ה' סיון תש"פ
רחלי לוין ב' חשון תשע"ה    14:08 סימילאק למהדרין מבית אבוט מעניק לתינוקך רכיבים התורמים לחיזוק מערכת החיסון לקראת מחלות החורף

החורף מביא איתו שלל מחלות ווירוסים, המופצים ביתר מהירות בחללים סגורים ובלתי מאווררים. תינוקות היוצאים למסגרת חוץ ונמצאים עם מספר ילדים מדי יום, נחשפים לגורמי מחלה רבים המעמידים אותם בסיכון להדבקות בוירוסים ומחלות שונות. סימילאק דואג לחזק את המערכת החיסונית לקראת עונת החורף הקרבה.

החורף מביא איתו שלל מחלות ווירוסים, המופצים ביתר מהירות בחללים סגורים ובלתי מאווררים. תינוקות היוצאים למסגרת חוץ ונמצאים עם מספר ילדים מדי יום, נחשפים לגורמי מחלה רבים  המעמידים אותם בסיכון להדבקות בוירוסים ומחלות שונות.

גם תינוק שנשאר בבית אינו מחוסן מפני מחלות החורף, מכיוון שהוא בא במגע עם אחיו, החוזרים ממסגרות החוץ ומביאים עמם "מטען" של ווירוסים וחיידקים. המשימה שלך, כאמא, היא לתת לו את כל מה שצריך כדי לחזק ולבסס את מערכת החיסון המתפתחת שלו.

70% ממערכת החיסון נמצאת במערכת העיכול ולכן, היכולת לפתח מערכת חיסון חזקה מתחילה במערכת עיכול בריאה.

מכיוון שמערכת החיסון של התינוק עדיין לא בשלה ומפותחת דיה, חשוב דווקא בימים אלו  להקפיד ולבדוק כי התינוק מקבל את כל הרכיבים התזונתיים הדרושים לו לבניית מערכת החיסון ולחיזוקה.

רונית דוייב, המנהלת המדעית של אבוט יצרנית סימילאק למהדרין: "לכל הורה היכולת לעזור למערכת החיסון של התינוק באמצעות התזונה אותה הוא מקבל. סימילאק למהדרין מעניק לתינוק רכיבים תזונתיים הדרושים לו להתפתחות תקינה של המערכת החיסונית ולחיזוקה. דבר שיסייע לו לעבור את חודשי החורף בצורה בריאה יותר.
הרכב סימילאק למהדרין הוכח במחקרים מדעיים כתומך בהתפתחות תאי מערכת החיסון והנוגדנים, הנלחמים בגורמי מחלות ומפחיתים גם בעיות מעיים.

בסימילאק למהדרין שני רכיבים חיוניים- פרהביוטיקה (משלב 2) ונוקלאוטידים התומכים במערכת החיסון הטבעית של התינוק.

פרהביוטיקה הן פחמימות שאינן מתעכלות, המעודדות התפתחות והתרבות חיידקים טובים המסייעים גם בשמירה על בריאות מערכת העיכול וגם בחיזוק מערכת החיסון.
נוקלאוטידים הם רכיבים מיוחדים הקיימים בחלב אם, המגבירים את יכולתו של התינוק ליצור נוגדנים חשובים. סימילאק למהדרין הינו תחליף החלב למהדרין היחיד בישראל המכיל נוקלאוטידים הזהים בכמות ובהרכב לאלו שבחלב אם."

שלושת השלבים של סימילאק למהדרין המיועדים לגילאי לידה עד 3 שנים, מכילים  רכיבים הדרושים לחיזוק מערכת החיסון בהתאם לגיל הילד, ולהתפתחות וגדילה תקינה בדומה לזו של תינוק יונק.

בכל שאלה בנושא תזונת תינוקך ולקבלת דוגמיות ניתן לפנות למוקד "צוות המומחים" של סימילאק, הכולל דיאטניות קליניות בטלפון 1800-65-65-01.


סימילאק למהדרין - תחליף חלב המהדרין מציין 5 שנים ז' אייר תשע"ו
פעילות מרשימה של סימילאק למהדרין בימי עיון לגננות 'נאות מרגלית' ה' אדר תשע"ו
החום בחוץ עלול גם לגרום להידבקות במחלות ולחום י"ח אב תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
סימילאק למהדרין - תחליף חלב המהדרין מציין 5 שנים אשר הלפרין
מטרנה מציגה: התפריט היומי המומלץ לפעוט בגיל שנה מערכת אתר לדעת
כך תסייעי לתינוק שלך שלא מפסיק לבכות מערכת אתר לדעת
לראשונה בישראל: "טיטולים פרימיום" במהדורה מוגבלת ומעוצבת אשר הלפרין
פעילות מרשימה של סימילאק למהדרין בימי עיון לגננות 'נאות מרגלית' מערכת אתר לדעת
למדור תינוקות