י"ב סיון תש"פ
אילוסטרציה
רוסיה זה כאן ?
שלמה רייכמן ב' שבט תשע"ח    12:21 "זה אביחי מהשב"כ, כדאי שתיקח את עצמך בידיים"

אלקנה פיקאר, תושב יצהר, קיבל שיחה מאיש שב"כ בשם "אביחי" ואוים כי יגורש מביתו פעם נוספת. מנכ"ל ארגון 'חוננו': "זה מטריף. לכל בחור שעובד שבשב"כ יש חופשיות להוצאת צוי גירוש מנהליים והם פוסקים גירוש על בעלי משפחות לפי רגשות אישיים, לא עפ"י ראיות ולא במשפט. ממש כמו ברוסיה הקומוניסטית"

שיחת איום: השבוע קיבל אלקנה פיקאר, תושב יצהר, נשוי ואב ל-7, שיחה מאיש שב"כ שכינה את עצמו בשם "אביחי", בה איים עליו כי אם לא "יקח עצמו בידיים" יורחק מביתו. "אני מציע לקחת את עצמך בידיים ולא להחזיר את כולנו לתקופה של לפני חצי שנה – זה לא היה טוב בעיקר לך. אני מקווה שהמסר הובן". אמר אביחי לפיקאר.

אלקנה משמש כרכז הנוער של היישוב יצהר ועובד בין השאר עם נוער נושר. ה"תקופה של לפני חצי שנה" אליה רמז הדובר, היא התקופה בה היה אלקנה מורחק בצו מנהלי מביתו בשל אירוח של בני נוער נושרים בביתו. הכוונה להרחיקו גררה גל של מחאה ברחבי הרשת ובהפגנות נגד ההרחקה. בשל כך מחו רבים כנגד הכוונה להרחיקו.

שמואל מידד (זנגי), מנכ"ל ארגון 'חוננו' מוחה על הקלות בה לדבריו ניתן להרחיק אב משפחה מביתו, ומשווה את ההתנהלות ל"רוסיה הקומוניסטית": "זה מטריף. לכל בחור שעובד שבשב"כ יש היום יותר מידי חופשיות להוצאת צוי גירוש ומעצר מינהליים. והם פוסקים גירוש על בעלי משפחות לפי רגשות אישיים. לא עפ"י ראיות ולא במשפט. זו הפקרות, ושחיתות בהתגלמותה.

שופטים רבים דנים לאחר מכן בהפרות של צווים מינהליים ולרוב הם מביעים הזדהות גדולה עם הנפגעים, בינתיים רק מחוץ לפרוטוקולים, "אני מצטער" אומרים שופטים רבים. 'אני מוסמך לדון רק בשאלה אם הייתה הפרה או לא'. פלא שעד עכשיו לא נמצא אפילו שופט אחד בסדום שיתבטא בפומבי או בפרוטוקול נגד הנורמה המושחתת והמפחידה הזו. הרי כך בדיוק עוקפים את החוק ואת בית המשפט. ממש כמו ברוסיה הקומוניסטית".

אירוע זה מצטרף לשיחה נוספת  שקיבל תושב יישוב הדעת לפני מספר ימים מאיש שב"כ בשם "חיים", בה איים איש השב"כ ש"יעיף אותו מהאזור": "אל תנסה אותי, אתה תסבול מזה, אני יעיף אותך מהאזור, אתה תפסיד מזה.. אתה תחטוף".

עדי קידר, עו"ד מארגון 'חוננו', מסר בעקבות האירוע: "מדובר בהתנהגות עבריינית ואלימה, חסרת תקדים, מפי איש ציבור כלפי אזרח שלא ביצע כל עבירה. תוגש תלונה חמורה בהמשך ונדרוש למצות עמו את הדין בחומרה".

השב"כ סיכל כוונה להתנקש בחיי רה"מ ור"ע ירושלים כ"ב סיון תשע"ח
האם שמפניה חדשה? 'חוננו' טוענים שנחשף סוכן י' אייר תשע"ח
נעצרו ערבים ישראלים שתכננו פיגוע ירי בהר הבית י"א אדר תשע"ח
תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו מערכת אתר לדעת
דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה אשר הלפרין
מנדלבליט בכנסת: צייצנים לא מזיזים לי את קצה הציפורן לוי אשכנזי
שוב לילה של 'צבע אדום' ורקטות ביישובי עוטף עזה שלום בר ששת
טיבי ללדעת: לא בטוח שאגיע לדיוני וועדת הגיוס לוי אשכנזי
למדור אקטואליה