בבית הרב ברלנד סוכם על סבסוד אלפי כרטיסים לאומן

בבית הרב ברלנד סוכם על סבסוד אלפי כרטיסים לאומן
בביתו של הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א רב קהילת שובו בנים – ברסלב נחתם הלילה הסכם לחלוקת אלפי כרטיסי טיסה לאומן לקראת ראש השנה הבעל"ט.
אבי אפלבוים י"ב אלול תשע"ב 14:38

בביתו של הגה"צ הרב אליעזר ברלנד שליט"א רב קהילת שובו בנים – ברסלב נחתם הלילה הסכם לחלוקת אלפי כרטיסי טיסה לאומן לקראת ראש השנה הבעל"ט.

 

לבית הרב הגיעו בשעת לילה מאוחרת מספר עסקני ברסלב, וארגנו יחד עם הרב תרומות והלוואות בכדי לסבסד כרטיסי טיסה לחסידים הרוצים לשהות באומן בימי ראש השנה.

 

מי שדחף לחתימת ההסכם היה בנו של הגר"א, הרב נחמן ברלנד השוהה בארה"ב והשתתף בישיבה בבית הרב כשהוא על קו הטלפון.

 

בישיבה בבית הרב השתתפו הרב מוטה פראנק הרב יוסי חפץ הרב פנחס קנפלמעכר והרב נפתלי שטיצר שלקחו על עצמם בדיונים שנמשכו מספר שעות לסיים את המבצע של אומן חלק בגיוס כספים וחלק בהלוואות.

 

לאחר שהושג  הכסף, יצרו העסקנים קשר עם אחת מחברות התעופה, וסיכמו איתו על מכירת קרוב לעשרת אלפים כרטיסים במחירם מוזלים.
אומן, ברסלב, שובו בנים, הגר"א ברלנד, טיסות, כרטיסיםהוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
אלן קאר גמילה מעישון

תיעוד נדיר: מרן הגר"ע יוסף והרב כדורי על המסוק

תיעוד נדיר שנחשף היום מתוך ארכיון תנועת שס מחזירה אותנו לימים הגדולים בהם עלו מרן הגר"ע יוסף זצ"ל על המסוק יחד עם זקן המקובלים הרב כדורי זצ"ל, בדרכם לעוד כנס למען התנועה הקדושה.

מה היו האורות המוזרים בשמי תל אביב?

אירועי שבוע החלל הישראלי ביוזמת סוכנות החלל הישראלית נפתחו אתמול עם שיגור קרן לייזר ואלומות אור מעל שמי תל אביב לעבר החלל. בכך, משחזרת הסוכנות מיצג אומנותי גדול "כיפה בין-גלקטית" שעשה האמן עזרא אוריון בשנות התשעים.

הגר"ש בעדני לזק"א ת"א: אצל נכדי הק' שנרצח הבנתי את חשיבות עבודתכם

ראשי זק"א ת"א התברכו אצל חבר מועצת החכמים של ש"ס לרגל מבצע 'מנוחה בכבוד' אשר מצוי בשלבי סיום. בסיום הביקור ליווה הגר"ש בעדני את המשלחת עד לפתח הבית מתוך הוקרה לפעילותם.

זקן רבני מרוקו הרב מאמאן: לקבל קבלה טובה לזכות ילדים חולים

הדברים נאמרו במענה לשאלה- במה צריך להתחזק לנוכח ריבוי הילדים החולים בשנים האחרונות. בשנים האחרונות יש ביקוש רב של משפחות חולי סרטן הפונות למשרדי לב מלכה בבקשה להשתתף במחנות הנופש, אך נדחים בשל אילוץ תקציבי.

ערבים נכנסו לשכונה החרדית והכו אברכים באלות

מספר צעירים רעולי פנים נכנסו הלילה לשכונה החרדית בהדר שבחיפה, הכו אברכים שיצאו משיעור 'דף היומי', וכשהם רעולי פנים החלו לצעוק 'איטבח אל יהוד', רק לאחר מרדף שארך מספר דקות, הצליחו לעצור חמישה מהם שהובאו לחקירה במשטרה, אחד האברכים הוכה עם מקלות בפניו.

מעמד קביעת המזוזות במרכז התעסוקה החדש של אהל שרה

בקביעת המזוזות התכבדו ראש העיר חנוך זייברט, המשגיח דישיבת סלבודקה הרה"צ רבי אברהם פולק שליט"א, יו"ר עמותת אהל שרה, חבר הכנסת הרב יעקב אשר, וידיד אהל שרה וחבר הנהלת קרן וואהל ר' דניאל דובר מלונדון.

באגד מבהירים: למרות השביתה - מחר תחבורה כרגיל

למרות איומי ההסתדרות על שביתת אזהרה בת יום אחד מחר בחברת אגד, מבהיר דובר החברה רון רטנר: הפרסומים הבלתי אחראים לפיהם לא יהיו אוטובוסים מחר הם חציית קו אדום של ההסתדרות וועד העובדים.

הכנסת אישרה סופית: שכר המינימום יעלה

מליאת הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הצעת החוק להעלת שכר המינימום עד ל-5,000 ש"ח בחודש. יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן אמר בתגובה כי מדובר ב"בשורה חשובה לרבע מכוח העבודה בארץ".

שניים מצוות הקמפיין של מפלגת יחד פרשו מתפקידם

מכה קלה בכנף? איתן דור-שב ושיר שגיא, הפסיקו הבוקר את עבודתם עבור מפלגת "יחד" בראשות אלי ישי, לטענתם בשל אילוצים תקציביים, וכי הדבר נעשה ברוח טובה ובהסכמה.

סקר TGI: עלייה בכמות המאזינים החרדים לקול ברמה

למרות התהפוכות הרבות שעברו על תחנות הרדיו החרדיות בשנה האחרונה, מאבק שגרר התבטאויות של רבנים בעד ונגד התחנות, וכן מעברי שדרנים בין התחנות, שומר רדיו קול ברמה על המקום הראשון בין התחנות החרדיות, ואף רושם עלייה משמעותית בנתוני ההאזנה בתוך המגזר החרדי.

סינגל בכורה לילד הפלא נהוראי תורג'מן: ילד לעולם

סינגל בכורה לנהוראי תורג'מן, ילד הפלא (11) מחדרה. לראשונה הוקסמנו מקולו בלהיט של הזמר אלעד שער - "אב הרחמים".

הרב פנחס ברייער מגיש: 'הנני בידך'

מי לא מכיר את לחנו המוכר והמרגש של הרב פנחס ברייער 'השבעתי' שהצליח ופרץ את כל גבולות המגזר ונגע בכל מי שיש בקרבו לב יהודי חם ופועם. עכשיו המלחין הנודע עושה זאת שוב בשילוב כוחות עם אחיו הזמר אהרלה ברייער בלחן חדש ומרטיט במילים לא שגרתיות מחזקות ומעודדות כל נפש.