י"ט אדר תשפ"א
רחלי לוין כ"ג אב תשע"ד    19:48 המלצות לתזונת ילדים בקיץ

יוכי עזיז, נטורופתית בכירה בחברת סולגאר, המשווקת ויטמינים מינרלים ותוספי תזונה, במספר המלצות שיעזרו לכם לשמור על תזונת ילדכם בקיץ

האדם זקוק לשפע רכיבי-תזונה חיוניים הכוללים אבות מזון, ויטמינים ומינרלים לצורך קיומו ולשמירה על בריאות תקינה. בתקופת הילדות חיוניים רכיבים אלה במיוחד לשם מימוש פוטנציאל הגדילה המרבי, וכן על מנת לקבוע את עתיד בריאותו וחסינותו מפני מחלות בחייו הבוגרים. מכאן, שלתזונה תקינה ולאספקה נאותה של כל הרכיבים התזונתיים החיוניים, בפרק זה בחייו, חשיבות עצומה.

תזונתם של הילדים במאה ה-21 מושתתת ברובה על מזון מהיר ומעובד, רובם אינם אוכלים ארוחות מסודרות והם נוהגים לפסוח על ארוחת הבוקר. בחודשי הקיץ, תופעה זו בולטת ביתר שאת.

יוכי עזיז, נטורופתית בכירה בחברת סולגאר, המשווקת ויטמינים מינרלים ותוספי תזונה, במספר המלצות שיעזרו לכם לשמור על תזונת ילדכם בקיץ:
  • ילדים אוהבים צבעים וככל שהם זוהרים יותר הרי זה משובח. ההוכחה לכך – שלל הסוכריות בצבעי ניאון שהם כה נהנים לאכול. צבעוניים ובריאים יכולים גם להיות פירות הקיץ כמו  תותים, ענבים ופירות קצוצים כמו אננס, מנגו וקיווי. אלו הם פינוקים מתוקים בריאים שגם כיף לאכול אותם.
  • אין הרבה ילדים שיכולים לעמוד בפני מילקשייק סמיך ומלא קצף. השקיעו בבלנדר והכינו שייקים משלכם. באופן זה אתם יכולים להוסיף מגוון רחב של פירות טריים. אתם אפילו יכולים להגניב פנימה כמה רכיבים סופר – בריאים, כגון מעט שמן זרעי פשתן, שעשירים ברכיבי תזונה חיוניים. אפילו ילדים שצריכים להימנע ממוצרי חלב יכולים לשתות שייקים העשויים מחלב סויה או חלב אורז המועשרים בסידן.
  • אפילו אם אין לכם זמן להכין ארוחות מורכבות, אתם עשויים להיות מופתעים לראות שהקטנים שלכם אוכלים בשמחה "עצים" מברוקולי או אפילו "כדורים" מכרוב ניצנים. לסיום, שיתוף הילדים בהכנת הארוחה היא לעיתים קרובות דרך נהדרת לנסות סוגי מזון חדשים. אם הם הקדישו מזמנם להכין ולבשל תבשיל מסוים, יש סיכוי גבוה בהרבה שירצו לאכול אותו.
  • שימוש במולטי ויטמין מיוחד לילדים. במידה וילדיכם לא אוכלים את אבות המזון הדרושים להם, ניתן להשתמש בתוספים טבעיים.  ™KANGAVITES הוא מולטי ויטמין איכותי ומקיף המתאים במיוחד לילדים, מכיל את כל רכיבי-התזונה החיוניים, במגוון הרחב ביותר ובמינונים המומלצים להתפתחות תקינה. מכיל 11 מינרלים חיוניים, קומפלקס B וויטמין C, ויטמינים חיוניים המסיסים בשומן הכולל בטא קרוטן ויטמין A, ויטמין D, ויטמין E טבעי ואבקות של פירות וירקות.
  • הנחיות: בגילאי שנתיים עד ארבע שנים – טבלית לעיסה אחת ביום, עם הארוחות.
  • ילדים בגילאי ארבע שנים ומעלה – שתי טבליות לעיסה ביום, עם הארוחות.
  • המולטי ויטמין היחיד לילדים המכיל פחות מ-1 גרם סוכר לטבלית.


הרב זילברשטיין: הייתי מבקר רבות במעלה עמוס בעידוד הגרי"ש אלישיב י"ד תמוז תשע"ו
ירושלים: המאבטחים חזרו לאוטובוסים ויחליפו את החיילים א' טבת תשע"ו
המשטרה ממליצה להעמיד לדין את אב"ד ירושלים הרב רבינוביץ כ"ח טבת תשע"ד
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות