י"ג תמוז תש"פ
צבא יהודי?
שלום בר ששת ט"ז תשרי תשע"ו    14:58 החיילים סירבו לשתות ביו"כ המפקד העניש אותם

שני חיילים דתיים שסירבו לדרישת מפקדם לשתות ביו"כ נענשו ונשארו בבסיס. בחג סוכות לא היו עם משפחתם והכל בגלל אותה דרישה להפר את ההלכה שהמפקד ראה בה סירוב פקודה.

האתר וואלה מפרסם היום ידיעה על פיה מפקד מחלקה בחטיבת גבעתי דרש מלוחמים שעסקו בפעילות ביטחון שוטף בגזרת חטיבת השומרון לשתות ביו"כ, ואולם החיילים סירבו ובתגובה הוא העניש אותם וריתק אותם לבסיס בסוף שבוע נוסף ובכך לא יצאו לשבת.

החיילים ששניים מהם דתיים ביקשו מהמפקד להתחשב, אלא שהוא החליט שלא ובין הצדדים התפתח ויכוח שבו טעם המפקד כי ה מסרבים פקודה.

העונש שקיבלו כאמור היה שלא לצאת לסופ"ש ולמעשה בחג סוכות אתמול במקום לשהות עם בני משפחתם הם נשארו בבסיס, כשמדובר ב-30 יום רצופים שהיו בבסיס. אחד מבני משפחתם של החיילים שרותקו אמר לוואלה כי זה אבסורד שחיילים דתיים במדינה יהודית לא יכולים לצום ביו"כ.

מדובר צה"ל נמסר: "החיילים המדוברים נמצאים בכוננות מבצעית ועל כן צריכים לשמור על כשירות פיזית. לכן נתבקשו, גם ביום כיפור, לצרוך כמות מינימלית של נוזלים. מדובר בשיקול מבצעי, מאחר שבמקרה המדובר 

חייל חרדי עשוי להתמנות בקרוב למ"פ בגבעתי י"א תמוז תשע"ח
חיילים בצה"ל התבקשו שלא ללבוש כיפה ועליה 'יחי אדוננו' כ"ה אייר תשע"ח
7000 פלסטינים מפגינים על הגדר ברצועת עזה י"ט אייר תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. לא מתאים לכם כתבה כזאת אתם בדר"כ משרתים את הצבא
29/09/2015
יעקב

הגב לתגובה
2. צה"ל, לתפארת מדינת ישראל. ה"י...
29/09/2015
מויש

הגב לתגובה
3. סיג לחכמה שתיקה
30/09/2015
גדי
עדיף לא לפרסם כתבות כאלו, זה רק מרחיק חרדים ודתיים מצבא
הגב לתגובה
4. סיג לחכמה שתיקה
30/09/2015
גדי
עמלקים, משומדים, קליפא מושחת, "חרד"קים" משכילים עולמים, מסיונרים, נכדי המן, / "רשע וטוב לו" "חרדקים בדיכאון" "רשע וטוב לו" "רשע וטוב לו" "חרדקי"ם בדיכאון" "רשע וטוב לו" "רשע וטוב לו" "רשע וטוב לו" "חרדקי"ם בדיכאון" "רשע וטוב לו" "רשע וטוב לו" "גם בפולין לפני השואה הייתה מחלוקת נוראה, ומי שסיים את המחלוקת היה היטלר ימ"ש" ובמקומו יש היום הציונים המשומדים, ביחד עם פלג הבניברקי המסלפים את התורה הקדושה. כל "החרדקי"ם בדיכאון" היום הכל אפשרי, כדור רגל בשבת, ללבוש פאה נכרית שגדולי ישראל אסרו, חיבוק חיילים משומדים, להיות חילוני מזרחי וכו’, להיות שר בכנסת הטמאה, מצעד תועובה בירושלם, מפגשים עם קהילה המתועבת. שיתוף פעולה עם נוצרים, התייצבות בני ישיבה לגיוס השמד והניאוף. חפירת קברי יהודים בבית שמש, לקבל כסף ממדינת הכופרים, היום הכל כשר למהדרין גם בשר חזיר, ובשר בחלב, בהכשר בדצ"י החרדקים, ובהכשר "הרב המתיר". לזכור "חיילים" בפרט אלו שנראים כחרידים, הם לא "חרדים" אין לנשמתם שום שייכות ליהדות. ממשפחת חשובות של טיטות פרעה והמן הרשעים. .. ... .... ........
הגב לתגובה
5. אוח אוח גדי, אני כל פעם נהנה לשבת בצד ולראות
30/09/2015
דוד
את הטירוף שלכם, קבוצה הזויה וסהרורית. עשית לי את החג!
הגב לתגובה
6. הם ממשפחת חשובות של טיטות פרעה והמן הרשעים
30/09/2015
גדי
מה לעשות, אנחנו באופן אישי, התחברנו הרבה יותר לקמפיין נגד החרדקים. המסר מובן וברור, לא צריכים אותנו בצבא וגם התסכול החילוני החולני לא נובע מהקרבנות שנופלים בצבא מהחילונים. היום בתכלס' מי שלא רוצה, לא מתגייס! גם חרדי וגם חילוני. התסכול נובע מקנאה. הם לא מסוגלים להשלים עם העובדה שהם מבוססים בביוב המצחין של החוסר תרבות החילונית, בזמן שבנינו ממלאים את בתי המדרשות בקול תורה ותפילה כשחן יהודי נסוך על פניהם. זה קשה להם ואני מבין לליבם. אבל בשום אופן לא אתן להם לשנות אותי ולמרוח אותי בזוהמתם, בגלל שהם מתוסכלים. הם עמלקים, משומדים, קליפא מושחת, "חרד"קים" משכילים עולמים, מסיונרים, נכדי המן, / "רשע וטוב לו" "חרדקים בדיכאון" "רשע וטוב לו" גם בפולין לפני השואה הייתה מחלוקת נוראה, ומי שסיים את המחלוקת היה היטלר ימ"ש ובמקומו יש לנו היום הציונים המשומדים, ביחד עם פלג הבניברקי המסלפים את התורה הקדושה.
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו מערכת אתר לדעת
דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה אשר הלפרין
מנדלבליט בכנסת: צייצנים לא מזיזים לי את קצה הציפורן לוי אשכנזי
שוב לילה של 'צבע אדום' ורקטות ביישובי עוטף עזה שלום בר ששת
טיבי ללדעת: לא בטוח שאגיע לדיוני וועדת הגיוס לוי אשכנזי
למדור אקטואליה