ז' שבט תשפ"א
דורות ישרים
יעקב עזרא כ' אייר תשע"ז    10:53 תופעה: זוגות יהודים מאיראן מעוכבי ילדים מגיעים לישראל להתייעץ

מתורגמנית מסייעת עבורם לתרגם את דבריהם בפגישות מהשפה הפרסית לעברית. מנהלת ארגון 'פרי חיים', הגב' פריידי פישר: "אנחנו מרגישים תחושת שליחות להרחיב את העם היהודי במדינת ציר הרשע הרוצה להשמיד אותנו".

תופעה מעניינת החלה לצבור תאוצה, זוגות יהודים מאיראן מעוכבי ילדים החלו להגיע לישראל ולהתייעץ בעניין עם נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר, אשר נחשב כגורו בתחום עם ניסיון של עשרים ושמונה שנים, שבמהלכם סייע לעשרות אלפי זוגות שהגיעו להתייעץ עמו, ובזכות זה נולדו אלפי תינוקות ברחבי הארץ והעולם. בעקבות הייעוץ לזוגות מאיראן, רובם הלכו לטיפולים הרלוונטיים במרפאות השונות ובבתי החולים בארץ, ובקרוב צפוי האף אחת מהנשים ללדת בשעה טובה, לאחר עשרים שנות נישואין.

בהנהלת ארגון 'פרי חיים', מספרים כי כל מקרה של זוג שמגיע מאיראן לישראל בכדי להתייעץ, הינו מבצע לוגיסטי של ממש. לאחר שהזוג קיבל את החלטה שרוצה להגיע במיוחד להתייעץ, צריכים לסייע בידם לארגן טיסה למדינה שלישית שנמצאת ביחסים טובים עם איראן,ועדיף ששמה לא יפורסם מחמת הרגישות העניין, ומשם טסים לישראל.

כאן בישראל מוצמדת להם מתורגמנית שמלווה אותם כל העת ומסייעת להם להעביר את המסרים שלהם הנאמרים בשפה הפרסית השגורה על פיהם לשפה העברית, הן ביעוץ עם נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר והן לאחר מכן בטיפולים הנערכים בבתי החולים והמרפאות השונות. יש לציין, כי הבאת כל זוג ומימון הטיסות וההוצאות שלהם מסתכמים בעשרות אלפי דולרים, אותם עמלים בארגון פרי חיים להשיג מתורמים אשר החליטו לאמץ את יהודי איראן בכל הקשור לטיפולי פוריות.

המתורגמנית י. ד מירושלים, מספרת כי לאחרונה יצאה לה ללוות כמה זוגות מהרגע שהחליטו שרוצים להגיע לישראל להתייעץ עם הרב שלזינגר אשר שמו יצא למרחקים, וזכה בעניין גם לאות 'הנשיא' מנשיא המדינה ראובן ריבלין. ולמעשה, לאחר מכן, המשכתי ללוות אותם בכל הטיפולים במרפאות ובבתי החולים השונים. "בתחילה הזוג הראשון מאוד חשש מהעזרה הרבה שהציעו להם בישראל. הם לא רגילים למנטליות הזאת. הם חיים שם באיראן מאוד בפחד. "אבל אחרי הזוג הראשון, הגיעו כבר מספר זוגות נוספים", אומרת בסיפוק המתורגמנית שליוותה אותם.

מנהלת ארגון ' פרי חיים' הגב' פריידי פישר מציינת בסיפוק את העזרה הרבה בהבאת הזוגות: "אנחנו מרגישים תחושת שליחות להרחיב את עם היהודי במדינת ציר הרשע הרוצה להשמיד אותנו". פישר מוסיפה, כי פרויקט זה הינו נדבך אחד בה עשייה הברוכה– מגיעים בשנים האחרונות אף מדינות שאין לישראל קשר איתם- כמו תוניס ואלג'יריה, והכל במטרה להרחיב את העם היהודי בכל מקום בעולם.


תחרות קריקטורות להכחשת השואה בחסות האיראנים ב' שבט תשע"ו
אובמה השיג רוב בקונגרס לאישור ההסכם עם אירן י"ח אלול תשע"ה
"מצות אירנשטיין" מציגים: המצה המושלמת. כ"ג אדר תשע"ה
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ויתורו את הארץ: 3 רעיונות לטיולים בארץ תוכן שיווקי
איך לטשטש פגמים בעור הפנים ? תוכן שיווקי
מגיעים אורחים לשבת ? כך תעשו את זה נכון תוכן שיווקי
לארח בקלות ובזול - איך עושים את זה נכון? תוכן שיווקי
המרכז הרפואי "שמיר" מציג: החזר מונית לכל יולדת רחלי לוין
למדור משפחה