ז' שבט תשפ"א
חנוכת הבית
אשר הלפרין כ"ט סיון תשע"ו    16:34 עמנואל: 32 שנה לאחר שלא נבנה בנין אחד - נחנך בנין חדש

בראשות רבנים ואישי ציבור: בטקס מרשים נחנך הבניין החדש הראשון בקריה החסידית בפרויקט 'נווה אור' בעמנואל ונמסרו המפתחות לדיירים הראשונים. ראשי הפרוייקט וסגן השר פרוש השתתפו בחנוכת הבית.

בטקס מכובד ורב רושם נערכה חנוכת הבית ומסירת המפתחות לבניין החדש שנבנה בקריה החסידית בעמנואל, הראשון בפרוייקט 'נווה אור'.

את המעמד המרשים כיבדו בהשתתפותם רב הקהילות החסידיות בעמנואל הרה"ג יצחק מאיר בר לב, סגן שר החינוך מאיר פרוש, ראש מועצת עמנואל עזרא גרשי, מ"מ ראש המועצה, סגניו וחברי המועצה, מנכל המועצה מר אברהם שפירא, יזמי הפרויקט ונציגי החברה הבונה: אלכס פסל, וולוול הורוביץ, אבישי ואך, דוד ואלעד פסל. כמו כן נכחו משווקי הפרויקט נתן רוזנבלט, אליעזר בילר ואהרון אלישיב.

עוד לפני שנפתח הטקס קיימו המשתתפים סיור בדירות המוכנות והביעו את התרשמותם הרבה מגודל הדירות, מצורת הבנייה, מאיכות הגימורים ומההשקעה הפרטנית של בוני הפרויקט. האורחים שוחחו עם המשפחות שרכשו את הדירות וייכנסו בשבועות הקרובים לדירתם.

כנואם הראשון כובד הרה"ג יצחק מאיר בר לב ששיבח והודה בדבריו לראשי חברת 'נוה אור' על היוזמה לבנות ולפתח את היישוב עמנואל והדגיש כי רואים את המסירות שלהם למען הצלחת הפרויקט.

אחריו נשא דברים סגן שר החינוך מאיר פרוש המלווה במשך שנים את פריחתה ושגשוגה של עמנואל. פרוש הפועל רבות למען מצוקת הדיור רואה בעמנואל חלק מהפתרוןלכלל הקהילות.

פרוש פתח בדבריו וציין כי הוא נרגש להגיע למקום ולראות את הבניין עומדעל תילו וסיפר כי רק לפני פחות משנה וחצי הגיע להנחת אבן הפינה לאותו בניין. פרוש התחייב להמשיך לפעול ולסייע לפיתוח היישוב עמנואל כחלק מסיוע למען הבנייה בהתיישבות.

אחריו נשא דברים ראש המועצה עזרא גרשי שפתח בדברי שבח למנהלי ויזמי הפרויקט והדגיש כי מבחינתו מדובר ביום היסטורי ומרגש. גרשי ציין כי 32 שנהלא נבנה בניין בעמנואל, והנה הגיעו ראשי חברת 'נוה אור' והיו הנחשולים הראשונים שקמוובנו. גרשי ציין עוד כי בעבר חשב שהיעד הוא 1700 דירות נוספות בעמנואל, אך גילה לאחרונה כי ניתן יהיה בעתיד לבנות לא פחות מ-4100 דירות בעמנואל.

את הטקס סיים זאב ולול הורוביץ מנכ"ל חברת שאג ולול ייזום ופיתוח, אחד השותפים בפרויקט ומי שבונה בפועל את הפרויקט. זאב ולול הורוביץ הודה נרגשות לסגן השר פרוש שמלווה אותם מתחילת הדרך ולראש המועצה שעומד לימינם מידי יום ביומו. הורוביץ הכריז כי הוא רואה בעמנואל יעד ברור מאוד והוא כבר בימים אלו מתחיל בבניית ארבעת הבניינים הנוספים של המתחם הנוכחי וסך הכל יהיו במתחם 150 דירות, כאשר במקביל מתחילים בחברה להכשיר את השטח הנוסף שבו ניתן יהיה לבנות עוד 400 דירות. "עמנואל תהיה עיר שתהווה מודל ודוגמה" אמר. 


עמנואל: ח"כ אייכלר סייר בפרויקט 'נווה אור' כ"ח חשון תשע"ז
20 משפחות ייכנסו לדירתם בקריה החדשה "נווה אור" בעמנואל כ"ג סיון תשע"ו
הושלמה בניית בניין בפרויקט הבניה 'נווה אור' בעמנואל ג' טבת תשע"ו
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. עזבו, העיר מתה
06/07/2016
חיים

הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי