ב' תשרי תשפ"א
אבי אפלבוים י"ז אלול תשע"ד    11:10 תושבים במודיעין עילית: השרות של חברת קווים כמו סופרבוס

בתקופה האחרונה הגיעו למערכת האתר תלונות רבות מתושבי מודיעין עילית הטוענים כי חברת קווים, החלה לאחרונה להעניק שרות ברמה של החברה הקודמת סופרבוס. מה ההבדל בין קווים לשלוחה שלהם בביתר, שם השירות מעולה? תוהים התושבים.

בתקופה האחרונה, התחלנו לקבל במייל האדום של 'לדעת', תלונות מרבים מגולשי האתר המתגוררים בעיר מודיעין עילית, המספרים לנו על כך שבתקופה האחרונה התחילו בחברת קווים, החברה המעניקה את שירותי התחבורה בעיר, לזלזל בתושבי העיר.

על פי העדויות שהתקבלו במערכת, החלו לאחרונה להיראות בתחנות האוטובוס בעיר מראות הזכורים לרעה לתושבי העיר מהתקופה של חברת סופר בוס, לטענת התושבים, המראות של אנשים הרודפים אחרי האוטובוס הבורח להם מהתחנה, לאחר שהנהג סגר להם את הדלת בפנים, חזרו להיות מחזה שיגרתי בעיר.

דווקא מודיעין עילית, העיר שנלחמה בעד שירות טוב יותר, נתקלת שוב ושוב ביחס מזלזל כלפי תושביה, מצד חברות התחבורה בעיר.

בשיחות שערך 'לדעת' עם תושבים בעיר, הדגישו התושבים כי האכזבה מהתנהלות קווים היא הרבה יותר גדולה מאשר עם כל חברה אחרת הייתה נוהגת כך. "אחרי השמחה הגדולה שהיה לנו כאשר שמענו שקווים הם אלה שירשו את סופר בוס, האכזבה היא הרבה יותר גדולה", אמר ל'לדעת' חיים (שם בדוי), מתושבי העיר.

"הרי קווים מפעילה גם את התחבורה בעיר ביתר עילית, תחת המותג עילית, וכל תושבי העיר מרוצים מאוד מהתנהלות החברה, במה שונה מודיעין עילית מביתר?", תהה חיים.

התושבים ביקשו לציין כי למרות שקווים שידרגו את מערכת ההסעות הפנימית, ואף הוסיפו קווי נסיעה חדשים, עדיין אין זה מתיר את הזלזול בשרות.

מתאם קשרי הקהילה של חברת קווים הגיב ל'לדעת' על טענות התושבים וציין כי לא ידוע לו על מקרים מעין אלו, אשמח לשמוע תלונות מתושבים על סיפורים ספציפיים שקרו.

יצוין כי על פי הנחיית משרד התחבורה אין לנהג לפתוח את הדלת לאחר שהחל ביציאה מהתחנה. נהג העובר על תקנה זו, עלול לספוג קנסות כבדים, ואולי זו הסיבה להתנהגות נהגי חברת קווים.


38 אוטובוסים הורדו מהכביש ליד היישוב אלעד כ"ד תמוז תשע"ז
תביעה ייצוגית אושרה להגשה נגד חברת אגד י"ח טבת תשע"ז
אלעד: סיפוק רב ביום הראשון של הפעלת 'קווים עילית' בעיר כ"ג אייר תשע"ו
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. קיבלתי מהם יחס מזלזל
12/09/2014
תושב מיואש
חיכיתי פעם חצי שעה לאוטובוס בבני ברק בחום. והלכתי לקנות לעצמי ארטיק קר כדי להרוות את עצמי. ואז הגיע אוטובוס והנהג הוריד אותי בגלל שהיה לי ארטיק. התלוננתי והובטח לי פיצוי הולם. אחרי שבועיים קיבלתי מכתב התנצלות מזלזל.
הגב לתגובה
2. גם אנחנו אוכלים קש ממנם(ל"ת)
12/09/2014
תושב ביתר עילית

הגב לתגובה
3. תשובה תפלה צדקה
12/09/2014
תשובה תפלה צדקה……
תשובה תפלה צדקה…… על פרשת האברך החשוב אליאור חן שליט"א, מהי האמת ? הנה האמת על כל מה שלא רוצים שתדעו על פרשת האברך החשוב אליאור חן שליט"א "והאלוקים יבקש את נרדף" (קהלת ג, טו) http://bshch.blogspot.co.il/2014/09/blog-post_520.html#more
הגב לתגובה
4. מענין את סבתא שלהם
13/09/2014
אחת
התלוננתי על יחס בוטה מאד של נהג (יהודי!!!) וקיבלתי תגובה מזלזלת.... אין עם מי לדבר, ופניה למשרד התחבורה זה סחבת... הם יודעים שלא נפנה למשרד התחבורה ולכן הם מרשים לעצמם?!
הגב לתגובה
5. מדלגים אוטובוסים לבני ברק
14/09/2014
בני ברקי
לא-אחת חויתי בחודשים האחרונים את הזלזול בצבור, כאשר המתנתי לאוטובוס וזה לא הגיע, רק אחרי חצי שעה הגיע האוטובוס הבא.
הגב לתגובה
6. זבל של שירות
14/09/2014
יעקב
אם המנל לא מודע הןא מוזמן לרדת לשטח במוצ"ש הזה חכיתי שעה שלימה לקו 230 ולא הגיע ובזמן הזה עבר 5 אוטובסים של קו 240 ריקים מאדם אז איפה הפקחים שהיו יורדים בזמני עומס לשטח איפה הם נעלמו ???????????
הגב לתגובה
7. שקר וכזב
14/09/2014
זוכמיר הנוסע
אני נוסע יום יום לירושלים, ותמיד אני מרוצה, כנראה שמי שכותב את זה מעונין שסופרבוס יחזור ,והוא ייהנה מכך וכו' וכו'
הגב לתגובה
ירושלמי ולא בני ברקי
14/09/2014
שי
כבודו מוזמן לנסות את קו בני ברק ואח"כ תאמר שקר וכזב
הגב לתגובה
8. אין אנשי שטח
15/09/2014
יאיר
החסרון הכי גדול של קוים שאין אנשי שטח ברחובות ולכן יוצא שאני ועוד הרבה אנשים ומשפחות מחכים למעלה מחצי שעה בעיקר בסופי שבוע אנא תתחילו לעבוד קצת אנחנו לא בהמות !!!!!!!!!!
הגב לתגובה
אין אנשים בשטח
15/09/2014
נוסע מתמיד
דברים אמיתים ונכונים אין אנשים בשטח !!!!!!!!!!! פשוט זלזול
הגב לתגובה
9. משכורות והטבות
15/09/2014
מוישי
בס"ד 1. קודם כל יש לציין שחברת קוים, מאוד מאוד בסדר בשעות עומס כמו בעצרת הגדולה בירושלים היא היתה החברה הראשונה שהוציאה אוטובוסים, וכמו"כ בגדול בחופש מבחינת הספקת אוטובוסים הם יחסית לחברות אחרות די בסדר, 2. מה שנכון נכון התחבורה לירושלים וממנה היא הרבה יותר טובה מהבני ברקית, 3. מה שנכון נכון בהתחלה הנהגים היו מאוד אדיבים וההרגשה היתה כי הנה התחבורה היא אכן כמו שידענו שהיא בביתר, עם הזמן הכל השתנה וממש הוקצן הנהגים עצבניים ולא אדיבים בכלום בקושי על מה שהם חייבים חוקית, כנוסע שנוסע בין עירוני כל יום לירושלים שאלתי הרבה נהגים למה זה כך והם אמרו לי שהחברה מזלזלת בהם ולא נותנת להם משכורת כפי שהובטח להם והם מעדיפים לחזור לסופרבוס (רוב הנהגים עברו מסופרבוס לקוים, אין להם שום סיבה להיות אדיבים העבודה מעצבנת אותם, וכבר שמעתי שהם מתכננים שביתה והפגנה נוספת כפי שכבר היה מס' פעמים, והפעם בצורה שונה של נסיעה איטית ואי עמידה בלוח זמנים, ולמעשה האצבע המאשימה מופנית כלפי החברה עצמה ולא אל אף אחד אחר,
הגב לתגובה
10. 320 לירושלים
15/09/2014
אחת
ביום ראשון של השעה 9 בבוקר לא יצא!
הגב לתגובה
חבל מאד
16/09/2014
תושב ותיק
כתושב ותיק חבל מאד שזה המצב כמה חיכנו לקוים והאכזבה גדולה מאד ובעיקר מה שיאיר כתב שאין שום אנשים בשטח וחבל שאין עם מי לדבר איפא האיש קשר שהם הבטיחו!!!!!!!!!!
הגב לתגובה
זה באמת ככה...
16/09/2014
אחת
רק מה, כל השביתות שלהם מעצבנות, כי אח"כ אנחנו צריכים לזכור לשלם...
הגב לתגובה
11. איבוד האבדות באוטובוס של קוים
16/09/2014
ישראל מאיר, תושב קרית ספר
נסעתי בקו 210 שיצא מגן ורשא ב-23:40 הבאגז' לא נפתח, ועלינו עם עגלת תינוק מסורבלת, מזוודה ,תיק ותינוקת קטנה - יחד איתנו עלו עוד זוג עם עגלה ותיקים, ואחרי כמה תחנות האוטובוס היה נראה כמו מחסן. לא אלאה אתכם על ההתנהגות של הנהג - שהייתה מחפירה. כשירדנו מהאוטובוס, מדלגים מעל חפצים רבים - ראיתי ששכחתי את המגבעת. רצתי אחרי האוטובוס, אך לא הצלחתי לתפוס אותו,האוטובוס כבר דהר הלאה. למחרת בבוקר הגעתי אל הממונה על האבידות - הוא אמר שלא הגיעה מגבעת. יום אח"כ שאל אותי השכן אם שכחתי מגבעת באוטובוס, ואמרתי שכן - הוא אמר "אני נוסע עכשיו להביא לך אותה! - הוא חזר אחרי כמה דקות(חבל שאני לא יכול לצרף תמונה!!) מגבעת שדרס אותה רכב כבד, מלאה במלט. השכן סיפר שראה את נהגי האוטובוס בתחנה הסופית, שבנאות הפסגה, אוספים את הדברים שנשכחו באוטובוס ומעיפים אותם החוצה לכביש הכורכר - ולפעמים גם דורסים אותם - אגב, הוא ידע שהמגבעת שלי - כיון שהיה מודבק עליה השם והטלפון שלי. כשהתלוננתי לאחראי, ושאלתי אותו למה זורקים לפח דברים שנשכחו, הוא ענה לי "פעם הבאה אל תשכח את המגבעת !!!(לא אזכיר את שמו)...
הגב לתגובה
מעצבן
16/09/2014
נתי
בס"ד אכן מעצבן שצריך לזכור לשלם, אבל רק פעם אחת הם עשו הפגנה בצורה כזן שלא לקחו תשלום מהנוסעים, ובכל אופן זה עדיף מאשר לחכות בתחנה בזמן לחוץ ולראות שבסוף האוטובוס אינו מאחר אלא בכלל לא מתכוין להגיע... המסקנא שלי היא שהחברה יודעת שיש לה את המונופול בעיר לעוד 12 שנה (מאז כניסתם) וכל הדברים האלו של אדיבות וכד' לא יוציא אותם מהמכרז שזכו זו, החברה אינה עמותת חסד אלא ביזנעס נטו ואין להם שום סיבה לתת מילימטר יותר ממה שהם חייבים חוקית, גם המענה אנושי בחברה ועוד ועוד זה רק בגלל שהם מחויבים לכך חוקית, כלפי תשלום לנהגים הם יודעים שפרייארים מתחלפים ואינם פוחדים מהנהגים שבסופו של דבר מעדיפים לעבוד בחברה מסודרת, אונחנו אוכלים את הקש הזה...
הגב לתגובה
12. דוקא אני מאד נהנה
17/09/2014
יענקל
כאדם שנוסע יום יום לירושלים (ייתכן שכל התלונות הן על השירות לבני ברק) ולא נתקלתי בשום בעיה, דבר אחד מאד נהנתי: שכחתי טלפון נייד באוטובוס והם עשו עבודה מצויינת עד שקיבלתי את הטלפון אלי חזרה, כאן המקום לציין לשבח את הרב גפנר שיחי' שטרח ופשוט אם הרגשה של שליחות מבצע את המוטל עליו בצורה יוצאת מהכלל.
הגב לתגובה
13. תחבורה בקרית ספר.
12/11/2015
רפי תושב קרית ספר המסריחה והדוסה!!!!!!!!!!!!!!!!
קוים יותר גרוע!!!!!!!!!!!!!!!
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי