ט' כסלו תשפ"א
חנוכיית הענק
רותי שטיין כ"ו כסלו תשע"ה    11:19 חנוכיית הענק של משפחת שבתאי היא הזוכה בתחרות חנוכיית האורות של סימילאק למהדרין

עשרות תמונות של חנוכיות יצירתיות המורכבות מפחיות סימילאק למהדרין התקבלו במוקד צוות המומחים של החברה מאז תחילת המבצע. אבוט יצרנית סימילאק למהדרין הכריזה על מבצע חנוכיית האורות של סימילאק ובו מזמינה החברה את הציבור לחוויה של יצירה ומיחזור לכל המשפחה.

במסגרת המבצע נערכת תחרות יצירת חנוכיות העשויות מפחיות ריקות של סימילאק למהדרין. צוות השיפוט של סימילאק הופתע מהיצירתיות ומהיצירות המדהימות שהתקבלו. חנוכיות יפהפיות, העשויות מפחיות סימילאק למהדרין, ממכסי האריזה ואף מכפיות המדידה המצורפות לכל אריזה, כאשר כל תמונת חנוכייה שנשלחה לתחרות היתה ייחודית ושונה.

לצד היצירות מעוררות ההתפעלות צורפו מכתבים מרגשים ואף שירים המספרים את סיפורן של המשפחות והילדים שהשקיעו הן בתכנון החנוכייה המיוחדת והן בביצוע המרשים. העבודה המשותפת כפי שמעידים המכתבים, תרמה לחיזוק הבטחון העצמי של הילדים, לקשר המשפחתי בין ההורים לילדים ובינם לבין עצמם ואף לגילוי כשרונות חבויים, שקיבלו את ההזדמנות לצאת מן הכוח אל הפועל.

החנוכייה הזוכה הורכבה בבסיסה מפחיות סימילאק למהדרין שלב 3 הקנים מפחיות שלב 1 והשמש הורכב מפחיות סימילאק למהדרין שלב 2. כבזיכים שמשו כפיות המדידה המוצרפות לכל פחית סימילאק. המשפחה שהרכיבה את החנוכייה הזו, משפחת שבתאי מבאר שבע, ההורים של התינוקת שרי שבתאי, זכתה בפרס הגדול: שוברים לקבלת 10 פחיות סימילאק למהדרין מתנה! במקום השני זכו שלוש יצירות נוספות ששולחיהן זכו כל אחד שוברים לקבלת 3 פחיות סימילאק למהדרין מתנה.

כשבני משפחת שבתאי התבשרו ע"י מוקד שירות הלקוחות של סימילאק כי הם הזוכים, הם הגיבו בהתרגשות גדולה מאד ואמרו "התינוקת שלנו שרי שבתאי היא הבת הבכורה שלנו והיא ניזונה מסימילאק למהדרין, ואיך שקראנו על התחרות, היה לנו ברור שאין יותר מתאימים מאיתנו להשתתף. הכנת ההחנוכיה היתה מאד מהנה וחוויתית ואנו מאד נרגשים על הזכייה ומודים לסימילאק למהדרין על ההזדמנות הנהדרת". לבניית החנוכיה בני המשפחה עשו שימוש בפחיות שמהן אכלה ביתם שרי שבתאי ומפחיות נוספות של תינוקות אחרים במשפחה המורחבת הניזונים מסימילאק למהדרין.

יעל רבהון מנכ"לית אבוט יצרנית סימילאק למהדרין: "תחרות חנוכיית האורות של סימילאק היתה אחת המרגשות ביותר שחווינו באבוט. ההיענות המדהימה של הצרכנים, העבודה המשותפת של הורים וילדים, היצירות המושקעות ומעל לכל המכתבים המרגשים חיממו לנו את הלב. שמחנו להתחבר אל חג החנוכה- חג של אור, לקחת חלק בקשר המקסים שבין הורים לילדים תוך למידה והתנסות בחוויה של יצירה ומיחזור, ולהעניק לזוכים את תחליף החלב למהדרין המתקדם בישראל המאפשר לאמהות לתת לתינוקן את הטוב ביותר."

בכל שאלה בנושא תזונת תינוקך ולקבלת דוגמיות ניתן לפנות למוקד "צוות המומחים" של סימילאק, הכולל דיאטניות קליניות בטלפון 1800-65-65-01

סימילאק למהדרין - תחליף חלב המהדרין מציין 5 שנים ז' אייר תשע"ו
פעילות מרשימה של סימילאק למהדרין בימי עיון לגננות 'נאות מרגלית' ה' אדר תשע"ו
החום בחוץ עלול גם לגרום להידבקות במחלות ולחום י"ח אב תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
סימילאק למהדרין - תחליף חלב המהדרין מציין 5 שנים אשר הלפרין
מטרנה מציגה: התפריט היומי המומלץ לפעוט בגיל שנה מערכת אתר לדעת
כך תסייעי לתינוק שלך שלא מפסיק לבכות מערכת אתר לדעת
לראשונה בישראל: "טיטולים פרימיום" במהדורה מוגבלת ומעוצבת אשר הלפרין
פעילות מרשימה של סימילאק למהדרין בימי עיון לגננות 'נאות מרגלית' מערכת אתר לדעת
למדור תינוקות