י"ח תמוז תש"פ
שלום בר ששת י"ט שבט תשע"ד    17:39 בהשתתפות רב העיר וראש העיר נחנך מיון טרם בעיר

רב העיר, ח"כ ליצמן, ראש העיר, משרד הבריאות ואישי ציבור השתתפו בטקס חנוכת הבית למיון 'טרם' באשדוד. מאז פתיחתו כבר נהנו אלפים משירותי רפואה דחופה במיון החדש.במיון 'טרם' ניתן מענה ברפואה דחופה בידי מיטב אנשי המקצוע ובתוך פרק זמן קצר. על פי הנתונים, מרבית הפונים ל'טרם' חוסכים את הגעתם לחדרי המיון

אירוע מרשים נערך השבוע באשדוד, עת נחנך באופן פורמאלי מיון 'טרם' המשרת את תושבי העיר והסביבה. בטקס חנוכת הבית כיבדו בנוכחותם:

רב העיר הרב יוסף שיינין, , חבר הכנסת הרב יעקב ליצמן , ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, מנהל המחלקה לרפואה קהילתית במשרד הבריאות, ד"ר מיכאל דור, מנהלי קופות החולים, וראשי ומנהלי 'טרם'. 

במהלך הטקס שיבחו הנוכחים את יוזמת 'טרם' להקים מרכז לרפואה דחופה באשדוד, דבר המשפר באופן משמעותי את איכות הטיפול והזמינות הרפואית בעת מקרה חירום, בכל האזור כולו ומעניק איכות טיפול ושירות חדשני.

בדברים שנשא רב העיר הגאון הרב יוסף שיינין אמר: "  טרם היא דוגמא למסירות לכלל הציבור ברחבי הארץ,ישר כוחכם על היוזמה הברוכה להביא את טרם לעיר אשדוד ברכתי לטרם ולעם ישראל שלא יהיו חולים קשים רק מקריים קלים,וברכה מיוחדת לרופאים שתמיד יכוונו בדיאגנוזה לאמת "

ח"כ הרב יעקב ליצמן שיבח את הקמת המוקד הרפואי ואמר כי טרם ממשיכה להוביל את קידום הרפואה בזמינות הראויה ולמען צרכי הבריאות של הציבור. "אין ספק שפתיחת מוקד טרם החדש באשדוד תביא להרחבת מערך השירות ותתרום לאוכלוסייה רחבה של תושבי העיר אשדוד וסביבתה"

ראש העיר, ד"ר יחיאל לסרי : "טרם זה נקודת האור של מערכת הבריאות בכלל, ושל העיר אשדוד בפרט, גם לשנים הבאות. בטרם הלקוח מקבל את היחס והטיפול  הטוב ביותר ואני בהחלט מתרשם שבמיון 'טרם' משלבים היטב את המצוינות בשימת דגש על שירות מהיר" אמר.

ד"ר מיכאל דור, מנהל המחלקה לרפואה קהילתית במשרד הבריאות אמר "אני מאמין במתן תשובה בקהילה, שזו "רפואה טובה יותר," וטרם היא הדוגמא לכך"

מנכ"ל המרכז לרפואה דחופה 'טרם' מר נתן אפלבאום אמר: "המטרה של 'טרם' היא לתת לחולה את השירות המקצועי ביותר בזמן המהיר ביותר ובסיוע המכשור ומערכות המחשוב החדשניות ביותר, ומעתה גם תושבי אשדוד נהנים מהשירות המונע מהם ברוב המקרים את הצורך בהגעה לחדר המיון. האלפים שכבר פקדו את המיון מאז שנפתח מוכיחים את נחיצותו הרבה".


הדסה: תוגברו הצוותים בסופ"ש למענה לצרכי המטופל הדתי והחרדי י"ז אדר תשע"ח
כבוד לבני ברק: 'מעייני הישועה' במקום השלישי הטוב בארץ ד' כסלו תשע"ח
אחר עבודה מאומצת; אגף חדש נפתח במיון לניאדו ט"ז אב תשע"ז
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי