ז' שבט תשפ"א
מפתח לתעסוקה
שלמה רייכמן כ"ו טבת תשע"ז    18:05 הרב הראשי של פתח תקוה בביקור במרכז מפתח בעיר

רבה הראשי של העיר פתח תקוה, הגאון רבי מיכה הלוי שליט"א, הגיע לביקור מיוחד במרכז, ובירך את הנהלת 'מיזם למעשה' וצוות 'מפתח' על הפעילות הברוכה לטובת קידום התעסוקה עבור תושבי העיר.

רבה הראשי של העיר פתח תקוה, הגאון רבי מיכה הלוי שליט"א, הגיע לביקור מיוחד במרכז מפתח - פתח תקוה, ובירך את הנהלת 'מיזם למעשה' וצוות 'מפתח' על הפעילות הברוכה לטובת קידום התעסוקה עבור תושבי העיר.

את פניו של הרב הראשי קיבלו מר מתי פיירמן, מנכ"ל 'מיזם למעשה' והרב חנוך רוגוז'ינסקי, מנהל מרכז 'מפתח – פתח תקוה', שהציגו בפניו את המרכז המתקדם, כולל עמדות האבחון האישי הממוחשב, חדרי מקדמי התעסוקה, כיתות הלימוד המרווחות וחדרי ההנהלה.  לאחר הסיור התכנסו המשתתפים, בהם מקדמי התעסוקה, לדיון וסקירה על הפעילות הענפה מול מחפשי עבודה ממגוון הקהילות והזרמים המרכיבים את הקהילה החרדית בעיר פתח תקוה.

מר מתי פיירמן, מנכ"ל 'מיזם למעשה', הציג בפני האורח הנכבד את סל השירותים המוצע במרכז לטובת מחפש העבודה, ללא כל תשלום, כולל אבחונים וייעוץ תעסוקתי אישי, מבחר קורסים וסדנאות מקצועיות בתחומים מבוקשים, הדרכה והכוונה להתנהלות נכונה בעולם התעסוקה, עזרה וליווי בתהליכי ההשמה, כולל כתיבת קורות חיים, הצלחה במרכז הערכה ועוד.

בדבריו הדגיש המנכ"ל כי "אנו מציעים לכל משתתף מעטפת מקצועית מקיפה ומותאמת במטרה לאפשר לו כניסה חלקה ונכונה לעולם התעסוקה, בדרך להצלחה וקידום מקצועי. גם הקורסים והסדנאות ב'מפתח' נבחרים בהתאם לדרישות ולביקוש של המעסיקים, במטרה להכשיר ולהכין את העובד למשרה אליה ייכנס עם סיום הקורס בהצלחה", דברי מתי פיירמן.

הרב חנוך רוגוז'ינסקי - מנהל מרכז 'מפתח – פתח תקוה', פירט באוזני הרב את מגוון הפעילויות המתקיימות במרכז, כאשר בימים אלו נערך הצוות לקיום יריד תעסוקה ייעודי לתושבי פתח תקוה, במטרה להרחיב את מעגלי המשתתפים הנעזרים בשירותי מפתח.

במהלך הדיון הביע הגר"מ הלוי שליט"א את הערכתו הרבה לפעילות 'מפתח' לטובת מחפשי עבודה, וציין כי מיקום המרכז בעיר פתח תקוה תסייע לחזק ולבסס את חיי בקהילה החרדית בעיר, כאשר משפחות רבות מתקשות להתפרנס בכבוד, וחשוב להציע סיוע מקצועי שיאפשר להם לעלות על דרך המלך מבחינה כלכלית. הרב אף הציג מספר נקודות חשובות לייעול השירות לטובת מחפשי העבודה המגיעים למרכז.

בסיום הביקור הביעו מנהלי מפתח את תודתם על הביקור המיוחד של הרב הראשי, ועל דבריו החמים שהעניקו עידוד וחיזוק להנהלה ולצוות מקדמי התעסוקה הפועלים במסירות להעניק לכל משתתף את הכלים הנדרשים עבורו בדרך לפרנסה בכבוד.


רוסיה: הצלחה רבה לסמינר "יחד" לצעירים יהודים י"ט תמוז תשע"ח
שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל י"ט תמוז תשע"ח
בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו ט"ז תמוז תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
שר הרווחה ב'סולם': כסף שחוזר מהרווחה לאוצר - כישלון שלי יעקב עזרא
נפצעתם בעבודה? הנה כמה דברים שחשוב לבדוק תוכן שיווקי
מופע להקת "מחול על גלגלים" תתקיים בתאטרון ירושלים רחלי לוין
תלמידי מגמת עיצוב בתי הכנסת של 'פרוג' בסיור עיצובי ארון הקודש יעקב עזרא
נציגי משרד ראש הממשלה ביקרו במעון 'סולם' יעקב עזרא
למדור לימודים ותעסוקה