בבית הרב ברלנד סוכם על סבסוד אלפי כרטיסים לאומן

בבית הרב ברלנד סוכם על סבסוד אלפי כרטיסים לאומן
בביתו של הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א רב קהילת שובו בנים – ברסלב נחתם הלילה הסכם לחלוקת אלפי כרטיסי טיסה לאומן לקראת ראש השנה הבעל"ט.
אבי אפלבוים י"ב אלול תשע"ב 14:38
X

בביתו של הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א רב קהילת שובו בנים – ברסלב נחתם הלילה הסכם לחלוקת אלפי כרטיסי טיסה לאומן לקראת ראש השנה הבעל"ט.

 

לבית הרב הגיעו בשעת לילה מאוחרת מספר עסקני ברסלב, וארגנו יחד עם הרב תרומות והלוואות בכדי לסבסד כרטיסי טיסה לחסידים הרוצים לשהות באומן בימי ראש השנה.

 

מי שדחף לחתימת ההסכם היה בנו של הגר"א, הרב נחמן ברלנד השוהה בארה"ב והשתתף בישיבה בבית הרב כשהוא על קו הטלפון.

 

בישיבה בבית הרב השתתפו הרב מוטה פראנק הרב יוסי חפץ הרב פנחס קנפלמעכר והרב נפתלי שטיצר שלקחו על עצמם בדיונים שנמשכו מספר שעות לסיים את המבצע של אומן חלק בגיוס כספים וחלק בהלוואות.

 

לאחר שהושג  הכסף, יצרו העסקנים קשר עם אחת מחברות התעופה, וסיכמו איתו על מכירת קרוב לעשרת אלפים כרטיסים במחירם מוזלים.
אומן, ברסלב, שובו בנים, הגר"א ברלנד, טיסות, כרטיסיםהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

עדינה בר שלום נגד טשטוש תמונות בעיתונות החרדית

עדינה בר שלום, בתו של מרן הגר"ע יוסף נגד טשטוש תמונות נשים בעיתונות החרדית. "מה קרה לנו? אדם לא יכול להסתכל בפניה של אישה ולראות אישה נאה?", שאלה בר שלום בכנס של חילונים.

צפו: מה הביא שייטים להתאסף סביב הצוללת

לכל מי שצפה הבוקר אל נמל חיפה, נגלה מחזה מרהיב של עשרות שייטים עם מפרשיות וסירות ששטים סביב צוללת חיל הים. מה גרם להם להתאסף ואיך זה מתקשר לצוללת דקר שטבעה לפני שנים רבות.

הפייטן החרדי שב ממפגש עם שייח'ים ממדינות ערב

בשקט בשקט נרקמת לה ידידות של תרבות עם בכירי עולם המוסיקה הערבית ממדינות אוייב לישראל. מי שאחראי למהלך הוא הפייטן החרדי משה חבושה שנפגש במשך ארבעה ימים עם גדולי המוסיקה מעיראק, לבנון, כווית, קטאר ונסיכויות המפרץ.

האדמו"ר מבעלזא הגיע למערת המכפלה

לקראת חתונת נכדו של כ"ק האדמו"ר מבעלזא שליט"א, הגיע הערב האדמו"ר אל מערת המכפלה כשהוא מלווה בחסידיו. ההגעה היא המשך למסע בעיירת בעלזא שם השתטח על קברי אבותיו.

שמחת האירוסין בבית פרמישלאן - בוטושאן - גלריה

שמחת האירוסין לבנו של האדמו"ר מפרמישלאן עם בת האדמו"ר מבוטושאן, נכדת האדמו"ר מאלכסנדר זצוק"ל. צפו בתיעוד גלריה משמחת האירוסין כפי שתועד על ידי הצלם בעריש פילמר.

משרד התחבורה אישר: שדרוג התחבורה בבית שמש

בין השיפורים המשמעותיים: תגבור קווי הפנים בתוך בית שמש, הקו לבני ברק יפוצל לשני קווים נפרדים האחד מרמה ג' וא' והשני ומרמה ב' והקריות החרדיות ויופעל ע"י חברת 'סופרבוס', הקו לאלעד ימשיך לשכונות החרדיות בפ"ת.

ביתר: 35 תושבים הצטרפו למשטרת ישראל

בשל האירועים האחרונים שהתרחשו בעיר ביתר עילית, יצאו במשטרה בקריאה לתושבי העיר להתנדב למשמר השכונתי על מנת להגביר את תחושת הבטחון בעיר. לאחר סיום הקורס, הם פתחו בסיורים ראשוניים.

צפו: וולוו הדגימה כמה היא בטוחה ודרסה צופים

הדגמת מערכת הבטיחות של חברת הרכב 'וולוו' הפכה לסרטון ויראלי שעשוי לפגוע ביצרנית הרכב שביקשה להציג בטיחות ואי פגיעה בעצמים, אך בפועל דרסה את הצופים. צפו בסרטון

עובדי הרכבת הודיעו: מיום ראשון שביתה ברכבת

ועד עובדי רכבת ישראל הודיע כי במסגרת סכסוך עבודה, הוא מודיע על שביתה של תנועת הרכבות החל מיום ראשון הקרוב. הדבר בא בעקבות מה שהם מגדירים הפרת הסכמים מצד הנהלת הרכבת. שביתה זו מצטרפת לשביתת הפתע של הנמלים אמש.

מזהים? מיהו הח"כ שלכד נחש הלילה

באמצע הלילה התגלה נחש בכניסה לבניין בו מתגורר הח"כ החרדי בשכונת רמות הירושלמית. הח"כ הפעיל לא איבד עשתונות, ובתום מרדף קצר, ובעזרת מקל שבידו, הצליח לרוצץ את ראשו של הנחש. מזהים?

הרב קריספל חיתן את בתו

הרב אמיר קריספל מזכירו של מרן הגר"ע יוסף זצוקל"ה, חיתן את בתו וכולם הגיעו לאחל מזל טוב. רבנים, חברי כנסת, אישי ציבור ואנשי עסקים. גם לדעת היה שם.

האזינו: ״לדור ודור״ – ארבעים שנות ניגוני בעלזא

שמחת בית בעלזא תתקיים אי״ה בט״ו סיון, ובעל המנגן החסידי, הרב ירמי' דמן, באלבום חדש יחד עם מונה רוזנבלום לכבוד 40 שנה לניגוני החסידות

מאחורי הקלעים: היסטוריה מוזיקאלית בבעלזא

בימים אלו מגיעה הפקת הענק 'חביבין' – ניגוני חסידי בעלזא, לישורת האחרונה. זאת כמובן, לקראת החתונה הגדולה בחצר שתתקיים שבוע הבא. כל מה שרציתם לדעת על האלבום המושקע בתופסת הצצה חטופה אל מאחורי הקלעים – בסרטון שלפניכם.