ט"ו אב תש"פ
רחלי לוין כ"א אדר ב תשע"ד    21:31 20 נשים חרדיות קיבלו תואר ראשון בפסיכולוגיה

20 נשים חרדיות, סיימו השבוע בהצלחה את המסלול המכובד לתואר ראשון בפסיכולוגיה ובלימודים רב תחומיים, במכללה החרדית בירושלים.

20 נשים חרדיות, סיימו השבוע בהצלחה את המסלול המכובד לתואר ראשון בפסיכולוגיה ובלימודים רב תחומיים, במכללה החרדית בירושלים.

הסטודנטיות שבחרו במסלול הטוב ביותר הקיים כיום במגזר החרדי, סיימו בהצטיינות את הלימודים והשבוע, בטקס מרגש ומיוחד, הן קבלו את תעודת התואר, מטעם אונ' בן גוריון בנגב. ובימים הקרובים חלקן אף תשובנה ללימודים, להמשך המסלול לתואר שני.

בנאום שנשאה נציגת הכיתה בשם כל הבוגרות, נאמר כי "הגענו עם תחושת שליחות עמוקה ועם אמונה שמאמצינו הרבים בלימודי התואר נחוצים והכרחיים לחברה. כל אחת מהסטודנטיות, שמה לה למטרה לסיים את התואר הראשון, ובהמשך גם את השני, ע"מ שתוכל להביא איתה כלים טיפוליים מקצועיים ואמינים, שחסרים ונחוצים מאוד בחברה החרדית. התחושה הזו ליוותה אותנו כל הזמן ולא דעכה. הידיעה שמדובר במקצוע שיכול לעזור לחברה שלמה, דחפה אותנו קדימה ולא נתנה מקום לייאוש".

את טקס הענקת התארים הנחה הפרופ' דויד לייזר ראש התוכנית ללימודי פסיכולוגיה, והשתתפו בו הרבנית עדינה בר שלום, רב המכללה הר' ד"ר דניאל נשיא,  דיקן הפקולטה-ד"ר דיויד ניומן,  רמ"ח-ד"ר גארי דיאמונד וראש התוכנית ללימודים רב תחומיים-פרופ' אמנון רז קרקוצקין.

מהנהלת המכללה נמסר כי "זוהי נקודת ציון חשובה ומשמעותית עבורנו, כאשר זכינו לסיים את המחזור הראשון של לימודי התואר הראשון בפסיכולוגיה. ההצלחה הגדולה בס"ד במסלול זה הביאה לתפוסה המלאה בכיתות, כמו גם ביקוש גדול לשאר המסלולים המוצעים במכללה, אשר נבנו במיוחד עבור הקהל החרדי והם מביאים לתואר מכובד וב"ה לתעסוקה מכניסה מובטחת".

תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. מה יש להם על הראש?
28/03/2014
ירון
גם הם חובשים לראשיהם דברים שחורים האם הם חזרו בתשובה וניהו שחורים? האם הלבוש הזה לא מצחיק? רק הלבוש של החרדים מצחיק. אנשים מבוגרים לובשים ומתחפשים כאילו מה קרה.
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ויתורו את הארץ: 3 רעיונות לטיולים בארץ תוכן שיווקי
איך לטשטש פגמים בעור הפנים ? תוכן שיווקי
מגיעים אורחים לשבת ? כך תעשו את זה נכון תוכן שיווקי
לארח בקלות ובזול - איך עושים את זה נכון? תוכן שיווקי
המרכז הרפואי "שמיר" מציג: החזר מונית לכל יולדת רחלי לוין
למדור משפחה