י"ד תמוז תש"פ
סיור היכרות
יעקב עזרא ב' שבט תשע"ו    19:27 אשדוד: שר הדתות הגיע לביקור במועצה הדתית

השר לשירותי דת דוד אזולאי ערך ביקור מקצועי יחד עם מנכ"ל המשרד עו"ד עודד פלוס וצוות המשרד בכל המחלקות במועצה הדתית בעיר. קיבל את פניו יו"ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן. השר נפגש גם עם הרבנים הראשיים הגר"י שיינין והגר"ח פינטו.


לאחר שנים רבות: רב חדש ייבחר לעיר בני ברק ח' אלול תשע"ז
1500 איש נכנסו הלילה לקבר יוסף עם 24 אוטובוסים ח' תשרי תשע"ז
ירושלים: שר הדתות הגיע להתרשם מקרוב במוסדות כאייל תערוג י"ב אדר ב תשע"ו
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. אנא, בבקשה! חשוב מאד 1
14/01/2016
כלל הציבור
1) למען הצניעות והטהרה: נא לשים מנעולים בחדרים ברובע ו'. אם יש בעיה של "שעת חירום", אזי שמים מנעולים שאפשר לפתוח משני הכיוונים. (וזה הרבה יותר לעניין ממה שעשו עכשיו ששמו מנעולים רגילים ותלו ליד זה שלט אזהרה לא לסגור את הדלתות... זה פשוט פתרון לא מכובד ומצחיק... זאת ועוד, עיקר הבעיה היא, ששמו את השלט המוזר הזה בכל החדרים, אך ישנם חדרים שבכלל לא שמו שם מנעולים! ז"א מציעים שלא לסגור הדלתות, כשבכלל אין אפשרות לסגור...)
הגב לתגובה
2. אנא, בבקשה! חשוב מאד 2
14/01/2016
כלל הציבור
2) למען הצניעות והטהרה: זה לא לעניין שכל הצוות נמצא בכניסה לבנין ברובע ו' ו/או בתוך החדר המתנה ששייך לכלל הציבור. בכזה בניין ענק קל מאד לסדר חדר אחר לצוות. (וכך גם נרוויח שכשיש "חגיגה" לכלה שמתקיימת בחדר ההמתנה, לא יצטרך הציבור לחכות בכניסה-יציאה. כי תהיה אפשרות לעשות את ה"חגיגה" בחדר החדש שיתנו לצוות!) כל-כך פשוט! כל-כך מובן! וכל-כך צודק! קצת יראת-שמים, קצת אכפתיות, ואפשר לסדר הכול בקלי-קלות במקום לזלזל כל-כך הרבה בציבור שמבקש ומתחנן לדברים אלו, ומשום-מה פשוט מתעלמים, כשדבר היחיד שעשו כתגובה לבקשות צודקות אלו, זה לתלות פתק "כאן לא מקבלים תלונות אנונימיות"!!! (אגב, הפוך! היו צריכים לעודד את הציבור לדווח, היו צריכים לתלות הודעה הפוכה "כאן מקבלים כל התלונות, כולל אנונימיות" וכך תוכלו לקבל דכונים שוטפים על כל מה שצריך תיקון!!!)
הגב לתגובה
3. לקורא לעצמו "כלל הציבור"
19/01/2016
אשדודי
יש אישה מדהימה נראה לי חסידית בשם ח. יעקובוביץ שהיא אחראית על כל מה שאמרת עכשיו והיא מחכה ומצפה לקבל תגובות הערות והארות ומניסיון היא מטפלת בזה די מהר אז אנא במקום לשפוך פה את התסכול שלך אז אנא תעשה את מה שצריך.....
הגב לתגובה
4. לקורא לעצמו "אשדודי" 1
19/01/2016
כלל הציבור
1) אני די מסתפקת אם הינך אשדודי. כי אם-כן, איך זה שאתה כל-כך אופטימי לגבי המהירות והצלחת הטיפול של גב ח. יעקובוביץ? האם אתה עדיין לא מכיר את הסחבת של האחראים במועצה הדתית אשדוד? הרי גב' ח.יעקובוביץ לא הולכת לבד להרכיב מנעולים ולסדר חדר לצוות, אלא עם כל רצונה הטוב היא חייבת להגיע לרצונם הטוב של האחראים במועצה הדתית ולצערנו אצלם דבר כזה, "רצון טוב", לא כ"כ נראה שקיים! ואם היית אשדודי היית יודע את זה כבר מזמן...
הגב לתגובה
5. לקורא לעצמו "אשדודי" 2
19/01/2016
כלל הציבור
2) אם ישנה אישה כזו, איך זה שאני כאישה שמשתמשת ברובע ו' די הרבה, עוד לא ראיתי וכן חברות האחרות שאיתי (="כלל הציבור") גם עוד לא ראו, שום דרך, סימן, איך להגיע לגב' הזו? הרי לא תולה במקום איזה שלט גדול עם שם וטלפון וכדו'. (השלט היחיד הגדול שהכי בולט, זה השלט שאומר שהאחראים לא מוכנים לקבל תלונות מהציבור! בכסות ובתירוץ ש"אנו לא מקבלים תלונות אנונימיות"... נו באמת, האם האחראים לא יודעים שאחוז גדול מהציבור, אם לא יתנו להן להישאר אנונימיות בדברים רגישים אלו, הן תעדפנה בכלל לא לדבר ולא להתלונן על דברים המצריכים תיקון?!)
הגב לתגובה
6. לקורא לעצמו "אשדודי" 3
19/01/2016
כלל הציבור
3) וכי ללא הגב' ח. האחראים לא יודעים על דברים אלו שהזכרנו למעלה שהם צריכים תיקון? הרי הם כבר קיבלו על עניינים אלו פניות ללא סוף מהציבור-הרבנים-העסקנים וכו', אך "אין קול ואין עונה". אז מה כאן הקשר לגב' ח.יעקובוביץ ? הרי צריכים אותה רק על דברים שיותר נוח לאישה לדווח לה מאשר לדווח ישירות לאחראים. אבל כאן האחראים כבר יודעים הכול, אז למה הם לא מזיזים את העניינים כבר כמה שנים???
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי