ז' סיון תש"פ
סוס ורוכבו
חזקי גולדברג י"א אלול תשע"ו    16:34 בני-ברק: פונתה חוות סוסים בלתי חוקית

לעירייה נודע על השתלטות לא חוקית על השטח והקמת חוות סוסים בו. עם קבלת ההודעה, הוצא ע"י העירייה, ולצורך זה פעלו שוטרי השיטור העירוני ופקחים עירוניים בפיקודו של פקד מאיר סויסה, מפקד השיטור העירוני ושל מר שלמה מלכא, מנהל מח' השיטור העירוני.

כחלק מהפעילות של השיטור העירוני בתחומי איכות החיים הסביבתיים והקפדה על חוקי העזר העירוניים וחוקים ארציים, השיטור העירוני גם ביצע פינוי של מאות כלי רכב נטושים שפוזרו באזורים שונים של העיר, ומהווים,לרוב, מפגעים  הן במישור הבטיחותי והן במישור הפרעה לחנייה. לצורך זה הודבקו, במהלך המבצע, התראות פינוי הנדרשות  ונשלחו הודעות רישום לבעלים הרשומים לפינוי הרכבים. בעלי הרכבים שלא נענו ולא ביצעו את פינויים, נגררו כלי הרכב ע"י קבלן חיצוני בליווי השיטור, ובעלי הרכבים חוייבו בהוצאות גרירה ואחסנה.

הפעילות  השוטפת היומיומית של השיטור העירוני כוללת גם מניעת התפרצויות לבתי-עסק ולבתי מגורים, טיפול אינטנסיבי בנושא השבחי"ם, סיורים ברחובות העיר, אבטחה ציבורית, גיבוי לפקחים באכיפת חוקי תכנון ובניה וחוקי- עזר עירוניים, סיוע באכיפת חוקי תנועה, אבטחת אירועים, טיפול מניעתי ותגובתי למטרדי רעש והפרת מנוחה, שמירה על המדרכות פנויות לרווחת התושבים ומבצעים מיוחדים בגינות ציבוריות, לצד הסיוע הקהילתי בתקופות החגים ובכינוסים גדולים.

לקראת החגים הקרבים ובאים כונסה ישיבת הערכות מקיפה, בראשות חנוך זייברט,ראש העיר, שתעסוק בשמירה על שלום הציבור ומעורבות בהתנהלות התקינה והשוטפת בעיר, ובין היתר, יאכוף השיטור העירוני עבירות על חוקי העזר העירוניים, מניעת הוצאת סחורה למדרכות,רכילות וכדומה. כדי לקדם את התכניות לחגים זומנו לישיבה הגורמים העירוניים, ובהם אברהם רובינשטיין, מ"מ רה"ע; ישראל דרנגר, רמ"ט רה"ע; חנוך זיידמן,מנהל אגף תשתיות ופיתוח; דוד עמר, מנהל אגף הנדסה; רפ"ק הוד לוי, קצין מבצעים משטרת מרחב דן; פקד מאיר סויסה, מפקד השיטור העירוני; שלמה מלכא, מנהל מח' השיטור העירוני ושלמה בורובסקי, מנהל המוקד העירוני. במסגרת המפגש, סוכם גם כי השיטור העירוני יגיש בקרוב תכנית הערכות מפורטת במגוון נושאי אכיפה ואבטחה לחגים.


היערכות בכפר תפוח לקראת פינוי מספר מבנים ד' תמוז תשע"ח
הפינוי הושלם: פצועים בבית הכנסת בעמונה ו' שבט תשע"ז
צפו: הפוליטיקאי החרדי היחידי שבא לעמונה ה' שבט תשע"ז
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי