י"ד סיון תש"פ
מזוזה לשמירה
אבי אפלבוים י"ב אדר ב תשע"ו    20:41 האדמו"ר מבעלזא קבע מזוזה בפתח חדרי הניתוח החדשים בהדסה

13 חדרי הניתוח חדשים ממוקמים בעומק האדמה ונבנו בכפוף לדרישות מיוחדות של פיקוד העורף. כ"ק מרן אדמו"ר מבעלזא שליט"א שיבח את הנהלת המרכז הרפואי על פעילותם הרבה בהתאמת המרכז הרפואי לצורכי ציבור שומרי התורה והמסורת.

במעמד מיוחד בהשתתפות הנהלת המרכז הרפואי הדסה, מנהלי חדרי הניתוח, קבע כ"ק מרן אדמו"ר מבעלזא שליט"א מזוזה בפתח המבוא ל- 13 חדרי הניתוח חדשים, הממוקמים בעומק האדמה ונבנו בכפוף לדרישות מיוחדות של פיקוד העורף.

המשנה למנכ"ל המרכז הרפואי 'הדסה' אורן לוי סיפר על חדרי הניתוח החדשים, שהם בנויים להתמודד עם כל האיומים המוכרים, וערוכים לפעול כרגיל בכל מצב חירום עתידי. הציוד המתקדם, הנמצא בכל אחד מהחדרים, כולל בין היתר, מכשור לביצוע ניתוחים בעזרת מערכות ממוחשבות ומערכת הדמיה הממוקמות בתוך חדר הניתוח וכן תשתית אופטית ותאורה מיוחדים.

יש לציין כי בתהליך התכנון נלקחו בחשבון מאות פרטי מידע שנאספו מהצוותים המקצועיים, נותחו, עובדו וגובשו לתובנות הבאות לידי ביטוי בתכנון ההנדסי ובתשומת הלב לפרטים הקטנים ביותר. חדר הניתוח המיוחד ביותר הוא "החדר ההיברידי".

מדובר בחדר ניתוח פורץ דרך המשתרע על פני 83 מ''ר ומצויד במכונת סיטי מיוחדת. החדר מיועד לניתוחים מורכבים, לרבות ניתוחי טראומה מצילי חיים, ומאפשר למספר צוותים מתחומים שונים, לבצע פעולות כירורגיות במקביל.

לאחר מכן, ערך מרן האדמו"ר שליט"א מעמד "לחיים" ובירך את הנהלת המרכז הרפואי שיהיה להם סייעתא דשמייא בכל מעשי ידם ויהיו שליחים נאמנים בריפוי חולים.

רב המרכז הרפואי הרב משה קליין הציג לאדמו"ר את הפתרון הראשון מסוגו בעולם לסאגת 'טומאת כוהנים' שמעסיקה כל בית חולים ממוצע. מדובר בפיתוח טכנולוגי שאין לו אח ורע בשום מקום בארץ ובעולם, כדי לפתור את סאגת 'טומאת כוהנים'.

אם עד היום, היו משגרים עובד להדביק פתק בכניסה לבית החולים המתריע על נפטרים ל"ע שנמצאים בקרבו, מה שמביא לעיתים לעיכוב בהודעה, הרי שמעתה, לא עוד. פתחנו מכשור טכנולוגי שמתריע באורח מידי על המצאו של נפטר בבית החולים. הדבר קורה בסנכרון מלא מיד עם הודעת הפטירה שמנפיק הרופא במחשבי בית החולים", ציין רב המרכז הרפואי.

בסיום הביקור שיבח האדמו"ר שליט"א את הנהלת המרכז הרפואי על פעילותם הרבה בהתאמת המרכז הרפואי לצורכי הציבור שומרי התורה והמסורת בכל הקשור לענייני שבת, כשרות, צניעות וטומאת כוהנים.


אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים ה' תמוז תשע"ח
הדסה: יום עיון ליועצות חינוכיות לתמיכה בהורי ילדים חולים כ"ט סיון תשע"ח
הדסה עין כרם: ניתוח אורתופדי נדיר השיב את יכולת ההליכה ז' אייר תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות