ח' תשרי תשפ"א
אל הדגל
יעקב עזרא י"ז אב תשע"ו    17:57 סגר"ע ב"ב מנחם שפירא נרתם לסייע למחנה 'חיים לילד' בשוויץ

לקראת יציאת עשרות חולי CF ובני משפחותיהם למחנה הקיץ הרפואי שמארגן 'חיים לילד' בשוויץ, נשלמות ההכנות ונערכה אריזה של טונות מוצרי יסוד ומזון. חברת התיירות דיזנהאוז נרתמה אף היא והעניקה מימון לכמה חולים לצד חברת סוויס שתפתח דלפקי בידוק ייחודיים לקבוצה.

ההכנות לקראת יציאת מחנה הקיץ הבריאותי של ארגון 'חיים לילד' הולכות ונשלמות. בעוד ימים ספורים יעלו עשרות חולי סיסטיק פיברוזיס על המטוס שיוביל אותם יחד עם המדריכים והמתנדבים של הארגון לשוויץ, שם יתארחו במשך כשבועיים במחנה קיץ בריאותי שישלב בין ההנאה לבין סיוע של ממש לבריאותם של החולים.

בימים האחרונים החלה אריזת המוצרים שיוטסו במבצע לוגיסטי נרחב. טונות המצרכים ומוצרי היסוד החלו להיארז במבצע לוגיסטי מורכב. מי שהגיע לסייע באריזה היה סגן ראש עיריית בני ברק מנחם שפירא שהתרגש מן הפעילות למען החולים וביקש לתרום מזמנו על מנת להעניק כתף וסיוע לארגון.

לקראת המחנה נרתמו אף חברות מובילות במשק הישראלי שהעניקו מגוון מוצרים שיאפשרו את החופשה במחנה הקיץ הבריאותי. גם מנכ"ל חברת התיירות דיזנהאוז נרתם למשימה, ומלבד הסיוע הרב בלוגיסטיקה הכרוכה בהטסה, נרתם לסייע במימון כמה מכרטיסי הטיסה לחולים. חברת התעופה 'סוויס' נרתמה אף היא לסייע במסירות למבצע ההטסה המורכב.

החברה קיימה מספר פגישות עם ראשי 'חיים לילד' תוך הירתמות מלאה לצרכים הלוגיסטיים הנדרשים להטסת הקבוצה, על מנת להקל על החולים. ב'חיים לילד' מציינים לטובה גם את מנהל המטענים של חברת סוויס אלי גרוס שסייע אף הוא בהכנות הרבות להטסת המטען. בארגון מציינים לשבח אם את ר' יוסי לנדא בעל חברת השילוחים "ב.ס.ד. שילוח בינלאומי" שמטפל בהתנדבות מלאה בכל הכרוך בשינוע המטען הגדול ועד להגעתו לשוויץ.

בארגון 'חיים לילד' בירכו על ההירתמות של החברות למען חולי ה-CF, בשל העובדה כי ההוצאות הכלכליות של המחנה מרובות ביותר ועל מנת להפעילו נדרש סיוע של נדיבי לב.

מחנה הקיץ הבריאותי נערך תחת השגחה רפואית מלאה, ובמהלך המחנה נמשך הטיפול הרפואי בחולים בידי צוות הרופאים וצוות הפיזיוטרפיסטים שנלווה למחנה. אוויר פסגות הרי שווייץ, הוא האולטימטיבי עבור חולי ריאה.

לדברי יו"ר ארגון 'חיים לילד' הרב ראובן סקלר "אנו מבקשים להודות לכל מי שנרתם ומסייע להטסת החולים למחנה הרפואי בשוויץ – אשר מעניק מרגוע נפשי וגופני לחולי מחלות הריאה".  


גדולי הזמר שימחו את החולים בחנוכה בארגון 'חיים לילד' ג' טבת תשע"ו
חולי סיסטיק פיברוזיס זכו לפעילות חווייתית בחסות 'חיים לילד' כ"ה תשרי תשע"ו
עשרות חולי CF המריאו לנופש בריאותי בשוויץ י"א אב תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות