ב' תשרי תשפ"א
מנהל מרחב מודיעין עילית במכבי עידו פן ומתאם קשרי הקהילה בעיר ר' נחמן ניימן
שלום בר ששת ט' אב תשע"ד    16:57 מכבי מודיעין עילית בתנופת פיתוח: מובילה קידום בריאות בקהילה ומרפאות חדשות

שירותי הבריאות של מכבי במרחב מודיעין עילית נמצאים בתנופת פיתוח ומתרחבים בימים אלו. אל השירותים הרפואיים במרכז הרפואי בקריית ספר נוספה מרפאת עיניים חדישה, המאובזרת ומצוידת במיטב הציוד המתקדם לטיפול ואבחון.

שירותי הבריאות של מכבי במרחב מודיעין עילית נמצאים בתנופת פיתוח ומתרחבים בימים אלו. אל השירותים הרפואיים במרכז הרפואי בקריית ספר נוספה מרפאת עיניים חדישה, המאובזרת ומצוידת במיטב הציוד המתקדם לטיפול ואבחון. בקליניקה החדשה יבוצעו בדיקות וטיפולי עיניים על ידי ד"ר עינת קליין, מומחית ברפואת עיניים ונוירואופטמולוגיה.


אל מערך רפואת הנשים בעיר הצטרפו בימים האחרונים שתי רופאות מומחיות, ד"ר מרנינה אורמן וד"ר עפרי פלד. בתחום הפסיכולוגיה הצטרף למכבי בעיר ד"ר ישראל אפל, מומחה בפסיכולוגיה קלינית וחינוכית, העוסק גם בשירות הפסיכולוגי החינוכי ובעל ניסיון רב במגזר החרדי.


בנוסף ממשיכה מכבי לפעול לקידום הבריאות בקהילה, ובמסגרת המיזמים הקהילתיים של מתנ"ס מודיעין עילית החל לפעול בעיר מיזם בריאות מיוחד לנשים בשיתוף עם מכבי שירותי בריאות. מטרת המיזם לעודד הליכה בקרב נשות העיר.


במכבי מדגישים כי יש קופות חולים ויש את מכבי, הקשובה לצרכי המבוטחים ומעניקה מענה מהיר ויעיל למבוטחים ומתאימה ומנגישה את השירותים הרפואיים עבורם על הצד הטוב ביותר. מכבי היא הקופה היחידה שמפעילה במודיעין עילית מוקד רפואי מדי ערב עד השעה 22:30 ומוקד רפואת נשים עד השעה 22:00, זאת בנוסף לשירותים הרפואיים של מומחים בפריסה גדולה ומושלמת ברחבי העיר.


בנוסף למכבי הסדר למוקד שבת במרפאות'עזר מציון' והסכם עם מכון הרנטגן 'אבחוני השפלה' הסמוך למרכז הרפואי בברכפלד. בכלל המרכזים הרפואיים במודיעין עילית תוגברו בחודשים האחרונים עמדות השירות העצמי לקבל שירותי משרד ושירותים מקוונים שונים כגון קביעת תורים, תוצאות בדיקות מעבדה,הדפסת התחייבויות, הדפסת אישורים, מרשמים והפניות מהרופא – וזאת במהירות האפשרית ועל מנת לאפשר קבלת שרות גם בשעות בהן המשרדים סגורים.


בחודשים האחרונים אף מונה מתאם קשרי קהילה חדש במודיעין עילית, ר' נחמן ניימן, אשר מעצים את הקשר בין רבני העיר שליט"א למכבי, על מנת להתאים את השירותים הרפואיים לרווחתם של תושבי העיר, הן בפן הרוחני והן בפן הבריאותי. "התפקיד שלנו הוא לדאוג לכלל צרכיהם של המבוטחים על מנת שיקבלו את השירות הרפואי הטוב ביותר ובזמינות הגבוהה ביותר. אני חש סיפוק רב מתחושת השליחות ומכך שלמבוטחי מכבי במודיעין עילית יש את המענה המקסימלי לצרכיהם, ושיעור המבוטחים הגדל בעיר מוכיח זאת", מסכם ר' נחמן ניימן.


צפו: מהרגע לקריאת כב"א ועד כיבוי שריפת הדירה כ"ה כסלו תשע"ח
מהפכת התשלומים במד"א יוצאת לדרך ח' אלול תשע"ז
תחרות ספורט תיערך בחיפה – והחוף החרדי ייסגר ח' תמוז תשע"ז
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. שטויות
05/08/2014
חבר מכבי קרית ספר
מאז שמנהל המחוז החדש גידי נכנס הפסיקו כמעט לחלוטין החזרים בתירוצים שונים, הם חזרו להיות סתם קופה יקרה שלא נותנת כלום. ואינה לה כמעט הסכמים עם נותני שירות המתאימים לציבור החרדי בנושא התפתחות הילד וכדומה, או אפילו נושא פעוט כמו משקפיים. כמעט על כל דבר שולחים למודיעין. עדו פן לא עושה כלום חוץ מלהצלתם.
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי