מגנום
מתיחות בדרום בשל הטרור במצרים: כביש 12 ייסגר לתנועה

בצל החשש בישראל ממתקפת טרור שיבצעו לוחמי דאעש הנמצאים בסיני, ולאור התקיפות האויריות של מצרים בסמיכות לגבול, החליטו הרמטכ"ל ושר הבטחון על סגירה זמנית של כביש 12 בדרום הארץ.

חתן נחתך מתחת לחופה, טופל וחזר לריקודים

חתן נחתך מתחת לחופה, טופל וחזר לריקודים

לא נחמד בכלל: החתן כנראה דרך מידי חזק על הכוס ששוברים מתחת לחופה, או שמא נעל נעליים דקות מידי. מה שברור הוא כי הוא נחבל ונזקק לטיפול רפואי. החתן חזר להמשך הריקודים בחתונה. מזל טוב.

גבורה וערבות הדדית: צפו באנימציה על אנטבה

גבורה וערבות הדדית: צפו באנימציה על אנטבה

לציון 39 מבצע לשחרור חטופי אנטבה, שזכה לכינוי מבצע יונתן לאחר נפילתו של המפקד יוני נתניהו ז"ל, צפו בסרטון אנימציה שפורסם, ומסביר ב3 דקות על המבצע שעורר הדים רבים ברחבי העולם כולו.

דרעי על נתניהו: היה הראשון לדבר על הסייבר

דרעי על נתניהו: היה הראשון לדבר על הסייבר

ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הכלכלה אריה דרעי יצאו היום לסיור בבאר שבע, שם הגיעו לפארק הסייבר. דרעי הרעיף על נתניהו מחמאות וסיפר לנוכחים כי נתניהו היה הראשון לדבר על הסייבר.

וידיאו
בואו לראות את השונית המרהיבה מגב הצב
"שונית המחסום הגדולה" שבחופי אוסטרליה, נחשבת לאחד המקומות המרהיבים בעולם. זיהום שמסב נזק הביא את הארגון למען חיות הבר לצלם את השונית ולהציגה לעולם כולו. הדרך לעשות זאת הייתה באמצעות מצלמה על גבו של צב ים.
מרן הגראי"ל שטיינמן שקוע בתלמוד
אין חידוש בצילום הנראה כאן, אולם תמיד מרתק לראות את מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן שליט"א בעת לימוד. שימו לב כיצד הוא אינו מבחין בצלם המתקרב בשל היותו שקוע בלימוד.
שומר המלכה כיוון רובה לתייר
ההצקות לשומרי המלכה בארמון הבקינגהם בלונדון זה לא משהו חדש. אלא שהפעם השומר החליט לחרוג מהנימוס האנגלי, צעק לעבר התייר שהציק ואף כיוון רובה מולו.
הנהג הבריא למד שיעור איפה לא לחנות
צעיר ברזילאי שהחנה במקום חניה של נכים, לא האמין למראה עיניו כאשר חזר אל רכבו. הרכב נעטף באלפי מדבקות כחולות ועליהם סימון חניית נכים.
אקטואליה
אש בשדה קוצים

חשש ביבנאל משריפה שמתפשטת לכיוון היישוב

דליקה שפרצה בשדה קוצים התפשטה במהירות לכיוון היישוב יבנאל בו מתגוררות משפחות חרדיות. בשעה האחרונה החלה המשטרה לפנות דיירים מבתיהם מחשש כי האש תגיע לבתים. מטוסי כיבוי הפסיקו עבודתם בשל החשיכה. הכבאים מנסים לייצור קו הגנה מהאש.

קשר דם

בישראל מאשימים: חמאס מסייע לדאעש בסיני

מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף יואב מרדכי אומר כי לישראל הוכחות ברורות על סיוע שדאעש מקבלים מחמאס. במצרים חושדים כי המחבלים אמש השתמשו בטילי נ"מ אותם קיבלו מרצועת עזה, ומבטיחים לנקום.

בגלל המראה?

מחקר בריטי: החרדים סובלים יותר מאנטישמיות

מחקר מקיף שנערך בבריטניה מגלה כי יהודים חרדים, בדגש על חסידים, סובלים מגילויי אנטישמיות בצורה גבוהה יותר מול היחס שלהם באוכלוסיה. רוב המשיבים הודו כי לא דיווחו על כך למשטרה או לכל גוף אחר.

הרב מנחם ברוד בית המקדש השלישי עתיד להיות מרכז הקדושה והאמונה של האנושות כולה. לכן "ביתי בית תפילה ייקרא לכל העמים".
נועם זיגמן השבועות האחרונים היו רק פרומו להרגשה של מהי קואליציית 61. אמש הרגיש זאת ראש הממשלה באי השגת רוב. אלא שמסתבר שגם זה רק פרומו למה שעוד צפוי לו בתקציב ובחוקים נוספים. לאן פני הממשלה?
ברוך מרזל חודש הרמדאן ממחיש בצורה מוחשית את ליקוי המאורעות שיש כאן בישראל. במדרגה השביעית של מערת המכפלה, מונפת החרב על חיינו בארץ, יותר מאשר במתקני הגרעין של איראן. ברוך מרזל בטור מיוחד.
חרדים
טיש יארצייט

האדמו"ר מביטשקוב ערך טיש בתל אביב - יפו

בבית מדרשו ברחוב עזה שביפו, ערך כ"ק האדמו"ר מביטשקוב שליט"א את שולחנו לרגל הילולת זקנו כ"ק האדמו"ר רבי דוד משה מקרעטשינף זצוק"ל. לאחר הטיש עלה בראש קהל החסידים לתפילה בציון שבבית החיים ברחובות.

ביקור חולים

הגר"ח קנייבסקי ביקר מושתל כליה בבית החולים

לאחר שמרן הגר"ח קנייבסקי פרסם מכתב בקריאה לתרום לאברך שנזקק לכך כליה, הגיע תורם מירושלים שלא הכיר את מושתל הכליה. אתמול הגיע מרן הגר"ח לבית החולים לבקר את המושתל שזכה לכליה חדשה.

היסטוריה

האדמו"ר מבעלזא הגיע אל מעונו של האדמו"ר ממכנובקה

ביקור גומלין ולילה היסטורי בבעלזא ומכנובקה, לאחר שהאדמו"ר מבעלזא הגיע אל מעונו של האדמו"ר ממכנובקה ונפגש עימו. לצידם היה גם הנגיד אליש ענגלנדר ממכנובקה שהגיע הערב במטוס פרטי מלונדון.

מקומי
למען התושבים

נחנכה תחנת הכיבוי החדשה בביתר עילית

בטקס רב רושם נחנכה תחנת הכיבוי החדשה והמתקדמת, שנבנתה בהשקעה של מיליוני שקלים. באירוע השתתפו השר לביטחון פנים גלעד ארדן ונציב כבאות והצלה ראשי.בנוסף, החלו העבודות להקמת מבנה תחנת משטרה אזורית במתחם.

הלכה ההידברות

חברי המועצה תקפו ברקת: "לאן נעלם חסיד ההידברות?"

ראש עיריית ירושלים הביא את ההצעה להקמת ספורטק בירושלים, שעה שלא כל חברי מועצת העיר נמצאים בארץ. חברי המועצה החרדים תקפו אותו על המהלך כגנב בלילה, ועל כך שנעלם חסיד ההידברות. לבסוף עברה ההצעה ברוב של 12 מול שבעה מתנגדים.

על חומתייך

יחידת שיטור עירוני תוקם בירושלים

לאחר הצלחה בערים רבות בישראל, גם ירושלים מצטרפת לשיטור העירוני, וראש העיר ברקת סיכם עם מפקד המחוז על הקמתה של יחידת שיטור עירוני משותפת לעירייה ולמשטרה עם כמאה שוטרים ופקחים שתפעל להגברת הביטחון בירושלים.

כלכלה
מעשנים? בקרוב מחיר חפיסת סיגריות עומד לעלות

מעשנים? בקרוב מחיר חפיסת סיגריות עומד לעלות

בשורה רעה למעשנים. מחירי הסיגריות של המותגים המובלים כמו מרלברו, פרלמנט נקסט ואל.אמ, צפויים כבר בימים הקרובים לשלם יותר עבור כל חפיסת סיגריות. החשש קיים אצל כלל המעשנים שבעקבות החברה המשווקת גם שאר החברות יישרו קו.

הכנסת אישרה בטרומית: איסור אפליה מחמת מקום מגורים

הכנסת אישרה בטרומית: איסור אפליה מחמת מקום מגורים

תושבי השטחים לא יופלו עוד? בחוק מוצע לאסור על ספקים או נותני שירות ציבורי או בהפעלת מקום ציבורי להפלות בהספקת המוצר או השירות הציבורי במקום העסק מחמת מקום מגורים.

צרכנות
חדש מג'אמפ: ג'אמפ FIZZ, סדרת משקאות מוגזים בטעמי פירות המכילים 10% פרי ג'אפ גזוז? יש דבר כזה!

חדש מג'אמפ: ג'אמפ FIZZ, סדרת משקאות מוגזים בטעמי פירות המכילים 10% פרי


למה הנשיקה של אנג'ל גדולה יותר משל האחרים? פרוסה או נשיקה?

למה הנשיקה של אנג'ל גדולה יותר משל האחרים?


דו"ח: פלאפון והום סוללר עם השירות הלקוי ביותר יש תמורה?

דו"ח: פלאפון והום סוללר עם השירות הלקוי ביותר


ברנז'ה
אבוטבול חגג 50 והחבר'ה באו לומר מזל טוב

אבוטבול חגג 50 והחבר'ה באו לומר מזל טוב

ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול חגג 50, והברנז'ה התייצבה לומר מזל טוב. בין החוגגים עם ראש העיר: חברי מועצה, ראשי ערים, עיתונאים ופוליטיקאים.

מוזיקה
צפו ביונתן רזאל מבצע: "הטוב, הטוב הטוב"

צפו ביונתן רזאל מבצע: "הטוב, הטוב הטוב"

צפו בעיבוד וביצוע חדש של יונתן רזאל לשירו הידוע של בן ציון שנקר "הטוב כי לא כלו רחמיך", כפי שצולם בשבוע שעבר בהופעת חיזוק בפני יהודי דרום אפריקה ביוהנסבורג. המדובר בהופעה מתוך סבב שערך בדרא"פ.

בריאות
בי"ח הדסה מציג: טיפולים לילדים ללא כאבים

בי"ח הדסה מציג: טיפולים לילדים ללא כאבים

תפיסה טיפולית חדשה ועדכנית מוטמעת בבית החולים "הדסה ילדים"- בעין כרם ובהר הצופים: בית חולים לילדים ללא כאב כל פעולה רפואית לה זקוק ילד - תבוצע בנקיטת צעדים למניעת טראומה כתוצאה מכאב או חרדה בקרב הילדים.

משפחה
תחושותיה של מורה ביום הראשון של החופש

תחושותיה של מורה ביום הראשון של החופש

איך מרגישה מורה ביום הראשון לחופש הגדול, ומה היא מגלה בבית שבו היא נשארת במקום לרוץ להספיק את צלצול הפעמון. ציפי ג, מורה בירושלים כותבת לאתר לדעת על היום הראשון שנשארה בבית, ומה שכחה מהשנה שעברה.

לימודים ותעסוקה
פתיחת קורס ביוטכנולוגיה בקמפוס שטראוס

פתיחת קורס ביוטכנולוגיה בקמפוס שטראוס

קמפוס שטראוס פותחים בחודש הבא קורס ייחודי ללימודי ביוטכנולוגיה באוירה חרדית. כנסו לראות האם יש לכם את הכישורים הנדרשים ללימודים אלו.

מגנום
סקר שבועי
מה הממשלה צריכה לעשות מול הטרור בהר הזיתים?
הצבע