כ"ט שבט תש"פ
על כוס יין
מערכת אתר לדעת כ' אדר ב תשע"ו    18:02 יקבי כרמל מציעה מגוון רחב של יינות לארבע כוסות ולחג הפסח

תרבות היין בישראל מתפתחת ואתה גם יקבי כרמל, שמובילים את עולם היין כבר למעלה מ-130 שנה. היקב ההיסטורי הגדול של המדינה הצליח להתחדש בשני העשורים האחרונים.

כלל מצוות פסח, מצה ומרור בולטת במיוחד מצוות שתיית ארבע כוסות יין עליה אף נאמר כי אפילו עניים המתפרנסים מצדקה מחויבים בארבע כוסות. בגמרא אף מסופר על רבי יהודה שהקפיד על שתיית ארבע כוסות בליל הסדר למרות שבשל כך סבל ממיחושים "מפסח ועד עצרת".

החלק הארי של מכירות היין השנתיות בארץ מתבצע בחגי ישראל, בייחוד בחגי תשרי ובפסח אז עולה הצריכה בכ-40-50% - כאשר השיא נרשם כצפוי לקראת חג הפסח. מבדיקות שנערכו בענף השיווק עולה כי משפחה ממוצעת בישראל מוציאה בין 250 ל-500 שקלים על יינות לחג.

תרבות היין בישראל מתפתחת ואתה גם יקבי כרמל, שמובילים את עולם היין כבר למעלה מ-130 שנה. היקב ההיסטורי הגדול של המדינה הצליח להתחדש בשני העשורים האחרונים, עבר מהפך ומייצר כיום יינות שזוכים בפרסים ותעודות הוקרה בתחרויות בארץ ובעולם כולו. החזון של הברון דה רוטשילד מתגשם. לקראת חג הפסח מציעים ביקבי כרמל שלוש סדרות בסיס מצוינות, המעניקות תמורה גבוהה לכל טעם ולכל כיס, עם יינות המעניקים חוויה של שתיה מהנה בכל עת ובכל אירוע:

סדרת Selected– הסדרה ביססה את מעמדה לאורך יותר מ-40 שנים, כסדרת יין מובילה, המעניקה תמורה גבוהה למחירי היין הנוחים. בסדרה מגוון יינות וזנים: לבנים, מבעבעים, סמוקים ואדומים, יינותהמותאמים לחיך הישראלי. היינות צעירים, קלילים ורעננים. בשוק יינות סלקטד אדומים משנה שישית כמו, סלקטד קברנה מרלו וסלקטד קברנה מרלו שיראז.

סדרת Private Collection- הסדרה המוכרת והידועה מזה למעלה מ-35 שנים, השתדרגה מאוד בשנים האחרונות בטיב היינות. בסדרה מגוון גדול של יינות מהזנים המוכרים ביותר, המתאימים לכל טעם ודרישה. יינות בעלי אופי צעיר, פירותי ורענן. יינות הסדרה האדומים ללא חשש שביעית.

'הסדרה האזורית' - סדרה ייחודית של יינות משובחים המייצגים את מיטב אזורי היין של ישראל. 'אזורית' של יקבי כרמל מוכיחה עצמה שנה אחר שנה, בתחרויות היין המוערכות ביותר, כסדרה עם היינות שנותנים את התמורה הטובה והמלאה ביותר למחיר. יינות הסדרה ללא חשש שביעית.

לצד סדרות הבסיס, הסדרות המוכרות והמובילות בשוק, היקב מציע שתי סדרות פרמיום, סדרת כרמל ויניארדס וסדרת הכרמים היחידניים, סינגל ויניארד. שני היינות המובילים של היקב הם לימיטד אדישן ומדיטרניאן.

יינות יקבי כרמל כשרים לפסח למהדרין בד"ץ מהדרין בראשות הגר"א רובין שליט"א, ללא חשש שביעית. להשיג ברשתות השיווק ובמבצעים מיוחדים לקראת חג הפסח!


רוסיה: הצלחה רבה לסמינר "יחד" לצעירים יהודים י"ט תמוז תשע"ח
שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל י"ט תמוז תשע"ח
בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו ט"ז תמוז תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
יצא לאור ספר 'משלי' עם פירוש 'כאיל תערוג' מערכת אתר לדעת
"להתחיל מבראשית בפעם הרביעית" - שבת טיש ד' צבי גלברד - רוסיה
מתנות ייחודיות מוצעות ב'שמחונים' לקראת ט"ו בשבט מערכת אתר לדעת
"להתחיל מבראשית בפעם השלישית" - שבת טיש ג' חיים ברנרזון
'יקבי ברקן' גאים להשיק: בציר חדש ליין קברנה סוביניון מערכת אתר לדעת
למדור על המדף