כ' אב תש"פ
חכם שלום כהן
אריאל עציוני ג' אב תשע"ד    19:59 מ"ר ונמהר ● דעה

מ"ר מנחם רהט, לא יכול להתאפק, ותוקף שוב את הרב שלום כהן, נשיא מועצת חכמי התורה, במאמר שפירסם היום בערוץ 7, אריאל עציוני, לא שותק, ועונה לכסיל כאיוולתו

לאחר שבועיים שמנחם רהט מערוץ 7 הצליח להתאפק מלתקוף את החרדים, השבוע באמצע מלחמה הוא הוציא שוב כתבה מלאת ארס ושקרים נגד גאון וגדול בישראל מרן חכם שלום כהן שליט"א. והפך אותו במניפולציה המזכירה טקטיקות התעמולה האנטי ישראלית בעולם, כאחד מהזויי נטורי קרתא.

כבר כתבנו בעבר כאן מאמר תגובה נגד מר מ"ר, שהשמיץ את החרדים - שכה התאחדו באבל על שלושת החטופים - ודווקא על זה מ"ר מצא לנכון לתקוף אותם.

כנראה זה הספיק לשבועיים. ומתחת לרמה שלנו להתייחס כל פעם לממורמר כזה או אחר, אולם על ביזוי ופגיעה של גדולי ישראל, במקום המתפרסם ברבים אסור לשבת בשקט, ומחובתנו לענות לכסיל כאיוולתו.

שקר מספר 1: מרן חכם שלום כהן,  כפי שהתפרסם באתר ערוץ 7 עצמו בכה בעצרת תפילה בדמעות על אובדן חיילים, ומירר בבכי "כל עין תדמע דמע דמוע על החיילים שמסרו נפשם בשבילנו", "אנחנו בני הישיבות צריכים להכיר טובה לחיילי ישראל וזה על ידי שנרבה בעסק התורה ונתחזק בתפילה ובעיקר בבין הזמנים". ואפי' ערך מי שברך לחיילי צה"ל, ששום רב אשכנזי לא ייעשה.


זה שמ"ר רהט, לא מוכן להבין שאנו מאמינים באמונה שלימה שזכות התורה מגינה על עם ישראל, ולא לתפארת המליצה, ורואה בכך 'חשכות' זה בעיה שלו, ולא של גדולי הדור, שעפר הוא תחת כפת רגליהם.

שקר מספר 2: מאז שמרן הרב עובדיה יוסף זי"ע נפטר, פתאום שכחו כל הסרוגים את המלחמה העיקשת שניהלו נגדו, 'הבית של גויים' וכהנה וכהנה, לאחר הלווייה הענקית בהיסטוריה של הגרע"י הוא בקונצנזוס המוחלט וקשה לתקוף אותו.
אז בטוחים שכולם סביבם לקו במחלת השכחה, מעלים אותו על נס כמי שהיה כאילו שייך להשקפתם, ובכדי להמשיך לעורר דלגיטימציה בש"ס משתלחים במרן חכם שלום כהן שכביכול הוא 'הקצין'.

המלחמה של המזרחי בש"ס ובראשם במרן הגרע"י, היא מהעתיקות שבשדה הפוליטי, והגיע כתוצאה שהספרדים המסורתיים הרימו את הראש והשתחררו מהאפוטרופסות של מפלגת המפד"ל שרבים מהמסורתיים בתמימות הצביעו, ובתמורה במשתפו"ת עם מפא"י העבירו אותם על דתם ועל קונם ומכרו את ילדיהם.

אולי בעגה הדלי"ת ברוח הכנס המעורב של 'רע-בני צוהר' שנערך השבוע, להסית ולהדיח בכפייה יהודים מדרך אבותנו ולהמשיך בגזירות זדון גם בימים אלו נקרא 'יהדות מאירת פנים המקרבת את התורה לעם'.

אולם כמו שישראל לא תסכים לחטוף רקטות ולהגיד שזה גשם, כך יהדות ספרד הרימה את הראש וחזרה לשורשים היפים שלה. וכיום מ"ר מנסה לשכתב את ההיסטוריה, כאילו והגרע"י היה חביבם. ולהמשיך את המאבק הפוליטי להחזיר את קולות ש"ס לניאו רפורמים מסוג של בנט-רהט, בהשתלחות במרן ראש הישיבה הגאון שלום כהן שליט"א. 

שקר מספר 3: איך הוא מעיז להוציא ממקלדתו את החפץ חיים הקדוש כסימוכין כביכול לשיטתו כאשר החפץ חיים זי"ע כה נלחם נגד המכרסמים מהסוג הזה, ופגיעה בגדולי ישראל בצורה כה נבזית היה דבר שכתב אליו ספר שלם מאיסורי לשון הרע וניוול הפה. בושה לאינטליגנציה.

זה המשך להגיון המעוות, שיש דמיון קלוש בין צבא דוד המלך עם כהן גדול ואורים ותומים, לצה"ל שעושה עבודה חיונית במסגרת השתדלות טכנית לאיומים שתושבי מדינת ישראל ניצבים בפניה, אולם רחוק מלהיות קרוב במשהו למלחמת מצווה וצבאו של של דוד המלך וכהן הגדול. השוואה מגוחכת והזוייה.

אדרבה אם כבר, אז בתורה כתוב להוציא מהצבא 'כל איש הירא ורך הלבב' וכפירוש רש"י 'רך הלבב - מעברות שבידו', אז לכאבנו ולדאבוננו הרב כיום כמעט כל החיילים היו צריכים להשתחרר.

השבועות האחרונים הם שבועות של התאחדות כל החוגים והמגזרים ששנים לא ראינו פה. תקופה של התפקחות ממלחמת התרבות שהעסיקה את המדינה בשנים האחרונות, בניתוק מוחלט מטיפול באויבים האמיתיים, ובצרכים החיוניים של מדינה החיה על חומר נפץ טעון נון סטופ.

ולא ניתן ללבלר כזה או אחר, שאינו מסוגל להתאפק, את התענוג להחזיר אותנו לתקופות חשוכות של הסתה ומלחמות פנימיות. זה נמאס על כולם כבר.

תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. חזק ביותר!(ל"ת)
30/07/2014
מנחם

הגב לתגובה
2. רהט אכול שנאה. שונאי יהדות!
30/07/2014
נני
לא שווה להתעסק עם אובססיבי כמוהו.
הגב לתגובה
3. הסרוגים עסוקים באהבת חינם...
30/07/2014
נאיבים
וככה מקרבים את האתחלתא דגאולה....
הגב לתגובה
4. רהט מדגים בדיוק את המושחת שבמזרחי.
30/07/2014
דודי
הוא שונא חרדים יותר מהחילונים, אפי' באמצע מלחמה הוא לא יכול להתאפק משנאת עם הארץ שלו. כל הכבוד לעציוני שהתחיל לטפל בו. להפסיק להבליג מול המרחפים ומגדפים. הוא לא מתקרב לקסולי הקרסוליים של מרן ומדבר כאחרון התגרנים ברחוב. שיבוש ויכלם לו ולערוץ 7
הגב לתגובה
5. מלחמה למען התורה תמנע מלחמה צבאית
31/07/2014
אתיאל
חבל שאתה עסוק בהכפשות במקום לעודד אחדות בגלל אנשים כמוך עמ"י חוטף מכות מהחמס .לא לדבר על גדולי תורה גם אם מה שהם אומרים לא נראה לך ....ה' רוצה אהבת חינם.
הגב לתגובה
6. הבחור פוטר מקול חי ולכן מתנקם בחרדים
31/07/2014
מני
רהט יהודע כאדם קשה וממומר, זה ניכר על הכתיבה הטעונה שלו, ולכן פוטר מול חי, מאז הור בטוח שיש איזה קונספירציה חרדית נגדו, ויומם ולילה מנסה מהגורן ומהיקב להסית נגד חרדים. זה כל הסיפור.
הגב לתגובה
7. איך שהשתוללו כשיתד הוריד את 'הרב' מדרוקמן?
31/07/2014
נדב
רהט וחלק נוסף של כתבלבי ערוץ שבע השתוללו מזעם, 'פגיעה ברבנים ותלמידי חכמים' בלה בלה בלה, וזה כאשר 'הרב' הנ"ל הוציא אלפי תעודות גיור לגויים גמורים, ולפני עצרת המיליון חירף וגידף אלוקי מערכות ישראל, וטינף את פיו נגד גדולי שיראל, רהט משתלח במרן שלום כהן, כמו גדעון לוי בטייסי צה"ל! ואחרי זה יתבכיין שהחרדים 'לא סופרים את הרבנים הסרוגים'...צבוע ושקרן ומסוכן.
הגב לתגובה
8. מנחם רהט מ"ר ממורמר... חח חח חח
31/07/2014
בני
עציוני יודע לענות לכסיל כעיוולתו, חבל על הזמן!
הגב לתגובה
9. תמיד הוא תוקף בדברים הכי לא נכונים! סתם משמיץ!
31/07/2014
לא מבין
ערוץ 7 אני מבין שיש לכם צורך לתקוף חרדים בכדי להצדיק המשך היאחזותכם בממשלת הזדון, אבל מדוע בדברים הכי לא מדוייקים? אנו לא תומכים בצה"ל, לא שולחים חבילות מזון עידווד וכו' כפי שאף פעם לא היה????? אם זה הדבר היחיד שמצאתם, אנחנו במצב מעולה!
הגב לתגובה
יש לך טעויות כתיב בתגובה שלך.
31/07/2014
בני
פעם הבא דייר לפני שאתה כותב.
הגב לתגובה
10. ערוץ 7 שונא חרדים לתיאבון אסור להסתכל שם(ל"ת)
31/07/2014
אלעזר

הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
הבוגד במפלגתו מימי אוסלו פחות מטריד אותי דודי שוומנפלד
מה אפשר ללמוד מהכתבה הכי מגוחכת על ה"הדתה"? ידידיה מאיר
רגשי אשמה - מרור זו שאנו אוכלים... על שום מה?! הרב אברהם ישעי'ה שטרן
לקראת תקיפה לכו ונלכה - פרשנות ביטחונית הרב אבישי איפרגון
האם פסקת ההתגברות והמריבות הנלוות יביאו לבחירות? נועם זיגמן
למדור דעות