י"ג חשון תשפ"א
המלצה חמה
אשר הלפרין כ"ג אייר תשע"ו    19:59 מקלב: כל הורה יכול לאחל לעצמו לתת לילדיו דירה בתל ציון

ח"כ מקלב סייר בבניינים ההולכים ונבנים ובבניינים שכבר נשלם האיכלוס בהם בפרויקט הבניה הגדול הנבנה בידי החברות בתי אמנה וש.א.ג (ולול) בניה ופיתוח. בישיבת עבודה שהתקיימה עם פרנסי תל ציון הבטיח להמשיך ולעמוד לימין תל ציון.

שעות ארוכות הקדיש חבר הכנסת אורי מקלב לביקור עבודה מקצועי ומקיף בתל ציון ובפרויקט הבניה של החברות בתי אמנה וש.א.ג (ולול) בניה ופיתוח בע"מ.

את הסיור הוביל מר מוטי גלסטר מנהל הפרויקט בתל ציון מטעם חברת "בתי אמנה" וכן צביקה אייכל מנכ"ל משותף ב"ש.א.ג (ולול) בניה ופיתוח" - החברה הבונה את הפרויקט בתל ציון. כמו"כ השתתפו בסיור פרנסי היישוב ובהם: יו"רהנהלת תל ציון דוד אזולאי, מנהל תל ציון נחמניאל סבן, יו"ר דגל התורה בתלציון וחבר הנהלת הישוב בנימין לווינשטיין, חבר מועצת "מטה בנימין" יעקב רוזנשטיין, חבר הנהלת תל ציון אברהם אביטל, שלום קולדצקי משה גרשוני - מראשי התאגדות הקהילות, מנכ"ל חברת חלק ונחלה" המשווקת את הפרוייקט יעקב קוליץ ומנהל השיווק אריה זילבר.

במהלך סיורו קיבל ח"כ מקלב סקירה מקיפה על התקדמות הפרויקט ועל תחילת שלב האכלוס של עשרות אברכים ומשפחות שכבר מתגוררות בבניינים הראשונים.

בביקור ובפרוייקט התמקד מקלב בשני נקודות מרכזיות. ראשית ביקש מקלב לשמוע ובעיקר לראות את התקדמות הבניה המואצת במקום. בסקירה מקיפה אודות כך שמע מקלב מפי מוטי גלסטר וצביקה אייכל אודות קצב הבניה המואץ, איכות הבניה הגבוהה ובעיקר אודות התוכניות לעתיד להכפלתה ושילושה של תל ציון, תוכניות אשר כבר נמצאות בעבודה.    

לאחר סקירה זו ביקש מקלב לראות כיצד באים הדברים לידי ביטוי מעשי באמצעות ביקור בדירה לדוגמה. בביקור זה התבטא מקלב ואמר שכעת הוא רואה בעיניו כיצד תוכניות ודיבורים הופכות למציאות שלעיתים אף עולה על הנאמר. מקלב הוסיף ואמר שבשני כובעיו, הן כאיש העוסק שנים בעשיה ציבורית והן כאב לילדים הרוצה בעבורם את הטוב ביותר, הוא בטוח שכל הורה יכול לאחל לעצמו לתת לילדיו דירה בתל ציון.

עם סיום הסיור נטלו את שרביט ההובלה פרנסי תל ציון תוך שבדרכם לישיבת עבודה במשרדי ההנהלה הציגו הם בפני מקלב את תנופת הבניה הציבורית בתל ציון הכוללת בנין תלמוד תורה שכבר אוכלס, כיתות גן ומעונות ילדים המצויים בעיצומה של הבניה ובנין סמינר שבנייתו החלה לאחרונה. בישיבת עבודה מקיפה ומקצועית נידונו הדרכים לשפר עוד יותר את רמת השירות לתושב בתל ציון תוך שבמהלך הישיבה שלף מקלב מספר פעמים את פתקאותיו הידועות ורשם לעצמו נושאים שונים לטיפולו לטובת ורווחת תושבי תלציון.

ח"כ אורי מקלב שיבח את התפתחותו תל ציון המהווה מקום של תורה במלוא מובן המילה סמוך ונראה לירושלים. "התרשמתי כי מדובר בקבוצה של אנשים רציניים, מקצועיים ומסורים. אמורים הדברים הן לגבי מנהלי פרוייקט הבניה המרשים והן לגבי פרנסי הישוב". מקלב הוסיף ואמר "אני וצוות לשכתי נסייע בכל מה שנדרש ע"מ שהיישוב תל ציון ימשיך לגדול, להתרחב ולפרוח".


דרעי: תל ציון מהווה פתרון מיטבי לציבור החרדי ל' סיון תשע"ו
תל ציון: ח"כ יואב בן צור קיים ביקור רשמי ביישוב כ"ט סיון תשע"ו
אבנים על האוטובוס בדרך לתל ציון כ"ט אייר תשע"ו
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. וועד נכשל
01/06/2016
מנחם
חבל חבל שחברה כאלה מנהלים את היישוב פשוט כל יום שעובר והם יושבים במנהלת היישוב יורד ויורד בגשמיות וברוחניות עם בניית האולפנה לבנות בתוך אזור מגורים חרדי . פשוט בושה
הגב לתגובה
2. תל ציון
01/06/2016
אסף
בבקשה תטפלו קודם במפגע הרוחני של האולפנה אני לא מבין איך ועד כזה ממשיך לכהן בושה וגלימה שאלו הם נבחרינו
הגב לתגובה
3. תושב היישוב
02/06/2016
יאיר
בס"ד היישוב תל ציון יכול להתפתח מאוד רק שהיור' הנוכחי לא מזיז אצבע למען היישוב וכל פועלו זה למסכן את עצמו בעיני הציבור שיירחמו עליו .
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי