אושר בהצלחה הממשלה אישרה את מינויו של ליצמן לשר בריאות

לא יקרא עוד סגן שר אלא שר ייאמר מעתה. הממשלה אישרה את מינויו של ח"כ יעקב ליצמן לתפקיד שר. מינויו של ליצמן עוד דורש את אישור הכנסת שצפוייה לאשר זאת ברוב.

כוחות הוקפצו לשכונה החרדית מחשש לפיגוע

כוחות הוקפצו לשכונה החרדית מחשש לפיגוע

כוחות משטרה והצלה הוקפצו הבוקר לשכונה החרדית 'מקור ברוך' בירושלים, זאת לאחר דיווח שהתקבל על חשד לאירוע דקירה ע"י ערבי. עם הגעת הכוחות הוברר כי היה ויכוח בין יהודים וערבים אך הדבר לא הגיע לכדי דקירות.

בני ברק: נהג איבד שליטה ונכנס בחנות

בני ברק: נהג איבד שליטה ונכנס בחנות

נהג מבוגר נכנס לפנה"צ לתוך חנות עם רכבו. אישה אחת נפצעה קל, וגם הנהג נפגע קלות. המשטרה בודקת את נסיבות התאונה. נזק נגרם לחנות.

מנהל סמינר הישן בירושלים נכנע - כל הבנות בפנים

מנהל סמינר הישן בירושלים נכנע - כל הבנות בפנים

הקץ למאבק. מנהל סמינר ישן שעמד בעקשות בהתנגדותו לקבל לסמינר את 21 הבנות שאמורות היו להכנס לסמינר, הודיע כי הוא מקבל אותן והוא מושך את העתירה שהגיש אמש לבית המשפט נגד משרד החינוך.

וידיאו
לוויתן גדול סנפיר מזנק לקול תרועת תיירים
כך זה נראה במפרץ פנדי שבקנדה. לווייתן גדול סנפיר זינק מן המים, התיירים שהיו במקום שלפו את המצלמה והמתינו, והלווייתן לאיכזב. כעבור שניות אחדות זינק שוב ושוב והקהל הריע. צילום מתוך יוטיוב
צפו בתיעוד רגע פגיעת הברק במטוס נוסעים
הוא ישב במטוס שעמד להמריא ובינתיים הסריט מהחלון. לפתע פגע ברק במטוס נוסעים שעמד על המסלול המקביל. הגולש העלה את הסרטון ליוטיוב ועד כה צפו בה למעלה ממיליון בני אדם ביום.
מופע הזיקוקים המרהיב ביותר?
אומן סיני עיצב סולם מזיקוקי דינור העולה עשרות שלבים כלפי מעלה במה שזיכה אותו בתואר "מופע הזיקוקים המעניין ביותר".
נהיגה כמו בסרטים, אבל במציאות
זה נראה כמו פרומו למותחן, אבל כך זה נראה במציאות. צפו בסרטון הנהיגה המבצעית של צה"ל.
אקטואליה
תגלית היסטורית

במת ההכרזות של תקופת המקדש התגלתה בעיר דוד

האם נמצאה במת כרוז בת 2000 שנה בעיר דוד? מבנה מדורג ייחודי שנחשף ברחוב שעלה מבריכת השילוח אל בית המקדש, מעורר שאלות בקרב חוקרי רשות העתיקות.

נפל דבר

אב לתלמידה שלא התקבלה לבי"ס שם קץ לחייו

הקו האדום נחצה. הורה לילדה בכיתה א' שקיבלה הודעה כי בתו לא התקבלה לבית ספר ברכסים, שם קץ לחייו. בהלווייתו ספד לו מחותנו ואמר: "ברכסים לא יכלו לומר ידינו לא שפכו את הדם הזה".

עם הספר

בבית הנשיא נערך שיעור בתנ"ך

הנשיא אירח במשכנו עשרות אנשים ללימוד המשך בתנ"ך. השיעור נערך על ידי הרב בני לאו. לאחר השיעור הרימו כוסית לחיים לכבוד השנה החדשה. הנשיא הודה למשתתפים.

קובי אריאלי קובי אריאלי היה אחד מאלו שהתנגדו למה שהוגדר סגן השר במעמד שר של ליצמן. עכשיו הוא מגלה כי ביקש מחברו להגיש בג"צ, אך יש עתיד הקדימו את אותה העתירה.
הרב אפרים זלמנוביץ ההלכה היא כי אסור לרצוח, אך מישהו שבוודאות רצח יהודים, כלומר שהוא מחבל עם דם על הידיים, ברור כי הוא בן מוות. לכן, אילו הרמב"ם היה חי בימינו, היה מורה לאפשר למוחמד עלאן לשבות רעב עד למוות.
דוד בן נעים הציבור צריך להתאגד ולהחרים אותם. אותם אלו הסימינרים שמחרימים. כוחנו באחדותנו, ברגע שיקומו עוד סמינרים, כאלה שיקבלו כל בת באשר היא, כאלה שתלוש המשכורת או החולצה של ההורה לא יהוו מוקש בקבלת התלמידה, הדברים יראו אחרת.
חרדים
לשמו ולזכרו

יום עיון במשנת האביר יעקב נערך בנתיבות

בנתיבות נערך יום העיון השנתי במשנתו והגותו של האדמו"ר רבי יעקב אביחצירא זיע"א, בישיבת בבא סאלי בנשיאות האדמו"ר רבי ברוך אביחצירא שליט"א. רבני ערים ודיינים יושבי על מדין נטלו חלק ביום העיון ונשאו ונתנו בתורתו של האביר יעקב. השתתפו ונשאו דברים האדמו"ר רבי ברוך אביחצירא, הגר"א חפוטא, הגר"א אברג'ל, הראש"ל הגר"י יוסף, הגר"י דרעי, יו"ר שס אריה דרעי, ושר הדתות דוד אזולאי,הגאון רבי משה אבוחצירא.

בית צדיקים יעמוד

שמחת בית בישטנא - מעליץ - זוטשקא - מאקווא. גלריה

מאות רבות השתתפו אמש בשמחת החתונה לבן כ"ק האדמו"ר מבישטנא מפתח תקווה ונכד כ"ק האדמו"ר ממעליץ, עם נכדת האדמו"ר כ"ק מזוטשקא בת לבנו הרה"צ רבי גדליה משה רוזנבוים חתן אב"ד מאקאווא ב"ב זצוק"ל. במהלך כל שעות השמחה הגיעו אדמו"רים ורבנים לאחל מזל טוב.

אויף שימחעס

האדמו"רים מצאנז ובעלזא נעדרים מכינוס המועצת

האדמו"ר מצאנז לא הגיע לישיבת מועצת גדולי התורה וייעדר מהישיבה כולה, וזאת בשל שמחת בית צאנז שתיערך היום. גם האדמו"ר מבעלזא טרם הגיע, וכך גם האדמ"ור מביאלא.

מקומי
צלצול הגיע

דרעי הגיע לביתר לפתוח את שנת הלימודים

יו"ר שס שר הכלכלה הנגב והגליל אריה דרעי יחד עם מנכ"ל הרשת חיים ביטון פתחו את שנת הלימודים בסיור במוסדות חינוך בביתר עלית. אליהם התלוו רה"ע מאיר רובינשטיין וסגנו יהודה עוביידי.

השגת גבול

אלעד: נחתם הסכם חלוקת הכנסות עם המועצה האזורית דרום השרון

המשמעות המידית: הכנסות ארנונה מידיות לאלעד בגובה של מיליוני שקלים. בהמשך יפתחו שתי הרשויות פארק תעשייה בסמוך לכביש 6. ראש העיר פרוש: עוד שלב ביצירת גב כלכלי איתן לעיר אלעד.

חלוקה מחדש

סלונים פותחים בית ספר בביתר עילית – ההורים זועמים

חסידות סלונים החליטה על פתיחת בית ספר בביתר עילית, הורים לתלמידות בביתר דורשים כי בית הספר החדש - הרביעי במספר בעיר, יקבל אליו גם תלמידות ספרדיות וגם למשפחות של חוזרים בתשובה. ביתר כמרקחה.

כלכלה
בשורה: השנה ישווקו ערבות נחל הגדלות על גבי נחל

בשורה: השנה ישווקו ערבות נחל הגדלות על גבי נחל

לאחר שנים רבות שלא ניתן היה להשיג ערבות נחל ממש ישווקו בישראל ערבות שגדלו על גדות נחל ומהודרות לפי כל הפוסקים. לראשונה הערבות גדלות ממי הנחל בלבד ללא כל השקיה חיצונית.

דרמה בשוק הסלולר: גולן טלקום עומדת למכירה

דרמה בשוק הסלולר: גולן טלקום עומדת למכירה

חברת הסלולר שהביאה את המהפכה התקשורתית לישראל, עומדת למכירה או לאפשרות של מיזוג, כך עולה היום מהודעת החברה. בחודשים האחרונים הכחיש יו"ר החברה את הפרסומים בעניין.

צרכנות
שמן לשיער יבש ולתלתלים הכי טבעי

שמן לשיער יבש ולתלתלים


מתקדמים למחשב לוח תורני חדש עם בזק התורה במסך אחד

מתקדמים למחשב לוח תורני חדש עם בזק


היכן לקנות מכשיר סלולרי? קניה נבונה

היכן לקנות מכשיר סלולרי?


ברנז'ה
האזינו: ח"כ מוזס צועק בשידור "שבת היום!"

האזינו: ח"כ מוזס צועק בשידור "שבת היום!"

זוכרים את הבחור החרדי שהגיע להטריד את הקונים ברשת ביג בשבת בצעקות "שבת היום"? היום, במהלך שידור בקול ברמה פתח חבר הכנסת מנחם אליעזר מוזס בקריאות "שבת היום", שלושה פעמים.

מוזיקה
עמיחי שפיגלר חוזר עם: זכני לשמח!

עמיחי שפיגלר חוזר עם: זכני לשמח!

אחרי שנה של שקט מוסיקלי חוזר עמיחי שפיגלר עם סינגל 'זכני לשמח'. מילות השיר לקוחות מתוך תפילתו של רבי נחמן מברסלב, לשמחת חתן וכלה, אותה נוהגים להתפלל במהלך החופה.

בריאות
חוקרים בארה"ב טוענים: פריצת דרך בחקר הסרטן

חוקרים בארה"ב טוענים: פריצת דרך בחקר הסרטן

חוקרים בפולרידה שחקרו על חיות חולות תאים סרטניים, טוענים כי הצליחו לרפא תאים שכאלו ולהחזירם להיות תאים טובים. כעת המחקר יתמקד בבני אדם, וייתכן ומדובר בפריצת דרך ממשית.

משפחה
נאמן מציגה עבור גולשי האתר: מתכון עוגת דבש איכותי

נאמן מציגה עבור גולשי האתר: מתכון עוגת דבש איכותי

עוגת דבש היא הסמל של ראש השנה ולאורך כל חודש החגים, היא עולה על השולחן שלנו לצד כוס היין של הקידוש, לצד כוס הקפה של החג, ובין הארוחות.

לימודים ותעסוקה
 סיום המחזור הראשון של החוג למדעי המעבדה הרפואית

סיום המחזור הראשון של החוג למדעי המעבדה הרפואית

מאות קיבלו תואר. מחזור נוסף עתיד להיפתח בקרוב. הרב מרגי שנכח באירוע אמר: "האוצר מנסה לקצץ בתקציבי המכללות החרדיות"

סקר שבועי
האם סגן שר הבריאות יעקב ליצמן צריך להתמנות לשר?
הצבע