ב' תשרי תשפ"א
התורה במסך אחד
מערכת אתר לדעת כ"ה אב תשע"ה    13:12 מתקדמים למחשב לוח תורני חדש עם בזק

בזק מזמינה אתכם להתחדש עם מחשב לוח תורני משוכלל הכולל מגוון תכנים ותוכנות ב-15 ₪ לחודש בלבד. מצטרפים לחבילת תקשורת של בזק לצרכי פרנסה ומקבלים את ההטבה הייחודית והחדשנית. הרא"ש, הריטב"א, ספר החינוך, רבי עקיבא איגר ועוד מאגר ספרים תורני ענק, עכשיו אצלך בבית .

בזק, חברת התקשורת הגדולה בישראל, יוצאת במבצע מיוחד למגזר החרדי, ומעניקה הטבה ייחודית של מחשב לוח תורני, בעלות של 15 ₪ בחודש בלבד, למשך 36 חודשים (סה"כ 540 שקל בלבד, במקום 860 ש"ח), למצטרפים לחבילת תקשורת ביתית. חבילת התקשורת כוללת קו טלפון ביתי, מסלולי דקות לפי בחירת הלקוח וחבילת אינטרנט הכל כלול לצרכי פרנסה, ע"פ היתר הרבנים.

מחשב הלוח התורני כולל מאגר עצום של ספרים תורניים, מגוון שיעורים, לוח שנה עברי לועזי, דואר אלקטרוני מוגן ומרכז אפליקציות מותאמות לצרכי פרנסה.  לצד זאת, ייהנו המצטרפים מהשירות  של חברת בזק, הכולל קו טלפון איכותי ואמין במיוחד, ומגוון רחב של מסלולים חסכוניים המותאמים במיוחד עבור דפוס השימוש של משפחה חרדית וחבילת אינטרנט הכל כלול לצרכי פרנסה.
 
אילן סיגל מנהל אגף שיווק פרטי בבזק, "כחברת התקשורת המובילה בישראל, עשינו מאמצים על מנת להתאים חבילת תקשורת ייעודית לציבור החרדי הכוללת קו טלפון, מסלול דקות וחבילת אינטרנט הכל כלול לצרכי פרנסה. כבר בעבר, הוכיחה בזק כי היא נענית לקריאתם של גדולי ישראל כשאפשרה לציבור לקוחותיה ליהנות ממגוון מסלולים של קווי טלפון כשרים, ללא חשיפה לשירותים לא ראויים. חבילת התקשורת הייעודית וההטבה הייחודית, מדגישים את החדשנות של בזק גם בכל הנוגע לפתרונות התקשורת המותאמים לדפוסי השימוש של הציבור החרדי".

מחשב הלוח התורני תורני המשוכלל, דגם NOBELL מבית הדרן, כולל מסך בגודל 7 אינטש, מקלדת USB, מערכת הפעלה בעברית ומאושר כהוראת גדולי ישראל ובפיקוח הגאון רבי ישראל גואלמן שליט"א עם חסימה לגלישה באינטרנט ואחריות לשנה. המכשיר מכיל מאגר ספרים ענק של ספרים תורניים ופירושם, נגן מוסיקה ושעורי שמע של הדף היומי, ניהול מידע אישי כגון: לוח שנה, ניהול אנשי קשר, ניהול קבצים ומסמכים ועריכתם ועוד מגוון גדול של עזרים הזמינים להורדה מתוך מרכז האפליקציות המותאמות לצרכי פרנסה.

מהלך זה מצטרף למהלכים קודמים מוצלחים בהם הצטרפו לקוחות רבים הנהנים מחבילות תקשורת המותאמות בדיוק לצרכי המגזר הכוללות קו טלפון, מסלולי שיחות משתלמים במיוחד עד 2000 דק' ותשתית רשת לצרכי פרנסה. השימוש בתשתית דואר אלקטרוני מותנה בחסימה והגנה ראויה לצרכי פרנסה ואך ורק באישור רב.

הרשות להגנת הצרכן: נטיל על בזק קנס - כרבע מיליון ש"ח ח' סיון תשע"ח
שלושת בני משפחת נתניהו נחקרים במשטרה על תיק 4000 י' ניסן תשע"ח
נתניהו מגיב לתיק 4000: אין שחר לטענות נגדי י"ב אדר תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
מכון המאור: קטלוג ספרים ייחודי ומהודר לשבוע הספר תוכן שיווקי
חדש ברשת ווישוז: Boot Bananas תוכן שיווקי
גרג סניף פרדס חנה בכשרות מהדרין במתחם ביג תוכן שיווקי
בשורה חדשה לציבור החרדי בחיפה: ביגה בכשרות מהדרין תוכן שיווקי
רשת Yellow משיקה מותג המבורגר בכשרות מהודרת יעקב עזרא
למדור צרכנות