י"ב סיון תש"פ
ביקור רופא
ירוחם שמואלביץ ל' חשון תשע"ו    13:51 מנהל המרכז לבריאות האישה ביקר אצל גדו"י

ד"ר ישראל יולס, המנהל הרפואי של "המרכז לבריאות האישה" של 'כללית' במרכז הרפואי קסם בביקור מיוחד במעונם של רבני העיר שליט"א. ביקורו לרגל שדרוג מערך רפואת הנשים בעיר ופתיחת המרכז לבריאות האישה.

ד"ר ישראל יולס מנהל המרפאה החדשה והמתקדמת -"המרכז לבריאות האישה"- במודיעין עילית, ביקר השבוע אצל רבני העיר שליט"א. הקשר ההדוק של הנהלת 'שירותי בריאות כללית' ושל הצוות הרפואי המקומי של המרפאות עם רבני העיר שליט"א, מתקיים לאורך ימי השנה, וביקורו של ד"ר יולס שנכנס כעת לתפקידו החדש, ביקש להמשיך במסורת חשובה זו.

כאמור, ד"ר יולס ביקר אצל רבני העיר המרא דאתרא הגאון רבי מאיר קסלר שליט"א, ורבה של אחוזת ברכפלד הגאון רבי ישראל זיכרמן שליט"א.

תחילת הביקור נערך אצל המרא דאתרא הגאון רבי מאיר קסלר שליט"א שהביע בפני ד"ר יולס את הערכתו הרבה על פעילותו למען לקוחות ה'כללית' ותושבי העיר, ואיחל המשך ברכה והצלחה בעוד שנים רבות של עשייה למען הקהילה.

לאחר מכן נערך ביקור בביתו של רבה של אחוזת ברכפלד הגאון רבי ישראל זיכרמן שליט"א שקיבל את ד"ר יולס בחביבות רבה והודה לו על הפעילויות הרבות ש'כללית' עושה למען תושבי העיר, ואף ציין את ההשקעה הגדולה ש'כללית' משקיעה לקידום הבריאות בעיר.

לביקור המיוחד הצטרפו מנהלי קשרי לקוחות של 'כללית' בעיר הרב אברהם וייס והרב רמי מרקוביץ. בביקוריו הציג ד"ר יולס בפני הרבנים את המערך הנרחב והמשודרג של שירותי רפואת הנשים של 'כללית' בעיר, את סגל הרופאים המומחים החדש שהצטרף, ואת תחומי הרפואה החדשים שנכנסו זה עתה, וביניהם מומחים לטרום לידה בסיכון גבוה, מומחים לטיפולי IVF ועוד, זמני שעות פעילות מבוקר ועד ערב ובדיקות מעבדה מהשעות המוקדמות בבוקר.

הרבנים שליט"א העלו נושאים מגוונים בשיחתם עם ד"ר יולס, בהם המשך שיתוף הפעולה הרציף בין הרבנים לבין רופאי 'כללית' ועל חשיבות הקניית ידע והבנה לאנשי המקצוע והרפואה בעיר לגבי אורח החיים החרדי.

הרבנים שליט"א הרחיבו ושיבחו את עבודתם של הנהלת המרפאות בעיר, העושים לילות כימים עבור הלקוחות וכלל התושבים, והודו בחום למנהל קשרי הלקוחות הרב אברהם וייס על העזרה והאוזן הקשבת לכל יחיד, ועל שיתוף הפעולה הישיר עם כל רבני העיר שליט"א בכל הקשור לרפואה והלכה וציינו שהמשך הפיתוח והשדרוג מכוח פעילותו הבלתי נלאית של הרב וייס.

חבר הנהלת העיר ומנהל קשרי לקוחות של ה'כללית' בעיר, הרב וייס, ציין בפני הרבנים שליט"א, כי ד"ר יולס שעובד ב'כללית' מזה 35 שנה, במקביל לתפקידו כרופא מומחה בביה"ח 'שיבא', עבד במהלך כל שנותיו עם הציבור החרדי, וכי כניסתו לתפקיד מנהל מרכז בריאות האישה במודיעין עילית, בהחלט תביא משב רוח מרענן מלבד היותו איש מקצוע בתחומו גם הבנה ורגישות לצרכים.

מנהל 'המרכז לבריאות האישה' של 'כללית' במודיעין עילית, ד"ר ישראל יולס, סיכם את הביקור הראשון שלו אצל רבני העיר שליט"א, כחוויה רוחנית מדהימה. "לעונג היה לי להכיר מקרוב את רבני העיר, ולחוש את דאגתם למען בריאות התושבים, והבנתם והתעמקותם בכל פרט ופרט והתמצאותם הרפואית וההלכתית כאחד. זכיתי לשמוע מכלי ראשון את השבחים על השירות האיכותי והמקצועי שמרפאות ה'כללית' מעניקים לתושבים וללקוחות מודיעין עילית".

תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות