כ"א שבט תש"פ
רפואה מתקדמת
יעקב עזרא ד' תשרי תשע"ז    13:58 שר הבריאות: ביה"ח ברזילי הולך והופך למרכז חדיש ומתקדם

בטקס חנוכת המחלקה הפסיכיאטרית המחודשת השתתפו בין היתר שר הבריאות יעקב ליצמן, סגר"ע אשקלון מר תומר גלם, מנכ"ל ברזילי ד"ר חזי לוי ויו"ר עמותת הידידים רוני מהצרי. ליצמן כובד לקבוע את המזוזות ושיבח את המהפכה המתחוללת בברזילי.

בהשתתפות שר הבריאות סגן ראש העיר אשקלון ומנכ"ל ברזילי, חנך המרכז הרפואי ברזילי את המחלקה הפסיכיאטרית המחודשת, ששופצה בהשקעת ממון רב שנאסף בערב התרמה מיוחד אשתקד, שנערך על ידי עמותת הידידים של בית החולים, ואשר תעניק שירות ושיקום לחולים במחלות בריאות הנפש שאינם נזקקים לטיפול במחלקה סגורה.

הטקס נפתח בקביעת המזוזות אותם קבע שר הבריאות יעקב ליצמן ולאחר מכן התקיים מעמד רב רושם לחנוכת המחלקה המחודשת.

באירוע השתתפו שר הבריאות מנכ"ל ברזילי ד"ר חזילוי, סגן ראש עיריית אשקלון תומר גלם, יו"ר ועד ידידי ברזילי רוני מהצרי ובכירים נוספים.

שר הבריאות, שנושא הטיפול בחולי בריאות הנפש והרפורמה בשירות קרובים לליבו, כובד לשאת דברי ברכה, הוא ציין ואמר "כשנכנסתי למשרד הבריאות המשרד היה מחוץ לגדר. אף אחד לא רצה אותו, אולם בסוף כולם רואים איך המשרד נהפך למוקד מרכזי, וזה מוכיח שכשיש רצון טוב אפשר לעשות הכל". בהתייחסו לחנוכת המחלקה המחודשת אמר השר "כשמשפצים מחלקה זה לא רק אסתטיקה וניקיון אלא זה משפר את הטיפול של החולה".

ליצמן התייחס לרפורמה בבריאות הנפש אותה הוביל ואמר "הרפורמה בבריאות הנפש התגלגלה שנים במשרד הבריאות. כל שר שהגיעה גלגל את זה לשר הבא. כשאני החלטתי להכניס את זה החלטתי להפוך את זה למעשי באופן מיידי ולשפר כל הזמן את התחום. אמשיך לסייע לבית החולים בכלל ולמחלקה הזו בפרט". אמר. 

בדברים שנשא מנכ"ל המרכז הרפואי ברזילי ד"ר חזי לוי הוא אמר: "מדובר במחלקה מקצועית. אנחנו מצליחים לשקם פה חולים ומשפחות. זאת חמלה ורפואה במיטבה ואין סיפור יותר גדול מזה. אנו מודים לשר הבריאות ליצמן שהגיע להשתתף. שר הבריאות עומד לימיננו בכל עת ומהווה ידיד קרוב של בית החולים ואנו מוקירים אותו על כך". הוא הודה גם לעמותת הידידים על הליווי והסיוע.

יו״ר העמותה של ידידי ברזילי רוני מהצרי אמר בדברים שנשא "אין לי ספק שבית החולים עובר שדרוג אמיתי, כמעט בנייה מחדש. פעילותה של הנהלת המרכז הרפואי עושה עבודה מדהימה ומחוללת מהפכה של ממש בבית החולים. כולנו חייבים תודה לשר הבריאות שעומד לימין המרכז הרפואי. עוד בתפקידי כראש עיריית אשקלון הוא עמד תמיד לימינו וסייע בכל בקשה גם כיום הוא ממשיך כך בתפקידו כשר הבריאות".

פרופ' גבריאל שרייבר מנהל המחלקה הפסיכיאטרית הציג בפני המשתתפים את פעילות המחלקה וציין את חשיבות שדרוג המחלקה כחלק מהטיפול בחולים מיוחדים אלו, והודה לכל התורמים לשיפוץ המחלקה.

סגן ראש עיריית אשקלון תומר גלם התכבד אף הוא לשאת דברי ברכה ואמר:"צריך להשים דגש על המהפכה שד"ר חזי לוי מחולל במחלקות נוספות. המהפכה מורגשת בכל מחלקה ומחלקה והנהנים מכך הם התושבים שזוכים לשירותי רפואה מקצועיים ונגישים".  


חיפה: ביקור רב הוד של כ"ק מרן אדמו"ר מצאנז שליט"א כ"א אלול תשע"ז
האדמו"ר מבעלזא קבע מזוזה בפתח חדרי הניתוח החדשים בהדסה י"ב אדר ב תשע"ו
נקבעו המזוזות לבית הדין ובית ההוראה 'שערי הלכה ומשפט' ה' טבת תשע"ו
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות