ז' שבט תשפ"א
העובדים במאפיה כולם מאנ"ש
מצה שמורה
ישראל הלוי כ"ג אדר תשע"ה    23:27 "מצות אירנשטיין" מציגים: המצה המושלמת.

המצה המושלמת. פריכה, טעימה וקלה לעיכול. המצות שהינן מקמח מלא, נאפות ע"י אברכי משי יר"ש תחת ההכשר המהודר של בד"צ העדה החרדית.

את "מצות אירנשטיין’" אין צורך להציג, עשרות אלפי מבוגרים וילדים נהנים כבר יותר מעשור מהמצות המשובחות על טעמן הנפלא, שומרים להן מקום של כבוד בציפייה לשנה הבאה.

המצות העשויות מקמח מלא, ידועות בפריכותן הייחודית אשר הופכת אותן למבוקשות ביותר בקרב הציבור הצורך את הכשרות המהודרת של בד"צ העדה החרדית.

האפייה ב"מצות אירנשטיין’" היא לא פרויקט נקודתי המתחיל ומסתיים בערבי פסחים, באירנשטיין חיים את המצות במשך השנה כולה. כבר בשבועות, עת קרץ החופש הגדול, נבחרו החיטים המשובחות מהן הופק הקמח הנודע. בזמן שבניתם את הסוכה ועסקתן בהכנת קישוטים ומאפים, עסקו במאפיית אירנשטיין בהוספת שכלולים והידורים, טכנולוגיות חדשניות המשפרות טעם ומרקם והכי חשוב, נבחר הצוות המנוסה אשר הודות לו תמלאנה קופסאות של מצות טעימות ופריכות את בתי עמך בית ישראל.

"מה הופך את המצות למבוקשות כל כך?", אנו שואלים את הרב אירנשטיין’ מייסד המאפייה, "מה סוד קסמן?" אנו מקשים.

בזכות הפריכות- 

"ראשית, אומר לנו הרב, הכל סיעתא דשמיא, ברכת ה' .

ולשאלתך, המצות שלנו עשויות מקמח מלא המיוצר מחיטים משובחות, הנבחרות בקפידה על מנת לשמור על האיכות הגבוהה. לאחר האפייה מיובשות המצות בטכנולוגיה ייחודית לנו, המעניקה למצות פריכות מיוחדת". הפיתוח החדיש אשר אושר ע"י גדולי המו"צים של העדה החרדית הופך את המצה לקלה לעיכול ומעניק לה טעם וקריספיות מיוחדים, כשל קרקר ערב לחיך.

אך לא רק בפריכות ובטעם נודעות המצות המיוחדות של אירנשטיין, גם בהידורים זוכה המאפיה במקום הראשון וביושר.

בזכות ההידורים-

*המאפיה הגדולה הממוקמת באשדוד בנויה מחומר מבודד המונע מהחום שבחוץ להיכנס פנימה, בנוסף מונעת טכנולוגיה חדשנית זליגת חום התנור לשאר אזורי העבודה, מחשש להשפעה על חומרי הבצק.

*התנור- למרות חומו הגבוה של התנור העומד על מאות מעלות, חדר התנור הינו קר ביותר, כך עוברת המצה את תהליך ההכנה בטמפרטורה נמוכה ואינה מתחממת עד שנכנסת לתנור.

בזכות הביקוש-

המאפיה המהדרת בכשרות, מהווה אבן שואבת לרבנים ומו"צים רבים המגיעים מירושלים ומשאר חלקי הארץ  לאפות את מצותיהם דווקא אצל אירנשטיין’, האיכות והטעם הנפלאים יחד עם ההידורים הרבים הופכים את המצות לכאלה שאין שני להן. שווה לבוא גם מרחוק, הם מצהירים .

בזכות העובדים ירה"ש-

הרב אירנשטיין הוא היחיד בענף המקפיד שכל עובדיו יהיו אברכים יר"ש, מנוסים, רציניים ובעלי משפחות. מומחיותם הרבה של העובדים הנבחרים כבר בימי הקיץ, הופכת את המצות למשובחות אף יותר.

את "מצות אירנשטיין" הקים הרב אברהם מרדכי אירנשטיין בעשר אצבעותיו.

ממאפייה קטנה שפתח באשדוד כמענה למשפחה וידידים שנזקקו למאפיה מהודרת וקרובה, הפכה המאפיה למבוקשת ביותר בכל רחבי הארץ. אך למרות הפיכתה למאפיה תעשייתית בעלת מחזורי ענק לא מוותר הרב אירנשטיין על המוטו אשר הגה בימים הראשונים, משפחתיות וחמימות ובעיקר : "לא חשוב הרווח הכספי, חשוב שהאנשים יהיו מרוצים!"


תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
רוסיה: הצלחה רבה לסמינר "יחד" לצעירים יהודים צבי גלברד - רוסיה
שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל צבי גלברד - רוסיה
נכד הגר"ח קנייבסקי התארס עם נכדת הגרמ"ה הירש ירוחם שמואלביץ
ישי מספר: למה מרן חתם רק לשוחטים מאתיופיה ירוחם שמואלביץ
צפו: מהומות בבית העלמין בצפת על רקע שיפוץ במקום ירוחם שמואלביץ
למדור חרדים