ז' שבט תשפ"א
מפתח לפרנסה
חיים ברקוביץ י"ג אדר תשע"ו    17:11 יריד הפרנסה של מפתח בית שמש יוצא לדרך

יריד ה"פרנסה" של מפתח בית שמש יוצא לדרך. במסגרת פעילות מפתח - מרכזי פיתוח תעסוקת חרדים, מיסודם של ממשלת ישראל - משרד הכלכלה, ארגון ג'וינט ישראל – תבת ובשיתוף עיריית בית שמש מתנ"ס 'גוונים' - מוזמנים כלל תושבי העיר להשתתף ביריד התעסוקה הגדול.

בואו לפגוש מקרוב מעסיקים מהעיר וסביבותיה, ולהיפגש עם נציגי העירייה לשיח פתוח במסגרת פאנל רחב.

היריד יתקיים אי"ה ביום רביעי ט"ו אדר א' (24.2.16) במתנ"ס 'גוונים', נחל דולב 16, רמה א'. הגברים מוזמנים להגיע בין השעות : 12:15-16:00. הנשים מוזמנות להגיע בין השעות: 10:00-12:00.

היריד יכלול מפגש עם מעסיקים פוטנציאליים אשר יציעו משרות ייחודיות להגברת התעסוקה בקרב תושבי העיר, דוכני מוסדות לימוד ומרכזי הכשרה מקצועית.

בנוסף יהנו באי הכנס מהרצאות מקצועיות ואבחונים תעסוקתיים - הכל תחת קורת גג אחת. יתרה מכך, על סדר היום הדרך החיובית לפתרון כלכלי - הרב צבי סילבר יועץ פיננסי מומחה למשקי בית. עתיד התעסוקה בבית שמש - פאנל בהנחיית אבי מימרן, בהשתתפות ראש העיר הרב משה אבוטבול ונציגי העירייה: הרב ישעיהו ארנרייך ממונה תיק חינוך ויו"ר דירקטוריון מי שמש, הרב שמואל גרינברג סגן רה"ע וממונה תיק התחבורה, הרב יגאל חדד ממונה תיק רווחה, הרב שמעון גולדברג ממונה אגף שיפור פני העיר. בנוסף תתקיים הגרלה על מחשב נייד בין כל המשתתפים. הכניסה חופשית. כיבוד קל במקום.

בהנהלת מפתח מדגישים כי במגזר החרדי מסתכלים אחרת על מקום העבודה, עבור הגבר או האישה החרדית זהו מקור להבאת פרנסה לבני הבית. במסגרת היריד, יוצעו לתושבי העיר מגוון אפשרויות העסקה בשורה ארוכה של תפקידים המותאמים לצרכי האוכלוסייה החרדית, הן מבחינה סביבת העבודה והן מבחינת שעות העבודה. עוד הם מציינים כי מעסיקים רבים מתעניינים ביריד זה לאור המאפיינים המיוחדים של אוכלוסייה זו. אנו רואים יותר ויותר מעסיקים המאמינים בכח העבודה החרדי, ובשיתוף פעולה מתאים ניתן לשפר באופן משמעותי את רמת ההכנסה תוך שמירה על הצביון ואורח החיים החרדי.

לא בכל יום מתקיים מפגש ישיר בין מעסיקים לדורשי עבודה. תושבי העיר הביעו התעניינות גבוהה לגבי היריד, ואנו מעריכים כי מאות מתושבי העיר צפויים להשתתף, כולנו תקווה שמשפחות רבות נוספות יצטרפו למעגל העבודה וירחיבו משמעותית את כלכלת ביתם.

הנהלת מפתח מזמינה את כל מחפשי עבודה בעיר להגיע ולהתרשם ממגוון הצעות העבודה, וממליצים להגיע מוכנים עם קורות החיים. ניתן להיעזר במרכז בכתיבת קו"ח שיהיו מוכנים לקראת היריד ולהכין משפטי רקע אודותם על מנת שיוכיחו את כישוריהם בצורה מיטבית בעיני המעסיקים.

רוסיה: הצלחה רבה לסמינר "יחד" לצעירים יהודים י"ט תמוז תשע"ח
שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל י"ט תמוז תשע"ח
בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו ט"ז תמוז תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי