כ' תמוז תש"פ
תעודות הצטיינות
אשר הלפרין י"ד תמוז תשע"ו    14:04 שבחים למסיימות קורס לאיור ולצילום דיגיטליים בלומדה

בסיום השקת התערוכה, חולקו תעודות למצטיינות קורס איור ועיצוב דיגיטליים וקורס צילום ועריכה דיגיטליים, שהתקיימו במימון משרד המדע והטכנולוגיה והחלל, בשיתוף הרשות לפיתוח ירושלים, קרן קמ"ח ומרכז "כיוון".

תערוכת הגמר, שהושקה השבוע בידי בוגרות קורסי ההכשרות של "לומדה"- המכון החרדי ללימודי מקצוע, הותירה את כל מבקריה, פעורי פה. הצגת התערוכה, וחשיפת תיקי העבודות של התלמידות, שסיימו זה עתה את לימודיהן.

התערוכה המרהיבה, כללה מבחר מייצג של עבודות, שבהחלט אפשר להגדירן כאומנות של ממש, פרי-יצירתן של בוגרות שני קורסים, שכל אחד מהם, נמצא במקום אחר בסקאלה. האחד, איור ועיצוב דיגיטלי; והאחר, צילום ועריכה דיגיטאליים.

בטקס, נחשפו המבקרים והמכובדים לגלריות מרשימות ואמנותיות של פורטרטים, רישומים, ואלמנטים אחרים. בחד גיסא - כאלה שנוצרו באיור, ובאידך גיסא - כאלה שנוצרו בצילום. המכנה המשותף ביניהם, היתה הרמה המקצועית והחדשנות הטכנולוגית. 

הקורסים התקיימו בשנה האחרונה, בקצב אינטנסיבי, והעניקו מקסימום ידע במינימום זמן, וכמיטב המסורת של מכון "לומדה", הצועד במשך למעלה מחצי יובל של שנים, עם מערכי לימודים והכשרות מקצועיות במבחר תחומים שימושיים.

בתום הסיור המאלף בתערוכה המיוחדת, פנו אישי הציבור והמכובדים, לטקס חגיגי של חלוקת התעודות לתלמידות שסיימו בהצלחה את הקורסים.

הרב מיכאל וינט, מנהל מערך הלימודים ב"לומדה", שהנחה את הטקס,קידם במילים חמות את המנכ"ל החדש של משרד המדע, הטכנולוגיה והחלל, אל"מ (במיל.) פרץ וזאן.

מנכ"ל המשרד, מר וזאן, דיבר בשבחן של העבודות, כפי שהתרשם בתערוכה, והביע בטחונו, כי הקורס יסייע לקידום התעסוקה של משתתפות הקורס.

נתנאל מזא"ה, מנהל אגף מדע וקהילה במשרד המדע, אמר בדבריו, כי המיזם הזה היווה מודל לחיקוי במקומות אחרים והוא מציב יסודות נכונים לתעסוקה עתידית ולצמצום פערים.

אודי בן-דרור, סמנכ"ל הרשות לפיתוח ירושלים, ציין, כי מה שמייחד את הפרויקט, הוא שיתוף הפעולה בין מספר נכבד של גופים ומשרדים, שהניב עשייה כה-מבורכת.

יוסף דייטש, סגן ראש עיריית ירושלים, אמר בדברי ברכתו, כי ערך נעלה נוסף יש בקורסים, מלבד עצם המקצוע: שימור ההווה, הנצחת המסורת היהודית, והנחלתם לדורות הבאים.

דוד אפשטיין, נציג קרן פליישר, אשר סייעה להקים את מרכז ההשמה של מכון "לומדה", דיבר על חשיבות ההשתלבות בעולם התעסוקה.

ישראל קלרמן חבר מועצת עיריית ירושלים, עו"ד אברהם יוסטמן סמנכ"ל קרן קמ"ח, ואליהו וינד ראש תחום תעסוקת חרדים בעיריית ירושלים, השמיעו דברי ברכה, ושיבחו את הרמה המקצועית של העבודות.

נציגת התלמידות הודתה לכל הגופים שהביאום הלום: היא ציינה שהקורס הצליח לעשות את הבלתי-אפשרי: לתת במינימום זמן, מקסימום של הספק. הקורס היה מתוכנן ביסודיות ובשלימות, מהשלבים הכי בסיסיים עד ה'פינישים', וגם נותן כלים להתמודד גם עם קשיים ואתגרים בעבודה.

גב' רבקה ירוסלבסקי, מנכ"ל מכון "לומדה", שחילקה את התעודות, שיבחה את צוות הקורס – הרכזת, סגל המורות והתלמידות. "ההנאה הגדולה ביותר שלנו היא לראות את פירות העמל וההשקעה", ובישרה כי לאור ההצלחה, עומד להיפתח עתה רישום למחזורים חדשים של קורס איור דיגיטלי וקורס צילום דיגיטלי.


בוגר קורס ייננות מכון "לומדה" זכה בתחרות "אשכול הזהב" ג' סיון תשע"ו
אגף חדש בן 5 כיתות נחנך ב"קמפוס שטראוס י"ט טבת תשע"ו
השקעת בלימודים ולא נקלטת בשוק העבודה? ב' אייר תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. פרטים
20/07/2016
מלכי
על הקורס החדש איפה מקבלים? מחיר? תאריך פתיחה? כמה ימים בשבוע? שעות? ועוד ועוד
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
שר הרווחה ב'סולם': כסף שחוזר מהרווחה לאוצר - כישלון שלי יעקב עזרא
נפצעתם בעבודה? הנה כמה דברים שחשוב לבדוק תוכן שיווקי
מופע להקת "מחול על גלגלים" תתקיים בתאטרון ירושלים רחלי לוין
תלמידי מגמת עיצוב בתי הכנסת של 'פרוג' בסיור עיצובי ארון הקודש יעקב עזרא
נציגי משרד ראש הממשלה ביקרו במעון 'סולם' יעקב עזרא
למדור לימודים ותעסוקה