כ' אב תש"פ
המקצועיות
רחלי לוין כ"ב טבת תשע"ח    12:36 לקראת ההשמה באולפני "סנובול" נערך טקס קורס האנימציה ב'סיעור מוחות'

לדברי יוני כהן מנכ"ל אולפני סנובול רמתן של התלמידות גבוהה מן הממוצע. ההגשות היו מתקדמות ומיוחדות. בסיעור מוחות ציינו לשבח את עיריית ירושלים, תמך, הרל"י וכיוון על סיועם לחממה המקצועית.

מעמד מרשים ויוצא דופן באיכותו נערך השבוע בבית הספר למקצועות העיצוב והתקשורת 'סיעור מוחות' לקראת סיום  לימודי האנימציה בשיתוף אולפני סנובול הידועים.

בתום קרוב לשנת לימוד אינטנסיבית הגישו התלמידות פרויקטים לקראת ההשמה באולפני SNOWBALL שמפיקים אתסרטי דיסני בישראל. הטקס היה עוצמתי במיוחד לקראת ההשמה והשתלבותן של נשים חרדיות בתעשיית האנימציה הגדולה בעולם.

הנוכחים הדגישו שהעובדה שבישראל אין הרבה אנימטורים מתקדמים ולאור זאת שאולפני סנובול נחשבים בטופ הכי גבוה בתחום האנימציה בארץ, דורשת מהתלמידות עבודה רבה אך בסיומה התוצאה משתלמת. בהגשה זו, ניכרה עבודה מיוחדת מטעם התלמידות ביודעם כי זו הזדמנות לקראת ההשמה בסנובול.

מנכ"ל אולפני סנובול מר יוני כהן הביע את התפעלותו מהממוצע הגבוה של התלמידות ואמר: "אני שמח לראות שגם בסמסטרים קשים ומתקדמים יותר אתן מצליחות להפתיע עם תוצאות מצוינות. לא קל בכלל להיכנס לתחום האנימציה ותוך שנה אתן כבר מצויות בטופ הגבוה של הכישרונות".

באירוע השתתפו יוני כהן מנכ"ל סנובול, הגב' מ. שרביט מנהלת ביה"ס סיעור מוחות ורכזת תחום האנימציה, ר. לב רכזת קורס אנימציה, גב' ר. סירוטה נציגת עמותת תמך, זוהר שחר ראש החוג, המורה נאור לוי - מורה בכיר בקורס אנימציה ואנשי תקשורת.

הנהלת בית הספר סיעור מוחות והתלמידות הביעו את תודתן לעמותת תמך על הסיוע והליווי המקצועי והכלכלי לאורך כל הדרך ומסרו תודתן גם להרל"י ולמרכז כיוון על העזרה והתמיכה.

בבית הספר 'סיעור מוחות' ניכרת התעניינות רבה מצד משרדי עריכה מתקדמים אשר מתעניינים אף הם, בנוסף לסנובול, באפשרות לקלוט אנימטוריות בוגרות הקורס הייחודי, ובכך לגרום למולטימדיה החרדית, שהולכת וצוברת תאוצה, לקפוץ כמה כיתות למעלה וליצור תוכן יהודי בלבוש אנימציה מקצועית מעניינת ומרתקת שמסוגלת להעביר מסרים מדויקים.

הקורס מתקיים בשיתוף פעולה בין בית הספר לעיצוב ותקשורת 'סיעור מוחות 'לבין אולפני "סנובול" אולפני אנימציה הגדולים בארץ המייצגים את תאגיד האנימציה הענק 'דיסני' שמוביל את תעשיית האנימציה בעולם. 

הקורס מתקיים במסגרת פעילות ''החממה המקצועית'' של סיעור מוחות שהוקמה לצורך מציאת פתרונות תעסוקה לנשים חרדיות. הקורס קיבל את ברכתו של אחד מחשובי הרבנים כאשר הבוגרות זוכות לסביבת עבודה מקצועית אשר לא מתפשרת על הרוחניות וסביבה נקיה מאינטרנט שאינו מוגן.


סיעור מוחות: שבחים מקצועיים לבוגרות קורס אקסטרה ארטדיירקשן ה' אדר תשע"ח
עשרות נשים השתתפו בערב השקת תכניות הדיגיטל ב'סיעור מוחות' א' טבת תשע"ח
ירושלים: קורסי מרחב דיגיטלי ייפתחו ב'סיעור מוחות' י"ח כסלו תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
שר הרווחה ב'סולם': כסף שחוזר מהרווחה לאוצר - כישלון שלי יעקב עזרא
נפצעתם בעבודה? הנה כמה דברים שחשוב לבדוק תוכן שיווקי
מופע להקת "מחול על גלגלים" תתקיים בתאטרון ירושלים רחלי לוין
תלמידי מגמת עיצוב בתי הכנסת של 'פרוג' בסיור עיצובי ארון הקודש יעקב עזרא
נציגי משרד ראש הממשלה ביקרו במעון 'סולם' יעקב עזרא
למדור לימודים ותעסוקה