ז' שבט תשפ"א
יעקב עזרא א' כסלו תשע"ח    15:06 נשיא ארגון 'פרי חיים' השתתף בכנס בינלאומי עם גדולי הרופאים בעולם

נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר השתתף בכנס בינלאומי במדינת טקסס שבארה"ב עם גדולי הרופאים בעולם. במסגרת קבלות הקהל הנערכות בכל העולם- ערך נשיא הארגון גם קבלת קהל לזוגות מעוכבי ילדים בטקסס ובלייקוד.

כנס בינלאומי עם גדולי הרופאים בעולם נערך בעיר סאן אנטוניו- במדינת טקסס שבארה"ב. נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א אשר הוזמן לכנס, השתתף בכנס כחבר בארגון הרופאים, ונטל חלק ברבי- שיח ארוכים שנערכו עם שורה של רופאים מומחים, בעלי מוניטין בעולם, בתחום רפואת הנשים תוך הצגת מחקרים וחידושים בעולם הרפואה.

במהלך הכנס שוחח הרב שלזינגר בהרחבה עם פרופ' סילבר יהודי בעל שם עולמי מארה"ב אשר פיתח שיטה מיוחדת, שנהפכה לנחלת הכלל בכל רחבי העולם והגיע לשם כך במשך חמש עשרה שנים לישראל, וסייע ללא עלות לזוגות בבתי החולים 'אסותא', 'שערי צדק', 'וולפסון', ו'תל השומר'. פרופ' סילבר זכה אף להתברך על פועלו המבורך ממרן פוסק הדור הגרי"ש אלישיב זצוק"ל. בישראל הנחה את ד"ר יגאל מאג'ר בלימוד השיטה המיוחדת שממשיך את פועלו המבורך גם חינם וללא עלות, והעזרה לזוגות נעשת בשיתוף עם פרופ' שלמה משיח.

במהלך הכנס, סקר הרב שלזינגר בפני משתתפים רבים על פעילות הארגון שהוקם לפני כמעט שלושים שנים במטרה ללוות ולסייע לזוגות המצפים לישועת ד׳ בברכת פרי בטן. הידע הרב והניסיון שצבר במהלך השנים, עומדים לרשות הזוגות המצפים לילד. אלפי ילדים שנולדו במהלך השנים כתוצאה מהליווי של הרב שלזינגר מהווים את עמודי התווך של הארגון. הרב נמצא כידוע בקשר הדוק עם כל גדולי הרופאים בישראל ובעולם ומשתתף בכל הפורמים והארגונים העוסקים בעניין בעולם.

רופאים רבים שיבחו רבות את פעילות הארגון, אשר שמו התפרסם למרחקים וממדינות רבות בעולם מגיעים להתייעץ עם הרב שלזינגר. "אנחנו צריכים ללמוד ממכם, איך אתם עוזרים ומסייעים לכל אדם שמגיע אליכם ליעוץ והכוונה. והכל בסבר פנים יפות ובהקשבה רבה ועד למציאת הפיתרון", ציינו הרופאים.

בנוסף, ערך נשיא הארגון קבלת קהל לזוגות מעוכבי ילדים שהגיעו ממספר ערים במדינת טקסס, דבר שגרם לקידוש שם שמים גדול בקרב הרופאים, אשר הביעו הערכה רבה שגם במהלך כנסים רפואיים עורך קבלת קהל לזוגות. כמו כן, נערכה גם קבלת קהל בליקווד. יש לציין, כי בשבועות הקרובים צפויים להיערך קבלות קהל במספר מוקדים נוספים בישראל, בהם: באר שבע, אשדוד, טבריה, ירושלים, בני ברק ומודיעין עילית.


'פרי חיים' בתפילות בקברי צדיקים למען זוגות מעוכבי ילדים א' תמוז תשע"ח
בית שמש: עשרות זוגות מעוכבי ילדים הגיעו ליעוץ והכוונה י"ז סיון תשע"ח
אות יקיר העיר ירושלים הוענק לנשיא ארגון 'פרי חיים' ג' סיון תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
במעמד מכובד הוקם ארגון ׳הצלה טבריה׳ שיפעל תחת מד״א יעקב עזרא
אות הוקרה הוענק בכנסת למנכ"ל ברזילי יעקב עזרא
במחנה הנופש של לב מלכה - ר"ע הרצליה השתתף והתרגש יעקב עזרא
הושלם בהצלחה מסע לימודי למתנדבי זק"א ת"א בפולין יעקב עזרא
אייכלר ב'הדסה': רמת המסירות ראויה לשבחים גדולים יעקב עזרא
למדור בריאות