כ' תמוז תש"פ
בכיוון הנכון
תוכן שיווקי כ"ב אדר תשע"ו    18:59 הסטארטאפ יצא לדרך

תוצאות טובות ליריד הסטארטאפ החדשני שהתקיים במרכז 'כיוון': חברות ההזנק הגדולות בירושלים מגייסות את הכוח והמוח החרדי לרעיון הבא.

כמאה חרדים תושבי ירושלים השתתפו ביריד הסטארטאפ המקצועי שערך מרכז 'כיוון' ביום חמישי האחרון. ביריד התרשמו המשתתפים מחברות הסטארטאפ המובילות בירושלים, והגישו מועמדות למשרות חמות בשוק ההייטק, כשהחברות שזיהו את ההזדמנות שלהן לזינוק באמצעות כוח העבודה החרדי הידוע כאיכותי ויוזמתי, הציעו למשתתפי היריד להתקבל לעבודה אצלן כאפשרות להתקדמות ולפריצת דרך בעולם הסטארטאפ המתפתח.

היריד המושקע שהפיק מרכז 'כיוון', עוצב בשפת הסטארטאפ המביעה מקוריות וחשיבה מחוץ לקופסא, בנראות מקצועית מלאת צבעוניות ומעוף. עוד בטרם קליטת המועמדים ליריד, נפתח היום בקבלת המעסיקים המשתתפים ביריד, בחדר מעוצב לצד בר בופה עשיר, ומתנה אישית ויוקרתית. למעסיקים חולק פולדר מעודכן על סטטיסטיקות שונות הנוגעות לעולם הסטארטאפ, ומידע נרחב על נוהל כלי סיוע למעסיקים שעל ידי מרכז 'כיוון'. לאחר שמנכ"ל מרכז 'כיוון', יחיאל אמויאל, נשא את דבריו והציג את המרכז בפני המעסיקים, הציג כל מעסיק את פרופיל החברה שלו בפני המעסיקים השותפים.

היריד נפתח למשתתפים שסוננו מראש על ידי ראיון טלפוני ממוקד, שמטרתו היתה ייבוא קהל מתאים הכולל מפתחים בעלי השכלה רלוונטית וניסיון מקצועי או בוגרי תארים בתחום.
 
המשתתפים התקבלו בעמדות רישום לשיחת אינטק מקוצרת, בה הוענק להם גם שי אישי ותעודת זהות מפורטת על חברות הסטארטאפ ביריד, בעזרתה יכלו ללמוד על החברות השונות ולבחור למי מהן להגיש מועמדות.

לאחר שיחת האינטק הכירו המשתתפים את עמותת Made In JLM המקדמת את קהילת ההייטק והסטארטאפים בירושלים, שהיתה שותפה מרכזית להצלחת היריד. ומשם המשיכו להכרות אישית ולראיונות מול המעסיקים השותפים בכנס. מצד המעסיקים צוינה התרשמות גבוהה מקהל משתתפי היריד שהוכיחו פוטנציאל ויכולות מקצועיות, וחלק גדול מן המשתתפים זומנו לראיון נוסף, במטרה לשלבם בחברות השונות.

במרכז 'כיוון' מסכמים בסיפוק רב את היריד המוצלח. "היריד הפתיע אותנו מעל ומעבר, יותר משתתפים משציפינו כבר עברו לשלב ב'- תהליך קבלה למשרה מול חברות ההזנק השונות. אנו מרגישים כי המטרה הוגשמה- להכיר לעולם ההייטק את כוח העבודה החרדי והיכולות הגבוהות שלו, ולהביא לשיתוף פעולה שיוביל לזינוק הם של החברות והן של המועמדים".
 


צפו: כמעט אסון – הנהגת הערבייה נסעה בנתיב של הנהג החרדי ג' תמוז תשע"ז
רוצה לברר לעומק על תואר בעבודה סוציאלית? כ"ה אלול תשע"ה
דרעי: לשים קץ לאפליית חרדים בשירות הציבורי כ"ט תמוז תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
שר הרווחה ב'סולם': כסף שחוזר מהרווחה לאוצר - כישלון שלי יעקב עזרא
נפצעתם בעבודה? הנה כמה דברים שחשוב לבדוק תוכן שיווקי
מופע להקת "מחול על גלגלים" תתקיים בתאטרון ירושלים רחלי לוין
תלמידי מגמת עיצוב בתי הכנסת של 'פרוג' בסיור עיצובי ארון הקודש יעקב עזרא
נציגי משרד ראש הממשלה ביקרו במעון 'סולם' יעקב עזרא
למדור לימודים ותעסוקה