י"ב סיון תש"פ
רחלי לוין כ"ב תמוז תשע"ג    22:14 למה לסבול? בדיוק בשביל זה יש את בי קיור לייזר

מגמת הטיפול והריפוי בפצעים ובכאבים באופן עצמי בבית מתפתחת ותופסת תאוצה, לא רק בגלל החיסכון בזמן ההמתנה הארוכה לרופא מומחה, אלא גם לאור ההתפתחות הטכנולוגית בתחום המכשירים הרפואיים הניתנים לשימוש עצמי.

מגמת הטיפול והריפוי בפצעים ובכאבים באופן עצמי בבית מתפתחת ותופסת תאוצה, לא רק בגלל החיסכון בזמן ההמתנה הארוכה לרופא מומחה, אלא גם לאור ההתפתחות הטכנולוגית בתחום המכשירים הרפואיים הניתנים לשימוש עצמי.

 

המילה האחרונה בתחום זה שייכת ללא ספק למכשיר המהפכני והחדשני מבית חברת אריקה כרמל בע"מ: "בי קיור לייזר". מדובר במכשיר רפואי המבוסס על טכנולוגיית הלייזר הרך, לטיפול בכאבים הנובעים מבעיות אורתופדיות, כאבי ברכיים, כאבי שרירים, כאבי גב תחתון וצוואר, פציעות, בעיות עור שונות ואף פצעים פתוחים.

 

מחקרים רבים הוכיחו כי קרינת לייזר רך מביאה להקלה משמעותית אצל רבים מהמטופלים, בפרק זמן של ימים ספורים עד מספר שבועות. המטופלים בבי קיור לייזר משתמשים במכשיר במשך 6 דק', פעמיים ביום, וזה עובד. אין תופעות לוואי ואין חשש למינון יתר. השימוש במכשיר מפחית את הצורך בשימוש בטיפולים תרופתיים והוא חוסך ממטופלים רבים שהיו מועמדים לניתוח את הצורך בו, לאחר שהם חזרו לתפקוד רגיל בעקבות הטיפול במכשיר.

 

ה'בי קיור לייזר' מבוסס על פיתוח ישראלי בלעדי של אלומת לייזר קוהרנטית, המאפשרת חדירה אפקטיבית של קרן הלייזר לעומק הרקמות.  כושר החדירה הגבוה מאפשר להגיע ולטפל ישירות במקור הכאב. הודות לפטנט העולמי, הבי קיור לייזר הוא המכשיר היחיד שבו עוצמת קרן הלייזר מופעלת על פני שטח רחב של 4.5 סמ"ר.

 

הטיפול בעזרת לייזר רך מבוסס על אור לייזר בעל אורך גל של 808 ננומטר, הפועל על פני העור ובו זמנית חודר דרך העור ללא אפקט של חימום וללא פגיעה בעור.

 

ה'בי קיור לייזר' הינו מכשיר נייד, קל במשקל, בטוח ונח לתפעול לשימוש אישי בבית ולטיפול בכל בני המשפחה, לרבות בתינוקות בני שנה ומעלה. המכשיר נמצא בטיפול גם בבתי החולים איכילוב, הדסה, רמב"ם ושיבא. כמו כן, למכשיר אישור 0120CE - אישור האיחוד האירופי למכשיר רפואי.


תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות