23
יום

שהם שלשה שבועות ושני ימים לעומר

הסלמה בצפון צה"ל חיסל 4 מחבלים שהניחו מטען בגבול סוריה

חוליה בת ארבעה מחבלים התקרבה היום לגבול בין סוריה לישראל. לאחר שכוח צה"ל זיהה כי המחבלים מנסים להניח מטען על הגבול - הוקפצו מטוסים של חיל האויר שחיסלו את ארבעת המחבלים.

המו"מ בין שס והליכוד במשבר - היום פגישה

המו"מ בין שס והליכוד במשבר - היום פגישה

אם היה נראה בתחילת הדרך כי שס תיהיה אחת המפלגות הראשונות לחתום על הסכם קואליציוני, הערב זה נראה כי שס הופכת להיות המפלגה החורגת בכל מה שמוגדר 'שותפה טבעית', זאת לאור אי קבלת דרישותיה וכן חלוקת התיקים. על רקע זה יפגשו היום אנשיו של דרעי עם אנשי נתניהו.

יעלון: לא נאפשר העברת נשק איכותי לחיזבאללה

יעלון: לא נאפשר העברת נשק איכותי לחיזבאללה

במקביל לדיווחים על תקיפה בסוריה המיוחסת על ידי גורמים זרים לישראל אומר הערב שר הבטחון משה יעלון "לא נאפשר העברת נשק איכותי לחיזבאללה, ונדע להגיע אליו ואל שולחיו בכל עת ובכל מקום".

מחפשים עבודה? בואו ליריד תעסוקה לסטודנטים

מחפשים עבודה? בואו ליריד תעסוקה לסטודנטים

מרכז 'כיוון' מארגן יריד תעסוקה לסטודנטים בשילוב מיטב החברות הגדולות במשק הישראלי. החברות יציעו הצעות עבודה ממוקדות לסטודנטים, ביניהן: חברת החשמל, בנקים, חברות תקשורת, עיריית ירושלים ועוד.

וידיאו
חרדי עומד בצפירה ומתייחד עם הקדושים
התשובה להסתה: צפו בתיעוד של יהודי חרדי העומד דום בצפירה ומתייחד עם זכרם של הקדושים שנרצחו על קידוש ה'.
צפו: להקת דולפינים הגיעה לאשדוד
רגע של אתנחתא מהחדשות האחרונות שראינו בימים האחרונים; להקה של כ 25 דולפינים מזן 'דולפין מצוי' נצפתה הבוקר בשעה 11:00 כ-300 מטרים מהמרינה באשדוד.
מנצח על המקהלה
עובר אורח בבית שמש שנתקל בקבוצת סיקריקים, החליט לקחת פיקוד ולנצח על המקהלה
צפו: עיתונאי ערוץ 2 מבכה ומספיד את אחיו שנרצח
יאיר שרקי, עיתונאי ערוץ 2 שאיבד את אחיו בפיגוע, ספד לו וסיפר כי לאחרונה דיברו על אפשרות שבקרוב יתחתן. "שאלתי אותך מתי אתה מפה לי את החדר, אך לא כך רציתי שתפנה אותו". לראות ולבכות.
אקטואליה
מאוכזב מכחלון

מדוע אף מפלגה אינה דורשת את משרד הרווחה?

שר הרווחה היוצא מאיר כהן מביע אכזבה מהעובדה שאף מפלגה אינה מעוניינת לקחת על עצמה את התיק החברתי ביותר - תיק הרווחה. לדבריו, הוא מאוכזב בעיקר מכחלון שמעדיף את האוצר המייצר כותרות.

דף חדש

שמעון גפסו: אני חוזר לראשות העיר נצרת עילית

לנוכח העובדה שבית משפט לא הטיל עליו קלון, הודיע הערב שמעון גפסו כי הוא חוזר עוד הלילה לתפקידו בראשות עיריית נצרת עילית. "אחרי ההכרה בטעויות שעשיתי, הגיע הזמן לפתוח דף חדש וטוב יותר".

מתכוננים להילולא

מסמר ננעץ ברגלו של ילד שאסף קרשים למדורה

מסמר ננעץ ברגלו של ילד, תושב העיר מודיעין עילית, בעת שאסף קרשים עבור מדורת ל"ג בעומר. הילד נפצע במצב קל וקיבל טיפול רפואי ראשוני. ב'איחוד הצלה' קוראים לנקוט בכללי הבטיחות.

חרדים
קובעים עיתים

תיעוד: יום שכולו תורה בקריית צאנז בנתניה

ביום חמישי האחרון נערך בקרית צאנז בנתניה "יום שכולו תורה" על ידי וועד קביעת עיתים לתורה של החסידות. הצלם משה גולדשטיין השתתף, הקשיב לשיעורים ולא שכח לתעד. התוצאה לפניכם.

יום שכולו תורה

רבה של ירושלים מסר שיעור בבני ברק - גלריה

הראשל"צ הגאון רבי שלמה משה עמאר מסר שיעור בבית הכנסת "משכנות יוסף" בבני ברק במסגרת יום שכולו תורה שנערך במקום ביום העצמאות, יום בו לא עובדים מרבית העסקים בישראל ומנוצל לתורה.

נתרפאה המשפחה

ברית לנין פוסק הדור: ויקרא שמו בישראל - שמואל

הבוקר נערך ברית לנין מרן פוסק הדור הגר"ש הלוי וואזנר זצוק"ל, נכד לחתנו הגאון אברהם יעקב איצקוביץ, בן לבנו הרב אהרון צבי, חתן הרה"ג אהרן אליהו פלדמן בן הנגיד חיים משה פלדמן מלונדון. ויקרא שמו בישראל "שמואל" על שם הסבא.

מקומי
טרור בהגה

נהג ברכבת הקלה בירושלים מהלל את דאעש

נהג ערבי ברכבת הקלה בירושלים המתגורר בשכונת שועפט קילל יהודים וכתב "יבוא יום ונהרוג אתכם. למה ישר לירות - כי אתם עם פחדן". המשטרה והשב"כ פתחו בחקירה, והמשך העסקתו נשקלת.

איזור מנוטר

משרד הבריאות: אין תחלואה חריגה ברכסים

בתום ישיבה שקיים ראש המועצה המקומית רכסים יצחק רייך בלשכתו יחד עם נציגי איגוד ערים חיפה לסביבה, הוא מדגיש כי על פי נתוני משרד הבריאות העדכניים אין כל תחלואה חריגה ביישוב.

בלי מעצורים

חרדי נפצע כשדוושת הגז לא השתחררה ברכבו

אברך חרדי מקהילה החרדית בחיפה נפצע אחה"צ באורח בינוני, שעה שביצע תאונה עצמית בשכונה החרדית, כאשר דוושת הגז ברכב המיצובישי לא השתחררה. זמן קצר לפני שפונה לבית החולים ע"י כוחות ההצלה, סיפר לחברו כי לא הצליח לשחרר את הדוושה.

כלכלה
העלת מיסים דרמטית כפתרון למשבר הדיור?

העלת מיסים דרמטית כפתרון למשבר הדיור?

האם הפתרון של משה כחלון להורדת יוקר הדיור תהיה דווקא על ידי העלת מיסים דרמטית? במשרד האוצר טוענים כי הצעד יבריח את המשקיעים, ויגרום להורדת המחירים לרוכשי דירות לדיור ולא להשקעה.

משרד הרווחה תקצה 40 מיליון ש"ח לניצולי השואה

משרד הרווחה תקצה 40 מיליון ש"ח לניצולי השואה

משרד הרווחה הודיע כי יפתח 70 קהילות תומכות לניצולי שואה וכ30 מועדוני מופ"ת (מועדוני פנאי ותרבות) נוספים לניצולי השואה. המטרה הינה שיפור התמיכה בניצולי שואה ובדגש על מרותקי בית.

ברנז'ה
הארץ ממליץ: הדלקת משואה ע"י הרב אלימלך פירר

הארץ ממליץ: הדלקת משואה ע"י הרב אלימלך פירר

המדינה החליטה השנה כי אף חרדי אינו נמנה בין מדליקי המשואות? בעיתון לאנשים חושבים דווקא כן ממליצים על הרב אלימלך פירר כאיש הראוי להדלקת משואה, ולא רק בשל עזרתו לחולי ישראל מכלל האוכלוסיה.

מוזיקה
שלמה יהודה רכניץ מגיש: מדוע - הגרסה הווקאלית

שלמה יהודה רכניץ מגיש: מדוע - הגרסה הווקאלית

כחודש לאחר שהוציא את השיר 'מדוע' בעקבות מאורעות התקופה האחרונה. משחרר הנגיד ר' שלמה יהודה רכניץ גרסה נוספת, הפעם ווקאלית, המותאמת לתקופת ספירת העומר. האזינו לביצוע הווקאלי.

בריאות
20 מתנדבים הוכשרו ככונני מד"א – הצלה עפולה

20 מתנדבים הוכשרו ככונני מד"א – הצלה עפולה

מתנדבי 'הצלה עפולה' עברו קורסים והשתלמויות רבות והוכשרו באחרונה לשמש ככוננים רשמיים של מגן דוד אדום ובכך יעניקו מענה מקצועי ומהיר עד בוא האמבולנס.מנכ"ל מד"א רמ"ג אלי בין:"הכשרת הכוננים צפויה להציל חיי רבים".

משפחה
ושבתם איש אל אחוזתו ואיש אל משפחתו תשובו.

ושבתם איש אל אחוזתו ואיש אל משפחתו תשובו.

ציפי מילוא - פסיכולוגית ומייעצת מוסמכת בתחום שלום בית, משפחה וחינוך, עם וותק של 26 שנה, מציגה בפני קוראי האתר את המאמר על החשיבות של הקשר המשפחתי.

לימודים ותעסוקה
השקעת בלימודים ולא נקלטת בשוק העבודה?

השקעת בלימודים ולא נקלטת בשוק העבודה?

"מדור השמה" שהוקם באחרונה במכון "לומדה" דואג לשיבוצם בשוק התעסוקה של תלמידיו לא רק מן ההווה, אלא גם של אלה שסיימו את לימודיהם לפני שלוש שנים * האחריות מחייבת.

הרב מנחם ברוד קל לדבר על אחדות כשאין מחלוקות וכשהכול עשויים מעור אחד. כוחה של האחדות בסבילת הפערים וההבדלים, כאשר הגרעין המאחד חזק דיו.
יענקי פלאי יענקי פלאי לא מצטרף לפסטיבל מכיני 'חלות המפתח'. הלילה כשהכנתי את החלות לשבת לא עשיתי שום סגולה ובמקום זאת אני שוב פונה בצורה ישירה ובאמונה שלימה שאם מגיע לי פרנסה ואבקש אני אקבל אותה בלי סגולות.
חיים ולדר העמידה בצפירה אינה ממנהגנו. יש לנו דרכים טובות יותר לזכור את הקדושים שמצאו מותם בשואה. אנו אמונים בדרכנו כי יש על כל אחד ואחד לכלכל מעשיו כדי שיביאו לקידוש השם, ולא חלילה להפך. הסופר ואיש החינוך חיים ולדר נזכר בילדותו בחיפה.
סקר שבועי
האם הנך עומד בעת הישמע אזעקה בימי הזכרון?
הצבע