ז' שבט תשפ"א
בשום אופן
יעקב עזרא כ' חשון תשע"ז    18:25 בני ברק: אכיפה מוגברת נגד האופניים החשמליים

השיטור העירוני יקפיד על רכיבה במדרכות, על מעבר ברמזורים באור-אדום, על רכיבה בלא קסדה, על רכיבה במהירות מופרזת וכלל חוקי התנועה וכמו"כ הקפדה שרוכב האופניים לא יהיה פחות מגיל 16.

עיריית בני-ברק, באמצעות השיטור העירוני, תפעל, באופן חד-משמעי, כבר בימים הקרובים, כנגד הרכיבה על אופניים חשמליים בניגוד לחוק, ושכבר גרמה לפגיעות שונות בהולכי-רגל, ואף לתוצאות חמורות-כך הודיע חנוך זייברט, ראש העיר בישיבתה האחרונה של מועצת העירייה, שעסקה גם בסיקור פעילותו העניפה של השיטור העירוני בתחומים רבים ומגוונים.

בפתח דבריו, ציין ראש העיר, שלא יתכן שאדם שהולך על מדרכה יסתכן מאופניים חשמליים, ולצערנו, כיום, ישנם רוכבי אופניים רבים שעושים בכבישים ובמדרכות כבשלהם וישנם אנשים שנגרמו להם נזקים קשים מאוד במקומות שונים בארץ, ואף למקרי מוות ר"ל.

כפי שמסר רה"ע, יקפיד השיטור העירוני על רכיבה במדרכות, על מעבר ברמזורים באור-אדום, על רכיבה בלא קסדה, על רכיבה במהירות מופרזת וכלל חוקי התנועה וכמו"כ הקפדה שרוכב האופניים לא יהיה פחות מגיל 16.

גדליהו בן-שמעון, חבר הנהלת העירייה,שנפגע בעצמו, בשעתו, בעיר אחרת מרוכב אופניים הדגיש בישיבת המועצה, כי, כנציגי ציבור, על חברי המועצה לפנות לרבנים, שישפיעו בדרשותיהם ובמעמדם על הורים שלא להיכנע לדרישות צעירים מתחת לגיל 16 לרכישת אופניים, וגם לפנות למנהלי תלמוד-תורה ומוסדות חינוך, שיפעילו את השפעתם על התלמידים, שיש ברשותם אופניים חשמליים, להקפיד לרכב עליהם בזהירות מירבית וכחוק, ובכך למנוע פגיעתם באחרים, ואף לא בעצמם הם.

בהתאם להצעת ראש העיר, בנוסף לפעילות השיטור העירוני לאכיפת החוק בנושא רכיבת אופניים חשמליים, גם יעסוק ארגון "בטרם", לחינוך לזהירות, שבראשות הרב אליהו דדון, סגן רה"ע בהפעלת פרוייקט חינוכי נרחב, בשיתוף מוסדות החינוך בעיר, להדרכה ולהסברה בתחום זה.

בחלקה השני של ישיבת המועצה נסקרה, באופן נרחב, הפעילות העניפה של השיטור העירוני, בכל ימות השנה ובכל תקופת החגים בפרט, הן במאבק יומיומי לשמירת הסדר-הציבורי ואבטחה בשיפור מצב התנועה במאבק נמרץ נגד שבחי"ם ועוד.

מר שלמה מלכא, מנהל המחלקה לשיטור עירוני ופקד מאיר סויסה, מפקד השיטור העירוני הציגו נתונים ועובדות על פעילות היחידה, כשבין היתר, נרשמה באחרונה ירידה דראסטית בהיקף פריצות לבתים. בתקופת החגים שופר, לאין ערוך, מצב התנועה בכבישים, באמצעות תוספת עשרות שוטרים ופקחים, בשיתוף אגף תשתיות ופיקוח של העירייה, וזאת בהכוונתם ובהנחייתם של חנוך זייברט, ראש העיר וישראל דרנגר, רמ"ט רה"ע, כאשר נצ"מ ישי אזולאי, מפקד משטרת מרחב דן מגיש סיוע מירבי להצלחת פעילות השיטור העירוני.

מר שלמה מלכא ופקד מאיר סויסה מסרו, כי בהנחיית רה"ע יגוייסו עוד שוטרים גויים לפעילות בלילות שבת ובשבתות עצמן לשמירת הסדר הציבורי ברחובות ונקיטת יד תקיפה כנגד צעירים, שרבים מהם כלל אינם תושבי העיר, המנסים להפריע וליצור אנדרלמוסיה במספר רחובות.

בסיום ישיבת המועצה העניקו חנוך זייברט, ראש העיר ואברהם רובינשטיין, מ"מ רה"ע תעודות הוקרה למר שלמה מלכא ולפקד מאיר סויסה על  פעילותם המעולה והמאומצתכעומדים בראשות השיטור העירוני ולצוות השוטרים והפקחים העושים רבות לרווחת כלל תושבי העיר.


רוסיה: הצלחה רבה לסמינר "יחד" לצעירים יהודים י"ט תמוז תשע"ח
שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל י"ט תמוז תשע"ח
בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו ט"ז תמוז תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. דרך חלופית
29/11/2016
יהודי פשוט
שלום אם כל הכבוד לעיריית בני ברק ולעומד בראשה האופניים החשמליות הם מציאות קיימת שנכפתה המדינה אשמה בכך שזה נכנס כך מהצד נכון שעל המדרכה זה בעיה אבל על הכביש הבעיה שבעתיים ובכן הפתרון היחד שביל לאופניים באופן כללי ולא רק לחשמליות כי גם אופניים רגילים מסכן חיי אדם מכבוד ראש העירייה תהיה חזק בלעשות ולא רק לשלוף מהשרוול בלי לתת חילוף והניית שבילי אופניים בכל רחבי העיר לרוכבי אופניים לא מגיע עונש מוות תודה ובתקווה להבנה
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי