ז' שבט תשפ"א
נערכים לפורים
שלמה רייכמן א' אדר תשע"ז    23:26 רחוב רבי עקיבא שוב ייסגר לתנועת כלי רכב בליל פורים

עיריית בני ברק נערכת לקראת חג הפורים, והיא תפעל יחד עם המשטרה למניעת שוטטות בליל פורים. רחוב רבי עקיבא ייסגר לתנועה בליל החג לסירוגין בהתאם לחלטת המשטרה.

עיריית בני ברק נערכת לקראת חג הפורים, והיא תפעל יחד עם  משטרת מרחב דן למניעת שוטטות במרכז העיר ובשכונותיה ולמנוע כניסת צעירים מישובים סמוכים המבקשים לשבש את החיים בעיר בליל פורים. לצורך זה יוצבו במקומות מרכזיים מאות שוטרים, חלקם בלבוש אזרחי, שיפקחו על הנעשה ברחובות ובצירי התנועה. כך סוכם בפגישת שהתכנסה בראשות חנוך זייברט, ראש העיר בני ברק, לקראת חג הפורים.
 
הישיבה נפתחה בדבריו של ראש העיר שהדגיש את הצורך להרחיב השנה את פעילות האכיפה לאזורים נוספים בעיר בני ברק. מטרת הגברת הפיקוח והסיורים היא למנוע תופעות של צעירים מחופשים המגיעים לבני ברק ומציקים לעברי-אורח, או יוצרים "פקקי" תנועה המקשים על הנסיעה ברחובות שונים. בעבר הוברר למשטרה, לדוגמה, שהאוטובוסים הגיעו מערים אחרות, כאשר בכלי תקשורת עודדו צעירים להגיע ל"פסטיבל" הוללות בבני-ברק.  
 
כדי להגביר את הסדר הרחובות יופעלו שוטרים ופקחים מהשיטור העירוני לפינוי כלי-רכב שיפריעו לתנועה השוטפת, אגף התברואה ידאג לפינוי הפחים באזורים שונים, כדי למנוע מצעירים להציתם, וכבאי תחנת כיבוי-אש יסיירו ברחובות יחד עם עובדי העירייה כדי להתמודד עם הצתות אפשריות. המוקד העירוני "106" יתוגבר בעובדים לקבלת הודעות הקשורות להפרות-סדר או להפעלת נפצים מסוכנים. מחלקות תרבות ונוער של העירייה מארגנות מסיבת פורים גדולה למאות צעירים, בהשתתפות רבנים, אישי ציבור ותכנית אומנותית בה ייטלו חלק אמנים ידועים.
 
מלבד הגברת כוחות המשטרה במאות שוטרים באזורים שונים ונקיטת צעדים תקיפים נגד מפירי הסדר, בהתאם לחוק, ייסגר רחובה הראשי של העיר - רחוב רבי עקיבא, בליל חג הפורים, בהתאם לצורך, וזאת לאחר פגישת תיאום, בהנחיית רה"ע,של הרב חנוך זיידמן, מנהל האגף לתשתיות ופיתוח של העירייה עם נציגי משטרת מרחב דן . התחבורה הציבורית תופנה לצירים חלופיים והשוטרים יפקחו על הכוונת התנועה. שינויי תנועה יבוצעו, גם ביום עצמו, כדי לאפשר תנועה מהירה של האוטובוסים ליעדם, לנוכח עומס כלי-רכב ברחובות במהלך החג. כל השינויים יפורסמו לציבור לקראת החג.
 
כדי למנוע התקהלויות בלתי רצויות, כפי שהיו בעבר בסמוך לקיוסקים ולמסעדות, יסגרו כל החנויות, כולל לממכר מזון וקיוסקים, בליל חג הפורים, לא יאוחר מהשעה 10 בלילה, נגד מפירי החוק יוטלו קנסות כספיים ניכרים.
 
השיטור העירוני מתגבר בימים אלו סיורים למניעת מכירת נפצים וחומרי- נפץ מסוכנים, ולמשתתפים נמסר על מקרים של צעירים במקומות שונים בארץ שנפגעו לאחר ששיחקו בחומר נפץ. הרבנים קראו לתושבים לדווח על כל מקרה של מכירת חומרי- נפץ אלו, או הפצתם ואף להתלונן במשטרה. לצורך זה מקבל המוקד העירוני הודעות על מכירתם, הפצתם, או השימוש בחומרי נפץ- מסוכנים ומעביר מיידית עדכונים למשטרה ולשיטור העירוני של העירייה.
 
בתמונה: שוטרי השיטור העירוני בני ברק תפסו אצל סוחר כמות גדולה של נפצים האסורים לשימוש, והוא נלקח לחקירה במשטרת מרחב דן.
 


צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? י"ג תמוז תשע"ח
ואלו התירוצים שנשמעו בבני ברק למס הכנסה ו' תמוז תשע"ח
צפי לפקקים ועומסי תנועה כבדים היום בבני ברק כ"ז סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי