close
המשבר בעינו נתניהו מינה צוות, בנט דוחה זאת: "אין בכך מענה"

ראש הממשלה נתניהו החליט להקים צוות שימליץ על הדרכים לעדכון והעברת מידע לשרי הקבינט, זאת בשל איומי 'הבית היהודי'. אלא שבנט ומפלגתו הבהירו כי הם דוחים את היוזמה החד צדדית של נתניהו, ומבחינתם הדבר לא עונה על דרישתם.

צפו: האדמו"ר מתו"א אל "אחינו הספרדים שלא מבינים"

צפו: האדמו"ר מתו"א אל "אחינו הספרדים שלא מבינים"

כ"ק האדמו"ר מתולדות אהרון שליט"א, הדליק אתמול את ההדלקה האחרונה בציון הרשב"י במירון. אלפים רבים התאספו ולא רק מחסידיו, ובדבריו פנה האדמו"ר אל "אחינו הספרדים שלא מבינים" ונשא דברים בלשון הקודש.

השר גבאי: ליברמן זו צפרדע שאיני יכול לבלוע

השר גבאי: ליברמן זו צפרדע שאיני יכול לבלוע

השר לאיכות הסביבה כינס מסיבת עיתונאים בה הודיע כי הוא מתפטר מתפקידו. הוא הסביר את מהלכיו בדרך הדחתו של יעלון והכוונה למנות את ליברמן. הוא קרא לנתניהו לעצור זאת רגע לפני המינוי.

בגלל עקשנות; חיפה נותרה ללא סגן ראש עיר חרדי

בגלל עקשנות; חיפה נותרה ללא סגן ראש עיר חרדי

נציג אגו"י התפטר מתפקידו כסגן ראש העיר בחיפה, ראש העיר לא מעוניין בנציג דגל התורה שיכהן כסגנו, וכך העיר השלישית בגודלה שהצליחה להביא הישג נאה בבחירות עבור הציבור החרדי, לא תחזיק בסגן ראש עיר.

וידיאו
לרבי שמעון! מקהלת 'מלכות' בלחן חדש לל"ג בעומר
תיעוד חי מאירוע של מקהלת מלכות השבוע עם הסולן החתן זאנוויל ויינברגר: לחן חדש מלא רגש ושמחה, מאוצרו של המלחין ר' יידל הרשקוביץ מבית שמש, מספר על כוחן של ישועות ורפואות על קברו רבי שמעון בר יוחאי במירון. צפו!
מקהלת נרננה וילד הפלא דודי פוקס "דע כי יש שדה"
צפו בצילום מתוך כותלי האולפן מקהלת נרננה וילד הפלא דודי פוקס בביצוע ווקאלי מושלם ומקצועי ביותר על המילים של רבי נחמן מברסלב זצ"ל. "דעו כי יש שדה".
צפו: מטבעות מלפני 1600 שנה התגלו בעומק הים
גילוי מקרי של שני צוללים בנמל העתיק של קיסריה שבגן לאומי קיסריה, הוביל לחשיפת מטען ימי עתיק גדול ומרהיב ביופיו, של ספינת סוחר מלפני כ- 1600 שנים שנטרפה בים.
מקהלת "נרננה" ומוטי ויזל במחרוזת ווקאלית ברכנו אמר רבי אלעזר
מקהלת "נרננה" והסולן מוטי ויזל עם הלהיטים "ברכנו בברכה המשלשת בתורה", ו"אמר רבי אלעזר .. תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם" צפו.
אקטואליה
הטלטלה הפוליטית

בעקבות צירוף ליברמן השר אבי גבאי מתפטר מתפקידו

השר אבי גבאי שמונה מטעם כולנו, הודיע הבוקר כי הוא מתפטר מתפקידו לנוכח צירוף ליברמן והדרך בה התפוטר השר לשעבר משה בוגי יעלון. לאנשיו אמר כי ליברמן בביטחון זה מהלך שלא יוכל לחיות איתו.

חסדי ה'

נוסעי האוטובוס ניצלו בחזור ממירון ופתחו בריקודים

נס בחזור ממירון - תאונה דרכים בין משאית ואוטובוס הסתיימה עם שלושה נפגעים קל, מה שהביא את את הנוסעים לרדת אל הכביש ולפתוח בריקוד 'חסדי ה''. כדאי הוא רבי שמעון לסמוך עליו.

מסית אש

"השריפות כי אוהבים לעשות את כל סיפור ההילולות שלהם"

בכיר במערך הכיבוי של ירושלים מתבטא כנגד הציבור החרדי ואומר כי השריפות בגלל שאוהבים לעשות את כל סיפור ההילולות שלהם. באותה נשימה ציין כי הכבאים עמלו על כיבוי 2000 שריפות מאתמול, מעניין אם רובן של הציבור החרדי.

עו"ד רענן בר-און חגיגות ל"ג בעומר גובות מחיר סביבתי-בריאותי כבד. בעירת המדורות גורמת לעשן סמיך לכסות את הארץ, ומעלה באופן ניכר את רמת זיהום האוויר. הפיח, העשן והחלקיקים נישאים עם הרוח ונותרים באוויר במשך שעות רבות. לא בכדי, הוגדרו מדורות ל"ג בעומר כ"קטסטרופה אקולוגית".
ליפא שמעלצר בחנוכה האחרון התארח הזמר ליפא שמעלצר בבית הלבן וכשנשיא ארה"ב לחץ את ידו הוא הבטיח להעניק לו כיפה מזהב וכסף. בטור מיוחד הוא מגולל את מה שהוא מכנה "המסע שלי לקיום ההבטחה".
יוני מרטין אני עוצם עיניים, רואה אותם מביטים בי, שומע את הקולות, הבכיות, התפילות, התקוות, החלומות ובעיקר את היאוש. יוני מרטין על המסע המרגש והמרטיט באדמות פולין.
חרדים
חותם כהן גדול

האדמו"ר מתולדות אהרון חתם את ההדלקות במירון

לפני זמן קצר הדליק כ"ק האדמו"ר מתולדות אהרון שליט"א את ההדלקה החותמת את ההדלקות של לג' בעומר במירון. אלפי חסידים ולצידם אלפים רבים נוספים נמצאים במעמד וממשיכים לרקוד לכבוד התנא האלוקי.

לכבוד התנא

צפו: האדמו"ר מלעלוב רוקד במירון

יחד עם רבבות עמך בית ישראל הגיע למירון גם האדמו"ר מלעלוב ויחד עם חסידיו הרבים פצח בריקוד, יחזקאל לנדאו תיעד.

לכבוד התנא

נשיא המועצת הדליק לכבוד התנא בעיר העתיקה

נשיא מועצת חכמי התורה, הגאון חכם שלום כהן שליט"א הדליק את מדורת לג בעומר לכבוד התנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי, בחצר ישיבת 'פורת יוסף' שבעיר העתיקה בירושלים.

מקומי
אורו של עולם

ירושלים הופכת לעיר האורות למשך שבוע - מרהיב

התמונה שאתם רואים איננה מפריז, אלא כאן מירושלים, וזאת במסגרת תערוכת האורות שמתקיימת בעיר למשך שבוע. גם הרכבת הקלה מוארת בצבעים מיוחדים.

גלגלים באש

צפו: בלב השכונה החרדית - רכב עלה באש

רכב עלה באש בליבה של השכונה החרדית הסמוכה לרחוב יפו. הרכב שחנה ברחוב שערי צדק בירושלים נדלק ותוך דקות אחדות נשרף כמעט כליל עד להגעתם של לוחמי כיבוי האש.

פינוי קו

צפו: מפנים בתים בקו ראשון בשכונת רמות

כוחות גדולים של משטרה החלו בפינוי בתים בקו הראשון שבשכונת רמות בירושלים, וכן במבשרת ציון. ניידות מסתובבות ברחובות, וקוראים לצאת מהבתים מחשש להתפשטות השריפה.

כלכלה
לראשונה: פיקוח על פערי התיווך בשוק הפירות והירקות

לראשונה: פיקוח על פערי התיווך בשוק הפירות והירקות

ועדת המחירים המשותפת למשרדי האוצר והחקלאות המליצה להכניס לראשונה לפיקוח את פערי התיווך של הפירות והירקות. רשתות השיווק ידרשו להעביר לוועדה גם את נתוני שנת 2015; במידה ויימצאו פערים חריגים בסמכות הוועדה להמליץ לשרים לנקוט בצעדים נוספים.

שר האוצר החליט: מתן היתר בנייה – תוך 90 יום

שר האוצר החליט: מתן היתר בנייה – תוך 90 יום

שר האוצר חתם על תקנות שיקצרו משמעותית את לוחות הזמנים כך שמתן היתר לבניה יינתן מקסימום תוך 90 יום. התקנות יגבירו את הוודאות והשקיפות בהליך ותהיה אחידות במסלולי הרישוי בכל הארץ.

צרכנות
מתחתנים עם קרוקס: פותחת את עונת הקיץ הקולקציה הקייצית

מתחתנים עם קרוקס: פותחת את עונת הקיץ


קולקציית תכשיטים חדשה לאביב קיץ 2016 מיכל נגרין מציגה

קולקציית תכשיטים חדשה לאביב קיץ 2016


'רנואר' בחגיגות חסרות תקדים! הקיץ החל

'רנואר' בחגיגות חסרות תקדים!


ברנז'ה
צפו: העיתונאים החרדים מתפרקים באושוויץ

צפו: העיתונאים החרדים מתפרקים באושוויץ

העיתונאים החרדיים שיצאו במשלחת של חברת אל-על לפולין, ביקרו היום באוושויץ. לקראת סיום הביקור התפרקו בבכי תוך כדי קדיש, ובשירת אני מאמין. צפו בתיעוד מיוחד בעיתונאים: יצחק נחשוני, ישראל גליס וייעקב אייכלר.

מוזיקה
מאיר אדלר בלהיט חדש לל"ג בעומר "רבי שמעון לכל"

מאיר אדלר בלהיט חדש לל"ג בעומר "רבי שמעון לכל"

יצרן הלהיטים מאיר אדלר בלהיט חדש לל"ג בעומר בביצוע של הזמר אלי ווייס, השיר נפתח במילותיו של הרבי הקדוש מקרלין: "מה הקב"ה לכל, אף רבי שמעון לכל" וממשיך באידיש: "יוד'לע כאפ א ברען גיי ארויס פון דיין קלעם וויין זיך אויס צום הייליגן בשעפער יוד'לע כאפ א ברען גיי ארויס פון דיין קלעם וויין דיך אוס ביים ציון פון רבי שמעון בזכות התנא".

בריאות
ערב ידידים למען זק"א נערך בפלורידה

ערב ידידים למען זק"א נערך בפלורידה

בערב הוקרן בפני המשתתפים סרטון ובו הוצג פעילותם המבורכת של מתנדבי הארגון בארץ ובעולם. אורח הכבוד היה רא"ל במיל' בני גנץ שאף נאם בפני המשתתפים.

משפחה
מאות נשים בימי עיון והדרכה של ארגון 'טהרת המשפחה'

מאות נשים בימי עיון והדרכה של ארגון 'טהרת המשפחה'

ביוזמת המרכז, התקיימו גם השנה בתקופה שבין פסח לעצרת מס' ימי עיון והדרכה בנושא הטהרה לנשות ישראל עפ"י הוראת גדולי הדור שליט"א * העיר שדרות אירחה מאות נשים מאזור הדרום * גם בעיר מינסק בירת בלרוס התארחו עשרות נשות הגוש הקומוניסטי לשעבר מאוקראינה, ליטא, רוסיה ועוד.

לימודים ותעסוקה
ראשי 'למעשה' התייעצו עם הרב קנייבסקי על תעסוקת חרדים

ראשי 'למעשה' התייעצו עם הרב קנייבסקי על תעסוקת חרדים

ארגון 'למעשה' שהוקם ע"י רבני הקהילות לדאוג לתעסוקת חרדים בדרך ראויה וכשרה בהתייעצות עם מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א במגוון בעיות הלכתיות. הרב קנייבסקי בירך בחום את ראשי הארגון על פעילותם החשובה והעניק ברכת הדרך להמשך הפעילות הענפה.

סקר שבועי
האם אתה עולה למירון בל"ג בעומר?הצבע