ח' תשרי תשפ"א
ברכת הדרך
יעקב עזרא כ"ח תמוז תשע"ו    14:35 ראשי ארגון 'הצלה' ומד"א התברכו אצל גדולי ישראל

בין היתר ביקרו אצל רב העיר ב"ב הגרמי"ל לנדא וחבר מועצת גדולי התורה כ"ק מרן האדמו"ר ממודז'יץ. רבני ואדמו"רי העיר שיבחו את שיתוף הפעולה המלא של מד"א וארגוני ההצלה המסונפים לה אשר פועלים תחת הנחיות הלכתיות מדוקדקות.

מנהל מד"א מרחב דן הנכנס מר איציק בן אהרון וראשי ארגון 'הצלה' הפועל בשיתוף פעולה עם מד"א קיימו שרשרת ביקורים כדי להתברך אצל גדולי ישראל בבני ברק.

שבועות ספורים אחרי כניסתו לתפקיד הגיע מנהל מד"א מרחב דן מר איציק בן אהרון יחד עם משלחת של הנהלת ארגון הצלה בראשות יו"ר הארגון אשר שלומוביץ, להתברך אצל רבני ואדמו"רי העיר.

בין היתר ביקרה המשלחת והתברכה אצל המרא דאתרא רב העיר הגאון רבי משה יהודה לייב לנדא שליט"א וכן אצל חבר מועצת גדולי התורה כ"ק מרן האדמו"רממודז'יץ שליט"א.

במהלך הביקורים הדגישו חברי המשלחת את שיתוף הפעולה ההדוק שיש בין הנהלת מד"א לבין ארגוני ההצלה הפרוסים בכל רחבי הארץ, כאשר מד"א מעניק את כל הליוויה מקצועי רפואי ורבני ארגוני ההצלה קובעים בכל הנושאים ההלכתיים.

רבה של בני ברק הגאון רבי משה יהודה לייב לנדא שיבח את שיתוף הפעולה ההדוק בין מד"א לארגוני ההצלה ואמר כי למד"א יש זכות גדולה בעקבות שיתוף הפעולהעם ארגון 'הצלה'.

יו"ר הארגון שלומוביץ הרחיב במהלך המפגש כי כיום תחת ארגון הצלה בלבד יש כ- 800 מתנדבים שפרוסים ברחבי הארץ וכי רק לאחרונה נפתחו סניפי הצלה נוספים בדרום ובצפון. עוד הרחיב על שיתוף הפעולה שיש להצלה עם ארגוני ההצלה החרדים ביניהם עם צוות הצלה, הצלה פ"ת, הצלה אלעד, הצלה בית שמש, הצלה מודיעין עילית, הצלה כפר חב"ד, הצלה צפון, הצלה דרום, הצלה יבניאל, הצלה רחובות, הצלה ביתר, הצלה מירוןועוד.

במהלך הביקור אצל כ"ק האדמו"ר ממודז'יץ התפתח דיון הלכתי מרתק על הנושאים המורכבים סביב שבתות וחגים. מנהל מד"א מרחב דן הנכנס איציק בן אהרון הדגיש כי בכל הנושאים הללו מקבל מד"א את הנחיות הרבנים ופועלים אך ורק על פי דעת רב ארגון הצלה הגאון רבי שמואל אליעזר שטרן.

במהלך הביקורים אצל מרנן ורבנן רבני ואדמו"רי בני ברק הזכירו נציגי מד"א והצלה את שיתוף הפעולה המתקיים בימים אלו בין מד"א והצלה לעיריית בני ברק שבו מאות לומדים קורסים מצילי חיים במהלך חופשת בין הזמנים כשהכול מתנהל על פי דעת תורה ובהכוונת ופיקוח משמרת הקודש והחינוך. הרבנים בירכו את מנהל מד"א הנכנס איציק בן אהרון שיזכה להמשיך ולפעול למען הצלת חיי אדם.


תלמידי ת"ת 'הדר יוסף' מעלי נבחנו אצל הגרש"א שטרן י"א תמוז תשע"ח
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים ה' תמוז תשע"ח
ר"ע בית שמש אבוטבול סייר במטה הארצי של מד"א כ"ז סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות