י"ח תמוז תש"פ
חיים ברקוביץ י"ב ניסן תשע"ד    22:22 סניף חדש באשדוד - טיפולי שיניים חינם למשפחות מעוטות יכולת

ארגון חסד ומרפא מתרחב: סניף חדש ייפתח באשדוד, הרב חיים פישר העומד בראש הארגון: "עם התרחבות מערך הפעילות של הארגון על מאות מתנדביו ולאור הדרישה הגוברת מצד הציבור, החלטנו על הקמת סניף נוסף שיספק את השירותים הקבועים: מרפאת שיניים חינם למשפחות מעוטי יכולת, ייעוץ רפואי ופסיכולוגי, גמ"ח תרופות ועוד.

ברחוב עזרא ברחובות, בתוך בניין משרדים סטנדרטי, מתנהל מערך החסד המקיף של "חסד ומרפא", בראשו עומד מזה שלושים שנה הרב חיים פישר הי"ו.

 

הרב פישר, מהמומחים בייעוץ והכוונה רפואית וקיצור תורים בבתי החולים, הפך לכתובת עבור אלפי פונים שנזקקים לעזרתו. הרב פישר, המכיר היטב את הרופאים, מסייע בזירוז תורים, בפענוח צילומים ובהתאמת המטופלים לרופאים המתאימים.

אלא שהרב פישר אינו מסתפק בייעוץ רפואי. "חסד ומרפא" הוא מארג מופלא של תעשיית חסד מסביב לשעון: ייעוץ רפואי ופסיכיאטרי, בארץ ובחו"ל. מרפאת שיניים למעוטי יכולת, גמ"ח תרופות, הסעות לבתי חולים, הכנת מנות מזון לחולי ציליאק ולמשפחות המלוות חולים, הטסות רפואיות לחו"ל וזו רק רשימה חלקית. כל מחלקה מקבלת אלפי פניות בשנה. הייחודיות של הרב פישר נובעת מהזמינות שלו בכל שעות היממה ובמתן פתרון מהיר לכל בעיה שצצה. לעיתים ניתן למצוא אותו בשלוש לפנות בוקר יושב במשרדי הארגון במאמץ לסייע לעוד יהודי או לדאוג לתרופה יקרת-ערך שניתן להשיגה רק בחו"ל.

כדי לממן את עלות הטיפולים, מכתת הרב פישר את רגליו בחו"ל תוך ניצול הזמן לפגישות עם מומחים שונים. "כשאני מקבל פניה, אני לא יכול להסתפק במתן ייעוץ רפואי שמוליך לטיפול בעלות אלף ש"ח ויותר, בשעה שאין לחולה את האמצעים לממן את הטיפול הזה. מבחינתי החסד צריך להיות מושלם מתחילתו ועד סופו," שוטח הרב פישר בפנינו את ה"אני מאמין" הפרטי שלו.

"אנחנו מספקים יעוץ רפואי בזמן אמת בחדרי טיפול נמרץ או ליד מיטת החולה", אומר הרב פישר. "ברגעים קריטיים בהם צריך לקבל החלטות גורליות מקבלים הפונים מענה מידי, תוך ליווי צמוד על ידי רופאים בבית החולים או מחוצה לו. זהו שירות שאנחנו משתדלים לתת עשרים וארבע שעות ביממה. מדובר ב-7500 איש שפונים מידי שנה, זה מצריך מערך מקצועי ומיומן ומעקב ממוחשב אחרי כל ייעוץ הניתן בכל תחומי הרפואה".

כעת, עם התרחבות מערך הפעילות ולאור הדרישה הגוברת מצד הציבור, הוחלט על פתיחת סניף נוסף באשדוד, כאשר גם בסניף החדש עתידה להיפתח מרפאת שיניים חדשנית ומקצועית עם מיטב הרופאים שתעניק טיפולים חינם למשפחות מעוטי יכולת, גמ"ח תרופות, ייעוץ רפואי ופסיכולוגי וכן כל שאר השירותים הניתנים בסניף ברחובות.

תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. טיפולי שיניים
29/07/2014
שושן סילביה הילה
מעונינת בהנחה משמעותית לטיפולי שיניים אני חד הורית בת 62 תודה נא לטלפן 0523249351
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי