ח' תשרי תשפ"א
צילום: דוברות המשטרה
אנטישמי בעברית
ירוחם שמואלביץ ו' אלול תשע"ז    00:12 המפגין החילוני: "אני לא חוזר בי ולא מתנצל על דבריי"

המפגין החילוני שהתבטא באנטישמיות כלפי חרדי בהפגנה במוצאי שבת בפתח תקווה, נחשף וזהותו התבררה. כשנשאל על דבריו, אמר שאינו חוזר ממה שאמר, והמשיך לתקוף את הציבור החרדי.

אברהם פורת, אשר תועד אמש תוקף מילולית  חסיד חב"ד תושב פתח תקווה, במהלך ההפגנה שנערכה במוצאי שבת, כשבין היתר קרא לעברו לגזור את שערות זקנו ולהוריד את "השטיח שיש לך על הראש", כשהוא מתכוון לכיפה, לא חוזר בו מדבריו, ואף התבטא בצורה קשה לא פחות הערב  בראיון לתוכנית "היום הזה עם אמיר איבגי" בערוץ 20. אנשי התוכנית שצלצלו אל האיש, שמעו ממנו  כי הוא לא חוזר בו מהאמירות האנטישמיות.

לדברי אותו מפגין הוא עומד מאחורי דבריו וטוען כי התיעוד שהופץ ברשתות החברתיות אינו מלא. בתשובה לשאלה מדוע התבטא בצורה כה חריפה ומקוממת כלפי המפגין החרדי, ענה: "מכיוון שיש לי בעיה קשה עם החרדים שמוצצים את לשד המדינה, תעשה עם זה מה שאתה רוצה. אם צריך ללכת עם זה עוד פסיעה, אלך עם זה עוד פסיעה. אין לי שום בעיה. אני לא חוזר בי ולא מתנצל".

כזכור, פורת תקף את החרדי והטיח בו: "לא תגנוב, אתה לא יודע מה זה בכלל. תגזור את השערות מהפנים, תוריד את השטיח שיש לך על הראש", כאשר הוא מייחס לכיפה שעל ראשו.

"אני לא יודע באיזה רגע הצטרפו לצילום, האדם החרדי התקרב בצורה אלימה ומסוכנת לעורכת הדין שעובדת שם, אישה מבוגרת. היא הייתה כבר תשושה לגמרי. כל מה שאני עשיתי הוא נכנסתי ביניהם פיזית בשביל להפריד ובשביל להרחיק אותו ממנה. אני לא יודע מה ראית, מה צילמת, מה יצא, זה מה שהיה...". לדברי פורת, החרדי היה תוקפני: "הוא היה כ"כ אגרסיבי כלפי אותו אדם, שעבדה כל כך קשה, אחרי כל היום הזה, היא עמדה וניקתה, אספה את כל הלכלוך מהרצפה. היא הייתה מותשת לחלוטין. אני בכלל הייתי בצד, ואז ראיתי אותו מתקרב אליה בצורה אגרסיבית ואלימה".

פורת סירב לענות להמשך שאלותיו של מגיד התוכנית אמיר איבגי ובחר שלא להתייחס לטענות כי הדברים הקשים שהטיח במפגין החרדי הינם טקסטים אנטישמיים: היחס שלי אליכם (לערוץ 20) הוא יחס מאוד לא חיובי. אני מעריך שמה שתעשו עם הכתבה הזו זה בדיוק הפוך ממה שצריך להיות ולכן אני מוותר על המשך השיחה אתך, תעשה עם זה מה שאתה רוצה", סיכם את השיחה.

דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה י"ד תמוז תשע"ח
הגר"י יוסף: "ספק אם ניתן לסמוך על כשרות העדה החרדית" י"ג תמוז תשע"ח
חייל חרדי עשוי להתמנות בקרוב למ"פ בגבעתי י"א תמוז תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. שקרן. מה אכפת לו להגיד
28/08/2017
ה

הגב לתגובה
2. תינוק שנשבה
28/08/2017
tאמיר
"ורחמיו על כל מעשיו" אני בטוח שהיהודי הכשר התפלל באותו לילה ואמר שהוא מוחל וסולח לכל מי שהקניט או הכעיס אותו ואולי אותו יהודי הרהר תשובה בלבו, למרות שכלפי חוץ הוא אולי כועס יהי רצון שהק"ב יחזירנו בתשובה שלימה,
הגב לתגובה
3. קודם שיתנצל שלא משלמים ביטוח לאומי ומס בקיבוצים
28/08/2017
גדליה
לא רבים יודעים שעד השנה, 70 שנה אחרי קום המדינה הקיבוצניקים לא שילמו מס הכנסה ומס בריאות ככל האזרחים, למעשה הם קיבלו שירותי בריאות ע''ח אזרחי המדינה בלי לשלם, וגם מ''ה הם היו פטורים במיליארדים כל שנה. כשכולם צערו על הקרקעות, הם שדדו את הקופה.
הגב לתגובה
4. התנהגות מחפירה
28/08/2017
הדסה
זאת שינאה עמוקה שלא מתאימה ליהודי בארצינו
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו מערכת אתר לדעת
דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה אשר הלפרין
מנדלבליט בכנסת: צייצנים לא מזיזים לי את קצה הציפורן לוי אשכנזי
שוב לילה של 'צבע אדום' ורקטות ביישובי עוטף עזה שלום בר ששת
טיבי ללדעת: לא בטוח שאגיע לדיוני וועדת הגיוס לוי אשכנזי
למדור אקטואליה