ז' שבט תשפ"א
אוסף תמונות מתחרות קודמת
אנטישמיות איראנית
מוטי גולד ב' שבט תשע"ו    19:41 תחרות קריקטורות להכחשת השואה בחסות האיראנים

הפנים המחייכות של אירן אינה מורידה שום אנטישמיות. תחרות פנימית בעיר הבירה טהרן מציגה תחרות קריקטורות להכחשת השואה. השגריר דנון למזכ"ל האו"ם: איראן היא הרוע בהתגלמותו.

שגריר ישראל באו"ם, דני דנון פנה למזכ"ל האו"ם, באן קי-מון, בדרישה לגנות את איראן על תחרות קריקטורות בינלאומית להכחשת שואה בחסותה: "מעשה אנטישמי שמהווה את הרוע בהתגלמותו. הכחשת שואה היא הביטוי החזק ביותר של אנטישמיות המעניק לגיטימציה לרצח של 6 מיליון יהודים", כתב דנון.

במסגרת התחרות, אשר מובלת על ידי הרשות המוניציפאלית של טהרן, מוצגת קריאה בינלאומית ליצירת קריקטורות על השואה, כאשר המוטיב המרכזי הוא הכחשה וגיחוך של השואה כבסיס לתחרות. הזוכים יקבלו פרס כספי משמעותי, והמקום הראשון יזכה ב-50,000$.

השגריר דנון כתב בפנייתו למזכ"ל האו"ם: "האו"ם יציין בסוף החודש את יום השואה הבינלאומי, בזמן שמדינה החברה בארגון מייצרת תחרות בינלאומית שכל תכליתה הכחשת שואה. האיראנים מנסים לחלל את זכרם של 6 מיליון יהודים שנרצחו בשואה ועל האו"ם לעמוד לצידה של ישראל ולגנות את המעשה הנתעב הזה"

תחרות קריקטורות אחרת בנושא השואה נעשתה בעבר על ידי "בית התרבות האיראני", והפרסים הכספיים בה היו קטנים באופן משמעותי.


פריז: ניצולת שואה נרצחה על ידי מוסלמי בדקירות סכין י' ניסן תשע"ח
השטיח על הראש, משבר השבת ועוף הבראקל – שלוש הערות ט' אלול תשע"ז
המפגין החילוני: "אני לא חוזר בי ולא מתנצל על דבריי" ו' אלול תשע"ז
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. החרדים- הולכים כצאן לטבח..
12/01/2016
והוא רחום יכפר עון...
בעקבות חוק הגיוס: שיחה מתוחה בין ראש ישיבת בריסק הגרא"י סולוביציק פגש את ראש ישיבת חברון הגר"ד כהן ומתח ביקורת נוקבת על חוק הגיוס המתוקן תוך שהוא טוען כי מדובר ב"הפרה חמורה של החוק הישן...סוגיית חוק הגיוס המתוקן ממשיכה להסעיר את הציבור הליטאי. לפני כשבועיים, פגש הגאון רבי אברהם יהושוע סולוביצ'יק ראש ישיבת בריסק את חבר מועצת גדולי התורה הגאון רבי דוד כהן ראש ישיבת חברון והביע בפניו את כעסו על פגמים בחוק החדש. הגרא"י סולוביציק זעם בעיקר על הסעיף הנוגע לעידוד גיוס בחורים לצה"ל שלטענתו מהווה הפרה חמורה של החוק הישן לרעת הציבור החרדי ועולם התורה והישיבות. הגאון רבי דוד כהן השיב לראש ישיבת בריסק כי הכל נעשה על ידי הנהגת הדור וכי מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן (פלג השמד) בדק את החוק החדש לעומקו ולפרטי פרטיו. בנוסף טען ראש ישיבת חברון שהדברים אינם מדוייקים וכי "אין מדובר חלילה בעידוד בני ישיבות להתגייס לצבא ולפיכך החוק המתוקן הינו הרע במיעוטו". חוק גיוס, גפני-לפיד, זו מרד בקב"ה בתורה ובעולם הישיבות.חברה, תתעוררו! הגיע הזמן להלחם בחוק הגיוס ה"מחודש"חוק השמד והזימה.
הגב לתגובה
2. אתה משוגע ומטורלל
13/01/2016
לתגובה 1
באירן כבר היו תולים משוגעים כמוך שמשוטטים כל הזמן באינטרנט ודוחפים את ההערות שלהם גם במקומות שאין לזה שום שייכות.
הגב לתגובה
3. לא פלא שפקיסטן איימה על אירן באטום...
13/01/2016
בני
...הלוואי ופקיסטן תשחרר פצצת אטום או שתיים על אירן (בסיסי צבא, תשתיות וכדומה)... זה יעשה להם נזק נוראי בתשתיות ובצבא והם יתעסקו עם עצמם בלבד...הם יקבלו פחד ובילבול מה לעשות..אירנים מתוסבכים מאז ימי המן הרשע...
הגב לתגובה
4. שיחה מתוקה בין ראש ישיבת בריסק הגרא"י סולוביציק...
13/01/2016
חילול השם. "עד שובו למוטב".
הנה שיחה מתוחה - ומתוקה בין ראש ישיבת בריסק הגרא"י סולוביציק כשפגש את ראש ישיבת חברון הגר"ד כהן ומתח ביקורת נוקבת על חוק הגיוס המחודש ע"י גפני, תוך שהוא טוען כי מדובר ב"הפרה חמורה של החוק הישן. סוגיית חוק הגיוס המתוקן ממשיכה להסעיר את הציבור הליטאי.לפני כשבועיים, פגש הגאון הצדיק רבי אברהם יהושוע סולוביצ’יק שליט"א ראש ישיבת בריסק את חבר מועצת גדולי התורה הגאון רבי דוד כהן שליט"א ראש ישיבת חברון והביע בפניו את כעסו על פגמים בחוק החדש. הגרא"י סולוביציק זעם בעיקר על הסעיף הנוגע לעידוד גיוס בחורים לצה"ל שלטענתו מהווה הפרה חמורה של החוק הישן לרעת הציבור החרדי ועולם התורה והישיבות. הגאון רבי דוד כהן השיב לראש ישיבת בריסק כי הכל נעשה על ידי הנהגת הדור, וכי מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן (מנהיג פלג השמד) בדק את החוק החדש לעומקו ולפרטי פרטיו. בנוסף טען ראש ישיבת חברון שהדברים אינם מדוייקים וכי "אין מדובר חלילה בעידוד בני ישיבות להתגייס לצבא ולפיכך החוק המתוקן הינו הרע במיעוטו" ותשובתו דברי כפירה ממש, וגרם חילול הש
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו מערכת אתר לדעת
דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה אשר הלפרין
מנדלבליט בכנסת: צייצנים לא מזיזים לי את קצה הציפורן לוי אשכנזי
שוב לילה של 'צבע אדום' ורקטות ביישובי עוטף עזה שלום בר ששת
טיבי ללדעת: לא בטוח שאגיע לדיוני וועדת הגיוס לוי אשכנזי
למדור אקטואליה