כ"ו שבט תש"פ
טרם מגיע לבאר שבע:
יעקב עזרא י"ז אדר תשע"ה    12:18 רשת מיוני 'טרם' מתרחבת ופתחה סניף בבאר שבע

מיון 'טרם' נפתח בעיר. במיון 'טרם' ניתן מענה ברפואה דחופה בידי מיטב אנשי המקצוע ובתוך פרק זמן קצר. על פי הנתונים, מרבית הפונים ל'טרם' חוסכים את הגעתם לחדרי המיון . מנכ"ל 'טרם' מר נתן אפלבאום: "נחולל מהפכה בשירותי הרפואה הדחופה בבאר שבע.

רשת'טרם' התרחבה והגיעה גם לבירת הנגב, באר שבע. פתיחת מיון 'טרם' בעיר שצפוי לחולל מהפכה בשירותי הרפואה הדחופה באזור. המיון נפתח ברחוב נורדאו 1 בעיר.  


לאחר שרשת מיוני 'טרם' כבר הפכו לשם דבר בכל רחבי הארץ, יזכו מעתה תושבי באר שבע וסביבתה לקבל את השירות המיטבי והחדשני של 'טרם'.


המיון החדש של 'טרם' בבאר שבע משרת את התושבים שנזקקים לרפואה דחופה במהירות המקסימאלית מבלי לפגוע במקצועיות הטיפול ובמקרים מסוימים אף מעניק מענה רפואי במקרים שמצריכים אשפוז.


המיון פתוח בכל ימות השבוע כמו גם בשבתות ובחגים  כאשר בימים א' עד ה' : 16:00 עד24:00 ובשישי שבת מ-9:00 עד 24:00. את המיון ינהלו מומחים בכירים מתחום הרפואה דחופה ורפואת ילדים.


אל מיוני 'טרם' ברחבי הארץ מגיעים חברי קופות החולים הנזקקים לטיפולים דחופים שמבקשים לקבל טיפול מקצועי ואיכותי וללא זמני המתנה ארוכים המאפיינים את חדרי המיון בבתי החולים. ל'טרם' יכולים להגיע מבוטחי כל קופות החולים כאשר מהלקוח נדרשת השתתפות עצמית נמוכה מאוד, חברי מכבי וכללית ידרשו לתשלום של 82 ₪ חברי מאוחדת 70 ₪ וחברי לאומית 55 ₪ בלבד.


לאחר המהפכה שחוללה 'טרם' בירושלים, אשדוד, נהריה, כרמיאל, בני ברק, אילת ובשאר ערי הארץ, הוחלט על פתיחת מיון אף בבירת הנגב, כשהצפי הוא לחולל מהפכה גם בבאר שבע כשרוב הפונים יוכלו לקבל טיפול מקצועי ומסור וללא צורך להגיע לחדרי המיון הסואנים. את 'טרם' פוקדים בכל שנה מעל 500 אלף איש שמטופלים על ידי הצוות הרפואי במקצועיות עם מיטב הציוד הרפואי.


מנכ"ל 'טרם' מר נתן אפלבאום: "כחלק מחזונה של טרם להנגיש את שירותי הרפואה הדחופה,החלטנו להביא את הבשורה גם לתושבי באר שבע וסביבתה, במטרה לאפשר להם לקבל מענה רפואי בתחומי הרפואה הדחופה כמיטב המסורת של 'טרם', במקצועיות, בזמינות ובאדיבות. כפי שקרה בכל עיר אליה הגענו, אנו מאמינים כי נמשיך לחולל מהפכה בשירותי הרפואה הדחופה גם בבאר שבע". קנצלר אוסטריה בסיור ב'טרם' ביקש לאמץ מודל דומה במדינתו ל' ניסן תשע"ז
במעמד שר הבריאות: נחנך מיון 'טרם' בפסגת זאב כ"ט כסלו תשע"ז
מומחי 'טרם איכילוב' מציגים: כך תתכוננו בבטחה לחגים ג' תשרי תשע"ז
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות