ט' כסלו תשפ"א
אילוסטרציה צילום: משה מילנר / לע"מ
הזדמנות להשקעה
תוכן שיווקי ו' טבת תשע"ח    19:28 פרויקט פסגות אלעד: נכס במרכז זה לא חלום !

ההרחבה המדוברת העיר אלעד מביאה עימה בשורה עצומה עבור המחפשים להשקיע באחד האזורים האטרקטיביים בארץ. מעמדן של הקרקעות החקלאיות באזור אלעד השתנה פלאים בעקבות הודעת משרד הפנים על הרחבת העיר אלעד ובניית אלפי דירות חדשות. ההזדמנות שלא תישאר איתנו לאורך זמן. השקעות

זה לא קורה הרבה, אבל לעיתים ישנן הזדמנויות נדירות להשקעה בטוחה עם תשואה גבוהה באזור המרכז. הכוונה להזדמנויות לרכישת קרקעות חקלאיות שיתייקרו בשנים הקרובות. קרקעות אלו נמכרות במחיר רחוק מקרקע המיועדת לבנייה. הן הרבה יותר זולות והרוכשים שרכשו במקומות הנכונים נהנים בתוך שנים בודדות מעלייה משמעותית של  ערך הקרקע.

חברת 'פסגות אלעד' מציעה אופציה מיוחדת במינה של השקעה ברכישת קרקעות חקלאיות הצמודות לעיר אלעד. בעקבות החלטת משרד הפנים על הרחבה משמעותית של שטחה המוניציפאלי של העיר אלעד, הקרקעות בפאתי העיר, כולל השטחים החקלאיים, הפכו בן יום לבעלי פוטנציאל עצום, כשהציפייה של כל הגורמים המעורבים בתוכנית היא להפוך את הקרקעות לעתודות בניה מאסיביות.

ע''פ תכניות הממשלה, לא פחות מ- 12,000 יחידות דיור עשויות להיבנות על שטח ההרחבה.  המשמעות היא שמי שרוכש כיום קרקע באזור המקיף את העיר, גם אם מדובר בקרקע שעדיין מוגדרת כקרקע ''חקלאית'' וגם אם כרגע הן מוגדרות באופן רשמי כאינן זמינות לבניה מידית., סיכויו גבוהים לראות תשואה גבוהה להשקעה בתוך שנים ספורות.

במקביל לתוכניות הדיור הגרנדיוזית, בקיץ האחרון גובש הסכם חלוקת הכנסות בין אלעד ודרום השרון, כאשר ע''פ ההסכם שאושר, תוקם מנהלת משותפת להקמת ושיווק אזור מסחר ותעסוקה בשטחים הסמוכים לאלעד. הסכם זה שתכליתו הוא ניצול השטחים באזור אלעד – מזור למטרות בניה, לא היה קורם עוד וגידים אלמלא הפוטנציאל הברור של הקרקעות החקלאיות באזור.

המיקום האסטרטגי של אלעד, מרחק אווירי של כמה דקות מפתח תקווה ומרחק נסיעה של דקות בודדות מרמת גן, מציב את העיר כפרוזדור של גוש דן וכחלק אינטגרלי מאזור המרכז. לא לחינם טוענים מומחים מתחום הנדל''ן שהשקעה בקרקעות האמורות להיות חלק מההרחבה המדוברת של אלעד היא השקעה שקשה לראות כמותה באזור המרכז, המתאפיינת ברמות מחירים שונות באופן דרמטי מהמקובל בפריפריה.

''זאת השקעה במרכז במחירי פריפריה ואף פחות מכך'', מדגיש מאיר, מתווך נדל''ן וותיק, המתמחה בנדל''ן בפריפריה.

בפסגות נדל''ן מציינים כי גם אם החברה אינה מתחייבת כי השטחים אשר משווקים על ידה נכללים בתוכנית ההרחבה, החכם עיניו בראשו ויודע לזהות את ההזדמנות הייחודית.

עוד הם מדגישים שהקרקע נרשמת בטאבו על שם הרוכשים והכל נעשה בהליך מסודר ושקוף בליווי משרד עו''ד מהמוכרים בתחום הנדל''ן.

פסגות אלעד: הצורך שלהם ההזדמנות שלך י"ז טבת תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. זהירות
25/12/2017
בעל נסיון
מי שלא מליונר לענ"ד שאפילו לא יחלום לגעת בזה או בכל הצעה אחרת של דירה על הנייר, בשום פניםואופן. ואני לא אדם קיצוני כלל ולא בעל שום אינטרס, רק עם כוונה כנה לעזור באמת,- קנו רק נכס בנוי או השכירו, ישמע חכם ויוסף לקח.
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי