לקראת נסיעתו הראשונה לאומן: איציק דדיה בסינגל - רבי נחמן מאומן

לקראת נסיעתו הראשונה לאומן: איציק דדיה בסינגל - רבי נחמן מאומן
לקראת נסיעתו הראשונה לאומן בראש השנה, הקליט הזמר איציק דדיה שיר לכבודו של ר׳ נחמן מברסלב.
יעקב עזרא ט' אלול תשע"ב 13:39

תוך כדי סיבוב הופעות הקיץ של הזמר איציק דדיה, החליט איציק להקליט שיר לכבודו של רבי נחמן מברסלב זצוק"ל לקראת נסיעתו הראשונה לאומן בראש השנה.

 

להקלטת השיר צירף אליו איציק דדיה את אמן הכינור הבינלאומי דניאל אהביאל המשתייך לחסידות ברסלב.

 

את המילים לשיר כתבו אלי כהן ודודי אינהורן, הלחין בני בשן, ועיבד שלמה ברונר.שיר, אומן, איציק דדיה, רבי נחמן, אומן, דניאל אהביאלהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות
1. שמתם לב לעדשות שלו(ל"ת)
05/06/2013
אופטיקנה

הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

צה"ל חיסל 4 מחבלים שהניחו מטען בגבול סוריה

חוליה בת ארבעה מחבלים התקרבה היום לגבול בין סוריה לישראל. לאחר שכוח צה"ל זיהה כי המחבלים מנסים להניח מטען על הגבול - הוקפצו מטוסים של חיל האויר שחיסלו את ארבעת המחבלים.

מדוע אף מפלגה אינה דורשת את משרד הרווחה?

שר הרווחה היוצא מאיר כהן מביע אכזבה מהעובדה שאף מפלגה אינה מעוניינת לקחת על עצמה את התיק החברתי ביותר - תיק הרווחה. לדבריו, הוא מאוכזב בעיקר מכחלון שמעדיף את האוצר המייצר כותרות.

תיעוד: יום שכולו תורה בקריית צאנז בנתניה

ביום חמישי האחרון נערך בקרית צאנז בנתניה "יום שכולו תורה" על ידי וועד קביעת עיתים לתורה של החסידות. הצלם משה גולדשטיין השתתף, הקשיב לשיעורים ולא שכח לתעד. התוצאה לפניכם.

רבה של ירושלים מסר שיעור בבני ברק - גלריה

הראשל"צ הגאון רבי שלמה משה עמאר מסר שיעור בבית הכנסת "משכנות יוסף" בבני ברק במסגרת יום שכולו תורה שנערך במקום ביום העצמאות, יום בו לא עובדים מרבית העסקים בישראל ומנוצל לתורה.

נהג ברכבת הקלה בירושלים מהלל את דאעש

נהג ערבי ברכבת הקלה בירושלים המתגורר בשכונת שועפט קילל יהודים וכתב "יבוא יום ונהרוג אתכם. למה ישר לירות - כי אתם עם פחדן". המשטרה והשב"כ פתחו בחקירה, והמשך העסקתו נשקלת.

העלת מיסים דרמטית כפתרון למשבר הדיור?

האם הפתרון של משה כחלון להורדת יוקר הדיור תהיה דווקא על ידי העלת מיסים דרמטית? במשרד האוצר טוענים כי הצעד יבריח את המשקיעים, ויגרום להורדת המחירים לרוכשי דירות לדיור ולא להשקעה.

משרד הרווחה תקצה 40 מיליון ש"ח לניצולי השואה

משרד הרווחה הודיע כי יפתח 70 קהילות תומכות לניצולי שואה וכ30 מועדוני מופ"ת (מועדוני פנאי ותרבות) נוספים לניצולי השואה. המטרה הינה שיפור התמיכה בניצולי שואה ובדגש על מרותקי בית.

הארץ ממליץ: הדלקת משואה ע"י הרב אלימלך פירר

המדינה החליטה השנה כי אף חרדי אינו נמנה בין מדליקי המשואות? בעיתון לאנשים חושבים דווקא כן ממליצים על הרב אלימלך פירר כאיש הראוי להדלקת משואה, ולא רק בשל עזרתו לחולי ישראל מכלל האוכלוסיה.

בשביל הנשמה: קול ברמה ביוזמה מיוחדת ליום הזיכרון

תחנת הרדיו החרדית במיזם מיוחד לקראת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. במסגרת היוזמה נקראים המאזינים לאמץ אל ליבם חלל וללמוד לעילוי נשמתו פרקי משניות או פרקי תהילים.

שלמה יהודה רכניץ מגיש: מדוע - הגרסה הווקאלית

כחודש לאחר שהוציא את השיר 'מדוע' בעקבות מאורעות התקופה האחרונה. משחרר הנגיד ר' שלמה יהודה רכניץ גרסה נוספת, הפעם ווקאלית, המותאמת לתקופת ספירת העומר. האזינו לביצוע הווקאלי.

שרון אבילחק "תהום אל תהום" - הגרסה הווקאלית

המוסיקאי הזמר והיוצר שרון אבילחק מגיש גרסה ווקאלית ייחודית לימי העומר לסינגל "תהום אל תהום". מילות השיר מקבלות משמעות עוצמתית וחזקה בימים אלו של העצמת אהבת חינם בין אדם לחברו.