י"ב תשרי תשפ"א
פטנט רשום
ארי שבקס ז' שבט תשע"ח    15:15 יש לך פטנט מעניין ? ייתכן שמגיע לך עד 200,000 ₪ !

לראשונה במגזר החרדי: עשרות יזמי חדשנות, ממציאים והוגי רעיונות השתתפו בכנס הפטנטים הראשון מסוגו שנערך במרכז 'מפתח אלעד', במסגרת העמקת הפעילות בקרב יזמים ועצמאים.


במהלך הכנס האזינו המשתתפים להרצאותיהם של מר יואב סין מליה, בוחן פטנטים בכיר וראש תחום חיפוש ומארגי מידע ברשות הפטנטים, ומר אחיה גריזים, יועץ למשרד הכלכלה.

הכנס הייחודי נפתח בדברי ברכה של הרב פנחס גרוס, שסקר את פעילות מרכז 'מפתח אלעד' שבניהולו, לטובת קידום פתרונות תעסוקה מתאימים למגזר החרדי. הרב גרוס פירט את מגוון השירותים המקצועיים המוענקים למחפשי עבודה במרכזי 'מפתח', ללא כל תשלום, כולל סדנאות וקורסים מקצועיים, אבחון תעסוקתי בסיסי ומתקדם, מלגות להכשרה מקצועית, מגוון משרות איכותיות ועוד.

בדבריו הדגיש כי 'מפתח-אלעד' זוכה לתמיכה ועידוד מרבני העיר שליט"א, והפעילות נעשית בהתאם להנחיותיהם והדרכתם, במטרה לסייע למחפשי עבודה לפרנס את משפחתם בכבוד.

לאחר דברי הפתיחה הזמין המנחה את המעצב התעשייתי הבכיר מר אחיה גריזים, יועץ למשרד הכלכלה, להרצות בנושא: 'עיצוב תעשייתי' בתחום ההמצאות. בדבריו פירט גריזים בפני הממציאים את הקריטריונים לקבלת מענק מטעם משרד הכלכלה עבור פטנטים, כאשר על פטנט בעל היתכנות מעשית רצינית ניתן לקבל מענק של עד 200,000 ₪ ! בהתאם לתנאי הזכאות.

לאחר מכן הוזמן מר יואב סין-מליה להרצות בנושא: 'מרעיון לאמצאה', על קניין רוחני ותהליך רישום חוקי של פטנט ברשות הפטנטים. הוא העביר למשתתפים מצגת מרתקת ומקצועית המפרטת את כלל הצעדים הנדרשים לביצוע בשביל להפוך כל המצאה או רעיון לפטנט רשום המוגן על פי החוק מהעתקות.

בסיום דבריו העניק לו הרב פנחס גרוס תעודת הוקרה והערכה על פעילותו לקידום המודעות לנושא הפטנטים במגזר החרדי. המשתתפים בכנס אף נהנו מהטבות ייחודיות בניהול החשבון לעצמאיים ועסקים קטנים, באמצעות בנק פאג"י, במסגרת שת"פ ייחודי של הבנק עם מרכז 'מפתח-אלעד'.

כלל המשתתפים היו מרותקים לתכנים המעשירים אליהם נחשפו במהלך הכנס, כאשר רובם ניצלו את ההזדמנות לשאול שאלות ולקבל הבהרות מהמומחים בנוגע להפיכת רעיון לפטנט רשום. בסיום בכנס הביעו רבים מהממציאים את הערכתם למנהלי 'מפתח – מעשה' על הכנס הייחודי שהופק בטוב טעם, ועל ההרצאות המקצועית שהעניקו חומר למחשבה לצד כלים מעשיים שיסייעו להם להתקדם ולהוציא לפועל את המצאתם, כולל בהיבטים של פיתוח ושיווק הפטנט עליו הם שוקדים.

מרכזי מפתח מעניקים, ללא כל תשלום, מגוון רחב של שירותים מקצועיים בתחומי התעסוקה וההשמה, כולל אבחונים וייעוץ תעסוקתי אישי, מאגר משרות עדכני בכל ענפי העשייה במשק, מבחר קורסים וסדנאות מקצועיות בתחומים מבוקשים, מלגות לימודים להכשרה מקצועית לזכאים, מענקי התמדה לעובדים חדשים, הדרכה והכוונה להתנהלות נכונה בעולם התעסוקה, עזרה וליווי בתהליכי ההשמה, הכנת קורות חיים, הצלחה במרכז הערכה ועוד.

'מיזם למעשה' מפעיל עבור משרד העבודה את מרכזי 'מפתח' באזור אלעד, אשדוד, פתח תקווה, נתיבות ובאר שבע. ל'מפתח' יועצי תעסוקה מקצועיים בעלי ניסיון רב בהתאמת מקום עבודה לכל פונה, עם יועצים לגברים ויועצות לנשים.

תגובות

הוספת תגובה

מאת:
נושא:
תוכן:
תודה על תגובתך. היא נשלחה לאישור המערכת
אין לפרסם באתר תגובה: המוציאה דיבה, לשון הרע, הפוגעת בפרטיות, מזיקה,
מאיימת או מפירה קניין רוחני. כל הנ"ל מבלי לגרוע בנכתב והמתחייב על פי תקנון האתר.
הצג\הסתר כל התגובות
1. יש בידי רעיון גדול
23/01/2018
אורי עמר
איך אפשר לדחוף אותו. הרעיוןבנוי לכל התחומים של רשתות המכירות. 0586115222 איך אפשר לקדם אותו למי צריך לפנות.
הגב לתגובה
2. פטנטים
13/02/2018
אהוד פלדמן
למה לא הודעתם לי? גם אני רוצה לשמוע מה ואיך בכול הקשור לנושא הזה של פטנטים, אז אולי תוכלו לידע אותי מתי ואיפה המפגש הבא תודה אהוד 0527142148
הגב לתגובה

שלח כתבה לחבר

שם הנמען  
שלח לאימייל
שם שלך  
אימייל שלך
הערות  
שלח ביטול

דווח לעורך

שם שלך  
אימייל שלך
נושא הפניה
שלח ביטול
לדעת החדש בס"ד: אתר לדעת החדש עלה לאוויר - כנסו עכשיו
מדינה יהודית דו"ח הלמ"ס: בשנת 2065 החרדים 32% מהאוכלוסייה
תורה ושמחה שבע ברכות וכתיבת ספר תורה לאחדות ישראל
פשיטת מס הכנסה 35% מהעסקים שנבדקו במא"ש לא רשמו הכנסות
שר הרווחה ב'סולם': כסף שחוזר מהרווחה לאוצר - כישלון שלי יעקב עזרא
נפצעתם בעבודה? הנה כמה דברים שחשוב לבדוק תוכן שיווקי
מופע להקת "מחול על גלגלים" תתקיים בתאטרון ירושלים רחלי לוין
תלמידי מגמת עיצוב בתי הכנסת של 'פרוג' בסיור עיצובי ארון הקודש יעקב עזרא
נציגי משרד ראש הממשלה ביקרו במעון 'סולם' יעקב עזרא
למדור לימודים ותעסוקה