'מצפה ברמה' בבית שמש בהזדמנות נדירה לדירה

'מצפה ברמה' בבית שמש בהזדמנות נדירה לדירה
פרויקט היוקרה המוביל ברמת בית שמש ג' – 'מצפה ברמה' מציע לכם תנאים והטבות מיוחדות לסיום ימי 'בין הזמנים'.
יעקב עזרא כ"א אלול תשע"א 17:52
X

יודעים לזהות הזדמנויות? יש לכם הזדמנות נדירה לדירת חלומות במחיר מיוחד. פרויקט היוקרה המוביל ברמת בית שמש ג' - 'מצפה ברמה' מציע לכם תנאים והטבות מיוחדות לסיום ימי 'בין הזמנים', על מגוון דירות מפוארות ומרווחות במקום המוצלח ביותר מול נוף הררי קסום הצופה אל הרי יהודה והעיר בית שמש כולה, בסטנדרט בנייה גבוה במיוחד, בהזדמנות נדירה ומיוחדת לקראת סיום שיווק שלב א' וקצב הבנייה המואץ.
'מצפה ברמה' הממוקמת במתחם היוקרתי של 'בנה ביתך' באזור היפה ביותר ברמת בית שמש ג', מובילה את תנופת הבנייה ברמה כאשר היא מצויה בעיצומן של עבודות הבנייה, כפרויקט הראשון והמתקדם ביותר בשכונה כולה.

'מצפה ברמה' נבנית על ידי חברות הנדל"ן הוותיקות 'וקנין&אלמוג' החתומות על בנייתן של אלפי יח"ד בכל רחבי הארץ ובפרויקטים נבחרים בחו"ל, ונהנות מיציבות פיננסית, סטנדרט בנייה גבוה במיוחד לצד תכנון אדריכלי מוקפד עד לפרט האחרון. 'מצפה ברמה' מציעה דירות מרווחות במיוחד של 4, 5, 6, חדרים, דירות גן ופנטהאוזים מפוארים, במיקום המבוקש ביותר ובמחיר המשתלם ביותר באזור כולו.

עם סיום ימי בין הזמנים ולקראת סיום שיווק שלב א', אתם מוזמנים לנצל את ההזדמנות וליהנות ממגוון הטבות ותנאים, בדרך לדירה משלכם, שתהיה מוכנה כבר בתוך 20 חודשים בלבד!

אתם מוזמנים לעלות ברמה, ליהנות מאיכות חיים מושלמת, לגדל את הילדים בשלווה ובנחת ברמה הגבוהה ביותר, אתם מוזמנים לראות את העתיד ב'מצפה ברמה'.בית שמש, דירות, פרוייקט יוקרה,הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.

הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול

השנה הקשה ביותר לחרדים - ליצמן מסכם שנה

חבר הכנסת יעקב ליצמן מסכם את השנה שחלפה, ומגדיר אותה כשנה הקשה ביותר לציבור החרדי מאז נכנס לפעילות ציבורית, ומסביר מה הייתה הסיבה לכך שאויבי הציבור החרדי לא יכלו עלינו בשנה זו, לפי דעתו, גדולי ישראל וכוח האחדות.

93% מהציבור החרדי מרוצה מנציגיו בכנסת

כך עולה מסקר מדד השלום, זאת בניגוד ליש עתיד, שרק ארבעים אחוז מאלה שהצביעו להם בכנסת, מרוצים מתפקוד המפלגה. עוד בסקר: ההשפעה של צוק איתן ודאעש על הביטחון הלאומי, יותר אנשים מאמינים כי בשנה הקרובה המצב ישתפר.

על מה בכה מרן כאשר היה אונן?

במהלך מעמד עצרת זיכרון למרן הגר"ע יוסף זצ"ל, סיפר בנו רבי דוד יוסף, כי לאחר פטירת אביו של מרן, היה מרן מאוד נסער, לשאלתי למה הוא נראה כך, ענה מרן: קשה לי שאסור לי ללמוד. - צפו בגלריה מהעצרת.

הראב"ד: יש גזירות שמרגיזים את הקב"ה

בלילה הראשון של סליחות דיבר הגר"מ שטרנבוך לבחורי ישיבתו ואמר כי הגיור, הגיוס, השבת וחוסר האחדות מרגיזים את הקב"ה, ולכן אנו צריכים לעורר רחמי שמים מרובים. צריך להיזהר בתפילה בכוונה, ולהקפיד יותר על עניית אמן.

יוסי דייטש וברקת חנכו מחדש את שכונת זכרון משה

לאחר ששכונת גאולה לאורך מלכי ישראל שופצה ותוקנה, חנך ראש העיר ניר ברקת ומ"מ יוסי דייטש, הממונה על המע"ר (מרכז עסקים ראשי) החרדי, עוד שכונה בירושלים ששודרגה ושופצה בעלות עשרות מיליוני שקלים: זיכרון משה ודוד ילין.

קבינט הדיור אישר: מעל מיליארד שקל לחידוש שער העיר לירושלים

היום נחתם הסכם פיתוח אזור הכניסה לעיר שאושר על ידי קבינט הדיור. מטרת ההסכם הינה לאפשר את פיתוחו של אזור הכניסה לעיר, בשטח כ-211 דונם, ולהפכו לרובע עירוני המותאם לפעילות עסקית אינטנסיבית הכולל שימושים מעורבים.

אשראי ישיר בסכום של עד 400 אלף שקל בלחיצת כפתור

בנק הפועלים הכריז השבוע על מהלך חסר תקדים בבנקאות בישראל ומשיק מוצר חדש "אשראי ברגע לעסקים" – הלוואה עד 400 אלף שקל לעסקים קטנים, בלחיצת כפתור באתר הבנק וללא צורך להגיע לסניף.

סדרות היין האיכותיות של יקבי ברקן זכו לפרסים בינלאומיים

עם סיום השנה יקבי ברקן מציגים את סדרות האיכות שזכו בשנה החולפת לפרסים יוקרתיים בינלאומיים ● מרכז המבקרים המפואר ייפתח גם בימי חול המועד סוכות.

משה אבוטבול כובד בכתיבת 'משה' - גלריה

ממשה עד משה: בהכנסת ספר תורה לבית הכנסת חב"ד בבית שמש, כובד ראש העיר משה אבוטבול בכתיבת המילה 'משה' בפסוק המסיים את ספר התורה. - צפו בתיעוד.

השר ארדן: חובת התקשורת לסקר באופן שוויוני את המגזר החרדי

שר התקשורת גלעד ארדן השתתף בטקס סיום קורס תקשורת עבור הציבור החרדי ואמר שישמח שהשידור הציבורי החדש ישלב בתוכו עיתונאים חרדים. "לצערי, במשך שנים, המגזר החרדי סובל מהדרה בתקשורת בישראל- קולו כמעט ואינו נשמע".

האזינו: ניגון קדיש החדש של צאנז קלויזנבורג

הניגון החדש קדיש - הקפה, שהולחן ע"י ראש המשוררים בחצר הקודש הרה"ח מוה"ר אברהם יצחק בריסק הי"ו גבאי בית המדרש הגדול, מבוצע ע"י חברי מקהלת חסידי צאנז קלויזענבורג לקראת הימים נוראים ושמחת תורה הבעל"ט. - האזינו

גיל בן חיים מגיש 'אבינו מלכנו' - האזינו

בשלהי חודש אלול, אחרי עשור של שתיקה, משחרר הזמר והיוצר גיל בן חיים שיר חדש: אבינו מלכנו – בכדי לעורר לנו את הלב ולהכין אותו לימי התשובה. - האזינו.