ג' אדר תשע"ח
צפו בכותרות העיתונים החרדים לבוקר יום שישי

כנסו לקרוא את כותרות העמוד הראשון בעיתונים החרדים שיצאו לאור הבוקר. המודיע, יתד נאמן, המבשר בעמודים הראשונים.

לכתבה המלאה

רבני פיקוח נפש: "חרב בג"ץ השמאל המונפת על שכונת 'נתיב האבות' מסכנת את כולנו"

יוסי לוין

אמת הלכתית פשוטה, שמוכיחה את עצמה לצערנו שוב ושוב - גם נסיגה משעל אחד, מסוכנת ומביאה לנסיגות נוספות וללחץ נוסף ולשפיכות דמים נוספת, חלילה וחס"

לידיעה המלאה

אביחי מנדלבליט: רק הראיות ידברו. רק הדין יקבע

שלמה רייכמן

בכנס בתל אביב העניק היועץ המשפטי לממשלה גיבוי למשטרת ישראל, ואמר כי: החקירות נוהלו "לפי הספר". במקצועיות, ביסודיות, ביצירתיות ובתחכום, בחתירה לגילוי האמת, בשיתוף פעולה הדוק בין אגף החקירות במשטרה, לפרקליטות המדינה והיועץ המשפטי לממשלה. נאום היועץ.

לידיעה המלאה

צפו בכותרות העיתונים החרדים לבוקר יום חמישי

מערכת אתר לדעת

כנסו לקרוא את כותרות העמוד הראשון בעיתונים החרדים שיצאו לאור הבוקר. המודיע, יתד נאמן, המבשר בעמודים הראשונים.

לידיעה המלאה

ויהי אחרי ההמלצות: הליכוד מתחזק בסקרים

שלמה רייכמן

הציבור לא קונה את המלצות המשטרה: ערוצי החדשות פרסמו הערב סקרי מנדטים, יממה לאחר ההמלצות הקשות של המשטרה נגד ראש הממשלה נתניהו. בסקר ערוץ 10 הליכוד מתחזק ל-27 מנדטים. בסקר ערוץ 2 הליכוד מוביל עם 26 מנדטים. סערת ההמלצות

לידיעה המלאה

צפו בלפיד תוקף: אל תאיימו עלינו - נאמר את האמת

ירוחם שמואלביץ

יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד החליט להגיב היום לראש הממשלה ולחברי הקואליציה שתקפו אותו ואמר כי לא ייתן להוביל את המדינה למקום שבו מפחדים לומר את האמת.

לידיעה המלאה

צפו: גפני קורא למפכ"ל אלשיך להתפטר מתפקידו

ירוחם שמואלביץ

הביקורת על מפכ"ל המשטרה נמשכת, והפעם מכיוון יו"ר וועדת הכספים ח"כ גפני, שבנאום במליאת הכנסת קרא למפכ"ל רוני אלשיך להתפטר מתפקידו, בעקבות הראיון שנתן בשבוע שעבר בתוכנית 'עובדה'.

לידיעה המלאה

"דו"ח ההמלצות מוטעה ומחורר כמו גבינה שוויצרית"

ירוחם שמואלביץ

ראש הממשלה בנימין נתניהו ממשיך גם הבוקר בהתקפה על המשטרה, ובכנס השלטון המקומי בישראל שנערך בשעה זו בתל אביב, הוא שב ותקף את המשטרה והגדיר את המלצותיה כמסמך מוטעה, קיצוני ומחורר כמו גבינה שוויצרית.

לידיעה המלאה
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 

צפו: הרב דוד חבושה עם פרשת השבוע בראי האקטואליה

פרשת תרומה, חודש אדר ואיך זה מתחבר למה שהיה אצלנו השבוע, וגם מה שם לב הרב חבושה למה שקורה עם איראן כמידי שנה.

המדינה לבג"צ: תקנות הכותל חלות גם על הרחבה הדרומית

ההבהרה בעקבות פנייתו של ח"כ ישראל אייכלר ליועץ המשפטי לממשלה. למרות זאת תבקש המדינה משר הדתות להדיח את רב הכותל מאחריות על קשת רובינסון. ח"כ הרב אייכלר: המדינה מפרה את תקנות חוק המקומות הקדושים. קדושת הכותל.

בית שמש: רשת שפע ברכת השם חנכה סניף בעיר

רשת שפע ברכת השם הולכת ומתרחבת ופורסת סניפים נוספים, כעת נחנך סניף חדש בבית שמש, במעמד קביעת מזוזה השתתפו רבנים, ראש העיר והבעלים של הרשת.

ירושלים: כנס מרכזי "עיר בירה בריאה" ייערך למגזר החרדי

בכנס הושקעה מחשבה רבה ע"י טובי אנשי המקצוע בתחום. מטרת הכנס להעצים את המודעות הציבורית, לשמירה על אורח חיים בריא במגזר החרדי.

מנכ"ל הרשות לחדשנות: 2017 הייתה שנת שיא להייטק בישראל

יו"ר הוועדה, ח"כ אורי מקלב: "עצם הקמת הרשות היא תפיסה חדשנית של מדינת ישראל להוביל ולתת את המשאבים הנכונים לכל החידושים הטכנולוגיים. אל לנו לנוח על זרי הדפנה וצריך לראות היכן עוד ניתן עוד יותר להרחיב את היריעה".

ועדת הכלכלה: הצגת מחירים "מזויפים" כמו 9.99 – תיאסר

הרשות להגנת הצרכן: כבר היום הפרקטיקה אסורה – ההצעה רק תפגע באכיפה ובהרתעה; היוזם ח"כ בר: המצב בשטח מחייב חקיקה; היו"ר כבל ביקש בדיקה של הממ"מ בעניין והודיע: "אם יתברר שיצא שכרנו בהפסדנו נעצור את ההצעה"

דוברו של הרב לאו עובר ללשכת המשנה ליועץ המשפטי

דוברו של הרב לאו בארבע השנים האחרונות, עוזב את תפקידו לטובת סטאז בלשכת המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, לאחר לימודי משפטים בשנים האחרונות.

רבנים ואישי ציבור בבר מצווה לבנו של אריה קינג

בבר מצוה שערך חבר מועצת העיר ירושלים אריה קינג, הגיעו לקחת חלק בשמחה רבנים ואישי ציבור, חברי עירייה ועוד.

סינגל שלישי לישי ריבו – אחת ולתמיד

ישי ריבו, לא נח. בדרך לאלבום השלישי, ואחרי הצלחה מופלגת עם הסינגלים הראשון הנה ימים באים, ו"לשוב הביתה" הוא משחרר סינגל אחרון לפני האלבום שייקרא "שטח אפור"

יענקי אורלנסקי מגיש: לִבִּי ! מאלבום הבכורה של דודי קאליש!

לקראת השקת האלבום משחרר דודי קאליש סנונית ראשונה מתוך האלבום שבדרך, לִבִּי, אותו הוא הלחין, עיבוד וביצע. את המילים כתב מוטי אילאוויטש ועל הליווי הקולי הופקד לא אחר מאשר בנו של דודי, שמילי, המלווה את הביצוע כפי שעוד לא הכרתם!