ז' שבט תשפ"א
חיים ברקוביץ י"ח שבט תשע"ד    15:51 אריאל מבטיח: מרכז אירועים ייחנך תוך שנה

שר השיכון אורי אריאל בבביקור בעיר: בתוך שנה נחנוך כאן את מרכז האירועים והספריה. ראש העיר הרב ישראל פרוש: מצאנו אצל השר אוזן קשבת, אלעד פתחה דף חדש גם במשרד השיכון

שר השיכון, אורי אריאל, סייר בעיר אלעד בהזמנתו של ראש העיר הרב ישראל פרוש. במהלך הסיור נטעו השר וראש העיר שתילי עצים בסמוך למקום המיועד לבניית מרכז אירועים וספריה רחבת ידיים עבור תושבי העיר.

 

הביקור התקיים לאחר סדרת פגישות אינטנסיבית של צוות לשכת ראש העיר והצוות המקצועי בעירייה מול משרדי הממשלה השונים, וביניהם גם משרד השיכון כמובן. בפגישות הועלו כל הנושאים שעוררו את הצורך בסיור המקצועי בו ראה השר את הדברים באופן חזותי.

 

השר שמע סקירה על מרכז האירועים הגדול שאמור לקום בשטח הממוקם במרכז העיר, ברחוב רבי חייא, במרכז מתחם החינוך הגדול בעיר, שיכלול אולם כינוסים בן 800 מקומות, ספריה רחבת ידיים, ומרכז חוגים לילדי העיר.

ראש העיר והצוות העירוני המקצועי, סקרו בפני השר את הצרכים הנדרשים להקמת המבנה רחב הידיים. השר שמע בהתעניינות ובישר לראש העיר על תוספת תקציבית למבנה והפיתוח ואף הצהיר כי "בט"ו בשבט של השנה הבאה נבוא בעז"ה לחנוך את המבנה".

 

לאחר מכן נערכה בלשכת ראש העיר פגישת עבודה בה דנו המשתתפים בשורת נושאים בהם נדרשת עזרת משרד השיכון. השר אריאל גילה בקיאות בסוגיות שעלו ואף הנחה את צוות לשכתו לזרז הליכים כדי לפתור את הבעיות שהועלו.

 

בין הנושאים שנידונו, הסדרת הטיפול בשפ"פים העירוניים, התוכנית להקמת הפארק הארכיאולוגי שיוצא בימים אלו לבניה, יציאה למכרזים לבנייני מגורים וכן פתיחת התקציב שנותר במשק הכספי הסגור לעיריית אלעד. כמו כן נידונה התוכנית לסלילת כביש הכניסה הנוסף לעיר, כאשר במסגרת הביקור סיירו השר וראש העיר גם בתוואי הכביש, הסלול ברובו, למעט כמה מאות מטרים בסופו.

 

בסיכום הפגישה הארוכה אמר השר אריאל כי "אלעד היא עיר נפלאה עם הרבה אתגרים, אנחנו במשרד השיכון חשים מחויבות לסייע לקדם את העיר, גם בבניה חדשה אך בלי להזניח את מה שקיים. קבענו לוחות זמנים לנושאים השונים, ואנחנו נעמוד בהם", הבטיח.

 

ראש העיר הרב ישראל פרוש הודה לשר על הביקור ואמר כי "מצאנו אוזן קשבת אצל השר. זהו יום בשורה לעיר אלעד, שפתחה עכשיו דף חדש גם במשרד השיכון ובתקווה לעתיד טוב יותר בשאר משרדי הממשלה. אנחנו מודים לשר על התוספת התקציבית שהשיג עבור התחלת הבניה של מרכז האירועים העירוני".


ישראל הרשמית מנתקת קשרים עם טורקיה א' סיון תשע"ח
חוק הגיוס? חוק התקציב? הנה התמונה נכון להבוקר כ' אדר תשע"ח
פיגוע בשומרון: יהודי נרצח בכניסה לעיר אריאל כ' שבט תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. אלעד פתחה דף חדש במשרד השיכון
21/01/2014
נחום
אלעד תפתח בעוד כמה שנים דף חדש בעיריה
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי