ט"ו אב תש"פ
שמחה אמיתית
ירוחם שמואלביץ י"ח תשרי תשע"ז    01:01 כ-20.000 איש בשמחת בית השואבה באמפי בית שמש

שלושת ענקי הזמר הופיעו על במה אחת: יעקב שוואקי, עוזיה צדוק וחנן בן ארי. ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול: תקצוב משרד הפריפריה בראשותו של אריה בית שמש זכתה למגה אירוע ברמה הכי גבוהה בזכות דרעי. דובר העירייה מתי רוזנצויג שהפיק את האירוע: השתדלנו לשלב אמנים מקומיים על מנת לעודד את האמנות בעיר.

שמחת בית השואבה באמפי בית שמש שהתקיימה אמש בסימן אחדות, גרפה הצלחה חסרת תקדים כאשר כ-20.000 איש מתושבי בית שמש ומרחבי הארץ באו ושמחו יחדיו באווירה של אחדות.

באירוע הופיעו ענקי הזמר היהודי: הזמר החסידי מס' 1 יעקב שוואקי מארה"ב, נער הפלא עוזיה צדוק זוכה בית הספר למוסיקה, וזמר השנה חנן בן ארי. כן הופיעו מאט דאב, ואבי נקש וכן ניתנה הבמה לאמנים מקומיים, לני סלומון, דב קארפ וחיים יהודה.

האירוע שהופק ע"י דובר העירייה מתי רוזנצוייג, התקיים ברמה גבוהה במיוחד, הן מבחינת היקף האמנים גדולים, והן בהיקף מערכות ההגברה, הסאונד והתאורה, וכן מערכות מסכי לדים למולטימדיה ומעגל סגור, זאת הודות לסיוע הנדיב של משרד הפריפריה בראשותו של שר הפנים והפריפריה אריה דרעי.

ואכן ההשקעה הכבירה הצדיקה את עצמה כאשר הקהל העצום נהר באלפיו, וכבר לפני תחילת האירוע בשעות אחה"צ נכחו באמפי למעלה מ-2000 איש, ואילו בשעה 20.000 כבר נאלצה המשטרה לסגור את שערי הכניסה לאמפי, בעקבות תפוסת שיא מעבר לקיבולת הקהל האפשרית במקום, וזאת לראשונה בהיסטוריה בבית שמש.

מחזה מרנין ונדיר היה לראות את בית שמש בשעתה היפה, בשמחת חג אמיתית של אחדות, ריקודי מעגלים מעגלים של תושבי העיר מכל המגזרים והעדות חוגגים ושמחם יחדיו בשמחת החג.

האירוע הענק התאפשר הודות לפעילותם המסורה המשנה לראש העיר לחיים בן מרגי ממונה מורשת ישראל, וחבר הנהלת העיר מר אליסף ורמן ממונה פיתוח כלכלי ואסטרטגיה, שעמלו רבות למען המשך המסורת הנפלאה של, יחד עם סגן ומ"מ ראש העיר מאיר בלעיש.

ראש עיריית בית שמש משה אבוטבול, שבמסגרת מדיניותו לעידוד התרבות והאמנות המקומית מתקיים האירוע מדי שנה, בירך את החוגגים הרבים וציין כי ההצלחה הגדולה של שמחת בית השואבה מעודדת את המשך המסורת ומצדיקה את ההשקעה התקציבית הגדולה, ועל כך הודה במיוחד לשר הפנים והפריפריה אריה דרעי שתקצב את האירוע.

המשנה לראש העיר חיים בן מרגי שיבח את ראש העיר על דאגתו להשקעה התקציבית הגדולה וציין: "כל מי שהיה באירוע ראה את הפנים היפות של בית שמש והרגיש את אווירת האחדות. אני תקווה שהשמחה והאחדות הזאת ימשיכו ללוות אותנו לאורך כל השנה"

בן מרגי הוסיף כי הצלחת האירוע הגדול בהיסטוריה של בית שמש הייתה הרבה מעבר למצופה ועל כך צריך להודות לדובר העירייה מתי רוזנצוויג וכן לדוד וקנין ולאיציק קניזו שעשו את הלא יאומן ובימים ספורים הצליחו להרים את האירוע ולהביא להצלחה שכזאת.

דובר העירייה מתי רוזנצוייג שהנחה את האירוע ביחד עם מר אילן גאל דור, ציין כי "במטרה לעידוד התרבות והאמנות המקומית המכילה כישרונות גדולים ומפורסמים, השתדלנו לשלב בבמה אמנים מקומיים, אנו מזמינים את אמני העיר להשתלב בפעילויות בית האמנים במשך השנה".

בסיום האירוע הודה הדובר לראש העיר ולצוות המקצועי הבכיר של עיריית בית שמש שסייעו רבות בהפקת האירוע בהתראה כ"כ קצרה: מנכ"ל העירייה עו"ד מתי חותה, סמנכ"ל העירייה מר דוד סיטבון, גזבר העירייה רו"ח אריה ברדוגו, מנהל אגף האירועים מר איציק קניזו שפעל רבות למען האירוע יחד עם מר דוד וקנין, וקב"ט מוסדות חינוך מר יהודה בן הרוש שניהל במקצועיות את מערך האבטחה המורכב.

למשטרת בית שמש בפיקודו של תנ"צ רונן גורש, קצין אג"מ אילן בן שושן ורכז רישוי אודי כהן, למפיק העל דניאל שרון, לאיציק מחברת מדיה פרו על המקצועיות, הליווי והיעוץ, לבני לאופר ואלחנן ציטרנבוים על ההפקה המוזיקלית, ואחרון חביב באמת המפיק האגדי אשר וייג מאינדורסקי הפקות שניהל את המבצע המורכב ממאות פרטים שונים שכל אחד מהם קריטי להצלחת האירוע הענק, במקצועיות ובסבלנות נדירים.
 

בית שמש: עשרות זוגות מעוכבי ילדים הגיעו ליעוץ והכוונה י"ז סיון תשע"ח
הכתרת הרה"ג רבי דוד כהן שליט"א לרב ביהמ"ד ''ממזרח שמש' ח' סיון תשע"ח
בשורה: הקונסרבטוריון החרדי "רון שולמית" מגיע לבית שמש ח' סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. אין ודיאו???????
20/10/2016
המבקר
אין ודיאו?????????.
הגב לתגובה
2. הזמר "ליפא" הוא חוטא ומחטי את הרבים.
20/10/2016
הוא מסית ומדיח לשמד הדור הצעיר.
הזמר "ליפא" הוא חוטא ומחטי את הרבים. הוא מסית ומדיח לשמד הדור הצעיר.
הגב לתגובה
3. היתה שם מחיצה בין גברים לנשים?
25/10/2016
חנון
למיטב ידעתי לא ! וזה אומר הכל... זמרים חילוניים לציבור חרדי בלי מחיצה. כל הכבוד לצה"ל.
הגב לתגובה
4. גועל נפש... דובר העירייה, דובר העירייה...
30/10/2016
דוד
שלח תמונות רק של עצמו, הזכיר את עצמו מיליון פעמים בכתבה, לא מקצועי בעליל. אבוטבול תחליף דובר.
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי