ט' כסלו תשפ"א
חיים ברקוביץ ט"ז שבט תשע"ג    19:21 מהפך תעסוקתי במרכז המסחרי החדש ב'נאות הפסגה'

העבודות להקמת המרכז מסחרי הגדול בשכונת נאות הפסגה בעיר מודיעין עילית מתקדמות במלוא הקצב, ובמקביל מנהלים בחברה היזמית 'לביא' משאים ומתנים עם חברות גדולות במשק על מנת שיקימו את מרכזיהם במרכז המסחרי גדול המימדים, תוך כוונה לסייע לתעסוקה עבור נשות האברכים בעיר.

העבודות להקמת המרכז מסחרי הגדול בשכונת נאות הפסגה בעיר מודיעין עילית מתקדמות במלוא הקצב, ובמקביל מנהלים בחברה היזמית 'לביא' משאים ומתנים עם חברות גדולות במשק על מנת שיקימו את מרכזיהם במרכז המסחרי גדול המימדים, תוך כוונה לסייע לתעסוקה עבור נשות האברכים בעיר. 

 

המרכז מוקם בין השכונות נאות הפסגה, קרית ספר וברכפלד, על מגרש שבו יותר מ-14 דונם כאשר 14,000 מ"ר מיועדים לתעסוקה ולמשרדים.

 

המרכז שהולך ומוקם ובנייתו צפויה להיות מושלמת כבר בשנת 2015 קיבל את אישור רבני העיר ומתנהל תחת פיקוחם. את עבודת האדריכלות מבצעים בחברת דביר-יחיעם אדריכלים, המתמחים בתכנון מותאם לאוכלוסיה הדתית.

 

הביקוש לשכירת שטחים במרכז המסחרי הולך וגואה, ובימים אלו עתידה רשת סופרמרקטים מהגדולות בישראל לשכור כ-3000 מ"ר על מנת להקים בתוככי המרכז סניף גדול ומרווח של הרשת הידועה.

 

במגדלי המשרדים צפויות לשכור חברות רבות שטחים על מנת להקים בהם מרכזי שירות, תמיכה ותוכנה שיספקו מקומות עבודה למאות תושבים.

 

בחברה היזמית מבקשים לקדם ולפתח אפשרויות תעסוקה עבור מאות נשים חרדיות המבקשות להתפרנס בכבוד בסביבת עבודה המותאמת ומתאימה לאורח החיים ודרישות ההלכה. על מנת להשיג מטרה זו מנהלת חברת לביא משאים ומתנים עם גדולי החברות במשק כמו גם עם חברות השמה, במטרה להביא למרכז המסחרי החדש מספר חברות גדולות שיהוו בסיס איתן לתעסוקה.

 

המרכז כולו מותאם ברמה מקסימאלית לצורכי המגזר החרדי, ויוקמו בו שטחי מסחר גדולים לחנויות דגל, שטחי תעסוקה גדולים מיוחדים למגזר, שטחי גינון רבים וכן מגרש משחקים לילדים על גג שדרת המסחר, וזאת על מנת להקל על ההורים במשפחות ברוכות הילדים.

 

את המרכז המסחרי בונה חברת 'לביא' בראשותו של מר אבי חבר ובה שותפים קבוצת אילי הון יהודיים בעלי איתנות פיננסית, מהארץ ומחו"ל. לחברת 'לביא' פרויקטים מניבים רבים בישראל, ועתה תגיע הבשורה אף לעיר מודיעין עילית כשכבר בעוד שנתיים יוכלו תושבי העיר ליהנות מהיתרונות הרבים שיציע המרכז המסחרי והכול באווירה חרדית ותוך שמירת גדרי הצניעות.  

 

מר אבי חבר מבעלי חברת 'לביא' הדגיש ואמר – "במסגרת המשאים ומתנים שאנו מנהלים למול החברות השונות בנושא התעסוקה אנו שמים דגש רחב על איתנותם הפיננסית של החברות הללו, זאת כדי להביא לעיר פתרונו תעסוקה יציבים ולטווח ארוך".

 

העולה מדברים אלו הוא כי אכן מהפך תעסוקתי נמצא בשערי העיר מודיעין עילית, מהפך תעסוקתי הנרקם והולך בעידודו וליוויו של ראש העיר הרב יעקב גוטרמן, כהמשך ישיר למודל התעסוקה המצליח שיצר ראש העיר במודיעין עילית.


תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
ירושלים: כ-1,600 תושבים השתתפו באירוע בריאות לגברים יעקב עזרא
הכרמלית הישנה פינתה אמש את מקומה ירוחם שמואלביץ
בגלל הנוהל - 500 תלמידות חרדיות יאלצו לעזוב את בית הספר ירוחם שמואלביץ
צפו: מה עושה בלון תצפית במרכז העיר בני ברק? ירוחם שמואלביץ
ביתר עילית: שריפה פרצה בכיתת הלימוד תוך כדי לימודים שלום בר ששת
למדור מקומי