ט"ו אב תש"פ
אילוסטרציה צילום: משה מילנר / לע"מ
הזדמנות להשקעה
תוכן שיווקי י"ז טבת תשע"ח    13:47 פסגות אלעד: הצורך שלהם ההזדמנות שלך

העיר אלעד נזקקת נואשות לעתודות קרקע חדשות ומשרד הפנים הודיע על הרחבת גבולות העיר ובניית אלפי יחידות דיור. בעקבות הכרזת הממשלה, הקרקעות סביב העיר מעוררים עניין רב בקרב משקיעים. חברת 'פסגות אלעד' מובילה את מיזם הנדל''ן של ההרחבה המדוברת העיר אלעד ומציעה הזדמנות בלתי חוזרת להשקעה ייחודית במרכז הארץ.


מהצד הדרום – מזרחי של פתח תקווה, משקיפה העיר החרדית אלעד. זו מנהלת מאבק איתנים להרחבת השטחים שברשותה, הן לצרכי מגורים והן לצרכי מסחר. מתברר שקריאתו של ראש עיריית אלעד "אנחנו מתחננים לשטח. המצוקה הולכת וגוברת'' נופלת על אוזניים קשובות וכבר מתחילים לראות תוצאות בשטח, תרתי משמע, העשויות לשנות את פני האזור ולהפוך את ייעוד השטחים החקלאיים באזור לקרקעות המיועדים לבנייה.

אחרי שנים של דיבורים חוזרים ונשנים על ידי ממשלות ישראל לדורותיהם, הוחלט במשרד הפנים לבחון את האפשרות להרחיב את גבולותיה של העיר החרדית. הכל החל כאשר שר הפנים אריה דרעי הודיע על מינוי ועדת גבולות גיאוגרפית, שתאשר את הרחבת אלעד ב-4,000 דונם, כאשר שטח האש שממזרח לעיר, כמו גם שטחים נוספים מהמועצה האיזורית חבל מודיעין והמועצה האזורית דרום השרון, יסופחו לעיר.

המהלך מגיע בהמשך להחלטת שר הביטחון, אבידגור ליברמן, לשחרר את שטח האש הצמוד לעיר, ששימש את צה"ל, לטובת אלעד, כחלק מהפיתרון למצוקת הדיור הקשה במגזר החרדי. על השטח ניתן, לפי ראש העיר, ישראל פרוש, להקים בין 10,000 ל-25,000 יח"ד. "הפוטנציאל הגבוה שיש בעיר אלעד, הן כלכלית, והן לאפשרויות בינוי דירות הוא ברמה האסטרטגית עבור כל הציבור החרדי", אמר השר דרעי במהלך ביקור שערך בעיר.

עם הרחבת גבולותיה של העיר, ייבנו בה שכונות רבות נוספות וכך זוגות צעירים רבים שנישאו בשנים האחרונות ולא הייתה להם אפשרות להתגורר באזור גוש דן, יוכלו לעשות זאת ולרכוש דירה בעיר אלעד.

מלבד נושא הדיור, העיר אלעד שרוב תושביה הינם זוגות צעירים, סובלת ממחסור בשטחי מסחר ובשל כך מתקשה העירייה לכסות את הגרעון התקציבי שהולך וגדל עם השנים בעקבות חוסר הכנסות לעירייה. הרחבת הגבולות המדוברת, כך מעריכים בעירייה, תעזור לשקם את העיר מבחינה תקציבית.

בנוסף, בקיץ האחרון גובש הסכם חלוקת הכנסות בין אלעד ודרום השרון, כאשר ע''פ ההסכם שאושר, תוקם מנהלת משותפת להקמת ושיווק אזור מסחר ותעסוקה בשטחים הסמוכים לאלעד.

הסכם זה שתכליתו הוא ניצול השטחים באזור אלעד – מזור למטרות בניה, לא היה קורם עוד וגידים אלמלא הפוטנציאל הברור של הקרקעות בחקלאיות באזור, גם אם כרגע הן מוגדרות באופן רשמי כאינן זמינות לבניה מידית.

זאת ההזדמנות של משקיעים חכמים לקפוץ על הרכבת ברגע הנכון ולהשקיע בקרקעות סביב העיר, רגע לפני שהדחפורים יעלו עליהם ויכשירו את השטח עבור אלפי יחידות דיור העתידות להיבנות שם אי''ה בשנים הקרובות. חברת 'פסגות אלעד' מציעה למשקיעים, יחידות קרקע בפרויקט 'פסגות אלעד' בהרחבה המדוברת של העיר אלעד, להם פוטנציאל גבוה לעלייך ערך משמעותית בשנים הקרובות, גם אם החברה אינה מתחייבת כי השטחים אשר משווקים על ידה נכללים בתוכנית ההרחבה. ''מדובר בהזדמנות נדירה להשקעה כדאית במרכז הארץ, לא משהו שרואים כל יום''.

פרויקט פסגות אלעד: נכס במרכז זה לא חלום ! ו' טבת תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות אשר הלפרין
מאגר המידע של "כל זכות" - לשירות יעיל ונגיש מערכת אתר לדעת
מסתבר: הקפדה על רווחת הפרות – מונעת חשש מטרפות ירוחם שמואלביץ
ואלו התירוצים שנשמעו בבני ברק למס הכנסה אשר הלפרין
מדריך: איך בוחרים מוביל למעבר דירה? תוכן שיווקי
למדור כלכלה