ז' תמוז תשע"ח
צפו: כך פיענחה המשטרה את השוד בכפר סבא

שוד של אדם בכפר סבא פוענח על ידי המשטרה שהצליחה לעלות על השודדים המפתיעים שגם הופתעו מהפיענוח המהיר של המשטרה. כך פוענח השוד.

לכתבה המלאה

רקטה התפוצצה בצמוד לגן ילדים שעות לפני שהילדים הגיעו

שלום בר ששת

רקטה התפוצצה לפנות בוקר בסמוך לגן ילדים באחד מהיישובים בתחום המועצה האזורית אשכול. ב"ה לא היו נפגעים אך נזק נגרם באזור.

לידיעה המלאה

ארה"ב הודיעה על פרישתה מהמועצה לזכויות אדם

ירוחם שמואלביץ

ארה"ב הודיעה הלילה כי היא פורשת מהמועצה לזכויות אדם של האו"ם, בשל העוינות שמגלה הארגון כנגד ישראל וההחלטות שמתקבלות לאורך השנים. את ההודעה נתנו מזכיר המדינה פומפאו והשגרירה באו"ם ניקי היילי.

לידיעה המלאה

עשרות שיגורים לעבר דרום הארץ - צה"ל תקף בתגובה

שלום בר ששת

כ-30 רקטות שוגרו לאורך הלילה ולפנות בוקר לעבר הדרום, השיגורים האחרונים היו סביב השעה שש בבוקר. ב,ה לא היו נפגעים אולם נזק נגרם למבנים ורכבים במועצה אזורית אשכול. צה"ל תקף בתגובה יעדי טרור בעזה ובכללם מנהרת טרור.

לידיעה המלאה

צפו: מערכת טילים חדשה ומדוייקת לצוללות

שלום בר ששת

חיל הים הצטייד באחרונה במערכת טורפדו חדשה בצוללות, ואמש נערך הניסוי שבסופו הוחלט על כך שהמערכת כשירה לשימוש מבצעי בצה״ל.

לידיעה המלאה

האם יש דיל בין הערבים והחרדים – גיוס תמורת מואזין?

לוי אשכנזי

האם קולות המואזין בתמורה לקולותיהם של הח"כים הערבים לתמיכה חבוק הגיוס? לטענת ח"כ מוטי יוגב מהבית היהודי, ישנו דיל בין החכים הערבים לחרדים ולפיו הערבים יתמכו בחוק הגיוס ואילו הח"כים החרדים יתנגדו לחוק המואזין.

לידיעה המלאה

בן גביר לקראת הכרעה: פגשתי שבר כלי וצל אדם

ירוחם שמואלביץ

עו"ד איתמר בן גביר אמר בפתח דיון ההכרעה בבית המשפט בלוד אודות עצורי דומא, כי הוא מקווה שבית המשפט יכריע כי ההודאה שנגבתה הייתה באמצעים פסולים והיא אינה כשרה.

לידיעה המלאה

בעקבות החלטת חולדאי- בעירייה מרגיעים לגבי חוף שרתון

לוי אשכנזי

אחרי החלטת ראש עיריית תל אביב לאסור במרחב הציבור הפרדה מגדרית וביטול כינוס של הפלג המשיחיסטי , בעיריית תל אביב מרגיעים ואומרים לאתר לדעת: חוף שרתון ימשיך לפעול בהפרדה למרות שהוא במרחב הציבורי.

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

התמליל המלא בין חכם שלום כהן והגרי"ג אדלשטיין

חכם שלום כהן שהגיע לנחם את הגרי"ג אדלשטיין שליט"א, שוחח עימו בנושא הגיוס והבוקר מתפרסם התמליל המלא: "יש בעיה של הגיוס ומאיימים על תקציבים, אנחנו לא חיים מהתקציבים, אנחנו הצבא של הקב"ה, לכן נקראים יוצאי צבא".

שמחת בית צאנז: חתונת נכד השפע חיים נערכה בקרית צאנז נתניה

גלריה משמחת נישואי החתן יקותיאל יהודה מוטצען בן הגאון הגדול רבי אפרים פישל מוטצען שליט"א גאב"ד קרית הבעש"ט וחתן כ"ק מרן השפע חיים מצאנז זי"ע עם הכלה בת הרה"ג רבי יהושע זייבאלד שליט"א אב"ד אלטשטאט ונכדת כ"ק אדמו"ר מהר"י מרחמרסטריווקא זצוק"ל שנערכה בקרית צאנז בנתניה בצל דוד החתן כ"ק מרן אדמו"ר מצאנז שליט"א.

רבני אשדוד על החוף הנפרד בעיר: פסול לרחצה

שינוי בתנאים הטופוגרפיים בחוף הנפרד באשדוד, הביאו באחרונה את התרכזות ציבור המתרחצים בסמוך למחיצה המפרידה בין החופים הלא נפרדים, ורבני אשדוד יצאו אמש בקריאה על איסור לרחוץ בחוף הנפרד בשל ליקויי צניעות.

אשדוד: במעמד מפואר הוכנס ספר תורה לביהמ"ד צאנז

יום קודם לכן הגיעו התורם ומשפחתו למעונו של כ"ק מרן האדמו"ר מצאנז שליט"א לכתיבת אותיות שם גם ערך האדמו"ר שולחן לחיים לכבוד המאורע.

מסתבר: הקפדה על רווחת הפרות – מונעת חשש מטרפות

בדיוני בד"צ ועדת מהדרין תנובה, הוברר כי הקפדה על רווחת הפרות בישראל, מונעת תחלואה וחשש טרפות. הדברים נמסרו על ידי בכירים בתחום החקלאות, ווטרינר מומחה.

ואלו התירוצים שנשמעו בבני ברק למס הכנסה

רשות המיסים ערכה בימים האחרונים מבצע אכיפה באזור בני ברק ובמהלכו הוברר כי 11% מהעסקים שנבדקו שם ובערים שכנות כמו רמת גן, גבעתיים וסביון, לא רשמו הכנסות כדין.

אלעד מצטרפת לערים שהסדירו את תחום מודעות הרחוב

העיר אלעד עושה סדר כללי בפרסום חוצות ומודעות רחוב. במכרז שערכה עיריית אלעד זכתה קבוצת 'גיל גרופ' בהפעלת מערך לוחות המודעות ושילוט חוצות. עושים סדר.

השקר שנחשף: קלוגהפט שימש כיועץ לראשת מרצ

מבוכה למפלגת השמאל: יומיים לאחר ניצחונה של ח"כ זנדברג במירוץ לראשות מרצ, התברר כי היועץ האסטרטגי של הימין, משה קלוגהפט, שימש כיועץ מרכזי במטה שלה, למרות שהכחישה זאת שוב ושוב במהלך הקמפיין. עולם השקר.

עידו קפטן בסינגל חדש – "עולם של ילדים"

רגע לפני שחוגג בר-מצווה ועובר מ'עולם של ילדים' אל עולמם של הבוגרים מוציא קפטן סינגל חדש "עולם של ילדים".

"לעכטיג" - ישראל אדלר ופינקי וועבר בדואט מרטיט

לראשונה בדואט בכורה מטלטל: ישראל אדלר ופינקי וועבער מייחלים ומתפללים יחדיו: "מאך שוין לעכטיג", בליווי מקהלת "נרננה". האזינו לתחינת הלב.