ז' שבט תשפ"א
מוח אחד
מערכת אתר לדעת י"א כסלו תשע"ז    12:51 מאות השתתפו ביום הפתוח לקורס האנימציה של 'סיעור מוחות'

במהלך היום הפתוח הציגו השותפים לפרויקט את הקורס המקצועי של 'סיעור מוחות' שבמסגרתו יוכשרו התלמידות לעבודה באולפני סנובול תוך סבסוד הלימודים והכול בפיקוח תורני. השותפים לפרויקט של הלימודים היוקרתיים ב'סיעור מוחות': עמותת תמך, מרכז כיוון, הרשות לפיתוח ירושלים ואולפני סנובול.

הצלחה כבירה ליום הפתוח שקיים בית הספר 'סיעור מוחות' לקראת לימודי האנימציה בשיתוף התאגיד 'דיסני'. קורס האנימציה היוקרתי יתקיים בשיתוף פעולה בין בית הספר לעיצוב ותקשורת 'סיעור מוחות' לבין אולפני "סנובול" אולפני אנימציה הגדולים בארץ המייצגים את תאגיד האנימציה הענק 'דיסני' שמוביל את תעשיית האנימציה בעולם. 

הקורס מתקיים במסגרת פעילות ''החממה המקצועית'' של סיעור מוחות שהוקמהל צורך מציאת פתרונות תעסוקה לנשים חרדיות ובשיתוף עמותת תמך, מרכז כיוון והרשות לפיתוח ירושלים.

תכנית הלימודים בקורס גובשה בשיתוף אולפני 'סנובול' ובסיומו של הקורס תוכלנה התלמידות שעמדו בדרישות הקורס להתקבל לעבודה המכובדת תוך שילוב בין פרנסה בכבוד והשתלבות בתאגיד הענק של עולם האנימציה של 'דיסני'. הקורס קיבל את ברכת הרבנים, וכמו כל הקורסים ב'סיעור מוחות' מתנהל ברוח ההלכה ובהתאמה השקפתית לבוגרות בית יעקב.

גב' מ. שרביט, מנהלת בית הספר למקצועות התקשורת והעיצוב 'סיעור מוחות', הציגה את הקורס היוקרתי בפני המשתתפות ואמרה כי "מדובר על פרויקט שעבדנו עליו במהלך שנה ויש בו הרבה מאד שותפים חשובים מאד. הגופים השותפים לפרויקט עשו מאמצים גדולים להגיע ליום הזה ונתנו בנו את אמונם, ואכן הנשים והנערות הרבות שהגיעו לכאן רק מסמנות את כח העבודה האיכותי והאלפים שעוד יגיעו בשערינו".

הגב' מ. גרין מנהלת פרויקטים בעמותת תמך השותפה המרכזית במיזם, נציגתה של מנכלי''ת עמותת תמך ששהתה בחו"ל, נשאה אף היא דברים והציגה את פעילות העמותה.

מר יוני כהן מנכ"ל אולפני סנובול - אולפני אנימציה הגדולים בארץ ציין כי שאולפני סנובול מונה מאות עובדים בתל אביב, ירושלים וטורונטו, ומובילה את הפרויקטים הגדולים בעולם האנימציה. הוא ציין כי "יש ביקוש רב לעובדים אבל אין מספיק עובדים ולכן בנינו תכנית ממוקדת לצרכי הפרויקטים, וזאת כדי שהבוגרות אכן יוכלו להשתלב בעבודה".

פיני גולדמן מנהל הכשרות והדרכות מרכז כיוון  ציין כי הוא "מאד מתרגש לראות את ההיענות הרבה של ציבור הנשים שהגיעו ליום הפתוח.

אודי בן דרוד סמנכ''ל כספים ופיתוח עסקי ברשות לפיתוח ירושלים ציין כי הרל"י רואה חשיבות רבה לתת צ'אנס לנשים חרדיות להביא פרנסה מכובדת לביתן.

אברי פולצ'ק מנהל מחלקה פדגוגית במשרד הכלכלה אמר כי הוא מתרגש לראות את כמות ההתעניינות הרבה בקורס, גם בקרב נשים שאין להן כיום כל ידע בתחום. "אפעל לכך שתוכלנה לקבל את השוברים של משרד הכלכלה ולהשתלב בתחום".

לאחר הצגת הפרויקט יצאו המתעניינות לסיור באולפני סנובול בשכונת גבעת שאול שם צפו מקרוב בתעשיית האנימציה, תוך שהוצגו בפניהן הדגמות מעשיות והסבר על תהליך העבודה.


סיעור מוחות: שבחים מקצועיים לבוגרות קורס אקסטרה ארטדיירקשן ה' אדר תשע"ח
לקראת ההשמה באולפני "סנובול" נערך טקס קורס האנימציה ב'סיעור מוחות' כ"ב טבת תשע"ח
עשרות נשים השתתפו בערב השקת תכניות הדיגיטל ב'סיעור מוחות' א' טבת תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. ההצלחה האמיתית = השכר!!
12/12/2016
הייתי וראיתי
ההצלחה האמיתית היא רק כם הן תצלחנה להשתכר כמו עמיתיהן באולפני סנובול ודיסני או שהן רק תעבודנה כמוהם אך ישלמו להן רבע מהם, כמו שנעשה במיזמים אחרים.
הגב לתגובה
2. כואב הלב
31/12/2016
ישראל
לראות בנות ישראל יושבות מול אנשים חילוניים גלויי ראש.
הגב לתגובה
3. הזוי
04/01/2017
:)
נו באמת!
הגב לתגובה
4. לידיעת כל המתלהבים
19/01/2017
אחד שיודע
מתוך כיתה של כ 40 תלמידים\ות יוצאים כ 2 וגם להם מצפה דרך ארוכה מאוד של התמחות כל השאר מדשדשים ושורדים. יש פה הרבה מאוד אחיזת עיניים מאשר הצלחה אמיתית ומובטחת כפי שהכתבה מתיימרת לשדר....
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
שר הרווחה ב'סולם': כסף שחוזר מהרווחה לאוצר - כישלון שלי יעקב עזרא
נפצעתם בעבודה? הנה כמה דברים שחשוב לבדוק תוכן שיווקי
מופע להקת "מחול על גלגלים" תתקיים בתאטרון ירושלים רחלי לוין
תלמידי מגמת עיצוב בתי הכנסת של 'פרוג' בסיור עיצובי ארון הקודש יעקב עזרא
נציגי משרד ראש הממשלה ביקרו במעון 'סולם' יעקב עזרא
למדור לימודים ותעסוקה