מוכנים לחג סוסי המשטרה נמכרו לחמץ – האם אין הפגנות בפסח?

סוסי המשטרה המוכרים מאוד מההפגנות, נמכרו לחמץ יחד עם כל שאר החמץ של המשטרה. האם זה אומר שבפסח יוכלו לקיים הפגנות אלימות ללא מענה של המשטרה? מתברר שלא. הרבנים קבעו כי ניתן לעשות שימוש גם בסוסים שנמכרו לנכרי.

נתניהו: להתעקש על עסקה טובה יותר מול איראן

נתניהו: להתעקש על עסקה טובה יותר מול איראן

ראש הממשלה בנימין נתניהו פנה הבוקר פומבית לראשי המעצמות המנהלות את המשא ומתן מול איראן והתריע כי הוותורים שהוצעו לאיראן עד כה, מסכנים את בטחונה של ישראל המאויימת על ידי איראן.

ירידה של כמעט 30% בייצוא היהלומים השנה

ירידה של כמעט 30% בייצוא היהלומים השנה

ירידה של 29.6% ביצוא יהלומים מלוטשים ברבעון הראשון של שנת 2015. הרבעון הראשון הסתכם ב-1,610 מיליארד דולר של ייצוא יהלומים. ארה"ב ממשיכה לשמור על המקום הראשון בייצוא היהלומים.

המו"מ הקואליציוני: כחלון ממשיך לדרוש את ועדת הכספים

המו"מ הקואליציוני: כחלון ממשיך לדרוש את ועדת הכספים

בניגוד לנראה בימים האחרונים שב משה כחלון על דרישתו לקבל את ראשות ועדת הכספים. בליכוד טוענים כי כחלון דוחף אותם להקמת ממשלת אחדות עם המחנה הציוני. הרצוג מכחיש אופציה לקואליציה עם הליכוד.

וידיאו
פרוש על ממשלת אחדות
ח"כ מאיר פרוש החבר בצוות המו"מ של יהדות התורה מדבר על ההתקדמות במגעים בין הליכוד ויהדות התורה, וגם מתייחס לשאלה האם יהיו מוכנים לשבת בממשלת אחדות עם 'המחנה הציוני', ואיך זה לנהל מו"מ מול מי שהיו מולם בעימות במשך שנתיים.
רבה של רוסיה מאחל פסח כשר ושמח בשפת הסימנים
רבה הראשי של רוסיה הגר"ב לאזאר שולח ברכה מיוחדת לחג פסח כשר ושמח ב'שפת הסימנים' ליהודים חרשים משתתפי האולימפיאדה בעיר חאנטימאנסיסק שברוסיה.
בקבוקי תבערה הושלכו לעבר פעילי תנועת יחד
איבדו את הגבולות: אלמונים השליכו הערב בקבוקי תבערה לעבר פעילי תנועת יחד בסיום מפגן תמיכה ביו"ר התנועה אלי ישי מחוץ לביתו בשכונת הר נוף הירושלמית. בנס לא היו נפגעים באירוע והמשטרה פתחה בחקירה.
נתניהו מאשים: מנסים לסתום לי את הפה
הצהרה לתקשורת של ראש הממשלה נתניהו נאסרה לשידור בנימוק של תעמולת בחירות. בתגובה האשים נתניהו כי להרצוג ולבני איפשרו היום להתראיין, ורק לו מנסים לסתום את הפה.
אקטואליה
שליח איראני

ביקורת בארה"ב: הנשיא אובמה מסייע לאיראן

על רקע המשא ומתן הגרעיני עם איראן, מתפרסם היום טור ביקורת נגד אובמה בעיתון הוושינגטון טיימס. לטענתם, אובמה יותר מודאג מאיראן, ממה שהוא מודאג מארה"ב. הם מאשימים אותו כי הוא עובד עבור איראן.

פיגוע פלילי

נעצרה חולייה שתיכננה פיצוץ מטען ליד בית כנסת

אנשיו של העבריין שלום דומרני נעצרו על ידי המשטרה כאשר עסקו בהכנות האחרונות לפני פיצוץ מכונית תופת סמוך לבית כנסת בעיר קריית גת, בנסיון לפגוע בבכיר בארגון פשע מתחרה.

נלקח ברצינות

נתניהו ימנה את יו"ר הרשימה הערבית לשר החינוך?

בפרופיל ברשת החברתית המתחזה לראש הממשלה בנימין נתניהו נכתב היום כי על מנת לכפר על האימרה של "ערבים נוהרים לקלפי" ביום הבחירות, החליט ראש הממשלה למנות את איימן עודה לשר החינוך.

חרדים
ביקוש גדול

גם השנה: ביקוש גדול בציבור לסיגריות הכשרות לפסח

ביקוש גדול לסיגריות דובק הכשרות לפסח. הרב זריצקי: "חשוב להבהיר אילו סיגריות עומדות תחת השגחה מהודרת לפסח”. הרב מינסקי ממרכז רבני אירופה EK: ״אני שמח שנושא כשרות הסיגריות לפסח עובר גם לזירה הבינלאומית״

בעל הייסורים

הגר"ח על הבה"ח חיים לוין ז"ל "נחמד מאוד במידותיו"

במלאות שנה לפטירתו של הבחור חיים מרדכי לוין ז"ל, נערך מעמד סיום הש"ס, ממנו נעדר מרן הגר"ח קנייבסקי שפונה לבדיקות בבית החולים, אך שיגר מכתב מיוחד ונדיר, בה הוא מפליא בשבחו. המכתב המלא.

שנת השבע

אחרי נתק של 7 שנים ח"כ פרוש נפגש עם האדמו"ר

אחרי נתק של שבע שנים, אמש נפגש ח"כ מאיר פרוש עם כ"ק האדמו"ר מבאיאן שליט"א, לפגישה שבמהלכה עדכן על ההתקדמות וההתפתחויות האחרונות במו"מ הקואליציוני. הפגישה שנערכה בבית האדמו"ר, הינה תפנית ביחסים בין הצדדים.

מקומי
כשר לפסח

בפעילות פינדרוס: אספקת מים מיוחדת לפסח בירושלים

לאור פעילותו של חבר מועצת העיר ירושלים, יצחק פינדרוס, שמכהן גם כנציג ציבור בהנהלת חברת הגיחון, יזכו תושבי ירושלים גם השנה לאספקת מים מיוחדת ומהודרת בחג הפסח.

הסתה מכוונת?

הסתה באשדוד: להעיף את הברברים האלו מהעיר

דרישת הנציגות החרדית בעיר אשדוד לסגור את מתחם ביג בשבת, גררה גל של הסתה נגד הציבור החרדי בכלי תקשורת מקומיים, שם הגדירו את הדרישה "חצופה, צביעות חרדית ומס שפתיים עבור הבוחרים".

למען התושבים

עיריית בני ברק שיפרה את התשתיות בצפון העיר

שורה ארוכה של עבודות פיתוח ושדרוג תשתיות והסדרי תנועה חדשים נסתיימה בימים אלו במתחם מגדלי העסקים והמשרדים שבצפון העיר בני ברק, בעלות כספית כוללת של כ- 14 מליון ₪, במטרה לשפר את מצב התנועה באזור לנהגים ולהולכי- רגל.

כלכלה
לקחים בניהול משא ומתן מספור יציאת מצרים

לקחים בניהול משא ומתן מספור יציאת מצרים

במאמרו השבועי מפיק עופר נחשון, מנהל שותף בחברת מלאכת מחשבת ייזום, פיתוח ואסטרטגיה עסקית בע"מ, לקחים מסיפור יציאת מצרים לניהול משא ומתן בימינו.

מה יש לשר בנט נגד גבינה צהובה של תנובה?

מה יש לשר בנט נגד גבינה צהובה של תנובה?

שר הכלכלה נפתלי בנט קורא היום לצרכנים לא לקנות גבינה צהובה של חברת תנובה, שכן אם ימשיכו לקנות מוצרי מזון יקרים, המחירים בישראל לא יירדו לעולם. ומה התחליף אותו מציע נפתלי בנט לצרוך?

ברנז'ה
סקר TGI: קול ברמה מובילה במשודרת - יתד נאמן בכתובה

סקר TGI: קול ברמה מובילה במשודרת - יתד נאמן בכתובה

נתוני סקר TGI למגזר החרדי שפורסמו היום מלמדות כי העיתונות החרדית הכתובה מתאוששת, ומרבית העיתונים רושמים עלייה באחוזי החשיפה. ברדיו החרדי, קול ברמה היא התחנה המואזנת ביותר.

מוזיקה
שלמה יהודה רכניץ הלחין - וחברים שרים: 'מדוע'

שלמה יהודה רכניץ הלחין - וחברים שרים: 'מדוע'

הנגיד שלמה יהודה רכניץ מוציא סינגל חדש בשם 'מדוע'. מילות השיר הם פסוק בספר ירמיהו שם מצוטט הנביא כפונה בשאלה לקב"ה ואומר "מדוע דרך רשעים צלחה?", בביצועם של: אוהד מושקוביץ, איציק דדיה, מקהלת 'שירה' מארה"ב ועוזיה צדוק.

בריאות
נקיון ושריפות: הנחיות למניעת אסונות בתקופת הפסח

נקיון ושריפות: הנחיות למניעת אסונות בתקופת הפסח

בימים אלו של ערב חג הפסח, מבקשים בכבאות והצלה ירושלים לחדד את הנהלים, ומסבירים כיצד להתנהג בבטיחות בשעת נקיון הבית לפסח, אפיית מצות, הגעלת כלים, ובדיקת ושריפת חמץ. סוף מעשה במחשבה תחילה.

משפחה
מסתורי הרגש בציורי ילדים

מסתורי הרגש בציורי ילדים

אבחון ציורי ילדים הינו אחד הנושאים המרתקים החבוי במסתורי רגשותיהם של הילדים והפך בשנים האחרונות לכלי רב שימושי המסייע בידינו להגיע עד עומקה של נפש הילד וגילוי צרכיו הרגשיים ורמת היכולות הקוגנטיביות שלו.

לימודים ותעסוקה
מגוון תארים במכללה החרדית ירושלים

מגוון תארים במכללה החרדית ירושלים

"המכללה החרדית ירושלים" במגוון קורסים ומסלולי תואר מבוקשים • ההרשמה לשנת הלימודים תשע"ו בעיצומה • כולל מכינה קדם אקדמית מקצועית

הרצל קוסאשוילי כבר בתחילת השבוע עבר הרצל קוסאשוילי לאכול בחדר המדרגות, אבל זה לא מה שמטריד את מנוחתו. בתוך ערימת הניקיונות לחג, הרצל נתקף עצבות ותוגה דווקא תוך כדי מלאכת ניקיון הספרייה התורנית שממוקמת בסלון ביתו בפעם המי יודע כמה. למה? התשובה בפנים.
נועם זיגמן יש שיגידו שזהו המקום האידיאלי לניהול מו"מ קואליציוני, אחרים יסברו אחרת וירצו את המיקום של פעם בכפר המכביה, וכך בקומת הסיעות של הכנסת מתנהל לו המו"מ הקואליציוני כשבחוץ עומד פרגוד כחול שאמור להסתיר מהעיתונאים משהו. ורק אנשי משמר הכנסת לא נהנים מהשעות הארוכות של מו"מ להרכבת קואליציה.
מירי שניאורסון כיצד מקבלים שמחה? עבודת הכהן, עבודת התפילה, צריכה להיעשות אחרי שמחליפים בגדים. אדמו"ר הזקן מייחס חשיבות רבה לעבודת ה' מתוך שמחה. אבל יש גם רגעים שצריך לפנות את הדשן. את הזבל. גם את הרגעים האלה יש לעשות בשמחה.
סקר שבועי
מהי רמת ההשפעה של הנציגות החרדית בכנסת על שמירת תורה ומצוות בארץ?
הצבע