גויים מתנכלים באומן וחותכים את חוטי העירוב

גויים מקומיים גילו את הדרך להתנכל ליהודים באומן בסמוך לציון הקדוש, והם חותכים שבוע אחר שבוע את חוטי העירוב ובכך לא מתאפשר טלטול באזור.

לכתבה המלאה

האזינו לשווער: "חור שחור נפער אצלנו במשפחה"

ירוחם שמואלביץ

דן לנדא, חמיו של אלעד סלומון הי"ד בראיון דומע ב'קול ברמה': "נפער חור שחור במשפחה, התקשרו אלי בליל שבת מספר פעמים, והבנתי שזו לא טעות. בתי מיכל עברה מאחורי גבו של המחבל ורצה למעלה לילדים להגן עליהם". האזינו לראיון.

לידיעה המלאה

צפו: יהודה משי זהב מסלון הבית בו התבצע הטבח

שלום בר ששת

מתנדבי זק"א, שהגיעו עם צאת השבת לבית משפחת סולמון, עמלו קשות בזירת הטבח. "מזעזע היה לטפל בזירה הקשה כשמסביב אווירה של שבת והשמחה המשפחתית".

לידיעה המלאה

השאלות הקשות על הטבח בחלמיש: איפה היה השב"כ ?

שלמה רייכמן

בארגון נפגעי הטרור "אלמגור" דורשים להקים וועדת חקירה על הטבח בחלמיש ומציבים שורה של שאלות נוקבות סביב הפיגוע בליל שבת. התגובות.

לידיעה המלאה

הותרו לפרסום שמות הנרצחים: משפחת סולומון

ירוחם שמואלביץ

הסב יוסי צבי סלומון הי"ד, שחגג את יום הולדתו ה-70 ונרצח תוך כדי שחגגו 'שלום זכר'. בנו אלעד מנחם סולמון הי"ד בן 36, תושב העיר אלעד, שהותיר אחריו חמישה יתומים . והנרצחת השלישית היא חיה אסתר סולמון הי"ד בת 46.

לידיעה המלאה

צפו: מנהל יחידת הטראומה מספר על מצב האישה

ירוחם שמואלביץ

דר' מרין מנהל יחידת הטראומה ב'שערי צדק' מספר על מצבה של האישה שפונתה במצב קשה. "עשה מאמץ לשחררה למספר שעות להלוויה של בעלה וילדיה".

לידיעה המלאה

צפו: החייל שמנע אסון גדול יותר מספר כיצד ירה במחבל

שלום בר ששת

חייל יחידת עוקץ שהצליח לנטרל את המחבל, סיפר עם צאת השבת על שאירע אתמול. "שמענו את הצעקות רצתי לבית להביא את הנשק ופעלתי בקור רוח". החייל גם נזכר במחבל שחדר לביתו.

לידיעה המלאה

מחבל טבח שלושה בני משפחה בתום סעודת שבת

שלום בר ששת

מחבל פלסטיני שחדר ליישוב חלמיש, טבח שלושה בני משפחה ופצע את אם המשפחה. בנס ילדים ואימם ברחו לאחד החדרים וניצלו. חייל שמתגורר בשכנות חיסל את המחבל. בעקבות הטבח נכנסו כוחות צה"ל לכפר של המחבל וביצעו פעולות.

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

האם שאטלים יסיעו את הנוסעים לכותל המערבי ?

על פי המתווה שעלה היום בדיון בוועדה לפניות הציבור, יסיעו שאטלים את הנוסעים שיתקשו ללכת ברגל מתחנת שער האשפות עד ל"ככר גורן" וחזרה לתחנה. זאת במטרה להתגבר על המחסור באוטובוסים בקווים המובילים לכותל. הצעה.

הלווייה רווית כאב לכ"ק האדמו"ר מזוועהיל זצ"ל

אלפים רבים השתתפו בהלווייתו של כ"ק האדמו"ר מזוועיהל ארה"ב, שיצאה מבית מדרשו ביניאן סיטי שבניו ג'רזי. הערב יגיע ארונו לישראל ובערב תיערך הלווייתו בירושלים.

הסכם הגג הראשון לבניית אלפי יחי"ד במגזר החרדי

שר הבינוי והשיכון יואב גלנט הודיע הערב בכנס של עיריית אלעד כי בקרוב ייחתם הסכם גג בעיר, אשר יכלול למעלה מ 12,500 יחידות דיור.

בני ברק: פעילות אכיפה נגד רוכבי אופניים חשמליים

פעילות אכיפה נגד צעירים שנוהגים באופניים חשמליים, תוך שהם מסכנים עוברי אורח ונהגים בכביש. הפעילות באה לאור מקרה בו נפגעה אישה כתוצאה מנהיגה לא זהירה של רוכב אופנים..

38 אוטובוסים הורדו מהכביש ליד היישוב אלעד

38 אוטובוסים הורדו הבוקר מהכביש, ו-20 נהגים נחקרים במשרדי החקירות של אגף התנועה, וצפויים להיחקר מעורבים נוספים, זאת כחלק מאכיפה ממוקדת של אגף התנועה כנגד עבירות ביריונות כביש ומסכנות חיים.

מיליארד ש"ח יגויסו לרכישת דירות לדיור הציבורי

עם אישור התכנית אמר שר האוצר כחלון: "הממשלה לא תתנער מאחריותה לזכאי הדיור הציבורי. יש להדגיש כי חברת עמידר תישאר חברה ממשלתית בבעלות מלאה ולא תופרט". דיור.

עסקנים ואישי ציבור הגיעו לאחל מזל"ט לעסקן מצאנז

יוסי יעקבוביץ,עסקן לבית חסידות צאנז ועסקן בעיריית בני ברק ערך בר מצווה לבנו, ולאירוע המשמח הגיעו עסקנים, עיתונאים ואנשי ציבור. קבלו גלריה רחבה של הצלם משה גולדשטיין.

צפו: ח"כ בן צור הגיע לסיעה והופתע ממסיבת יומהולדת

ח"כ יואב בן צור הגיע בצהרים לישיבת הסיעה השבועית ואז הופתע לגלות מסיבת יומהולדת שארגנו לו שכללה עוגה ויין. דרעי ביקש מבן צור לחתוך את העוגה, בן צור לא התלהב ולבסוף דרעי נטל יוזמה.

צפו: פיני אינהורן בביצוע של 'ומשתוקק'

השיר שריגש אלפים ״ומשתוקק״ בביצוע ר׳ פיני אינהורן, קבלו את הגירסה שתאפשר לכם לשיר יחד איתו.

"ומשתוקק ניגון" – הלהיט החדש של בעל המנגן ר' פיני איינהורן

חשבתם פעם לשיר דרשה? "ומשתוקק ניגון" – בעל המנגן ר' פיני איינהורן מבצע טקסט שכתב ה"שפת אמת" אורח: ילד הפלא ארי רייך ובליווי מקהלת "ידידים". לחן ורעיון של הגרמ"מ פומרנץ שליט"א ובעיבודם של אלי קליין ואיצי ברי.