בסיור מאוחד לאחר שנים

שר הבריאות הרב יעקב ליצמן וסגן שר החינוך הרב מאיר פרוש, עורכים הבוקר סיור משותף בביתר עילית, כאורחיו של רה"ע מאיר רובינשטיין. בין היתר, חנכו את נקודת מד"א המחודשת, ומבקרים במתחם חדר המיון הנבנה כעת.

וידיאו
צפו: כשמוישה אבוטבול הפך לחבר מן המנין במקהלת "כתר"
במהלך שמחת החג המרכזית למאות בני הישיבות בבית שמש, הצטרף ראש העיר משה אבוטבול למקהלת כתר והסולן משה שטקל. ופתח בשירה מרגשת של הלהיט "ריבון העולמים".
אונגר ואדלר מבצעים את רבון העולמים - עם מקהלת נררנה
ידעתי ידעתי. צפו במקהלת 'נררנה' בביצוע ל'ריבון העולמים' עם הזמר שמילו אונגר מארה"ב והבעל מנגן ישראל אדלר.
צפו: 'ידידים' ודודי קאליש שרים "על זאת"
בעלי המנגנים דודי קאליש ומוטי ויזל יחד עם 'מקהלת ידידים העולמית' בליווי אמן הקלידים יענקי לנדאו. בביצוע סוחף ומיוחד ללהיט 'על זאת' בחתונתו של המוזיקאי והמעבד איציק פילמר.
צפו: כף חשפו כוחות הנדסה של צה"ל את המנהרה
בחסדי שמים גילוי כוחות צה"ל מנהרת שהובילה מרצועת עזה לתוך שטח ישראל, הכוחות השתמשו באמצעים מיוחדים לגילוי מנהרות, צפו בכוחות צה"ל פועלים לאיתור המנהרה.
אקטואליה
חוט של חסד

הרב ארוש למען הרב ברלנד: הרב בסכנת חיים

הרב שלום ארוש מרבני ברסלב וראש מוסדות חוט של חסד, יוצא לראשונה להגנת הרב ברלנד: הרב בסכנת חיים, הוא נמצא בבית אסורים, אפילו הסוהרים שם אומרים שהוא מלאך אלוקים. צריך לעשות הפגנה מול הקונסוליה של דרום אפריקה. האזינו לראיון המלא לתוכנית ישר ולעניין עם יקי אדמקר ודודי שוומנפלד ברדיו 'קול ברמה'.

שוב פיגוע

נתפס המחבל שדקר יהודי חרדי בעיר העתיקה

המחבל שדקר אמש יהודי חרדי בעיר העתיקה בירושלים, נתפס במהלך הלילה באחת מסמטאות העיר העתיקה. בחקירתו הוא הודה בביצוע המעשה. בתוך כך משתפר מצבו של נפגע הפיגוע ומצבו מוגדר יציב ובינוני.

מינוי דיינים

הרב איגרא נבחר לביה"ד הגדול כמועמד מוסכם

הרב אליעזר איגרא נציג הציונות הדתית, נבחר היום בוועדה למינוי דיינים, לבית הדין הגדול, במאבק שניהל חבר הוועדה ח"כ אייכלר יחד עם הרבנים הראשיים נמנעה בחירתם של דייני 'צוהר'.

ברוך מרזל ברוך מרזל על ההרחקה מעריות והקשר הישיר לירושת הארץ. "אנשי כנען השטופים בזימה אינם ראויים לשבת בארץ, וממילא על בני ישראל העתידים להורישם להתרחק לחלוטין ממעשים אלו".
נועם זיגמן זהו לא אברי גלעד שהכרתי. דווקא מוכר לי אחד אחר, כזה שלא מכליל, שלא לוקח מקרה של מאן דהוא והופך את זה לכלל, בטח לא כזה שמוציא את דיבתם הרעה של החרדים וגם לא מוכן לחזור בו.
הרב מנחם ברוד כשם שהקב"ה שלף את בני ישראל בבת אחת מטומאת מצרים, כך הוא מסייע לכל אחד ואחת מאיתנו לדלג קדימה ולקפוץ למדרגה עליונה יותר, אף-על-פי שלא חשבנו כי אנו יכולים להגיע אליה.
חרדים
בסוד שיח

צפו בביקור האדמו"ר מתולדות אהרן אצל הראב"ד

כ"ק מרן האדמו"ר מתולדות אהרן שליט"א הגיע לביקור בבית הראב"ד הגר"מ שטרנבוך שליט"א, השניים שוחחו בענייני ספירת העומר ועוד, לאחר מכן ליווה האדמו"ר את הראב"ד עד לפתח ביתו. צפו.

עמידה בנסיון

האזינו: הרב ואזנר זצ"ל מספר מדוע זכתה אמו ל'פוסק הדור'

לא לחינם זכתה אמו של מרן הגר"ש ואזנר זצוק"ל לבן כזה שהאיר את העולם בתורתו, שנה לפטירתו אנו מביאים הקלטה של מרן הגר"ש זצ"ל מספר על הניסיון שאמו עמדה בו בגבורה וקיבלה הבטחה לבן שיאיר את העולם. האזינו.

עולים לרגל

הגר"מ עמאר על הרב מזוז: הוא הנחמה אחרי מרן זצ"ל

הרשל"צ הגר"ש עמאר שליט"א אמר הערב בכינוס של הקבלת פני רבו כי הנחמה שלאחר פטירתו של מרן הגר"ע יוסף זצוק"ל, זה שהקב"ה השאיר לנו את ראש הישיבה הגר"מ מזוז שליט"א.

מקומי
סוף סיקריק להיעצר

ארבעה סיקריקים נעצרו הלילה בבית שמש

ארבעה סיקריקים תושבי בית שמש נעצרו הלילה על ידי המשטרה בחשד להפרות סדר. אחד מהם חשוד בהפיכת ניידת משטרה. לאחר חקירתם צפוייה המשטרה לבקש הבוקר את הארכת מעצרם.

מתעורר לחיים

מאות השתתפו באירוע המרכזי לפסח בהר הזיתים

מאות עולים לרגל השתתפו אמש במופע המרכזי לכל המשפחה ברחבת מלון שבע הקשתות על פסגת הר הזיתים בירושלים.

אסון בבני ברק

פעוט בן שנה נפטר בשנתו בביתו שבבני ברק

פעוט כבן שנה נפטר בביתו שברחוב הרב רוזובסקי בבני ברק. כוננים של איחוד הצלה שהגיעו למקום ביצעו החייאה אך ללא הצלחה, וכעבור זמן קצר רופא קבע את מותו. זהו מקרה שני החג.

כלכלה
בניגוד למתחרות: דובק לא תעלה  את מחירי הסיגריות

בניגוד למתחרות: דובק לא תעלה את מחירי הסיגריות

לאחר שדאגה לסיגריות כשרות לפסח עבור המעשנים הרבים, שמחה דובק להודיע כי החליטה שלא להעלות את מחירי הסיגריות אותן היא מייצרת ומשווקת, זאת בניגוד להחלטת המתחרות שהודיעו על העלאת מחירים.

לראשונה: רשות ניירות ערך מאשרת את "היתר העסקה”

לראשונה: רשות ניירות ערך מאשרת את "היתר העסקה”

רשות ניירות ערך מפרסמת היום לראשונה עמדת סגל בנוגע להיתר עסקה על השקעה באגרות חוב, המאפשרת ומסדירה את קיומו של ההיתר במטרה לאפשר לציבור שומר המצוות לרכוש אגרות חוב מבלי שהוא נכנס לחשש איסור ריבית.

צרכנות
קולקציית תכשיטים חדשה לאביב קיץ 2016 מיכל נגרין מציגה

קולקציית תכשיטים חדשה לאביב קיץ 2016


נאמן מציגה – ליין של עוגות כשרות לפסח לקראת פסח

נאמן מציגה – ליין של עוגות כשרות לפסח


אסתי לאודר – הפסח הזה יהיה גם כשר גם שמח אסתי לאודר מציגה

אסתי לאודר – הפסח הזה יהיה גם כשר גם שמח


ברנז'ה
כשאהוד ברק שם על ראשו מגבעת ונראה כמו חרדי

כשאהוד ברק שם על ראשו מגבעת ונראה כמו חרדי

אהוד ברק מוכר מעברו הצבאי כמי שהתחפש לא מעט בכדי להוביל פעולות צבאיות חשאיות. הערב כשהוא עטור בזקן, הוא הגיע לשמוח עם אלי ישי, ולקח את אחד הכובעים של האורחים, וכך זה היה נראה.

מוזיקה
צפו בבן ציון שנקר מספר על ה'אני מאמין' ברכבת לטרבלינקה

צפו בבן ציון שנקר מספר על ה'אני מאמין' ברכבת לטרבלינקה

במוסף החג של 'בקהילה' מתפרסם ראיון ייחודי ונדיר שבו משתתפים יחד ר' בן ציון שנקר, בעל המנגן המיתולוגי של מודז'יץ ושרולי ורדיגר, במהלך הריאיון מספר שנקר את הסיפור המופלא על ה'אני מאמין' המפורסם שהולחן ברכבת לטרבלינקה והפך לנכס יהודי עולמי. בהמשך הוא מנגן את אחד מלהיטיו הידועים, "ועל הכל". צפו.

בריאות
כך תישמרו מפני סכנות החום הכבד

כך תישמרו מפני סכנות החום הכבד

לאור הזינוק בטמפרטורות ומזג האוויר ההביל שפוקד את ישראל בימי חול המועד והחג מפרסם היום מד"א הנחיות לציבור על מנת לצמצם נזקים אפשריים בגוף מפאת מזג האוויר החריג.

משפחה
כבדים טריים מוקפצים ברוטב טריאקי על פולנטה תירס טרי הגלידי בצל סגור וירוק

כבדים טריים מוקפצים ברוטב טריאקי על פולנטה תירס טרי הגלידי בצל סגור וירוק

גם אני שמתי לב לשם הארוך של המנה, אבל אל תתווכחו עם השף אלי מנחם , השף של מסעדת רודריגז הבשרית הירושלמית

לימודים ותעסוקה
"לעצור העברת מרכזי תעסוקת חרדים ליזמים פרטיים"

"לעצור העברת מרכזי תעסוקת חרדים ליזמים פרטיים"

בדיון בועדת הכספים בעקבות בעיות קשות שהתעוררו בתהליך שבו החל משרד הכלכלה להעברת מרכזי תעסוקת חרדים (מפת"ח) ליזמים פרטיים, הודיע גפני, כי יפנה לראש הממשלה בדרישה שיעצור את התהליך לבחינה מחודשת.

סקר שבועי
גל הטרור נרגע או שמדובר בשקט לפני הסערה?הצבע