ח' סיון תש"פ
רחלי לוין א' אלול תשע"ב    20:08 שנה מהשקת המותג "סימילאק למהדרין" ● ראיון

יעל רבהון, מנכ"לית אבוט ישראל, יצרנית סימילאק למהדרין אומרת בראיון לרגל שנה מהשקת המותג "סימילאק למהדרין", כי הקהל החרדי מכיר באיכות ולאמא חשוב להבין ולדעת במה היא מזינה את התינוק שלה ובאילו רכיבים.

ראיון עם יעל רבהון, מנכ"לית אבוט ישראל, יצרנית סימילאק למהדרין

 

עברה כבר שנה מאז השקת המותג סימילאק למהדרין, איך אתם מרגישים לגבי המעמד שלכם במגזר?

 

לפעמים אנחנו לא מאמינים שכל כך מהר עברה שנה. ידענו שעומדת בפנינו שנה מאתגרת ומלאה בעשייה, אבל אפילו אנחנו נדהמנו לגלות עד כמה כל מהלך שלנו עורר תגובות חיוביות, והוביל לעוד ועוד פעילויות.

 

גילינו מגזר שצמא למידע ורוצה את הטוב ביותר עבור התינוק שלו, למשל כשעדכנו את האמהות שיש לנו את המוקד הטלפוני של "צוות המומחים" בו עומדות לרשותן אחיות טיפת חלב ודיאטניות, מצאנו את עצמנו עונים למאות טלפונים מאמהות המגזר מדי שבוע. כל פנייה שלנו למגזר התקבלה בחום, בהיענות  ובעיקר לוותה בהרבה מאד גילויי עניין.

 

הרגשנו שהבאנו בשורה ויצרנו שינוי בשוק שהוא מאד חשוב לאמא החרדית, שרואה בהרחבת המשפחה מצווה. סימילאק למהדרין הוא כיום מותג מוכר ומוערך ברחוב החרדי הן  מבחינת איכותו ותרומתו החשובה להתפתחותו וגדילתו של התינוק והן מבחינת הכשרות  שלו - כשרות בד"ץ איגוד הרבנים בראשות הרב וועסטהיים,

 

מה את יכולה לספר לאמא שהחליטה שהיא רוצה לתת לתינוק שלה תרכובת מזון לתינוקות?

 

ראשית אני תמיד מזכירה שההמלצה הראשונה היא להניק. במידה והאמא אינה יכולה להמשיך להניק או הגיע השלב שבו היא צריכה לשוב לעבודה, אז סימילאק למהדרין הוא בהחלט רשת בטחון תזונתית עבורה.

 

סימילאק למהדרין הינו תחליף החלב היחיד בישראל, המיוצר על ידי ענקית תרופות בינלאומית, שהרכבו הוכח מדעית כמקנה התפתחות דומה לזו של תינוק יונק.

 

הנוסחה הייחודית של סימילאק למהדרין מכילה את כל הרכיבים הדרושים להתפתחותו הפיזית והשכלית של התינוק: סידן, ברזל, אבץ, אומגה 3 ואומגה 6 בכל השלבים, חומצה פולית, נוקלאוטידים, סיבים תזונתיים ומעל ל- 25 ויטמינים ומינרלים שונים. סימילאק הוא גם המוצר היחיד בשוק המהדרין ללא שמן דקל ובכך הוא היחיד שמוכח מדעית כתורם לעיכול קל יותר. אין ספק שמדובר ביתרונות חשובים ומהותיים לכל אמא בישראל.

 

מה היו המהלכים המוצלחים ביותר שלכם?

 

אנחנו גאים לספר שהיו כמה. דבר ראשון, ערבי הנשים שלנו בערים ובריכוזים חרדיים שלכל ערב כזה מגיעות מאות נשים ללמוד ולשמוע על סימילאק למהדרין לצד הרחבת הידע בתחום תזונת תינוקות.

 

התחלנו בערב נשים אחד ומיד קבלנו עשרות פניות לקיים עוד ערבים בכל הארץ, וככה מצאנו את עצמנו פוגשים אמהות חדשות וותיקות מכל כך הרבה אזורים. התרגשנו לנוכח ההיענות הנפלאה של האמהות.

 

דבר נוסף היה מבצע ענק ומקיף שערכנו בשיתוף עם רשת "יש" שהתקיים בנקודות מכירה רבות בארץ .

 

המבצע פנה בעיקר לאמהות לתינוקות קטנים ואפשר להם להתנסות בסימילאק למהדרין במחיר מדהים. התורים הארוכים שנוצרו בנקודות המכירה והשאלות הרבות שהצרכנים שאלו בעמדה שלנו לגבי הזנת התינוק בחודשי החיים הראשונים, חיזקה אצלנו את ההבנה שהקהל החרדי מכיר באיכות ולאמא חשוב להבין ולדעת במה היא מזינה את התינוק שלה ובאילו רכיבים והרגשנו שנוצרת אינטרקציה מוצלחת שהתקבלה באהדה גדולה ברחוב החרדי. והיד עוד נטויה...    

 

היו דברים שהופתעתם מהם?

 

הופתענו לטובה! בסקרי שוק שערכנו מול אמהות המגזר שמחנו לגלות שהן באמת מתעמקות במידע שאנחנו חלוקים עימן; בהסברים על תזונת תינוקות ותרומתו של כל רכיב להתפתחות התינוק וגדילתו, ומהי המשמעות של סימילאק כמותג ותיק ובינלאומי שעוסק במחקר כבר עשרות שנים ומיליוני תינוקות ברחבי העולם ניזונים ממנו.

 

גם כשאנחנו  מדברים עם אמהות במפגשים מקצועיים או בערבי נשים אנחנו מגלים שהן ממש מכירות את המותג ואת היתרונות שלו. בסקר אחרון שערכנו בחודש  סיוון שמחנו מאוד לאור התוצאות שהראו שהאמהות החרדיות נתנו לסימילאק למהדרין ציונים גבוהים מאוד בפרמטרים שונים הקשורים לתחליפי חלב ובעיקר הבינו והפנימו את היתרון של סימילאק למהדרין כמסייע לעיכול טוב יותר של התינוק  - וכל זה תוך זמן כל כך קצר. הצלחנו ליצר תחושת בטחון ואמון בקרב האמהות החרדיות ולי, כאמא, אין תחושה יותר נפלאה מהידיעה שיצרנו ערך מוסף אמיתי וחשוב לאמהות המגזר.  

 

אני מבין שבימים אלו אתם עורכים מבצע גדול מאד עם כפר השעשועים. תוכלי לספר לי עליו?

 

כחלק מהרצון שלנו לתת ערך מוסף אמיתי ורלוונטי ללקוחות שלנו אנו כל הזמן חושבים על פעילויות ודרכים שיסייעו להורים בכל הקשור לטיפול וגידול התינוק.

 

בימים אלו אנו אכן יוצאים במבצע גדול יחד עם רשת "כפר השעשועים" שימשך כחודש, במסגרתו כל מי שירכוש 2 אריזות של סימילאק למהדרין, יוכל ליהנות ממבחר של עשרות מוצרים, משחקים וצעצועי התפתחות לתינוקות וילדים מהמותגים המובילים ביותר בהנחות גדולות מאוד ובלעדיות ללקוחות סימילאק למהדרין.

 

המבצע יאפשר להורים לשלב בין הזנת התינוק בסימילאק למהדרין, שאחד היתרונות החשובים שלו הוא היותו מוכח מדעית כתורם להתפתות התינוק לרכישת מגוון ענק של צעצועי ילדים שמעודדים גם הם את התפתחות התינוק, סקרנותו ויכולותיו המוטוריות - והכי חשוב גורמים להנאה ושמחה אצל התינוק והוריו.


סימילאק למהדרין - תחליף חלב המהדרין מציין 5 שנים ז' אייר תשע"ו
פעילות מרשימה של סימילאק למהדרין בימי עיון לגננות 'נאות מרגלית' ה' אדר תשע"ו
החום בחוץ עלול גם לגרום להידבקות במחלות ולחום י"ח אב תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
סימילאק למהדרין - תחליף חלב המהדרין מציין 5 שנים אשר הלפרין
מטרנה מציגה: התפריט היומי המומלץ לפעוט בגיל שנה מערכת אתר לדעת
כך תסייעי לתינוק שלך שלא מפסיק לבכות מערכת אתר לדעת
לראשונה בישראל: "טיטולים פרימיום" במהדורה מוגבלת ומעוצבת אשר הלפרין
פעילות מרשימה של סימילאק למהדרין בימי עיון לגננות 'נאות מרגלית' מערכת אתר לדעת
למדור תינוקות