כ"ה שבט תש"פ
מתכוננים ללימודים
מערכת אתר לדעת י"ח אב תשע"ה    08:51 היכן תמצאו את סל ספרי הלימוד הזול?

בהנהלת רשת החנויות ספרי אור החיים, נערכים לקראת פתיחת שנת הלימודים, ובעיקר לקראת מכירת ספרי הלימוד, שם אומרים "תקופת החופש מרובה בהוצאות ולכן, טבעי מבחינתנו לעשות הכול בכדי להוזיל עוד יותר את המחירים. אנחנו מזמינים את הציבור להיווכח בכך.

הצלחה מרשימה לירידי החזרה ללימודים ברשת חנויות ספרי אור החיים. מאות הורים שכבר רכשו את ספרי הלימוד לקראת שנת הלימודים הבאה נהנו ממבצעים והנחות ויצאו עם המחיר הזול ביותר וגם ילדיהם נהנו מרגע מתוק בקבלת מקלות סוכר במתנה. 

שנת הלימודים החדשה מתקרבת והתכונה לקראתה רבה, משפחות רבות החלו בהתארגנות לקראת החזרה ללימודים וניצול ימי בין הזמנים לקניות.

ביריד ניתן לרכוש את ספרי הלימוד לקראת החזרה ללימודים ולהתחדש במגוון ספרים לקראת השנה החדשה: ספרי לימוד, חוברות תרגול לחופש, פרקי גמרא ומשנה לתלמידים, גמרות, סידורים לתלמידים, ספרי מוסר, ספרי קריאה, ספרי בישול, מוזיקה, תשמישי קדושה ועוד.

והשנה ממש מתוק לחזור ללימודים עם אור החיים: קונים ספרי קודש וחול ביריד החזרה ללימודים ב 100- ש"ח ומקבלים 2 שוברים למקל סוכר במתנה! ועל כל 50 ש"ח נוספים בקנייה מקבלים שובר נוסף למימוש. את השוברים ניתן לממש בימים א' - ה' בין התאריכים ג' - כ"ח אב בסניפי רשת ספרי אור החיים לפי השעות המופיעות בפרסומים בעיתונים. ובנוסף, מגוון מבצעים על ספרים נבחרים.

ישיבע'בוחר, רשת ספרי 'אור החיים' מזמינה אותך להיכנס לאחד מסניפי הרשת כדי שתהיה מוכן בזמן, כי תלמיד חכם עובר ב'אור החיים'. ברשת ספרי "אור החיים" תמצא כל מה שאתה צריך לזמן החדש, ש"ס, משניות, ראשונים, אחרונים, טור ושו"ע, ספרי מוסר ועוד.
ברשת ספרי אור החיים מדווחים כי כניסת רשת ספרי 'אור החיים' לתחום ספרי הלימוד הצליחה להוריד את המחירים ואף להרחיב את המגוון לעוד ספרים, מה שכמובן מקל על ההוצאה הכספית.

בהנהלת הרשת אומרים: "אנחנו שמחים לתת למשפחות את ההזדמנות לחסוך בהוצאות ולערוך ב'אור החיים' את כל הקניות לקראת החזרה ללימודים ויחד עם זה להמתיק את החויה לילדים. תקופת החופש מרובה גם כך בהוצאות ולכן היה זה טבעי מבחינתנו לעשות כל שלאל ידינו בכדי להוזיל עוד יותר את כלל המחירים בחנות ואני מזמין את הציבור להיווכח בכך. אנו קוראים לכל ההורים לא לחכות לרגע האחרון, בואו לסניפי הרשת ותצאו נשכרים".

באור החיים תמצאו את סל הלימוד הכי זול! ועוד הרבה יותר... החל מסידור, חומש, ספרי חשבון, ספרי אנגלית, ספרי כתיב, חוברת הנדסה, ספר גיאוגרפיה, ספר היסטוריה, וכלה בספרי קריאה כיפות ציציות, והכל במחירים הזולים ביותר. בסניפי אור החיים תמצאו את כל ספרי הלימוד והקודש שאתם צריכים לשנה החדשה!

תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ויתורו את הארץ: 3 רעיונות לטיולים בארץ תוכן שיווקי
איך לטשטש פגמים בעור הפנים ? תוכן שיווקי
מגיעים אורחים לשבת ? כך תעשו את זה נכון תוכן שיווקי
לארח בקלות ובזול - איך עושים את זה נכון? תוכן שיווקי
המרכז הרפואי "שמיר" מציג: החזר מונית לכל יולדת רחלי לוין
למדור משפחה